Opinie o Sierosławski Group Jan Sierosławski w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sierosławski Group Jan Sierosławski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sierosławski Group Jan Sierosławski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sierosławski Group Jan Sierosławski w Mielec

Popieram!!!

lili

jakie to proste przespać się z kimś dla awansu...ale Pani R. widocznie nie widzi w tym problemu same plusy z tego ma przecież on jej złego słowa nie powie forsy dziewczyna jak lodu dostaje na weekend nie chodzi nic w pracy nie robi i tylko się nas czepia młodzi się jej słuchają za starszych też się wciąż chwyta a w papierach zamiast kontrolera jakości ma montera ALE NAJWAŻNIEJSZA NA HALI.....ale i tak odkąd zaczęliśmy tu pisać uspokoił się i nie chodzi szczesliwa nie wiadomo z czego więc jednak czyta i wie co o niej myśli my

johnatan
@lili

lili skoro to takie proste to się prześpij a skąd wiesz co ma w papierach i skąd wiesz ze ma kasy jako lodu skąd wiesz że nie jest szczęśliwa znam twoją sytuację w domu mam tez o niej pisac???

?

No i nic się nie zmieniło Pani R dalej się rządzi i nic nie robi ciekawe ma dziewczyna siłę przebicia jak ona to robi pan M. złego słowa jej nie powie chociaż jedna osoba którą lubi. Ma dziewczyna umiejętności tylko jakie????

Ferdek
@?

WIDOCZNIE MA NIEZWYKŁE ZDOLNOŚCI MANUALNE A ON TO DOCENIA I DOBRZE MU Z TYM...

moy
@?

No tak coś w tym jest wczoraj było nas mało maszyny powylanczane albo lecą bez sortu a koleżanka i tak nic nie robi tylko się uśmiecha i jest dobrze tylko komu? bo na pewno nie nam

pracujący

praca jest ciężka dziewczyna która opiekuje się nowymi oprócz mnie ma ich jeszcze kilkoro więc bywa różnie niby wszystko tłumaczy niby przychodzi pomaga zważyć zmierzyć wydrukować kartki odjezdza dysza czy sprawdza jak leci poprawia gdy leci nie caly czy jakiś brzydki detal pomaga uzupelnic ten maszynowy zeszyt czy pomiarowe karty czy tez organizuje zastępstwo na przerwę albo pomaga nadrobić z obcinaniem albo gdy zgubisz nożyk albo potrzeba te wszystkie różne kartki i te na odpady i te na detale ale w zasadzie to 8 godzin i te 8 godzin jesteś sam

rzeczywistość się kłania
@pracujący

nie bardzo rozumiem wychodzi na to że robi wszystko co trzeba a nawet za dużo myślałeś że będzie siedzieć 8 godzin koło Ciebie i za Ciebie (usunięte przez administratora) to już nie szkoła tylko dorosłe życie zobaczysz jak pójdziesz już na stałe na którąś zmianę bez pani Renaty wtedy dopiero będziesz godzin sam

p
@pracujący

czyli teraz jesteś sam? biedaku co w takim razie będzie później?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sierosławski Group Jan Sierosławski na stanowisko ELEKTROMECHANIK? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Maciek :)

Witam Praca niejednokrotnie na 2 maszyny, zajmowanie się jeszcze m. in. tworzywami, do tego zmiany form, wypłata na start 12zł po okresie próbnym podwyżka na 13zł brutto (chociaż zmieniałem formy, zero rozmowy z pracownikiem, od razu umowa i to jeszcze w trakcie pracy by nawet nie przeczytał co na niej pisze). Kierownik p. Małek nie umie rozmawiać z ludźmi, jedyna jego rozmowa to podejście z listą kto przyjdzie na weekend. Właśnie jestem po odebraniu ostatniej wypłaty, okazało się życzliwy pan kierownik z racji że się zwolniłem obciął mi premię, także do ręki dostałem to co wyszło z 12brutto+dodatek nocny. Nie polecam pracy. Kierownik nadaje się co najwyżej do zwolnienia, nie potrafi zarządzać ludźmi, rozmawiać z ludźmi. Żegnam i życzę szybkiego upadku. Pozdrawiam wszystkich ludzi z II brygady, Maciek :)

Osmola
@Maciek :)

Kto dostaje premie jak się zwalnia ktoś coś a czy na chorobowym są premie ktoś cos szukam takiej roboty

Pol

Ile nowy pracownik zarabia w tej firmie?

