Opinie o Bestcars Marcin Olejnik w Kępy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bestcars Marcin Olejnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bestcars Marcin Olejnik o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestcars Marcin Olejnik w Kępy

darek

Pragne przestrzec przed "komisem" BestCars . Kępy. Jaworski . dolnoslaskie.. Na zdjeciach piekne auta a w rzeczywistosci szrot.. sharan 2,8 vr6 na foto i przez telefon ideal miód a po przejechaniu 130km i wizycie u pana okazuje sie ze auto kompetna ruina..niby bezwypadkowy.wszytsko sprawne.a auto tak naprawde po strzale w prawy tyl. zamaskowane naprawione .drzwi wisza uszczelki wyrwane .nawet pasty polerskiej sie nie chcialo dobrze zetrzec.. polamane plastiki. na zdjeciach ideal piekny a na miejscu liscie poprzyklejane z jesieni jeszcze w kolach powietrza nie ma.. hamulce pokryte gruba rdza.. A w komorze silnika pajaki .. poprostu zenujace .. o wizycie inforowalem 6 h przed przyjazdem. na oko wszystkie auta z tego placu to szrot choc na foto piekne bez rdzy i wszytsko perfekcyjne jaK sam sprzedawca zaznacza.. Bezkarny handlarzyna !!! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM !

kiminigani
@darek

Na szczęście do ofert jest załączony VIN samochodu. Ostatnia oferta Forda Focusa okazała się być podpicowanym, sprowadzonym, pewnie za małą sumkę samochodem co wyszło w CEPIKu na CarFaxie i było w prost napisane że "Odnotowano złomowanie"

Kerad Nowy wpis

Niby wszystko ok . Trzeba uważać i sprawdzać wszystko osobiście bo auta są stare i niekoniecznie sprawne ,a przede wszystkim najpierw dokumenty do ręki i dopiero płacić . Czekałem 2 tygodnie aż prześle potwierdzenie opłaty skarbowej .

Piotr Nowy wpis

Czytam i nie wierzę gościu pozwala na pomiar miernikiem , podłączenie komputera udostępnia VIN żeby sprawdzić auto więc niewiem skąd te negatywy auta i ceny bardzo dobre , no chyba że ktoś szuka nowego za 10 tysięcy ja kupiłem i jestem zadowolony będę polecał bo widać ,że uczciwy "handlarz"

Opel Astra 1.6 Nowy wpis

zdecydowanie polecm wszystko zgodne z tym co przez telefon mówił sprzedawca auto zakupione

Jack Nowy wpis

Polecam sprzedawcę fajne samochody sprzedaje jestem zadowolonym klientem VW Golf

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bestcars Marcin Olejnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tom

Auto zgodne z opisem i foto transakcja w miłe atmosferze a auto dostarczone pod dom polecam

andrzej

polecam w 100% same ładne autka do tego miła i profesjonalna obsługa a auto dostarczone pod dom gratis jestem zadowolony z zakupu peugeot 407

darek

kiminigani
@darek

Natalia

Nie polecam sprzedającego. Jest nie słowny, umówiliśmy się na oględziny, dzwoniliśmy że wyjeżdżamy, mężczyzna odebrał i potwierdził że na umówioną godzinę będzie niestety nie dotarł i nie odbierał telefonu a jechaliśmy prawie 100 km żeby zobaczyć samochód. Poza tym w ogłoszeniu napisane było ze samochód bez rdzy a na miejscu patrząc przez płot już byłą ją widać. Zdecydowanie nie polecam !

Adler

Na pierwszy rzut oka to całkiem sympatyczny gość tylko jak się okazuje to sympatyczny (usunięte przez administratora) a do tego bezczelny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tak jak w innych opiniach samochód kupiony u tego gościa miał być rewelacyjny zrozumiałe że nie są to samochody nowe ale nie znaczy to że można tak (usunięte przez administratora) ludzi przecież nie musze być mechanikiem samochodowym aby kupić samochód a on to wykorzystuje i maskuje uszkodzenia auta tylko żeby go sprzedać. Samochód który kupiłem ma 9 ukrytych wad od kombinowania przy liczniku po układ jezdny Po zgłoszeniu tego faktu sprzedawcy odrazu urwał się kontakt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na sms po zadzwonieniu z innego oczywiście odbiera myśląc że to inny klient do naciągnięcia i pięknie mówi że odda koszty naprawy ale to tylko czcze słowa bo już następny raz nie odbierze telefonu. (usunięte przez administratora) unikajcie go nie warto człowiek bez honoru najgorszy (usunięte przez administratora) jakiego do tej pory poznałem.

