Opinie o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPT POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPT POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Renata

@Stefano Italiano Dlaczego tak uważasz? Pracujesz albo pracowałeś w MPT POLAND? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Pamiętaj, że zawsze warto rozmawiać o warunkach zatrudnienia (również o specyfice pracy) u danego pracodawcy, ponieważ może to pomóc osobom, które szukają o nim rzetelnych informacji. Zachęcam Cię zatem to wyrażenia swojej opinii.

@Renata

Ja wyrażę swoją opinię. Co do poczynań dyrektora to jestem jak najbardziej za jego decyzjami - w końcu osoba która wie jak prowadzić firmę. Ale sam dyrektor nie tworzy firmy do tego są jeszcze inni pracownicy. A z tymi jest różnie. Jak już wcześniej napisano ci mądrzejsi już odeszli zostali pseudo fachowcy. Dziwię się że zatrudniają tak beznadziejnych ludzi niby po szkołach i kursach a mają problemy z podstawowymi zagadnieniami. Ludzi którzy narobią złomu a potem odpowiadają za to wszyscy choć już jedną osobę za to zwolnili ale jeszcze kilka takich zostało choćby pan P. który narobi bubli czy na tłoczni czy na obrabiarkach - sam nie wie gdzie mu będzie lepiej. Część liderów to też kompletna porażka - ludzie którzy powinni sprawdzać czy kontrolować osoby na zmianie mają to głęboko w (usunięte przez administratora) Przeszwędają się przez całą zmianę i nie zrobią nic. Jeden tylko będzie chodził co chwilę do dyrektora po podwyżkę ale oczywiście, że nie dla wszystkich tylko dla siebie. Następny maraton po hali urządza za pracę się też nie weźmie bo ma od tego ludzi zero kontroli każdy robi co chce. Kolejny więcej czasu spędza w biurach i u dyrektor niż na tłoczni. Wszyscy się z nich śmieją. Także Panie Dyrektorze niech się Pan naprawdę przejdzie po hali i popatrzy kto tak naprawdę pracuje a nie słucha tych pseudo doradców którzy opowiadają tylko to co chce Pan usłyszeć. I nie chodzi tu już o mnie bo ja już podjąłem decyzję o odejściu kwestia czasu tylko dla tych co jeszcze zostają i im zależy bo jak tak dalej będzie to odejdą nie widząc przyszłości w tej firmie. Myślę że da Pan radę i że zostanie w firmie na dłużej. Powodzenia

Stefano Italiano

Unikać, unikać i jeszcze raz unikać. Szkoda cokolwiek pisać, antyprzykłady zarządzania wszędzie.

Renata

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w MPT POLAND? Jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie - czy uległy zmianie, a może pozostały bez zmian? Zachęcam Was do podzielenia się z użytkownikami forum z wszelkimi informacjami na temat tego pracodawcy. Wasze uwagi na pewno będą pomocne dla osób ubiegających się pracę o w tej firmie.

olo

co za bdury ludzie wypisujecie,pracuje tu caly czas i nie narzekam.jeśli chodzi o zarobki to nie rozumie ludzi co narzekaja bo kazdy na jakąś stawke sie zgadzał i jeszcze nie spotkałem sie z tym żeby ktoś co dwa miesiące dawal podwyżke zresztą zacznijcie coś dawać od siebie to ktoś do doceni pomału od razu nikt Warszawy nie zbudowal.Pan Dyrektor naprawde dużo wkłada w rozwój firmy co dobrze widać i fajnie by było jakby każdy zaczął to szanować,a jak komuś nie odpowiadają warunki to niech zmienia prace a nie pisze brednie.Pozdrawiam

ZMIEŃ MIEJSCE ZAMIESZKANIA
@olo

Dokładnie TYLE PIĘKNYCH MIAST W PL Przecież z Mielca ucieka kto może, nikt nikogo na siłę nie trzyma? W Mielcu zarobki zatrzymały się 15 lat temu i kilka firm na strefie ekonomicznej tak na tym jedzie i jak komuś to pasuje to ok i pracuje a jak nie to szuka innego miejsca do życia i tyle! Przecież Mielec dopiro co miał 65tys mieszkańców a już jest 59tys a za 10 lat będzie może 40..... Do przemyślenia, komu co pasuje?

