Opinie o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Witold

@były dostawca, twoja opinia może być niezrozumiała dla kogoś, kto nie współpracuje z mleczarnią. Może chciałbyś w jasny sposób opisać jak wygląda aktualna sytuacja firmy i jej relacje z rolnikami? Dla osób, które nie są bezpośrednio związane z tematem, to mogą być interesujące informacje.

@Witold

Witold aktualną sytuację w firmie i relacje z rolnikami opisują wcześniejsze wpisy na tym forum, chyba że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

były dostawca

Członek Rady do Ciechocinka mieliscie jechać po wygranej w Łodzi pewnie boicie się że jak przegracie to nie będziecie mieli za co jechać

SZEROKIEJ DROGI

Witold

@ciekawy, proszę Cię o pytania wartościowe z punktu widzenia kandydatów do tej firmy. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w danej firmie. Wymieniamy się informacjami na temat atmosfery lub wynagrodzenia w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. Nie komentujemy prywatnych spraw pracowników. Czy mógłbyś napisać od kogo usłyszałeś taką informację?

ciekawy
@Witold

Witold uważam że na tym forum są bardzo ciekawe informacje dotyczące mleczarni można dowiedzieć się o złych jak i dobrych stronach zakładu .A informacje o którą pytasz jest poruszona w poniższych komentarzach. Bardzo jestem ciekawy czy pracownicy będąc na wypowiedzeniu tez mają odciąganą premię lojalnośćiową . Czytając komentarze członka rady jestem bardzo zszokowanym podejsciem do rolników na wypowiedeniu żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku dlatego uważam że to forum jest bardzo ciekawe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
CZŁONEK RADY

Od 13. 11. Ciechocinek, kto chętny?

ciekawy

Czy to prawda ze rada z pania prezes działa na niekorzysc mleczarni

BYŁY DOSTAWCA

Jakie członkowie rady odstawiają mleko to wiem sam byłem kiedys członkiem rady zeby woda miała 3,8 procent to dziwne

@BYŁY DOSTAWCA

Z (usunięte przez administratora) przegrałeś i już.

@CZŁONEK RADY

Mamy najlepsze wyniki sprawdź w laboratorium a nie oczerniaj. Zawsze ekstra S.

@CZŁONEK RADY

NIE PRZEGRAŁEM Z(usunięte przez administratora) BO MUSIELI MI PREMIĘ LOJALNOSCIOWĄ ODDAC I BĘZIECIE MUSIELI ODDAC INNYM NIE JESTESCIE NA PRAWIE

@BYŁY DOSTAWCA

Przegrałes bo nie ma Cię już z nami.

Zainteresowana
@BYŁY DOSTAWCA

Przykro patrzeć jak rolnicy płaca za brak wiedzy bo trzeba powiedzieć, że nie tylko prezes odpowiada za zakład ale i ZASTĘPCA a rada to już brak słów ???????????? Właśnie z tego powodu spółdzielczość zdycha... trzeba powiedzieć jasno w dobie wolnego rynku, spółdzielczości nie ma, każdy z nas patrzy aby wyjść nas swoje, żyć godnie, rozwijać gospodarstwo i spłacać kredyty w terminie! A wpłacać kaske na udziały, które będzie trudno odzyskać i płacić lojalnościowe, śmiech i rozpacz i płacz... dlaczego nikt nie powie ze był ktoś kto chciał zainwestować w mleczarnie ??? Hmmm , ale po co. Lepiej podzieli to, co zostanie a teren w centrum miasta..... Będzie co liczyć !

@Zainteresowana

O udziałach zapomnijcie, zdradziliscie OSM i nic się wam nie należy.

@CZŁONEK RADY

Odwołanie w Łodzi i to my wygramy. Nic nie dostaniecie. 100 tysiecy nie będzie a i o udziałach zapomnijcie.

@CZŁONEK RADY

Daria Tak trzymać po 15 groszy obcinamy za karę, za wypowiedzenie.

@BYŁY DOSTAWCA

CZŁONEK RADY JA MAM KASĘ A WY WIELKIE DŁUGI NAWET NIE MIELISCIE OSWAGI SIE STAWIC NA ODCZYTANIU WYROKU TAK DBACIE O MLECZANIE

@BYŁY DOSTAWCA

O mleczarnię i naszą Radę dba(usunięte przez administratora)i jesteśmy zadowoleni i za dwa lata wyjdziemy na prostą. (usunięte przez administratora)

@CZŁONEK RADY

Do Łodzi przyjedziemy autokarem a po jedziemy do Ciechocinka. Świętować zwycięstwo.

ROBERT
@CZŁONEK RADY

To Wy sami nie umiećie o siebie zadbać tylko kobieta musi o Was dbać . Co to za faceci w tej radzie

@ROBERT

Kawa z ekspresu najlepsza w mleczarni.

@ROBERT

To Pani Prezes Członką i pracownikom robi kawę aby tyle umie to dlatego tak słabo stoicie .

@BYŁY DOSTAWCA

Pani Prezes wybitną specjalistką mleczarstwa i laboratorium. Spadać!!!!

@CZŁONEK RADY

Od nowego roku nawet podwyżkę dostanie bo należy jej się.

