Opinie o Inter Trade sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter Trade sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Trade sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Trade sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Inter Trade sp. z o.o.?

Antosia
@besmart

O, ale jak to wybrać, czym chce się jeździć? Znaczy można wybrać model, markę? Jak wygląda flota aut tutaj, to nowe auta, czy są też jakieś leciwe modele lub ze starym wposażeniem?

Gutek Nowy wpis

Wrzucili do sieci rekrutacje na doradcę techniczno – handlowego w różnych lokalizacjach. W zasadzie fajna oferta i chce wysłać CV tylko trochę mnie niepokoi to sprawdzanie pracowników na gps-sie w samochodzie. Jak coś jest nie tak to są kary np. zabranie premii albo mogą zwolnić? Po pracy można używać samochód do celów prywatnych czy nada się jest na zenzurowanym i wszystko jest monitorowane przez pracodawcę?

Udało mi się znaleźć w sieci ofertę pracy na stanowisko recepcjonistki. Firma informuje, że forma zatrudnienia jest elastyczna w zależności od dostępności kandydata. Powiedzcie mi, ile godzin minimalnie trzeba pracować, aby mieć szansę na umowę o pracę? :-) I w jakich godzinach się tutaj pracuje? :)

Maja Nowy wpis

Witaj, forma elastyczna oznacza w tym wypadku otwartość Pracodawcy na to, jaka umowa Cię interesuje. W firmie zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę , natomiast jeżeli studiujesz i woliśz np. umowę zlecenie lub niepełny etat, to również jest taka możliwość.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Inter Trade sp. z o.o.?

Mati27

Godziny pracy są zależne od stanowiska i działu w którym się pracuje. Pracownicy biurowi przychodzą na 7:00, 7:30 lub 8:00. W magazynie jest inaczej, bo 1 czy 2 osoby przychodzą na 09:00 by o 17:00 zamknąć magazyn. Niektóre serwisy rozpoczynają swoją pracę o 6:00.

Zzz:)

Tak jest. Jeszcze handlowcy trochę inaczej, elastyczny czas pracy, zależny od pracy klientów, ale zwykle 7-15:00 są dostępni.

handlowiec
@Zzz:)

Warto dodać, że handlowy może i mają elastyczny czas pracy ale są pod stałą kontrolą (GPS w samochodzie). Weryfikowane jest niemalże wszystko- prędkość, długość wizyty u klienta, długość tankowania na stacji benzynowej itp. Swoją drogą słabe to!

MAX
@handlowiec

No bez przesady- gps w samochodzie w przypadku stanowiska handlowca raczej nikogo nie dziwi... nie sądzę żeby przełożonego interesował czas tankowania na stacji. Chyba nie piszesz o naszej firmie.

Michal

Wszystkie

Ona
@MAX

Monitorowanie pracy handlowca narzędziami takimi jak GPS czy CMR to standard ale nie każdy potrafi tak pracować , bo wtedy trzeba pracować a nie udawać pracę ????

besmart
@Ona

Jeśli ktoś pracuje uczciwie, nie ma nic do ukrycia, GPS w niczym nie przeszkadza, pozwala na prawidłowe rozliczenie kosztów. Odhaczasz jazdę służbową lub prywatną. W IT samochód można użytkować również prywatnie i możesz w ramach budżetu wybrać sobie czym chcesz jeździć, to dla handlowca meeeeggggaaa plus! W końcu samochód podstawowe narzędzie pracy, by móc obsługiwać klientów. Przełożony raczej nie ma czasu by sprawdzać czy ktoś gdzieś siedzi w samochodzie na parkingu czy jest u klienta itd.

Antosia Nowy wpis
@besmart

Izabela

Ile jest spotkań rekrutacyjnych na magazyniera? Szukają teraz przez ogłoszenie, ale nie wiem. No i też trochę brakuje mi dokładnie wyjaśnionych stawek i innych warunków, na którym etapie się dowiaduje człowiek, ile zapłacą? Takie rzeczy lubię wiedzieć wcześniej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inter Trade sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jaka jest kultura pracy w Inter Trade sp. z o.o.?

