Epcido Sp. z o.o.

Opinie o Epcido Sp. z o.o.

Czy rotacja pracowników w Epcido Sp. z o.o. na Inżynier Utrzymania Ruchu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 października na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dzień dobry, odnawianie ogłoszenia wynika ze stałego rozwoju firmy, a co za tym idzie zwiększonego zapotrzebowania na pracowników. Mamy wiele nowych projektów i nie zwalniamy tempa.

Ciekawy

Wysłałem cv do epcido i zero odzewu, też tak macie?

@Ciekawy

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Być może dopiero będziemy się z Panem kontaktować. Proszę o zostawienie namiarów do siebie: kb@epcido.com

Yan

Dzień dobry. Czy firma może pomóc w mieszkaniu w Polsce? Pochodzę z innego kraju i nie mam stałego domu w Polsce.

@Yan

Dzień dobry, pracownicy Epcido bardzo rzadko mają projekty w Polsce. Jest to praca na terenie całej Europy i nie tylko. Lokalizacje zmieniają się co kilka tygodni/miesięcy. Firma organizuje bezpłatne zakwaterowanie dla swoich pracowników w pokojach 1-2 osobowych.

Ajatollah

Czy Epcido daje szanse osobom bez doświadczenia (monter)? Jakie są warunki zakwaterowania?

@Ajatollah

Dzień dobry, tak, można aplikować na stanowisko pomocnika. Zakwaterowania są bezpłatne, w pokojach 1-2 osobowych z dostępem do wyposażonej kuchni, internetu, pralki, łazienki itd.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Epcido Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Recruitment Specialist?

Czy w Epcido Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry, to zależy, o której z naszych lokalizacji mowa oraz na jakim stanowisku pracuje dana osoba. Mały open space jest w Gdańsku, ale są również oddzielne pokoje.

zainteresowany

Mam pytanie o dotyczące oferowanego przez firmę w ogłoszeniu rozwoju. Czy oznacza to dofinansowanie/finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje? Dokładnie chodzi mi o szkolenia z zakresu obsługi i programowania sterowników automatyki.

@zainteresowany

Dzień dobry, Epcido finansuje różnego rodzaju szkolenia dla wszystkich zatrudnionych (również tych, którzy wybierają własną działalność gospodarczą). Pracownicy mają możliwość zdobycia wszelkich kwalifikacji, które można aktywnie wykorzystać w pracy z naszymi klientami. Jeżeli chodzi o szkolenia z zakresu programowania PLC to firma skieruje pracownika na takie szkolenie, jeśli takie będą bieżące wymagania naszych klientów. Koszt szkoleń i kursów, zdobywania uprawnień jak i zakwaterowanie oraz transport zapewnia Epcido.

Krzysztof

Dzień dobry Z firmą Epcido rozpocząłem współpracę we wrześniu 2017 r. Wcześniej podejmowałem pracę dla innych pośredników,ktorzy okazywali się wielkim nieporozumieniem: -kasa się nie zgadzała -bardzo nieprzyjaźni wspolpracownicy i współlokatorzy -słabe warunki mieszkaniowe Firma epcido oferuje : -konkretną ścieżkę rozwoju -bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności -ciekawe projekty zarówno w Europie jak i poza -elastyczne terminy pracy/zjazdów do domu -sympatyczną załogę -zwrot kosztów za podróż autem pryw jak i w przypadku podróży autem z wypożyczalni (paragony za paliwo, bramki ect.) -dogodne warunki zakwaterowania. Najprawdopodobniej nie ma w Polsce firmy, która oferuje lepsze warunki, które wyżej wymieniłem. Serdecznie zapraszam do kontaktu z biurem! Powodzenia ????????

Panowie z tym chwaleniem to bym przystopował...bałagan tu ostatnio wielki

Andrzej Gajewski
@12345

Ileż odwagi w Twojej opinii 12345, hmm… wyczuwam, że jesteś generalnie niezadowolony ze swojego życia i co by nie było, to dla ciebie będzie źle. Pracuje w Epcido ponad 3 lata i moim zdaniem organizacja jest na wysokim poziomie. Oczywiście, jak wszedzie zdążają się problemy, ale to są pojedyncze przypadki i nie wpływają na całokształt.

