WDX

Opinie o WDX

Jak szefostwo w WDX traktuje ludzi?

Marek Nowy wpis

Źle się dzieje w firmie za sprawą nowego dyrektora produkcji. Jeśli pracownik ma 28 zł na agencję i niejasne zasady premiowania przy dźwiganiu elementów konstrukcji stalowych to żenada.

Zainteresowana Nowy wpis

Wiem serdecznie szukam opinii na temat pracy w dziale księgowości firmy wdx może ktoś coś napisać tam jest duża rotacja z czego to wynika

Bolo Nowy wpis

Warto aplikować do WDX? Słyszałem, że jest kierownik Łukasz, który nieźle daje popalić i wyżywa się na pracownikach.

Agencyjny pracownik

NIKOMU TAM NIE POLECAM !!!!! Ludzie po kilka lat pracują i mają mniejsza stawkę niż pracownik co nic nie umie i przyjdzie przez agencje i ma na start więcej a dwa trzeba mu pokazywać co ma robić , praca jest w porządku ale traktowanie pracowników to jakaś masakra , pracujesz przez agencje na umowę zlecenie lub na umowę o pracę ale można zapomnieć ze się przejdzie na firmę , Ta firma bardzo podobnie robi jak było Sanoco Stryków jest praca to ludzi trzymają nie ma pracy to wyjazd

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WDX odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Były PrACoWnIK

Praca w miarę ale to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie pracujesz przez agencje po tydzień dwa miesiąc lub dwa i nie przedłużają ci umowy lub ja rozwiązują lub pracownik który się zwolnił powinien dostac szanse bezpośrednio przez firmę a nie umowa zlecenie (agencje) niech traktują ludzi tak dalej sami dyrektorzy kierownicy i Brygadzista rękawice założyć i ogień!!!! NIE POLECAM NIKOMU SIĘ TAM PCHAC

Kierowca

Żenada (usunięte przez administratora) jakich mało pierwszy i ostatni raz się tu ładuje

Jaki jest wkład kierownictwa WDX w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

już na szczęście nie w WDX

żaden, choć jest jeden dział którego Kierownik (przepraszam teraz już Dyrektor) dba o swoich pracowników. reszta to żenada. wkład w budowanie dobrej atmosfery? a co to jest w WDX? nadmiar pracy i obowiązków a płaca średnia..

Bezrobotny

warto aplikować na stanowisko montera w tej firmie? w opisie ogłoszenia widnieje taki nagłówek Monter - Produkcja WDX SA zaś zakres obowiązków jest nastepujący udział w montażach, dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy, dbanie o jakość wykonywanych produktów.

Produkcja
@Bezrobotny

Warunki OK, praca stabilna.

Wiecie, czy WDX udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zgierzanin

Polecam pracę w dziale logistyki. Manager działu jest najbardziej kompetentną osobą w firmie. Każdemu pomoże. Ma ogromną wiedzie z zakresu logistyki i chętnie się nią dzieli. Naprawdę mam szczęście, że pracuje z osobą o tak wysokiej kulturze osobistej. Luźna atmosfera. Dużo szkoleń. Naprawdę docenia się pracowników. Polecam pracę w WDX.

Fabian

Jakie narzędzia do pracy daje f. WDX-regały?? Samochód Można prywatnie używać??

Januszek
@Fabian

Wiesz może czy warto zatrudnić się w dziale logistyki. Słyszałem, że jest tam jakaś czarownica ?

Zdegustowana

Kolesiostwo, każdy chroni swój interes, zero pomocy, firma bez perspektyw.. dno i tona mułu

Fabian
@Zdegustowana

Wiesz może o warunkach pracy dla Doradcy dział regały. ?? Warto wysyłać CV??

Klemens
@Fabian

Oczywiście ze wiem Warunki kiepskie Mało płacą a wymagania mają ze hoho Jak jesteś fotogeniczny to prace polecam Dużo zdjęć robi kierownik Łukaszek Nawet jak w nosie dłubiesz to doniesie na ciebie Omijać to miejsce szerokim łukiem

Agata

Mam pytanie o pracę spoza obszaru merytorycznego. Ile zarabia bądź ile przewiduje się na stanowisko samodzielnej księgowej? Warunki są dość dobrze opisane, ale interesuje mnie karta pre-paid. Ile na niej jest? Zrozumcie, w takiej inflacji nie ma miejsca na wolontariat.

Żenada. Chcą być firmą uważaną za profesjonalną ? Niech zaczną od profesjonalnego traktowania pracowników. System niedopasowany do potrzeb handlowcow, duplikowanie pracy przez co handlowiec zajmuje się nie tym czym powinien. Wskaźniki prowizyjne ni jak się mają do rzeczywistości. Po odejściu nie wypłacają prowizji. Obiecuja porządny sprzęt do pracy po czym się okazuje, że dostajesz stary komputer, stary telefon, stary samochód, notorycznie się psujący. A przecież obiecywali nowe zadbane auto po trzech miesiącach....

Franek

Żeby być profesjonalną firma trzeba uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej . Kandydat czeka przedstawiciela firmy nie ma . To jest żenujące ...

@Były pracownik - rozumiem, że udało Ci się osiągnąć wynik gwarantujący prowizję po 3 miesiącach?

