Opinie o Przedszkole językowo-sportowe CET w Kowale

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedszkole językowo-sportowe CET. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole językowo-sportowe CET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole językowo-sportowe CET w Kowale

Kornelia Nowy wpis

Tam są jakieś konkretne oferty czy tylko aplikacja spontaniczna w grę wchodzi! Pytam, bo jak wchodzę na stronę internetową w odpowiednią zakładkę, to wyświetla mi się tylko formularz, który należy wypełnić.nie wiem jak to tutaj działa, ten nabór?

Beata Zadrożna Nowy wpis

W lipcu wyprowadzamy się do innego kraju. Mamy ogromną nadzieję, że w nowym miejscu uda się nam znaleźć dla naszego dziecka takie przedszkole jak to. Dziękujemy za wspólne lata, było nam z wami bardzo dobrze.

Alicja Lewandowska Nowy wpis

Świetne miejsce dla dzieci. Po trzech latach widzę nieprawdopodobny rozwój. Przednia zabawa i dobra edukacja. Zmiana rodzaju terapii u mojego dziecka przyniosła spodziewany efekt. Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielkom.

Lidia Nowy wpis
@Alicja Lewandowska

Jaki rozwój, jaki kierunek? Można prosić o bardziej konkretne informacje? Nawet nie wiadomo o jaki rodzaj problemu chodzi :(

Ewelina Pazikowska

Bardzo zależy mi na pracy w tym przedszkolu. Złożyłam aplikację dnia 28 kwietnia 2022 roku. Ukończyłam Kierunek edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna - licencjat. Jestem w trakcie studiów pedagogicznych drugiego stopnia ale obrona pracy magisterskiej dopiero za rok. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Czy mam szansę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedszkole językowo-sportowe CET? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Praca dla Stolarzy
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Pracownik ds. administracyjno-biurowych/ Pracownik Biurowy
SYNAGO MACIEJ JANKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.
Zawiedziony pracownik

Widzę, że prowadzone są tu dyskusje i obrona placówki przez pracowników. Daj Boże, że rzeczywiście przez tyle lat coś się zmieniło na plus dla osób tu pracujących. Ja pracy tutaj nigdy nikomu nie polecę ale, co ciekawe, uważam, że mimo wszystko dzieci byly zaopiekowane na wysokim poziomie. Sąsiadom polecam CET pod kątem zajęć, technologii, możliwości rozwoju zainteresowań dzieci :) Pozdrawiam tych, co zostali.

Wanda
@Zawiedziony pracownik

Z pewnością musi być lepiej, przecież nikt raczej dla żartu by nikogo nie bronił. ;) Ale faktycznie za Twoich czasów było tu aż tak tragicznie? Kiedy to było?

Grażyna

Dzień dobry! Pracuję w CET jako nauczycielka od prawie 8 lat. Współpracę chwalę sobie od samego początku. Placówka otwarte na innowacje, sprzęt, na którym pracujemy spełnia nasze oczekiwania. Narzędzia do pracy mam, reszta leży w moich rękach jeśli chodzi o nauczanie. Co do samej pensji - w zupełności spełnia moje oczekiwania, są też premie, które tę pensję podwyższają. Zdecydowanie lepsza atmosfera i warunki niż w placówkach Państwowych, a wiem co mówię, bo mam punkt odniesienia.

Basia
@Grażyna

Grażynko dziękuję za wszystko - jesteś super mentorką.

Paula
@Grażyna

Atmosferka i wynagrodzenie ????

paula
@Paula

super i jedno i drugie

Natalia

Grażynko czujemy tak samo

@Grażyna

Też pracowałam w placówce publicznej. Zostaję, bo tu mi dobrze.

My też

My też

Info-1
@Grażyna

Fajny zespół mądrych ludzi.

Belfer

3 razy TAK

Urszula
@Grażyna

A w jakich okresach dostaje się tę premie? :) Są może jakieś ine dodatki? Rozumiem, że umowa jest normalnie o pracę?