WANDA
@CZŁONEK RADY

WIDAĆ ŻE NIE MACIE SZACUNKU DLA PANI PREZES . W INNYCH ZAKŁADACH MÓWI SIĘ PANIE PREZESIE LUB PANIE DYREKTORZE NIKT NIE ZWRACA SIĘ DO ZWIERZCHNIKA PO IMIENIU NIE WIEM DLACZEGO PANI PREZES NA TO POZWALA . DLATEGO W FIRMIE TAK ŻLE SIĘ DZIEJE.

@CZŁONEK RADY

Wybitną specjalistką mleczarstwa laboratorium robienia kawy a co z zrządzaniem jakie ma doswiadczenie pewnie zerowe i dlatego idziecie na dno.

@WANDA

Jaka Prezes taki szacunek.....zero? Zero pomysłowości. Zero strategii. Zero pracowitości, a spotkania na zarzadzie długie i bez konkretów. Porażka.

@CZŁONEK RADY

Podwyżkę dostanie jak będzie z czego jej dać bo na razie to na na to się nie zanosi chyba ze w MLECZNEJ PRLE bedzie kawę parzyć jak taką dobrą robi.

były dostawca

Członek Rady wy musicie jechać do Łodzi autokarem i musicie mieć przewodnika bo z waszą wiedzą byscie mogli zginąć kto by was jechał szukać.

Janek

Perle cza sprzedac Pan (usunięte przez administratora) kupi bo ma dobre serce I wiele kontatow w chinach I sie wszystkich splaci

CZŁONEK RADY

Odwołanie i sprawa w Łodzi!!! Teraz to my wygramy.

WSCIBSKI

Kulas z Hirkiem jak wam idzie rżnięcie drewna w sobotę nie ma wywózki drewna z lasu zaraziliscie się od Bąka widać że jego pomysły wam odpowiadają .

sąsiadka dostawcy

Czemu samochody OSM Ostrów wyjeżdżają o 4 rano i chałasują chyba jest jakaś cisza nocna inne mleczarnie jeżdżą o normalnych godzinach ludzie chcą spać .Znaki drogowe też ich nie obowiązują wjeżdżają pod zakaz wjazdu.

BYŁY DOSTAWCA

Członek rady troszeczkę grzeczniej widać ze brak ci kultury a rżnie się drewno a drzewo rośnie

Ona

Brawo!

były dostawca

Ja miałem odciaganą premię lojalnosciową za prezesa Mukalskiego i też przegrali sprawę więc nie obwiniajcie Bąka .

Bolus
@były dostawca

bo baka to tylko sad moze skazywac? cwaniaczka?

RRR
@były dostawca

Jeszcze troche to sąd was skaże jaj was rozliczą za te wszystkie lata

@RRR

Profity ma Rada wam się nic nie należy.....trzeba było startować. A teraz won.

bbb

Członek rady narazie to jestescie dołem macie ogromne długi i przegraną sprawę w sądzie na koncu mleko do tej mleczarni będzie odstawiac sama rada .

@bbb

Będziemy do końca bo wyjazdy do Ciechocinka i majątek mleczarni będzie nasz czy wasz? Gorzyce spadać....

dostawca

Członek Rady jak ci pani prezes przemyca mleko i załatwia próby a cenę ustalacie sami sobie to masz dużo za mleko

@dostawca

Masz do dup.y mleko. Ja mam ekstra S i białko 3.8. Spadać na drzewo...

dostawca

SZACUNEK DLA GORZYC NIE DAJCIE SIĘ CORAZ WIĘCEJ OSÓB JEST CHETNYCH DO SKŁADANIA POZWÓW E

Witold

Szukam opinii na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. Jak Wam się pracuje, czy polecilibyście pracę i dalszy rozwój w tej firmie czy raczej osoby zainteresowane powinny szukać czegoś innego? Ważną kwestią jest również atmosfera w pracy, każda opinia się przyda!@gucio poruszyłeś kwestie płatności dostawcom za mleko. Czy to przejściowa sytuacja?

Stanislaw
@Witold

Odczasu jak przestales pracowac tylko chodzic I bajki opowiadac .. nie widzisz co sie dzieje slepy jestes?

PRACOWNIK

MLWCZARNIA PRZEGRALA SPRAWE W SADZIE Z ROLNIKAMI ZA NILEGALNE ODCIAGANIE KARY NA WYMOWIENIU CO NA TO PANI PREZES I PRZEWODNICZACY CIEKAWE KOMU TERAZ OBETNA KASE JAK BADA MUSIELI WROCIC ROLNIKOM NIELEGALNIE ZABRANE PIENIADZE A MOZE BEDA SIE ODWOLYWAC

Witek
@PRACOWNIK

Przypominam , że premia została wprowadzona przez byłego prezesa, któy niby ,,bierze,, to na klate.

anna
@Witek

oby bral to w klatce! tam gdzie jego miejce jak stwierdzil sad

WSZYSTKIEMU WINIEN (usunięte przez administratora) CZEMU GO NIE POSADZILI ? PEWNIE PO NASTEPNYCH WYBORACH DOCENIA JEGO MAGIE OSOBY!

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.