Roszczeniowy

Umowa o prace to rodzaj porozumienia dwustronnego: - z jednej strony system może być niedopasowany do potrzeb handlowca, - z drugiej strony handlowiec może być niedopasowany do potrzeb systemu... Mierny, bierny, ale wierny... Ta, maksyma nie sprawdza się w obszarach handlowych WDX... Lubisz zarabiać, to będziesz sprzedawać - nie ma innej drogi.

Zenek

Opinia nieprawdziwa, wyrażona przez byłego pracownika, który podjął się działania konkurencyjnego w grupie klientów. Narzędzia pracy dla handlowców, kupowane są fabrycznie nowe i eksploatowane w regulaminowym okresie od 3 do 6 lat. Prowizje niewypłacane są odejściu wyłącznie te, które dotyczą niezakończonych kontraktów.

paka

czy warto zatrudnić się na inżyniera sprzedaży?

@paka

Pewnie to od oczekiwań zależy, masz jakąś preferencję co do widełek? Ogólnie to wiadomo ile obecnie na tym stanowisku płacą? wie ktoś?

Norbert11

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku PH, jakie narzędzia, samochód i czy można użytkować w czasie prywatnym?

EZG

Zgierz to przede wszystkim zakład produkcyjny, w którym produkuje się regały. Praca ze stalą - wiadomo... Załoga stała, bez zbędnych nerwów, stabilnie! Jest OK.

ECS
@EZG

Jest jeszcze nowy, duży warsztat serwisowy - naprawy wózków, przygotowanie do wysyłki itd.

Doradca Techniczny Zgierz
@ECS

W Zgierzu obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko handlowe - sprzedaż wózków widłowych. Jeżeli ktoś chce się rozwijać pod okiem jednego z najlepszych ekspertów w branży to jest to idealny moment.

Jan
@Doradca Techniczny Zgierz

Dzięki za info. Trzeba mieć duże doświadczenie w branży żeby aplikować? Jak ty to oceniasz?

Doosan
@Jan

Nie jest wymaganie doświadczenie, ale musisz być "techniczny", tj. z łatwością poruszać się w wiedzy technologicznej bo jest jej dość dużo do przyswojenia - bez chęci nauki za jakiś czas będziesz tu wylewać swoje żale... ;)

gonzo
@Jan

Przede wszystkim praktykę.

Aleksandra
@Doosan

Czyli rozumiem że na początku są jakies szkolenia albo ktoś uczy tych wszystkich potrzebnych rzeczy?

Szkolenia wózki
@Aleksandra

Szkolenia "wózkowe" odbywają się regularnie i jest to absolutny top, bo i prowadzący jest top...

@Szkolenia wózki

A to kim ten prowadzący jest? ;)

WDX Inside
@Anna

Można sprawdzić np. poprzez wyszukiwarkę (usunięte przez administratora) - Baterie litowo-jonowe w wózkach widłowych | WDX Inside. Łukasz odpowiada za wprowadzenie doradców technicznych do pracy.

@WDX Inside

Rozumiem, a są jeszcze jakieś inne zakresy wstępnych szkoleń czy te późniejsze wynikają z ewentualnej propozycji?

Inside WDX
@Anna

Są też inne zakresy oraz inne rodzaje szkoleń - jesteśmy firmą technologiczną i handlowiec musi posiadać wysokie kompetencje w postaci wiedzy.

@Inside WDX

Jasne i tego w razie czego na starcie się nie oczekuje od kogoś? Czy kandydat z tego typu wiedzą jest już na starcie bardziej konkurencyjny?

Doradca
@Anna

Akurat w przypadku tej rekrutacji, z tego co pamiętam, nie było wymagane doświadczenie, a co za tym idzie wiedza produktowa - jest to praca w sprzedaży, gdzie liczą się jeszcze np. kompetencje miękkie. Należy weryfikować oczekiwana na dane stanowisko.

Pracuje się dobrze

Jak w temacie :)

@Pracuje się dobrze

A co tu na nią wpływa, że tak luźno jest? 100% pewności, że żadnych spin nie będzie? ;)

Ech...
@Anna

Tak, 100% pewności, tak jak 100% pewności, że w tegoroczne Święta napada wuchtę śniegu!

Krzysztof

Przestaliście korzystać z forum bo tak dobrze się pracuje? Warto aplikować?

opinie na gowork
@Krzysztof

Firma zatrudnia ponad 400 osób - sprawdź sobie opinie na temat innych, mniejszych firm. Zawsze jak coś jest nie tak to tych opinii jest baardzo dużo.

@opinie na gowork

serio 400? Niech zgadnę 3/4 pewnie nie wie o istnieniu tego forum?

Zgierz
@Anna

Opinie tutaj dotyczą zakładu produkcyjnego w Zgierzu - WDX ma kilka oddziałów na terenie całej Polski.

@Zgierz

Aaa rozumiem, a w tym zakładzie ile mniej więcej jest zatrudnionych?

Do Ani
@Anna

Około 300 pracowników w Zgierzu - przede wszystkim zakład produkujący regały magazynowe i automatykę intralogistyczną oraz Europejskie Centrum Serwisowe. Według liczebności obszarów operacyjnych, dużą odsetek z ponad 430 pracowników WDX stanowi mobilny zespół serwisowy działający na terenie całego kraju (około 100 osób).

Jak w WDX wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

malkontent

W WDX możliwość ewentualnego awansu wygląda tak, że jak jesteś dobry w tym co robisz to będziesz doceniony.

Zostaw merytoryczną opinię o WDX - Zgierz

• Jak się pracuje w WDX?

Zobacz opinie na temat firmy WDX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WDX?

WDX