@12345

Dzień dobry, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z biurem. Jesteśmy cały czas do Waszej/Państwa dyspozycji. Chętnie wysłuchamy rzeczowych argumentów. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że bardzo ciężko pracujemy na naszą renomę, jesteśmy transparentni, dlatego chcielibyśmy wysłuchać konkretów z Pana strony oraz znaleźć najlepsze rozwiązania dla wszystkich.

@Andrzej Gajewski

Dziękujemy bardzo za nie anonimową i konkretną odpowiedź :) Doceniamy i bardzo się cieszymy naszą współpracą!

Pracownik.

Witam, Kiedyś za tą firmą szła jakość, ale od jakiegoś czasu zaczęło się coś psuć. Przyjmują ludzi z łapanki, co za tym idzie spada jakość oferowanych usług. Brak rzeczowego dialogu pomiędzy pracownikami, a szefostwem. Biorą projekty jak leci, nie zwracając czy dostępne zasoby są wystarczające do zapewnienia serwisu na przyzwoitym poziomie.

@Pracownik.

Dzień dobry, nasi klienci poznali się na wysokiej jakości naszych usług i chętnie wracają do współpracy z Epcido. Dlatego też zatrudniamy dużo nowych osób ostatnio z uwagi na to, że chcemy zapewnić wszystkim stabilność zleceń i wystarczającą ilość projektów dla wszystkich. Mamy pracowników z różnym poziomem doświadczenia i umiejętności, również osoby, które chcemy wyszkolić. Każdy kiedyś zaczynał i zdobywał doświadczenie. Zachęcamy do transparentnych rozmów w sprawie dialogu między pracownikami a szefostwem. Jesteśmy cały czas do dyspozycji.

Michal

Pracuję w Epcido od 2017. Przeszedłem wiele różnych wariantów pracy od utrzymania ruchu przez budowy maszyn sortujących na automatycznych systemach składujących kończąc. Zadania bywały wymagające a czasem łatwe, są ludzie z którymi ciężko się dogadać ale większość to tacy z którymi „robota sama się robi”, kwestia chęci człowieka. Nie ma problemu żeby znaleźć prace, która nam pasuje. Biuro – dzwonisz, mówisz, masz. Czasem zdarzy im się jakaś wtopa, ale kto nie popełnia błędów? Zakwaterowanie, transport po stronie pracodawcy. Wypłaty - zawsze na czas. Jedyne co mogłoby mnie skłonić do rezygnacji z tej pracy to chęć zamieszkania w domu, na stałe. Jest jedna rzecz, która czasem mnie irytuje. Bywa, że muszę skorzystać z auta służbowego (dotyczy aut z wypożyczalni). Silniki 0,9l nie nadają się na trasy ;) Na szczęście zdarza się to tak rzadko, że jest to niewielki minusik na tle przeważających plusów.

Witam Mam pytanie dotyczącą czasu wolnego,czy naprawdę jest tylko tydzień wolnego przy takich kontraktach ? "• ustalony harmonogram pracy (4-5 tygodni pracy przy 1 tygodniu wolnego)"

@Piotr

Dzień dobry, zawsze można się z nami w tej kwestii porozumieć.

Witam Czy temat zjazdów do Polski wygląda tak sztywno jak w ogłoszeniu o prace ? czyli 4/5 tygodni na 1 ?

@Piotr

Dzień dobry, system zjazdów jest elastyczny. W ogłoszeniu jest podany uśredniony przykład. Zawsze można się z nami w tej kwestii porozumieć.

Zolo

Widać że większość opinii napisanych przez samego pracodawcę to jakaś żenada. Sądząc po opisach nie jest tak różowo jak tu opisujecie.

Jak wygląda ścieżka awansu w Epcido Sp. z o.o.?

Dzień dobry, współpracujemy ze specjalistami na każdym poziomie zaawansowania umiejętności i doświadczenia. Współpracę z nami rozpoczynają już pomocnicy, którym dajemy możliwość rozwoju na stanowiska samodzielne. Samodzielni specjaliści również otrzymują możliwości awansów na stanowiska liderskie, jak również kierownicze. Ścieżka kariery jest jasna i nieskomplikowana. Nie tworzymy procesów owianych tajemnicą. :) Stosujemy również klarowne widełki płacowe dla każdego szczebla kariery. Pomocnik mechanika/elektryka -> samodzielny elektryk/mechanik -> team leader -> kierownik projektu