Aplikowałeś do MPT POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Operator prasy mimośrodowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Ja Ty My Wy Oni

Firma totalna porazka funkcjonuje 2 lata zero postepu maszyny katastrofa przedwojenne, woda z maszyn leje sie pod nogi, ciagle brak ludzi, operatorzy czesto po 3 maszyny na glowe gdzie cykle na frezarkach trwaja ok 1,5 min ogolnie czasu nie ma na nic do tego przerwa TYLKO 15 min, szkolen BRAK, obiecywanki dla operatorow ze beda szkoleni na ustawiaczy do czego nigdy nie doszlo, temat premii dobrze znany, ustawiacze i liderzy natlok obowiazkow, odejscie Kontrolera, technologa i kierownika zmiany(programisty) tez cos swiadczy o tej firmie, zarobki kiepskie w porownaniu do innych szanujacych sie firm, szacun dla ludzi, ktorzy probuja tu jeszcze pracowac choc kazdy mruczy pod nosem ze ma dosc tego miejsca, NIE POLECAM !

Xyz
@Ja Ty My Wy Oni

Szukaja już nowego technologa albo kontrolera? Bo chciałbym złożyć podanie?

@Xyz

Stary kontroler zostaje dodatkowo zatrudnili Panią do kontroli jakości, chyba technologa jeszcze nie ma, ale nie jestem pewny

Olo

Kobiety też tam zatrudniają?

Zatrudnili Panią do kontroli jakości i to całkiem ładną

Zadowolony

Wylewacie tu pomyje ale prawda jest taka ze tu nikt nie zmuszana nikogo do pracy jeżeli nie jesteście zadowoleni i w innych firmach jest dużo lepiej i przyjmą was z otwartymi ramionami postawią na maszynie nie każą nic robić dadzą ogromne pieniądze to dlaczego nie zmienicie pracy. Narzekanie nikomu jeszcze nigdy nie przyniosło niczego,nierozumie waszej mentalności i chęci niszczenia wszystkiego jeżeli ktoś daje nam prace i płaci na czas.Nie pracujemy w systemie czterobrygadowym,firma nie zatrudnia obcokrajowcow co jest już na porządku dziennym.Nie wszyscy są nie zadowoleni, jeżeli wszyscy dbali by o porządek tak jak powinni nie było by problemów.Nie gadajcie głupot nie wszyscy się zwalniają bo większość chce pracować w tej firmie a narzekaj tylko ci ,ktorzy sieja zamęt i niechce się im pracować. Pozdrawiam wszystkim nawet tych nie zadowolonych i jedna rada weście się za prace albo zmieńcie miejsce dla innnych którzy chcą pracowac

Firma przeszła gruntowna przemianę jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.Jesli ktoś myśli ze stanie się to z dnia na dzien to oglądał nie ta bajkę. Wypłata na czas, nadgodziny płatne. Ludzie którym zależy na zamęcie powoli odchodzą.Polecam

Gienek

A jaka jest tam kontrola jakości? Jakie zarobki?

Mietek
@Gienek

Zapytaj tych co się zwolnili

@Mietek

to jakaś wielka pomyłka i wszystko co obiecują na obiecaniu się kończy choć że ludzie się zwalniają o czymś świadczy omijajcie tę firmę z daleka szczególnie po słowach właściciela i jego przydupasa J

Mietek
@Gienek

Ta firma nie ma "kontorli jakosci"

@Mietek

Ale szukają do kontroli czyli coś jest?

@Gienek

poprzedni kontroler rzucił tę prace i firmę trudno wytrzymać z ludźmi zdrowymi inaczej

Ktoś
@Gienek

Kontrola jakoś zajmowali się chłopaki z produkcji i chyba szybko się to nie zmieni ,były kontroler niby z doświadczeniem a tak naprawdę miał wszystko gdzieś więc czy on jest czy nie dalej będzie tak samo ,czyli smród brud kila i mogila,pozdrawiam

@Ktoś

Były kontroler ? To już go nie ma? To jak wogole ta firma funkcjonuje?

Obróbka
@Gienek

Tak jak do tej pory - sam sobie musisz radzić, jak nie dajesz rady to po premi

@Obróbka

Bzdura. Wypisujesz takie niedorzeczne rzeczy, że głowa boli. Poza tym kierownik kontroli wcale się nie zwalnia.

:-(

Bardzo dobrze jeszcze kilka osób się zwolni i nie będzie kim robić. Na to wygląda że firma chyli się ku upadkowi. Dzięki dyrektorze.

Agnieszka, dobra firma, dobre szkolenia, wysokie zarobki,

Cnc
@anonymous

Haha. Dobry żart. Uśmiałem się.

Hahahaha
@anonymous

Hahahahahahahaha... a to Ci dobry zart. Jakie szkolenia? Jakie wysokie zarobki? Hahahaha

Tutu
@anonymous

Naprawdę chciałbym jechać na te szkolenia i mieć te wysokie zarobki. Nawet nie ma na obiecane przez dyrektora premie więc jaka dobra firma.