@Pol

Kwestia dogadania się . nikt Ci tego na forum nie napisze.

....
@Pol

Za mało

sztuka18

?????????????????????

lk

to nie mąż jej załatwił bo on się nie dogaduje z panem dyrektorem więc też jestem za tym że Pani R. zakrecila się koło dyrektora i proszę przez dwa tygodnie urobila chłopaka jakby nie było jednak to jest mądra dziewczyna i niektórym się podoba najbardziej chyba z tego że potrafi się śmiać sama z siebie i jest wesoła może dla niego była milsza niż dla nas i proszę kiedyś podobno się poklocili i pobiegł za nią do szatni dziewczyn i kto wie co się tam działo? A tak to nie widać żeby robił jej takie afery jak nam i ona na niego nie nadaje więc patrzmy uważnie jak się to rozwinie

jep

A ja wam coś powiem Renata i dyrektor to podejrzana sprawa wróciła po tak długiej przerwie i od razu dostała taką fuche tylko pierwsza zmiana kto tak ma? A przecież nie jest taka stara i całkiem dobrze wygląda oczywiście nie w firmowych ciuchach w nich nikt dobrze nie wygląda cos w tym jest nie słyszałem żeby źle mówiła o dyrektorze może wcale nie mąż jej pracę zalawial tylko ona sama wzięła sprawy w swoje ręce ;)))

kłot
@jep

hehehe myślisz? :D on też jej nic nie mówi jak jest afera

HAHAHA
@kłot

Dajcie spokój, on i romanse? To służbista

idioci
@jep

Pani Renata jest za dobra dla niego i na pewno nie poszła by na taki układ kazdy ocenia według siebie a wy jesteście jacyś chorzy dajcie jej spokój zazdrośniki jedne

oj
@jep

Oj ludzie ludzie jak Grzesiek usłyszy kto takie głupoty opowiada to wam zęby wybije chodź znając go prędzej Renate szlag trafi i wam wpierdoli osobiście

K
@idioci

Ona nie jest taka ładna, na pewno by mu się nie podobała :DDD Hahahaha ogolniw to mi sie śmiać chce z tego co piszecie

@idioci

to ładna dziewczyna i przede wszystkim fajna a pan M nie jest jej wart nie wierzę że coś jest podejrzanego w ich stosunkach to zbyt mądra dziewczyna

liberet
@kłot

może właśnie sam Pan M wziął jej koszulkę ?? i co tam jeszcze chciał ???? przyszła była w zasadzie normalnie na zmianie tydzień na nocce i tydzień na drugiej a później tyle już taka mądra że tylko pierwsza zmiana reszta jest poniżej jej możliwości coś w tym jest jakoś dostała awans ale na jakiej zasadzie ? chodzi na niebiesko ale ważniejsza od innych i rzeczywiście nigdy nie słyszałem żeby źle powiedziała o dyrektorze on zawsze grzeczny w stosunku do niej no i to wyróżnienie w dwa tygodnie ją tak docenił może i starszą od niego ale widocznie i doświadczenie ma wieksze????????????????