Pysia

Ja złego słowa o współpracy z cet-edu powiedzieć nie mogę. Pracuję od 3 lat i do tej pory nie było ani jednego zgrzytu, mogę tylko polecić :)

Sigma
@Pysia

Popieram

zatrudniona od 2015 roku

Jestem spełnionym i realizującym swoje pasje nauczycielem przedszkola, zatrudnionym w 2015 roku. Postanowiłam przerwać falę hejtu, która dotyka całą naszą społeczność. Stanowimy zaprzyjaźniony i szanujący się zespół. Pojawiające się opinie nie tylko obrażają nas nauczycieli ale rujnują system wartości, w które wierzymy. Dzisiaj wrogiem, który nie ułatwia nam pracy jest czas pandemii ale dzięki ogromnej mobilizacji radzimy sobie nie najgorzej. Okazuje się, że gorszym zagrożeniem są osoby, które do samorealizacji potrzebują fałszywej tzw. "złej" informacji tylko po to by szkodzić innym. W przedszkolu pracuję 30 godzin tygodniowo, jestem bardzo zadowolona z mojego wynagrodzenia. Jestem nauczycielem kontraktowym a otrzymuję wynagrodzenie znacznie przeważające wynagrodzenie nauczyciela dyplomowanego, dodatkowo za swoją pracę otrzymuję premię. Nie zamieniłabym mojej pracy na żadną inną, życzyłabym tylko sobie aby ludzie byli dla siebie dobrzy. Ostatnia opinia dała sygnał, że nie napisał jej nikt z naszego zespołu bo nikt go nie opuścił.

Urszula
@zatrudniona od 2015 roku

Również jestem nauczycielem, ale w mojej placówce nie dostajemy nic poza podstawowym wynagrodzeniem. Możesz napisać coś więcej o premiach, na jakiej podstawie je otrzymujesz? Chciałabym wiedzieć, czy wypłacane są co miesiąc i ile wynoszą?

Pl.
@zatrudniona od 2015 roku

Miejsce, w którym mogę wyrazić siebie.

Nauczyciel

Pracuję w tej szkole już ładnych pare lat

Info -1
@Nauczyciel

Jestem pracownikiem. Towarzysko, zawodowo i finansowo mi się spina - jest ok.

Sławek

Polecili mi to przedszkole znajomi. Mój synek biegnie tu codziennie z radością. Również polecam.

MIMAM

Współpracuję z firmą CET od wielu lat. To mój najrzetelniejszy klient. Faktury zawsze płacone na czas. Świetna organizacja i współpraca.

@MIMAM

Rozpocząłem współpracę z Przedszkolem dobrych parę lat temu, dzisiaj jestem nie tylko kontrahentem ale ojcem przedszkolaków. Wszystkim znajomym polecam to miejsce. Naprawdę warto.

dlaczego takie zle opinie ?

dlaczego sa takie zle opinie o tej szkole? dlatego ze : -Ze nie ma umow na czas nieokreslony? -bo nie nie ma multisporta ? -bo nie robie 8-16 i do domu ?

Stefan
@dlaczego takie zle opinie ?

A doprecyzujesz jaka dokładnie jest umowa dla nowego pracownika? "Nie ma multisporta", tzn. są inne benefity, na które można liczyć? Dzięki.

K
@Stefan

Nowy pracownik dostaje umowę na czas określony (na rok lub dwa lata), ewentualnie umowę na zastępstwo. Nawet to, że dostajesz umowę na 2 lata nic nie zmienia, bo możesz wylecieć po roku, jeśli okaże się, że jesteś problematyczny (np. stawiasz dzieciom taką ocenę na jaką umieją a nie taką jaką wymarzą sobie rodzice, chcesz dostać podwyżkę, dwa razy na rok prosisz o jeden dzień urlopu). Jedyny benefit: jeśli Twoje dziecko chodzi do szkoły lub przedszkola to płacisz za nie ok. dwa razy mniej niż "zwykli" rodzice.

@K

Dodam więcej. Nawet umowy na rok nieraz nie udaje się dostać. Może być też np. na pół roku, albo na miesiąc żeby dociągnąć rok szkolny. No i bardzo często są to po prostu umowy na zastępstwo.

Olka
@dlaczego takie zle opinie ?

Bo nauczycielka musi skończyć prace o 13.00, obiad trzeba ugotować i zakupy zrobić

jula

Czy można zapisać dziecko z Ukrainy?

Zatrudniona od 2015 roku

Do Urszula: po 6 msc. od zatrudnienia otrzymałam premię, którą dostaję każdego miesiąca. Jestem bardzo zaangażowana w pracę. wysokość, różnie od 10-40% podstawy.