Asia

Ja również z tematem pracy dla magazynierów. Nie widzę nigdzie żadnych odpowiedzi a mąż chciałby spróbować swoich sił w tym miejscu. Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy obędzie się bez? Ile za godzinę pracy na początek? Ze 22 zł będzie?

mik

Czy warto aplikować na magazyn jakie zarobki i praca w jakich godzinach

Justyna

Na stronie firmy widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalista ds zakupów. Oferują umowę o pracę - wiecie czy od początku czy może jest poprzedzona inną umową na okres próbny? Wcześniej ktoś pisał, że praca zdalna w systemie 4 dni w biurze plus 1 w domu - nadal to tak wygląda?

PIKO
@Justyna

Na początku jest umowa na okres próbny. Następnie umowa na czas określony i ostatnia umowa jest na czas nieokreślony. To czy w dalszym ciągu istnieje praca hybrydowa musisz ustalić podczas rozmowy rekrutacyjnej na której na pewno będzie koordynatorka zespołu realizacji zamówień i dyrektor ds. Zakupów. W pewnym okresie praca była w mieszym trybie stacjonarnym i zdalnym.

Dorota
@PIKO

Ten okres to ile trwa, standardowo 3 miesiące? Na rozmowie rekrutacyjnej można ustalić te dni zdalne, bo mi zależałoby żeby trochę więcej niż 1 dzień pracować w domu, myślicie że jest to do obgadania?

Czy rotacja pracowników w Inter Trade sp. z o.o. na Konstruktor - Projektant jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 maja na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kan

Jest bardzo dużo rotacja.Pracowbicy jak trochę popracują to się zwalniają.

max
@Kan

Duża rotacja ?? nie wiem na jakiej podstawie wyciagacie takie wnioski, ale to zwyczajnie śmieszne.

r

18 maja ?? jest wrzesień 2022 :D chyba kogoś odkleiło od rzeczywistości.

PSawastano
@Kan

Duża rotacja to jest na dworcu w Warszawie. Co za (usunięte przez administratora) Widać że komuś (usunięte przez administratora) że już nie pracuje. Musiałeś być słabiutki skoro już Cie tam nie ma...

Paulina
@PSawastano

Może chodziło o jakiś konkretny dział z którym nie masz stycznosci?

XmXxx
@max

Widać dział marketingu w formie, rotacja jest i nie zakłamujcie rzeczywistości

Niuniek
@XmXxx

Do wszystkich "bidulków" szukających RZETELNYCH informacji o firmie na goworku :) Rotacja jest wszędzie i musi być. Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi...życie. Firma się rozwija, w niektórych obszarach zmieniają się rzeczy, które nie wszystkim odpowiadają. Takie są realia i prawa każdego rynku pracy. Natomiast czy odejście 3 osób ( z różnych przyczyn) w skali roku biorąc pod uwagę to, że firma liczy ponad 140 pracowników, to dużo. Moim zdaniem nie. A dział marketingu w Inter Trade Mój Drogi/ Droga anonimowy/-a XmXxx ... jest zawsze w formie. Dziewczyny są niezastąpione, zaangażowane, po prostu mega zarąbiste! Zresztą reszta załogi Inter Trade również.

XmXxx
@Niuniek

Po pierwsze w samej firmie Inter Trade nie pracuje 140 osób. 3 osoby to tylko z jednego działu odeszły w samym tym roku. Tych którzy rezygnują przed upływem 3 msc rozumiem nie liczycie ? Co do rzetelności informacji, wiadomo trzeba je sobie filtrować, ale tak dzielnie jak bronicie każdej uwagi w waszą stronę to tylko pogratulować .

Niuniek
@XmXxx

Sprawdź dane liczbowe u właściwych osób, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Inter Trade sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Konstruktor - Projektant. Może ktoś planuje aplikować?

Ozzi1992

Skąd macie takie informacje. Firma nie szuka teraz żadnego konstruktora.

Witam, na stronie pojawiło się ogłoszenie: "Doradca Techniczno-Handlowy na Region Śląski oraz Region Opolski". Jakieś opinie odnośnie pracy handlowca? W jakim przedziale finansowym podstawa? Jakie premie? Budżety miesięczne / kwartalne? Do wykonania? Jaka flota aut? Czy można samochodu używać do celów prywatnych? Jaka atmosfera pracy? Dzięki.

Aneta
@Adam

A jakie masz doświadczenie? Domyślam się, że zarobki mogą od tego zależeć.