W STOSUNKACH NIE WIDZISZ NIC PODEJEZANEGO ;;;--)) I SAM SOVIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA NURTUJĄCE NAS PYTANIE W STOSUNKACH RENATY I MARIUSZA HEHEH

umi
@jep

No tak podejrzana sprawa dzisiaj chichrali się za pudelkami nawet nie przejmowali się ludźmi czy tym że Grzesiek jest na tej samej zmianie ta dziewczyna idzie do celu nie patrząc na nic jest tylko jedno wyjasnienie jakim cudem dostała tak od razu lepsza robotę....i to pan Mariusz dla niej specjalnie stworzył to zajęcie jakoś wcześniej nie był nikt do młodych potrzebny i dawalismy sobie rade

popop
@umi

Tak to prawda stałam na wprost nich to że się schowali za pudelkami z ramką i tak nic im nie dało widać było że.dobrze im razem długo gadali i się smiali wpatrzeni w siebie akurat tuż obok byłam więc wiem i moim zdaniem rzeczywiście to dyrektor chce ją mieć blisko siebie więc dał jej pierwszą zmianę i nie trzeba być geniuszem jak mu się odwdzieczyla w końcu jest lekko po trzydziescte i całkiem dobrze wygląda a facet jak facet jak dają nie odmówi ..

......
@jep

ludzie chyba się leczyć powinniście nie wiem co mam powiedzieć ta biedna dziewczyna chodzi już taka załamana a wy dalej swoje przecież nikt mądry by się z nim nie zadawał ze z nim rozmawia to jeszcze nie grzech doprowadzicie do tego że nie wytrzyma i się zwolni moim zdaniem jesteście wrednie świnie

Niewierze

Dość! Dość! To jest przesada co tu wypisujecie na Renatę. PRZESADA! WYMYSLY JEDNE ! Obrażacie dwoje ludzi, wypisujecie żale na nią nie patrząc na konsekwencje. Nie widzicie, ze te komentarze są krzywdzące ? To juz przesadą jest wielką. Ciekawe dlaczego nie napiszecie nic na swój temat ? ze takie idealne jesteście ? Nie ma koszulki ale ma takie samo prawo zwrócić uwagę wam nowym, jak i starym. Tak jak starzy pracownicy mogą zwrócić uwagę nowym. I to złośliwe ? Nie. Czasem wam tyłek to ratuje bez niepotrzebnej spiny . a wymysły o Renacie i panu M. to już obraza. Ludzie chcecie by szanować wasze życie prywatne ale wy nie szanuje cie innych. Bez jaj.

Grop

Kim jest ta Renata?? to jest bardzo podejrzane... Zobaczcie to http://tinyurl.com/yb2yflxy

Paluch

Renata uczy w nagrodę za to co dawniej robiła. Donoszenie i gnębienie ludzi zawsze w tej firmie było nagradzane

tchorzliwie stado gamoni
@Paluch

pewnie ty jesteś w tej dziedzinie ekspertem żałosny tchorzliwy osobniki oczeerniający ludzi za ich plecami.to co ty teraz robisz to nie jest gnębienie i odnoszenie?

Kill you

Tak zupełnie serio ilu osobom tylko dzisiaj Renata zwróciła uwagę na odpady na worki ?osobno wlewki osobno odpady... na kartki naklejane na nie i na zaklejanie worków? Sama widziałam trzy takie osoby do których podeszła i nawetkartki przyniosła i tłumaczyła jak wypisać w tym jedna stara dziewczyna byla i co było po pracy? Pokazywalismy worki opisane a teraz co by było gdyby nie przypominała o zdawałoby się takich gluotach o których wszyscy wiemy jak by nas potraktował pan M? Chwalilby ?...pewnie kazalby nam wszystko przepakowac osobno denka osobno odpady i co fajnie by było?? Więc się odwalcue od niej czegoś wymagają więc i ona od nas wymaga ale jednocześnie nam.pomaga i przypomina skończą się wakacje renata przyjdzie na stałe na jakąś zmianę i mam nadzieję że trafi do nas bo nie tylko jest miła i wesoła ale też pomaga zastępuje na przerwę i tłumaczy nawet starszym pracownikom wiadomo wszystkiego nie wie ale chociaż się do tego przyznaje i nie zauważyłam żeby zawierała nosa może chodzi teraz trochę przygaszona ale z czego ma się cieszyć jak takie głupoty piszecie?

