Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław w Nowa Wieś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław w Nowa Wieś

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Olga Nowy wpis

Temat niepłacenia widzę ze mimo wszystko umarł. po tych kilku latach już się ogarnęli finansowo i pracuje się w porządku? dajcie znać bo nie wiem czy jest sens aplikować

Ciekawy Szuka Pracy Nowy wpis

Jak wygląda praca w Mistral? Przy czym się robi - ciężka praca?

Onufry

A wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania!

Xxxxc
@Onufry

Czyli murzynem który robi za mniej niż 2 k miesięcznie ?? Nie polecam pracować i tyle. Nadgodziny i soboty płatne na lewo. Właściciel ciągle marudzi że musi dokładać do interesu ale sobie i synowi nowe samochody kupił. Albo teksty że trzeba nadgodziny robić bo jest więcej pracy....nie jest więcej pracy, tylko ludzi brak

@Xxxxc

Prawda, robiłem tam to wiem. Wszystko się zgadza. Również nie polecam, wręcz odradzam...Dziadostwo, nic więcej...

@Xxxxc

Hej, skoro wspomniałeś/aś, że jest więcej pracy bo ludzi brak to rozumiem, że obecnie można liczyć na pomyślne przejście rekrutacji w Mistrze? Jak ona w ogóle przebiega w firmie?

Iławianin Nowy wpis
@Xxxxc

Masz rację, a ludzi brak - bo nie płaci...

Czy kandydat na stanowisko KONSERWATOR BUDOWLANY w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bartosz

Do pracy idziemy żeby pracować a nie robić wrażenie. Firma uważana za dobrego pracodawcę więc szanujmy ją.

Xxxxc
@Bartosz

Do pracy idzie się zarobić pieniądze a nie żeby pracować i (usunięte przez administratora) mieć. Uważana za dobrego pracodawce? Gdzie ? W Iławie ? Hahaha

@Bartosz

Firma uważana za dobrego pracodawcę...? Rzeczywiście - stawki głodowe, brak umów i.t.d. Powodzenia... Nie polecam, omijajcie tą "firmę" z daleka szerokim łukiem...

szok

@Xxxxc to nie macie tu nawet najniższej krajowej????

Radek

To normalne, że pracodawca wymaga bo płaci za wykonaną pracę!

@Radek

Płaci...? Człowieku co ty wypisujesz...? Płaci... to stanowczo za dużo powiedziane, bo z tego praktycznie się nie utrzymasz... Pracując klepie się biedę... Od takich to jak najdalej, niedługo nie będą mieć w ogóle ludzi do roboty... I dobrze - zasłużyli sobie na to wyzyskiwacze...

Nie polecający
@Radek

Tak to tylko może się wypowiedzieć "ciemniak" - Radku... A tacy wyzyskiwacze potrzebują takich ciemniaków jak ty... A na miano pracodawcy to trzeba sobie zasłużyć. W tym wypadku to zwykły wyzyskiwacz, nie pracodawca... Nie pozdrawiam...

Mieczysław

Opinii na temat firmy Mistra jest tu jak na lekarstwo, dlaczego tak rzadko piszecie? Co możecie powiedzieć o atmosferze panującej wewnątrz zespołu, pod tym względem jest Waszym zdaniem w porządku? Liczę, że ktoś odpowie na moje pytanie.

Były Iławianin

Ja również kiedyś pracowałem w tej firmie i nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie. Przekonałem się na własnej skórze, że motto iławskiego pracodawcy brzmi: WYKORZYSTAĆ, NIE DAĆ, ZABRAĆ, OSZUKAĆ, UTRUDNIĆ, ZATRUĆ.

Oszukiwany (jeden z wielu)

Nie idźcie tam do pracy, bo zamiast zyskać – stracicie. To nieduży zakład „na uboczu” chyba niepodlegający żadnej kontroli. Właściciel firmy zatrudnia na połówki umów śmieciowych, a pracuje się w pełnym wymiarze godzin. Bardzo często są naciski poprzez nachalne propozycje pozostawania dłużej w pracy (po 10 godzin dziennie). Soboty według pracodawcy są obowiązkowe i płatne oczywiście oddzielnie do ręki. Nie podpisuje się żadnej listy obecności, nie wspominając o kartach zegarowych – przez co godziny pracy są bezproblemowo redukowane przez pseudo mistrzów – liderów, palących papierosy dosłownie wszędzie na terenie zakładu. Przez całą zmianę wypalą tyle, że mają dodatkową dużą przerwę. Skandal. Nie ma mowy o przelaniu wypłaty na konto bankowe. Wypłata jest do ręki, kolejka jak w PRL. Oficjalnie nie ma nocek. Nawet w iławskim urzędzie pracy podają, że jest to praca na 2 zmiany. Kolejny skandal. Operatorzy pracowali i pracują w systemie trzyzmianowym. Dowodem na to są interwencje Policji wzywanej przez mieszkających w pobliżu sąsiadów. Powód interwencji – nocny hałas maszyn. Z tego tytułu powinien być dodatek za pracę w nocy. Nigdy go nie dostałem. Ani razu nie otrzymałem też żadnego rachunku do tej umowy śmieciowej, przez co nie mogłem doliczyć się co z czego wynika. Podpisywałem tylko 1 egzemplarz „na szybko” i zostawał on u pracodawcy. Socjal w tym zakładzie zupełnie nie istnieje. Na święta zamiast coś dać (np. talony) swoim pracownikom – pozabierał dla siebie. Ta firma to totalne dno, środowisko bezzębnych zadymionych chamów, nierzadko podchmielonych. Praca, z której nie ma szans się utrzymać. Właściciel to kłamczuch i oszust. Żenada.

tula

ludzie nie starajcie sie do tego zakładu bo to najgorszy (usunięte przez administratora) na całe warmińsko - mazurskie nie daje normalnych umów i jeszcze oszukuje na pensjach

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław
  • Neptuna 13
    14-200 Nowa Wieś

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mistra Michalewski Stanisław