Expertum GmbH Oddział w Polsce

Opinie o Expertum GmbH Oddział w Polsce

Bartek MAG135

W Expertum jestem juz drugi rok. Firma rzetelna oraz dbajaca o swojego pracownika. W razie problemu jest sie zawsze do kogo zwrocic o pomoc. Co do zarobkow to wywiazuja sie ze wszystkich wczesniej ustalonych kwot (nie obiecuje tego czego nie moga spelnic). W moim przypadku tylko zakwaterowanie mogloby byc blizej miejsca pracy. Zdecydowanie polecam tego pracodawce.

@Bartek MAG135

Napisałeś coś o zakwaterowaniu. Firma Expertum GmbH oferuje dla swoich pracowników mieszkania? Ile osób mieszka w jednym? Czy ponoszą za to jakieś opłaty dodatkowe? Czy może wszystko pokrywa firma?

Potrzebowałem pracy od zaraz, firma w ciągu tygodnia załatwiła formalności i wyjechałem do roboty. Wszystkie warunki na miejscu tak jak ustaliliśmy. Dobry kontakt z firmą, pomagają w razie jakichkolwiek problemów.

Czy w Expertum GmbH Oddział w Polsce jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

expertum Nowy wpis

tak, oczywiście firma reaguje na wszelkie problemy pracowników. Staramy się rozwiązywać je jak najszybciej i na korzyść naszego pracownika

Jurny dzięcioł Nowy wpis

W szwalni w oldenburg zatrudniają tylko szwedzki kobiety duze rotację rozmawialem kiedys z pracodawcą niemieckim chcialem podjąć pracę mężczyzną odmawiają. Pozdrawiam

Spawacz Grzegorz

Od 7 lat jestem zatrudniony w firmie Expertum na stanowisku spawacz, obecnie pracuje w Niemczech. Od samego początku moim koordynatorem jest Pan Waldemar. Od zawsze mogę liczyć na jego pomoc w każdej nawet najpilniejszej sprawie. Jednym słowem nie ma dla niego rzeczy nie do załatwienia. Bardzo często załatwienie spraw odbywa się kosztem jego czasu prywatnego. Mimo to nie stanowi to nie stanowi to dla niego problemu. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką życzliwością ze strony pracodawcy jak w tej firmie. Z czystym sumieniem polecam pracę w Expertum każdemu. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że trafiłem do tej firmy.

Mały Nowy wpis
@Spawacz Grzegorz

W jakim mieście pracujesz i jakie zarobki jaka umowa

Zadowolony spawacz

Jeśli chcecie pracować w Niemczech to tylko w firmie Expertum. Pracuje w tej firmie od dawna i jestem bardzo zadowolony zwłaszcza ze współpracy z Panem Waldemarem Kowalczykiem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Expertum GmbH Oddział w Polsce? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Eryk

Polecam pracę w tej firmie

Aktualność
W zakładce ->Oferty Pracy znajdą Państwo nasze aktualne ogłoszenia.

Zapraszamy do aplikowania!
Paulina

witam, jak z jezykiem niemieckim w tej firmie jako spawacz?

darek

firma ok pracuje jako spawacz teraz obecnie jestem na postojowym urlopie i szukaja mi pracy kwatery zalatwjaja ok daja dodatek do kwater ubrania robocze tez daja kasa na koncie terminowo polecam firme

Dawid

Bardzo Polecam !!!

and77

Pani Weronika z firmy exspertum bardzo pomocna w sprawach rekrutacji wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami w jest zawsze w kontakcie telefonicznym w wielu sprawach mi pomogła POLECAM

Sławek

pracowałem przez expertum w kilku firmach i nie narzekałem na warunki, zapewniona dobra opieka koordynatora, porządne warunki mieszkaniowe (osobny pokój w mieszkaniu), niemiecka umowa i przede wszystkim praca zgodna z tym co było mi przedstawione przed jej podjęciem. Ja ze swojej strony polecam.