@Zatrudniona od 2015 roku

finansowo jest bardzo dobrze

Malwina

Zupełnie nie rozumiem hejtów i negatywnych opinii w stosunku do pracodawcy. Jestem tu zatrudniona jako nauczyciel od prawie 4 lat i nie mogę narzekać absolutnie na nic. Mam wrażenie, że te negatywne opinie pochodzą od osób, które źle wybrały swój kierunek i nie powinny nauczać dzieci. Pensję mam zawsze na czas, w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mogę przyjść do pracy (zdarza się niezwykle rzadko) jest znalezione zastępstwo, szefostwo jest wyrozumiałe w tym aspekcie. Spełniam się i zawodowo i życiowo w tej placówce. Może to zabrzmieć tanio i sztucznie, ale wydaje mi się, że w promieniu 100 km ciężko znaleźć lepsze miejsce do pracy w tym zawodzie. Serdecznie wszystkim polecam żłożyć CV i przekonać się na własnej skórze, jak wygląda praca tutaj.

@Malwina

ja też

Marcin G

Z CET współpracuję 6 miesięcy. Póki co, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pieniądze zawsze na czas, miła atmosfera wśród współpracowników. Kontakt z szefostwem fajny, bardzo jasne i klarowne warunki zatrudnienia. Polecam osobom szukającym pracę w zawodzie.

Basia
@Marcin G

Ja pracowałam tu 4 lata i mam takie same spostrzeżenia. Dla tej atmosfery chcę wracać????

@Marcin G

też polecam

Cytryna

Przepracowałam w firmie ok. 5 lat. Zwolniłam się tylko dlatego, że musiałam wyjechać za granicę z prywatnych powodów. Współpracę wspominam bardzo dobrze, do pracy przychodziłam zawsze z uśmiechem na twarzy ;)

@Cytryna

zawsze towarzyszy mi uśmiech-pracuję z dziećmi

Joanna

Bardzo fajna praca i współpraca. Wypłaty na czas, premie na czas. Atmosfera bardzo fajna, elastyczny program nauczania.

@Joanna

Zgadzam się

n-l
@:)

tak, też

@:)

też tak mam

Jak w Przedszkole językowo-sportowe CET wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

N-L

Jestem nauczycielką i terapeutką. Bardzo lubię swoją pracę i miejsce w którym jestem. Terapię prowadzę od niedawna i daje mi to mnóstwo satysfakcji. Mając niezbędne narzędzia pracy, moja pomoc staje się atrakcyjniejsza dla moich podopiecznych.

@N-L

Tak, pełna zgoda

@Przedsz&

zgadzam się

.....

Rozczarowują mnie komentarze dotyczące miejsca pracy, w którym już jestem kilka lat. Wykonując zawód nauczyciela nie zwracam uwagi na to czy po wodę muszę iść do toalety czy mam wspólną toaletę z uczniami. Mam wrażenie, że Ktoś próbuje przedstawić szkołę, ze swojego punktu widzenia, który znacznie odbiega od rzeczywistości. Pewnie przepracował rok... Może to niezadowolony pracownik, któremu marzyły się wysokie zarobki za swoją "pracę"? Praca nauczyciela to nie praca w korporacji, gdzie są benefity itp. itd. W szkole pracuje się z drugim człowiekiem innym nauczycielem, uczniem czy dyrektorem. Osoby, który uważają, że wszystko im się należy powinny zmienić zawód... . Nie będę wypowiadać się na temat szkoły, ja lubię swoją pracę i lubię miejsce, w którym pracuję i to mi wystraczy... Jedynie odniosę się do słów dotyczących Dyrektora ds. pedagogicznych. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu i bardzo wiele rozmów zostało między Nami odbytych i tych miłych i tych mniej, które też są potrzebne bo jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Pracując na takim stanowisku nie można reagować na wszystkie problemu bo tu zimno, tu laptop nie działa, a tam brudno itp. Można oszaleć... Fakt zastępstwa na ostatnią chwilę są okropne ale co może zrobić Dyrektor jeżeli Ktoś się obraził i idzie na zwolnienie? Z Dyrektorem finansowym jak i z osobą zarządzającą też można się porozumieć, tylko trzeba chcieć a nie straszyć innymi instytucjami. Podsumowując jeżeli wykonujesz pracę nauczyciela bo chcesz i masz pasję i głowę pomysłów to jest to miejsce dla Ciebie:)

@.....

Tak właśnie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole językowo-sportowe CET - Kowale

• Jak się pracuje w Przedszkole językowo-sportowe CET?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole językowo-sportowe CET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole językowo-sportowe CET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 15 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedszkole językowo-sportowe CET