Bees4
@Aneta

Doświadczenie zapewne pomoże (jest dodatkowym atutem), ale liczą się efekty pracy. Nie zawsze jedno idzie w parze w drugim.

Dominika
@Adam

mineły 3 tyg od twojego posta i ogloszenie tez zniknelo, ciekawi mnie czy zlozyles cv i był jakis odzew z ich strony ?

Ile jest zmian w Inter Trade sp. z o.o.?

Olek

1 zmiana

Beata
@Olek

W jakich godzinach ta zmiana?

FLX

Czy dostajecie coś na świętą ?

Liyx
@FLX

Kompletnie nic, ale to i tak dobrze...

Zzz:)
@FLX

Przed pandemią były zawsze spotkania świąteczne (było super) i dostawaliśmy kasę. W tym roku przez (usunięte przez administratora) spotkania nie ma. Jeszcze ponad dwa tygodnie do świąt, ciekawe co dostaniemy :)

Jak jest z pakietem medycznym w Inter Trade sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Luzik

Można dołączyć członków rodziny. Są określone zasady, progi itd. Nie ma z tym problemu

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Inter Trade sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Bp

Dobra firma na start, zdobycie doświadczenia, znajomości i obycia w zawodzie, kulturze pracy. Jednak po pewnym czasie zmęczy Cie ta co bądź toksyczna atmosfera i pójdziesz za spokojem i lepszymi pieniędzmi gdzie indziej :)

Dino

Wiele zależy od Ciebie, czy chcesz się rozwijać, w jakim kierunku, czego naprawdę chcesz, co cię kręci. W większości dzisiejsi kierownicy, koordynatorzy, dyrektorzy itp. to osoby, które zaczynały od niższych stanowisk.

Obrt
@Dino

Ciekawi mnie którzy dyrektorzy zaczynali od niskich stanowisk i się wybili? Dodatkowo nie ma kierowników, chyba że o innej firmie piszesz...

Dino
@Obrt

Przykładowo, bo trudno opisywać całą historię firmy, mowa o trzech z czterech obecnych dyrektorów firmy, koordynatorzy (kierownicy) handlowi - 4 osoby z czterech obecnych, koordynatorów technicznych - 2 z pięciu obecnych, bo trzy osoby zostały zatrudnione z zewnątrz firmy.

MAX
@Obrt

Troje z czwórki dyrektorów zaczynało jako tzw. "szeregowi" Pracownicy, od początku działalności firmy. Nie ma kierowników tylko jasny i przejrzysty schemat Dyrektor > Koordynator, a w niektórych, większych Zespołach Koordynatora wspiera Lider. To chyba dobrze, że zamiast tworzyć bez sensu kolejne stanowiska zarządzające, Zarząd skupia się na realnych potrzebach Pracowników....

Aa

Czy dostaliście jakieś upominki na święta?

Bb
@Aa

Nic nie dostaliśmy.

Ciekawy

Mam kilka pytań. Jak generalnie wygląda praca w IT? Można tam pracować stacjonarnie? Jakie tam są „stanowiska” pracy? Praca jest na jedną zmianę? Drugie pytanie: czy jest aktualnie jakieś zapotrzebowanie na konstruktorów lub technologów? I trzecie pytanie: w handlu w śląskim jaki jest obszar jeśli chodzi o km? Dzięki za odpowiedzi

@Ciekawy

Poza handlowcami oraz osobami pracującymi na magazynie, w serwisach pracujemy stacjonarnie 4 dni w tygodniu + 1 dzień zdalnie. Co do stanowisk są to: doradcy techniczni, doradcy techniczno-handlowi, specjaliści ds. handlowych, specjaliści ds. zakupów, magazynierzy, pracownicy techniczno-magazynowi, serwisanci, specjaliści ds. administracji, liderzy i koordynatorzy poszczególnych zespołów. Aktualnie poszukujemy doradcy techniczno-handlowego oraz specjalisty ds. handlowych. W przypadku doradców techniczno - handlowych (handlowców) obszar nie jest określony w km. Natomiast doświadczenie utwierdza nas w kierowaniu się zasadą - im bliżej miejsca zamieszkania handlowca jest klient, tym lepiej.