@Adler

Potwierdzam typowy (usunięte przez administratora) auta pod szykowane skróty odradzam

Mariusz
@Anonim

Odradzasz bo kupowałeś tu auto czy wiesz ze słyszenia? To nie można wcześniej sprawdzić samochodu na stacji diagnostycznej? Przecież to małe koszty a wtedy wyjdzie wszystko. Firma umożliwia taką opcje?

@Mariusz

Można sprawdzić na swój koszt

Git firma auto jak w opisie polecam 1000%

@Klient

A pracownicy jak? Wyglądają na zadowolonych? Kiedy brałeś to auto tak właściwie?

@Lidia

Auto kupione w lutym , z tego co wiem Pan działa sam i niema pracowników

Jakub
@Klient

Co kupowałeś konkretnie? Jest to wszystko sprawdzane przed zakupem?

@Klient

Ok, rozumiem. ;) A jeszcze tylko jak z negocjowaniem? Wypada próbować czy nie?

Klient BMW

Jestem zadowolonym klientem tego komisu, zakupiłem BMW 116i wszystko zgodnie z tym co mówił sprzedawca do tego profesjonalna i miła obsługa a auto dostarczone pod sam dom , jeśli będę zmieniał moją BMKĘ to następne auto kupuje u tego Pana.

Jurek

polecam tego sprzedawce solidna firma auto ok

Lidia

Opinie klientów różne, powodem może być to, że nie otrzymują przecież tego samego produktu, bo każda używka jest po prostu inna. Co prawda sprzedawca powinien gruntownie je sprawdzać, ale teraz pytanie czy to zwykłe niedopatrzenia czy celowe oszustwa odnośnie wychodzących z czasem wad pojazdów? Chociaż ostatnia opinia od byłego pracownika zastanawiająca... Co myślicie?

makita

Praca- jak można to tak nazwać ludzie nawet nie myślcie o tym człowieku jako pracodawcy on nie ma pojęcia co to słowo znaczy licha umowa a godziny pracy jakie mu pasują bo albo jedzie po auto i wtedy masz pracę albo czekasz na telefon że się zlituje i zadzwoni rzucając jakieś ochłapy a nie kasę za przepracowane godziny omijajcie to miejsce te wszystkie pozytywy to chyba sam sobie pisze

nigdy wiecej

Odradzam zakupow u tego pana (usunięte przez administratora)samochod ktory kupiulem rozlecial sie po pol roku ostatni raz dalem sie tak (usunięte przez administratora)

Alicja

Czy ten pan kogoś zatrudnia czy sam działa?

A może ktoś z pracujących podzieli się na forum opinią o pracy w firmie?

Jacek89

Polecam super autko jak na foto :)

Czy są prowizje od sprzedanych aut?

ONA

Przestrzegam przed tym sprzedawcą!!! Po kupnie okazało się że w aucie są dwie inne lampy (miały być xenony) a w rzeczywistości jedna xenonowa a druga zwykła! Po przejechaniu 1000km okazało się że auto bierze 4L oleju na 1000km i nadaje się tylko do remontu, po tygodniu padł także alternator. Sprzedawca nie chciał przyjąć auta spowrotem, po uzgodnieniu że kosztami naprawy podzielimy się po połowie sprzedawca nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości (no chyba że z nieznanego dla niego numeru). Po dokonanej naprawie na własny koszt sprzedawca sie "zmył" i ne oddał połowy kwoty naprawy jak było to ustalone. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bestcars Marcin Olejnik - Kępy

• Jak się pracuje w Bestcars Marcin Olejnik?

Zobacz opinie na temat firmy Bestcars Marcin Olejnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestcars Marcin Olejnik?

Bestcars Marcin Olejnik