Haha
@anonymous

Chyba pomylily Ci sie firmy ...

CNC obróbka

Witam, właśnie szukam pracy na obrabiarkach CNC . Jakie są zarobki od - do w MPT? I czy polecacie tą firmę. Nie interesuje mnie opinia kto będzie kierownikiem????

Kiki
@CNC obróbka

Zarobki są objęte tajemnicą. Przyjdź zobacz popracuj a się przekonasz

CNC

Szału nie ma

Kadry Mpt
@CNC obróbka

Zapraszamy na ulice Strefową 12 od poniedziałku do piątku 8.00 do godziny 16.00 wszystkie potrzebne informacje udzieli Kierownik Produkcji.Zapraszamy

Nieporosumienie
@CNC obróbka

Haha jesli satysfakcjonuje Cie praca na CNC w tej firmie na dwoch i dosc czesto na trzech maszynach za stawke "do 16brutto" to praca czeka na Ciebie hahahah

WYSTARCZY

Wiecie jaka jest różnica między premią w mpt polska a yeti. Yeti podobno ktoś widział. A były takie obietnice i zapewnienia że premie będą. Tak samo było za kierownika L - dużo obietnic a później tłumaczenia że ludzie źle zrozumieli. Także niech dyrektor nie obiecuje tego czego nie można spełnić.

Kpina
@WYSTARCZY

Zapomniałeś ze pan dyrektor M tez obiecywal... z drugiej strony dyrektor M. Przynajmniej przyznal ze pula odnosnie premiowania jest w firmie MPT tyle ze rozchodzi sie tam gdzie pracownik z hali nie widzi czyli bawia sie biurowcy.... A MY PRZYPOMINAMY!!!FIRMA MA PIENIADZE DZIEKI CHLOPAKOM Z PRODUKCJI A NIE DZIEKI LUDZIOM Z BIURA!!

Renata

Po tym co piszecie widać że większość z pracowników jest coraz bardziej zadowolona z pracy w MPT POLAND. Zmiana kierownictwa została przez kadrę odebrana dobrze - czy możecie wyjaśnić na czym polegały zmiany? @Były pracownik czy skoro zarząd się zmienił zamierzasz wrócić do firmy? @FERDYNAND Możesz powiedzieć jakie zmiany były wprowadzone, a jakie są planowane? @Pracownik Mpt po nicku wnoszę że jest aktualnie zatrudniony w MPT, możesz opowiedzieć coś o warunkach pracy i ofercie pracodawcy?

@Renata

Najważniejsze dotychczasowe zmiany to - usunięcia osób niekompetentnych z stanowisk kierowniczych. Poprawa przepływu informacji. A co do planowanych zmian - to wie narazie tylko Dyrektor. Ogólnie atmosfera w firmie się oczyszcza. Miejmy nadzieję że będzie tylko lepiej. ;-)

najprawdziwsza prawda
@Renata

takich bzdur co tutaj piszecie to się nie da czytać. nic się póki co nie zmieniło oprócz tego że ludzie się zwalniają a nowi nie przychodzą

@najprawdziwsza prawda

Zwalniają się tylko ci którym nie chce się pracować albo myślą że będzie jak za komuny nic nie robić a kasę brać. Nowi nie przychodzą bo wracają byli pracownicy. A zmiany już widać tylko niektórym są one nie po drodze.

Gopro

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

mały
@Renata

Myśle iż teraz dopiero zaczyna się (usunięte przez administratora) w tej firmie po wprowadzeniu nowego dyrektorka i kierownika. ale zobaczymy

cała prawda
@mały

B....l jest cały czas. Piszecie o poprawienie przepływu informacji a tego jak nie było tak nie ma (jedni wiedzą jak zrobić a reszcie nie przekażą i materiał w bekę). Miały być premie a tu ani widać ani słychać (kolejne obiecanki bez pokrycia). Niektóre osoby powracają do swoich dawnych zadań czyli bicia rekordów po hali i donosicielstwa. Także nic się nie zmienia w tej firmie - b..... na kółkach.

@cała prawda

Słuszłem że Michał D odchodzo i odszedł kontroler jakości to faktycznie jest tu b u r d e l a nowy dyrektor przejmuje pomału sposób zarządzania zwolnionego L

kolo
@bolo

Prawda zwalniają się jeszcze do tego kierownik obrabiarek złożył wypowiedzenie. A podobno to nie koniec. Coś ta firma rozkręcić się nie może. Tylko niektórzy kurczowo trzymają się stołków.