@Luzik

Dziękuje za szybką i konstruktywną odpowiedź. A jak jest z zatrudnieniem ludzi, którzy nigdy nie pracowali w handlu a chcą i mają do tego predyspozycje? Chodzi o to, że jest doświadczenie z produkcji, studia ukończone na inżynierii produkcji. Jest szansa na pracę?

@Ciekawy

Zachęcam w pierwszej kolejności do wysłania dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@intertrade.com.pl Jeśli Twoje CV wzbudzi zainteresowanie osób odpowiedzialnych za rekrutację w naszej firmie, skontaktujemy się z Tobą. W treści e-maila warto napisać szerzej o swoim doświadczeniu:) Zawsze warto spróbować!

@Ciekawy

Dzięki za informacje. Jak już zdecyduje się na zmianę pracy, to na pewno wyślę swoje CV. Tymczasem serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że w przyszłości uda się nawiązać współpracę. :)

Czy Inter Trade sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mati27

Tak, w zależności od działu w którym się pracuje. Zwykle jest to od 7, od 7:30 lub od godziny 08:00. Magazyn od 7-17:00. Można to ustalić ze swoim szefem.

MSK

W ciągu ostatniego roku bardzo dużo osób odeszło z IT oraz zostało zwolnionych. Przyczyn jest wiele, głównie chodzi o kondycję firmy która od tego czasu jest kiepska.. Nowych osób już się praktycznie nie przyjmuje, nagle okazało się że można robić tą samą prace dużo mniejszym zasobem ludzkim. To prawda że odchodzą doświadczeni pracownicy, i nie jest to dziwne bo w każdej firmie tak jest ale w ostatnim czasie odeszło ich najwięcej .Głównie handlowcy, konkurencja oferuje dużo lepsze warunki. Struktura działu handlowego zmienia się co kilka miesięcy a potem nikt nic nie wie. Dobre czasy minęły firmy minęły i nie wrócą. Zarząd co kilka miesięcy wprowadza rewolucje i za każdym razem okazuje się to klapą, przez ich złe decyzje odchodzą ludzie. Śmieszne są odpowiedzi "pracowników" którzy doceniają wypłatę o czasie, parking czy kawę której i tak już nie ma.Zresztą to pewnie jeden "pracownik" który na każdą negatywną opinie reaguję.Jak to mówią tylko winny się tłumaczy. Co do benefitów, nie ma kompletnie nic. Premia na święta to żart. Kiedyś bym firmę poleciła, teraz już nikomu.

Mistrz

Ludzie odchodzą z pracy z tamtej firmy i to dużo ludzi ostatnio.

BiBi20
@Mistrz

Oooo…dziwne, bo pracuję teraz w tej firmie i jakoś nie widzę, żeby dużo ludzi odchodziło. Epidemia, czas jest trudny a nawet przychodzą nowi do pracy. Także tego...te opinie tutaj są jakie są.

Cici20
@BiBi20

Ooo... to jeszcze dziwniejsze, że pracujesz i nie widzisz jak każdego miesiąca odchodzą pracownicy, ktorzy pracowali po kilka a nawet kilkanaście lat. Dlaczego? Nie będę się rozpisywać. Skoro pracujesz to wiesz. Tak jak sam napisałeś przychodzą nowi, to chyba normalne, ktoś robotę wykonać musi za osoby które się pożegnały, sama się nie zrobi.

Max
@Cici20

Jeśli ktoś chce odejść to to zrobi. Nikt nie broni ludziom szukać innej pracy, innych możliwości jeżeli mogą osiągnąć sukces również w innym miejscu. Nie ma idealnych miejsc. Ja pracuje kilka lat i doceniam wypłatę o czasie, możliwość urlopu w dowolnym momencie i ludzi. Jest tu wielu naprawdę fajnych, serdecznych, takich co chętnie pomogą i w pracy i wtedy jak masz gorszy dzień. Ja to doceniam. Pu cholerne mi karnet na siłownię i dwudniowa biba jak miałbym siedzieć z ludźmi których nie lubie.

Patk
@Mistrz

A jaka tego przyczyna

Max
@Patk

W sensie?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Trade sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Inter Trade sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Trade sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Trade sp. z o.o.?

Inter Trade sp. z o.o.
  • Legionów 243 A