Aktualność
Drodzy kandydaci, video poniżej pokazuje kilka ujęć z jednego z naszych projektów w Amsterdamie. Tak wyglądają nasze instalacje mechaniczne i elektryczne:

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Epcido Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Epcido

Witamy. Rekrutacja jest jeszcze na wczesnym etapie. Będziemy się kontaktować w wybranymi kandydatami telefonicznie, wysyłać testy rekrutacyjnie i następnie umawiać na spotkania w siedzibie firmy w Gdańsku. Prosimy jednak o cierpliwość ponieważ jest bardzo dużo kandydatów i CV do przeanalizowania. Proponujemy również wysłać CV na job@epcido.com. Pozdrawiamy

Roman S

Pracuję dla Epcido 1,5 roku. Biorę udział w różnorodnych projektach elektrycznych i mechanicznych. Są to montaże, serwisy i utrzymanie ruchu. Praca jest w różnych miejscach, nie tylko na terenie Europy. Bywa że podejmujemy trudne wyzwania, czasem realizujemy zadania podobne do poprzednich. Odnosząc się do wcześniejszych wpisów; wszyscy jesteśmy poinformowani o warunkach zatrudnienia, które są jasne i ustalane indywidualnie. Korzystamy ze szkoleń z zakresu kwalifikacji i bezpieczeństwa. Biuro organizuje i finansuje przejazdy i zakwaterowanie. Jasne że nie wszystko jest idealne; raz logistyka, raz kwatera. Trzeba być aktywnym i należy informować centralę by zaradzić problemom (na zdjęciach wszystkie lokale wyglądają dobrze). Pytania po zrealizowaniu kontraktu, np. w kwestii kilometrówki to zwyczajnie chęć uzyskania pełniejszej informacji i tak właśnie należy je traktować. Wartością w Epcido jest załoga! Jak wszędzie zdarzają się "jaskiniowcy" ale nawet oni otrzymują szansę na rozwój i zmianę działania. Wynagrodzenie jest terminowo i we właściwej kwocie. Szanujemy siebie nawzajem i firmę, dla której pracujemy otrzymując dokładnie to samo..

@Roman S

Bardzo merytoryczną opinię o pracy w Epcido zamieściłeś na forum, bardzo dziękuję w imieniu swoim i innych użytkowników! Widziałam na Facebooku, jak i na jednym z portali oferujących zatrudnienie ciekawe oferty pracy w tym miejscu. Jakie wymagania należy spełnić, aby pracodawca wziął nas pod uwagę?

Sylwia
@Ewa

A powiesz, o jakich stanowiskach mówisz?

Kamil Wszestronny

Firma podejmuje współpracę z fachowcami posiadającymi działalność gospodarczą ... Czy wiadomo w jaki sposób taka umowa jest skonstruowana , co zawiera , czy osoba która nie wywiąże się według zleceniodawcy z obowiązków jest pociągania do odpowiedzialności finansowej .

@AP Dziękuję za tę informację. Nie widzę na stronie internetowej żadnej zakładki z ofertami pracy, więc chciałabym spytać o to, gdzie potencjalnie zainteresowane osoby mogłyby wysłać swoje CV? Ponadto, mógłbyś pokrótce opisać warunki oferowane przez firmę Epcido nowym pracownikom? Informacje te nie zostały do tej pory uwzględnione, więc liczę za na te pytania odpowiesz.

@Ewa

https://epcido.dk/ - zakladka vacancies.

elektryk
@AP

Zakładka vacancies pokazuje oferty, które wygasły rok temu.

@elektryk

Sytuacja zmienia się dynamicznie, cały czas są nowe projekty, mimo że nie ma ich na stronie.

@Ewa

Co do warunków i ogólnie całokształtu, myślę że Andrzej Dębowski wypowiedział się bardzo trafnie. Nie będę kopiował jego wypowiedzi. Zapraszam do kontaktu mejlowego podanego przez Pawła. Cały czas jest nabór i przyjmowani są nowi fachowcy. Pozdrawiam.

@KC na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Epcido, że aż tak źle wspominasz doświadczenie z tą firmą? Z twojej wypowiedzi niewiele wynika. Forumowicze tego forum z chęcią się dowiedzą, jak wyglądają warunki pracy na podstawie merytorycznych treści.

Zostaw merytoryczną opinię o Epcido Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Epcido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epcido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epcido Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Epcido Sp. z o.o.