Wkońcu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku licząca się z swoimi podwładnymi i ich opiniami. Szkoda że pana dyrektora nie było od samego początku może udałoby się utrzymać niektórych pracowników którzy odeszli wiadomo z czyjego powodu. Zwolnienie pana L... to krok w dobrą strone. Nie wiem skąd wydarliście pana dyrektora ale trzymajcie sie jego rękami i nogami. Widać że gość na poziomie słucha zdania innych i podejmuje słuszne decyzje. Wkońcu ta firma ma sens. Gratuluje

FERDYNAND

A ja napiszę tylko tyle. Wszyscy tylko narzekacie tutaj na forum ale jak Dyrektor się was pyta: Czy wszystko jest dobrze? Jest zawsze odpowiedź że tak wszystko jest ok Właśnie wtedy trzeba mówić co jest nie tak, a nie wylewacie tutaj swoje żale. W ten sposób psujecie opinie firmie. Nie jest tak źle jak to opisujecie. Dyrektor wprowadza zmiany dajcie mu trochę czasu. Efekty niektórych już widać. Są jeszcze obszary gdzie potrzeba wiele zmian i pracy. Ale nie odrazu Rzym zbudowali. Pozdrawiam i dobranoc Może jutro będzie lepszy dzień ????????????

Lol

Oczywiście dla Dyrektora brawo za wprowadzanie konkretnych zmian. Jednego zwolnili a już następny próbuje mącić, ma straszne parcie na bycie kierownikiem. Żeby było dobrze w tej firmie to niech każdy zajmie się tym co do niego należy a na stanowiska kierownicze nich zatrudnią konkretnych fachowców a nie ludzi z "łapanie". Jeszcze raz brawo dla Dyrektora

Kos
@Lol

Panie R. niech i pan przestanie mącić. Straszne parcie masz na bycie kierownikiem. Wszyscy się z tego śmieją.

kolo
@Kos

jak bedziesz robil tyle co pan R. to firma bedzie najlepsza na strefie,najpierw praca a potem głupie pisanie.

Lolo
@Kos

Panie kos... macisz to Ty... Pan R. Od zawsze mowil ze nie dazy do bycia kierownikiem bo go p*****li takie stanowisko od zawsze mowil ze chce pracowac w normalnej firmie a nie gdzie kieronik (czyt. Pan M.) Nie podejmie sie zadnej pracy bo "on ma od tego ludzi". (usunięte przez administratora) zaczela sie kierowniczkowi palic wiec sie wkoncu wzial za robote... troche szkoda bo lepiej by firmie bylo bez niego i ustanawiania coraz lepszych czasow w maratonach po calej hali. A pisząc cokolwiek na pana R. Swiadczy o tym ze nie znasz go... wiec albo biuro sie w*****la w (usunięte przez administratora) burze albo sam pan M. Probuje cos osiagnac pod przykryciem

pracownik CNC
@Lolo

dobrze napisane jak ktos może pisać takie głupoty na pana(usunięte przez administratora)chyba naprawde go nie znacie,chłopak codziennie daje dużo z siebie w rozwój firmy,to widać gołym okiem.(usunięte przez administratora)

Pracownik Mpt

Brawo Brawo panie Dyrektorze widać ze ma Pan Jaja.Zwolnienie Pana L. Pokazuje ze wkoncu ktoś ma plan na to firmę.Nie wdawajmy się teraz żadne wojenki o władze bo może to się skończyć dla kandydatów tak samo jak się skończyło dla Pana L.

Despasito

Pracuje tu jakiś czas ale jest to pierwsza firma w której niektórzy pracownicy chcą rządzić firmą. Panowie od tego jest dyrektor. Zastanawiacie się kto zostanie kierownikiem kto ma największe szanse. Może urządźmy wybory?

bolo

czy to prawda że pana L zwolnili

Lolo
@bolo

Najprawdziwsza prawda

roki

Pacuje cały czas w MPT i nie piszcie głupot że najlepsi odeszli bo tak nie jest,co do obiecywanych podwyżek to sie zgadzam w 100% a o premiach już nie wspomne ale mamy nowego Dyrektora to może wreszcie coś z tego bedzie i ruszy do przodu.Wszyscy są zgodni co do wymiany PANÓW na stanowiskach kierowniczych.

chwMPT
@roki

Pewnie że nie bo ty zostałeś;-)

Zostaw merytoryczną opinię o MPT POLAND Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w MPT POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT POLAND Sp. z o.o.?

MPT POLAND Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Strefowa 12
    39-300 Mielec