Yroll
@Kill you

W zasadzie racja jazda na całego by była normalnie nie zwracam na to uwagi ale dzisiaj Renata podeszła i kazała mi wziąść drugi worek na odpady a osobno mieć wlewki i jakby się ugadali z Malkiem akurat sprawdzał. Więc rzeczywiście uratowała mi tyłek dzisiaj bo na pewno zrypa by była. Dzięki jeśli czytasz i olej hejterow

Spokojnie to minie
@Yroll

A ja jej nie lubię cwani się i rządzi co chwila się jej coś nie podoba ani brygadzista ani kontrolerka nie ma nam nic do powiedzenia a przyjdzie Renatka i już cykl sprawdzi zaraz się dowali że w zeszycie czegoś brakuje pomiary co godzina detale do pomiarów w koszyczku zawsze muszą być od razu wypatrzy że nie masz . Tak samo suwmiarka że lezy nie tam gdzie trzeba pudełka nie na palecie i cały czas to samo przyjdzie za chwilę i od nowa strzepi niepotrzebnie język że wyrzucam dobry detal to nie odpad nie bo ONA tak mowi i tak ją olewam gdyby nie to że pierwszą zmiana nic bym nie słuchała ale sama słyszałam jak brygadzuscie mówiła że chłopak dzisiaj nie miał pomiarów a już 10 więc przeczekam tą pierwszą zmianę a w przyszłym tygodniu znów luzik

Fajnie
@Yroll

oj pod koniec miesiąca to standard ze sprawdzaniem worków z odpadami, szukania dziury w całym i takie tam akcje :)

?
@Fajnie

no mówią, że nie może być dziury w worku detale będą wypadać. oj tam jeszcze w karton wsadzają to o co kaman

Fajnie
@?

by nie mieszać tworzyw, bo denko jak wsadzisz z wlewkami z tego samego tworzywa to nic, ale jak pomieszasz z innym to jest problem. Szacun dla magazynu i Grzeska, ze jeszcze nie zwariowali z tym. Zdarzały się w workach też opiłki ostrza od nożyka, różne rzeczy wiec byle nie mieszać dwóch innych tworzyw ze sobą, tego mamy pilnować :)

Tt

Dziewczyna zajmująca się nowymi to żona brygadzista i tylko dlatego nie siedzi na maszynie w zasadzie nic nie umie i nie zna się na niczym tylko m dostała pracę po znajomości

Qqq
@Tt

Nie ważne czyją jest żona ważne jaką jest a ja do niej nic nie mam rzeczywiście zajmuje się nowymi ale wydaje się normalna i z chęcią pomaga starym pracownikom nie wiem o co wam chodzi

:))
@Qqq

jak po znajomości ? Renata pracowala.tu wczesniej i byla kontrolerem jakości :) wróciła z macierzynskiego i wiadomo ze doszło nowych form do nauki tez dla niej :) doinformuj się lepiej.

@:))

Ale żółtą koszulkę jej wzięli chodzi na niebiesko czyli na kontrolera się nie nadaje tylko na siłę jej coś szukają ze względu na Pana Grześka

@Tt

Oj odczepcie się w końcu od niej w czwartek było mało ludzi dziewczyna siadła na maszynie 8 godzin zakładała gumki na denka nie tylko się wyrabiala ale pilnowała też 3 młodych chłopaków każdy w innej części hali i nie robiła żadnych problemów. Kiedy się ją poprosi zmierzy detal albo stanie na przerwę albo w ogóle podejdzie pomorze co wam tak przeszkadza

:))

Najlepsza brygada to 2 brygada, Rafała :)

Kolo
@:))

Właśnie pracuje tu ponad 10 lat a Grześka poznała w pracy więc nie gadajcie głupot jak nie wiecie

.....
@Kolo

Nie ma "żółtej koszulki" bo Beata stanowiska i żadna nie odda.

hr
@.....