Mirosław
@Sławek

Fajnie, że tak pozytywnie odchodzisz do zatrudnienia przez tę agencję. Czy podczas wyjazdów masz także zagwarantowane ubezpieczenie i możliwość skorzystania z opieki lekarskiej?

REKRUTACJA

Poszukujemy chętnych do pracy na terenie Niemiec i Belgii.
Wszystkie szczegóły ofert oraz formularze aplikacyjne znajdą Państwo w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pracowałem w tej firmie prawie pół roku i od zawsze były z tą firmą problemy nie polecam nikomu naprawdę nikomu tej firmy!!!. No chyba że jesteś kamikadze!!!!

@Adam

Piszesz, że nie polecasz pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, ale nie piszesz konkretnie, dlaczego właściwie masz taką opinię. Może jesteś w stanie jeszcze raz spojrzeć na swoją pracę w tym miejscu i wzbogacić swoją wypowiedź o jakieś rzeczowe argumenty? Wtedy na pewno będzie bardziej wiarygodna i pomoże osobom szukającym pracy. A może przy takim podsuwaniu znajdziesz również jakieś plusy zatrudnienia w firmie Expertum GmbH Oddział w Polsce, jak myślisz?

Arek

Witam pracowałem w tej firmie w czerwcu. Nie polecam kręcą na podatkach, małe zarobki i kiepska współpraca z przedstawicielem firmy. Nie, nie, nie polecam!!!!!.

Krzysiek

Nie polecam małe zarobki (usunięte przez administratora)

Kamila

Adam, informacje, jakie podajesz na forum dotyczącym pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce, są nie do końca jasne. Nie polecasz pracy w tej firmie, ale dlaczego? Czy zechcesz proszę opisać swoje doświadczenie związane z pracą w tej firmie tu - na forum GoWork?

Niewiem Bartek jeśli jesteś spawaczem dobrym spawaczem i zadowala cię pensja w wysokości 1600-1800 euro Maks za przepracowanych miesiąc na trzeciej klasie podatkowej to szacun. Obiecanki to co firma no przepraszam żałosny koordynator tej firmy obiecuję jest dalekie od rzeczywistości. Dlatego uważajcie szybciej kłamie niż oddycha. A prop mieszkania masz łużko więc masz spanie masz jakomś kuchenkę to masz kuchnie kibel masz to co ty jeszcze chcesz do pracy do pracy coś wydziwiasz musisz o wszystko się upominać o wszystko walczyć jak lew żeby wyrwać żarcie hieną,!!!!!!! Ja masz na to siłę to powodzenia bo ja myślę że przyjechałem do pracy a nie........... dokończę se sam

@były pracownik

Masz zupełnie odmienne zdanie niż Bartek i nic w tym dziwnego bo każdy ma swoje określone preferencje co do warunków pracy. Coś co Tobie odpowiada innym nie musi i vice versa. Poza tym, może obaj panowie, mieliście inaczej skonstruowaną umowę i inne warunki były Wam przyznawane, inna pensja, inny wymiar godzin ze względu na na przykład doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Czy w Expertum GmBh każdy pracownik na danym stanowisku zarabia tyle samo? Czy pensja uwarunkowana jest jednak od stażu w pracy?

Bartek MAG135

@Bartek MAG135

Witam pracowałem w firmie i nie polecam nikomu nawet najgorsze u wrogowi początek okej do pierwszej wypłaty kopara opada!!!!!!! Warunki polowe mieszkanie najlepiej jak se sam znajdziesz i umeblujesz. (usunięte przez administratora) Po odcinku z wypłaty nie wiadomo o co chodzi jak dzwonisz on muwi jes okej przecież masz pracę i ciesz się że ją masz

Zostaw merytoryczną opinię o Expertum GmbH Oddział w Polsce - Szczecin

• Jak się pracuje w Expertum GmbH Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Expertum GmbH Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expertum GmbH Oddział w Polsce?

Expertum GmbH Oddział w Polsce