Opinie o Leon Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leon Sp. z o.o. w Rybnik

Julita Nowy wpis

Do teraz nikt nie odpowiedział jasno na zapytanie o dodatki a ja to bym w pierwszej kolejności jednak chciała poznać bieżąca ocenę zarobków. w wielu firmach zabrakło podwyżek tu może sie o nie postarali?

PAWEŁ Nowy wpis

PRACUJE Z FIRMĄ LEON OD PONAD 20 LAT SĄ SUPER NA KAŻDE ZAWOŁANIE POLECAM np 1 BIURO OBSŁUGI - MIŁE GRZECZNE PANIE ZAWSZE SŁUŻ Ą POMOCĄ 2 PRZYPOMNĄ O KOŃCZĄCEJ SIĘ UMOWIE 3 UMÓWIĄ NA SPOTKANIE Z SERWISANTEM 4 SERWISANT PRZYJDZIE NAPRAWI 5 FACHOWO I SZYBKO POCIĄGNIE ŚWIATŁOWÓD 6 TELEFON MNIE TO WYSTARCZY TAK NA MARGINESIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD TELEWIZJĄ Z FIRMY LEON POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

Jakie narzędzia pracy zapewnia Leon Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marek Nowy wpis

Czy są w firmie jakieś dodatki typu paczki świąteczne, bony, premie? Co ile dają podwyżki i ile wynoszą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leon Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Jakie są mocne strony pracodawcy Leon SP Z.O.O?

Umowa o pracę, podwyżki co roku, godziny pracy zależy jaki dział 7-15, 8-16 spoko atmosfera, imprezy multisport itp.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek z 4 letnim stażem?

Alejandro

Jaka płaca w dziele serwisu oraz montaży?

Mistrz światłowodu

Mniej więcej ile wynoszą coroczne podwyżki na stanowisku instalatora oraz serwisanta?

PG

Czy są przyjęcia aktualnie w firmie ?

Czarek

Taki spokój na forum od jakiegoś czasu mam nadzieję, że to efekt zadowolenia z pracy w firmie?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Leon SP Z.O.O?

gf

w zależności jaki dział

Zuzanna

@rrr, to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy planują aplikować do Leon. Twoja wypowiedź jest dość krótka i ogólna, więc będę wdzięczna, jeśli podasz więcej szczegółów odnośnie pracy w tej firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak wygląda Twój standardowy dzień w pracy? Cenne będą również informacje o dodatkach pozapłacowych czy finansowych.

rrr

Polecam, dobra atmosfera przede wszystkim i pracownicy pracują tam latami to o czymś świadczy :p

Zuzanna

Co możecie napisać o firmie Leon z Rybnika? Ktoś może ostatnio był na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak to czekam na wasze informacje odnośnie przebiegu rekrutacji. Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Podzielcie się opiniami.

Alcaro

Czy przyjmują obecnie do działu technicznego? Jakie zarobki oraz atmosfera?

pawel_amdek

Wszystko w jak najlepszym porzadku . Miła atmosfera w pracy napedza wszystkich w firmie :)

Mistrz Światłowodu
@pawel_amdek

Powiedz kolego coś więcej na temat pracy w tejże firmie. Czy są nagdzixy i ile płatne, jaka atmosfera, jak szefostwo, czy płaca na czas, jakieś premie, dodatki? Opłaca się zacząć tam prace? Czy lepiej rozglądać się za czymś innym?

Zostaw merytoryczną opinię o Leon Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Leon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leon Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kilińskiego 33D
    44-200 Rybnik