będzie zmiana kolorów koszulek, szykuje się rewolucja w kolorach, mają być bardziej wakacyjne kolory - turkusy chabry itd

as

Tak czytam te wasze wypociny i widzę w nich typowego Polaka zazdrość was zżera i atakujecie tchorzliwie nie potrafiac zdobyć się na odwagę i podpisać pod własną wypowiedzia co by ta biedna dziewczyna nie zrobiła i tak będzie źle bo to nie wy idealni i wspaniali tylko niedoceniany przez kierownictwo wy wszystko robicie wspaniale... żal mi was i tej dziewczyny że musi z wami pracować

KateWinselet
@as

anonimowo można wszystko napisać bez żadnych konsekwencji..... portal umożliwia bluzganie pracowitych ambitnych ludzi, daje szanse nierobom i nieukom wyrzucić swoje żale i rozczarowanie, że żeby żyć trzeba robić.

marylka

jestem nowa osobą nie wiem o co chodzi z tym całym krytykowaniem Pani która się opiekuje nowymi pracownikami jest wesołą osobą która jest bardzo przyjazna i tłumaczy coś nawet po kilka razy nie sprawiając że czujesz się przy tym jakimś glupkiem nie tylko pilnuje i wszystko tłumaczy ale też troszczy się o nas np o to byśmy wyszli na przerwę czy też byli w miarę na bieżąco jeśli chodzi o obcinanie denek czy twz byamy mieli rękawiczki bardzo często słyszę nie tylko w moim kierunku by się nie przejmować jesteśmy nowi i mamy teraz czas na naukę wszystkiego najwazniejsze sa chec nauki i to ze sie starasz więc naprawdę nie ogarniam tej negatywnej atmosfery w Internecie na te dziewczynę. jakoś w pracy nie czuć żeby ktoś miał do niej jakieś halo czy problem więc wychodzi na to że jesteście strasznie dwulicowi tu się usmiehacie prosto w oczy a za plecami obgadujecie ją i dokładnie ile wlezie

Z.Z.

Ile nowy pracownik zarobi u was na rękę na obróbce?

Zbysiu
@Z.Z.

W tej firmie pracuje bardzo dużo kobiet. Pod wrażeniem jestem bo są bardzo ładne. Do tego pracowite, zręczne, dokładne, ogarniają domy, dzieci, szkoły, rodzą, wracają, rodzą........

x

Nie podoba mi się jak piszecie o Pani Renacie to bardzo miła i pomocna osoba która ma dla nas mnóstwo cierpliwości wszystko nam tłumaczy a jeśli nie jest czegoś pewna idzie się dopytać do Pani która kontroluje lub do brygadzisty więc na pewno nie zdziera nosa i się nie cwani. Tak zwraca nam uwagę na wiele rzeczy i tak samo starszym pracownikom ale nie słyszałam żeby przy tym była niegrzeczna. wiem że jej płacą za opiekę nad nami i za to że nas wszystkiego uczy ale i tak jestem jej wdzięczna bo robi to wszystko z uśmiechem i zachęca nas że damy radę. lubię ją i sposób w jaki wykonuje swoją pracę bo nawet gdy jest smutna podchodzi do nas z uśmiechem i z chęcią wszystko tłumaczy lub pomaga ogarnąć wszystko szczególnie gdy nas zakopie lub gdy jest koniec pracy albo czas na przerwę lub co gorsza po przerwie i strasznie dużo naleci. Więc dajcie jej spokój

Castrol

Dyrektor jest najlepszy!!!

koń

Ta firma jest wspaniała ????

Zostaw merytoryczną opinię o Sierosławski Group Jan Sierosławski - Mielec

• Jak się pracuje w Sierosławski Group Jan Sierosławski?

Zobacz opinie na temat firmy Sierosławski Group Jan Sierosławski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sierosławski Group Jan Sierosławski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sierosławski Group Jan Sierosławski
2.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Inwestorów 7
    39-300 Mielec