Opinie o Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy w Poznań

Sonia Nowy wpis

Kiedyś w ogłoszeniu na pracownika produkcji mieliście wpisane, że pracuje się na 2 zmiany. Czy dalej pozostaje ten sam cykl liczony od 6:00? A jak macie przy tym z nadgodzinami? Nie było o nich mowy w treści a zastanawiam się czy są dobrowolne

Kris Nowy wpis

Jak wygląda praca na produkcji? Jedna zmiana? Potrzebują na produkcje?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy? Ile można tam zarobić?

flex

Atmosfera ok, płaca adekwatna do wykonywanej pracy i zajmowanego stanowiska.

Alicja
@flex

wszystko rynkowo? czyli jakby nie patrzeć w razie czego nie ma tu co liczyć na więcej? Pakiet benefitów też standardowy jak wszędzie?

Sylwia Nowy wpis
@flex

A ile wynosi dokładnie ta płaca jak się ma dość spore doświadczenie? Można liczyć na np. 4000-5000?

Real

Dzień Dobry Chciałam się spytać jak wygląda praca na produkcji w Poznaniu ul Główna 14? Czy jest bardzo ciężko? Jaka atmosfera wśród pracowników?

Dobra Rada
@Real

Pracowałam tam przez pewien czas. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której wszystko się j***bie tylko nie pracownicy to zapraszam. Jeśli chcesz dostawać po d**upie bo chorujesz to zapraszam. Jeśli chcesz w kółko słyszeć norma, norma, norma to zapraszam. Firma chodzący (usunięte przez administratora) Pani Prezes jest raczej legendą firmy (potrafi pojawić się na halach raz na rok np.), Pan Prezes nie ma pojęcia nawet o funkcjonowaniu maszyn łącznie z tym, że nie umie ich nastawić/ naprawić. A no i oprócz swojej pracy wykonujesz również pracę innych osób, np mechaników, którzy z założenia powinni zmieniać etykiety a w rzeczywistości zmieniają to osoby pracujące na danej maszynie. Umowa na dzień dobry, to umowa o prace na 3msc, zarobki minimalne przez ten czas, później jak przedłużą to masz na rok umowę, i tak się bujają na umowę na czas określony łącznie do 36msc. Szkolenie BHP wygląda w ten sposób, że dostajesz stos kartek a4 z którymi masz się zapoznać i najważniejsze w tym wszystkim jest miejsce zbiórki w czasie ewakuacji. Starzy pracownicy na nowe duszę patrzą raczej z dystansem a atmosfera gęsta gorzej niż dum w palarni. Większość osób tam zachowuje się jakby mieli kij wiadomo w jakim miejscu. Zmiana kierownika również raczej nie była dobrym pomysłem, bo ten aktualny wprowadza swoje nowe rządy które nie bardzo podobają się wszystkim. Ja szczerze z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to był mój najgorszy i najgłupszy wybór w pracy choć pracowałam już w niejednym miejscu i firmie.

Dobra rada
@Dobra Rada

Nie rozumiem, dlaczego administrator usunął fragment mojej opinii.. znaczy rozumiem ma za to płacone. Tak też będę powtarzała bez końca, iż miejsce tej pracy wygląda jak chodzący (usunięte przez administratora) lata wnet 60-te/70-te bardziej niż te 80-te/90te.

Bożena
@Dobra Rada

Ehh skoro tak jest to ta norma musi ci się śnic po nocach? :D A tak na poważnie, ciężko ją wyrobić? Dostaje się za to jakąś premie, czy nie ma na co liczyć raczej? Myślę nad złożeniem cv, ale teraz to już sama nie wiem. Jaka tam jest rotacja, skoro panują takie warunki jak piszesz? Większość to stara ekipa, czy jest rotacja?

Dobra rada Nowy wpis
@Bożena

Śnić się, nie śni ;) No np jeśli maszyna z 8h, które pracujesz stoi przez 2h albo co przyjdą i naprawią to za chwilę znow po nich dzwonisz bo np zakręciarka źle kręci albo etykiety się suwają albo nie kleją to nie sposób ta normę wyrobić ;) rano na zleceniu masz zapisana normę i to jest jakby Twoja podstawa, możesz oczywiście wykonać ponad normę wtedy płacą grosze za każdą dodatkowa skończoną butelkę. Z pewnością trzeba mieć "motorek w tylku" I przygotować się na odciski na dłoniach od nakrętek :) Jeśli odpowiada Twoje CV dzwoni kierownik zaprasza na oprowadzenie po hali produkcji i na rozmowę. To czy dostaniesz prace głównie chyba zależy od tego jak na tej rozmowie się zaprezentujesz.. w głównej mierze tam jest wyłącznie stara ekipa(ludzie pracujacy po 30,18,10lat) na palcach u rąk jestem w stanie zliczyć "świerzaki".

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy na stanowisko Informatyk - Administrator? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Firma Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Real

Czy można jeszcze dosłać swoje cv? Jestem chętna podjąć pracę przy produkcji.

ANA

Firma całkiem spoko; praca jak praca..... po to się zatrudniasz, żeby popracować. warunki przyzwoite, socjal też ; nie narzekam

@ANA

Witam. Pani już tam długo pracuje? Słyszałam, że odkąd jest nowy kierownik to pogorszyło się w tej firmie. Duża jest rotacja kobiet na dziale produkcji?

Tadeusz

Praca w tej firmie jest spoko, czasem są dni że się napracujesz, no ale po to w sumie chodzi się do pracy :) atmosfera jest fajna, dużo się pozmieniało od jakiegoś czasu, kasa ok.

Alicja
@Tadeusz

A te dni, że się napracujesz to nie tak często się zdarzają? Jak one wtedy wyglądają tak właściwe? Kasa ok tzn? Doprecyzujesz?

Bożena

O co chodzi z ta rozmową kwalifikacyjną, czemu to ponury żart? :) No i jak zarobki na magazynie, podobnie do pracy biurowej czy raczej nie ma na co liczyć?

Gdzie można znaleźć informację, kogo aktualnie szuka firma? Jaką umowę oferują na start?

Rafał

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat? A może sam wybrałeś się na rozmowę kwalifikacyjną i powiesz mi coś na temat wynagrodzenia oferowanego przez firmę? Zależy mi na tej informacji, mam nadzieję że niedługo dostanę odpowiedź.

@Rafał

Forum tej firmy chyba nie istnieje, zero odezwy, raczej im nie zależy na pozyskaniu nowej krwi.

Dagmara

@jola a umowa jaka ? O prace czy zlecenie ?

Jola

Praca dobra sa dni ze sie narobisz placa srednia chorawac mozna ile chcesz zapraszamy

Loki

Pracowałem w tej firmie. Jest jak PRL. Dobre zarobki to mieli starzy pracownicy. Pani prezes chemik z zawodu nie będę mówił nazwiska jest jak osoba niepełnosprytna :) nie obrażając niepełnosprytnych. Za to ego ma nieskończenie wielkie. Na biznesie to się wyznaje jak koza na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Paulina
@Loki

@Loki Nie powinniśmy oceniać innych ludzi. Byłoby fajnie, gdybyś napisał, na jaką pensję może liczyć nowy pracownik ?

Nina

Dla kobiet cos się znajdzie.? Są jakieś wakaty?

Wojtas

Pracuję od roku na magazynie. Można wybrać miejsce albo Poznań albo Żerniki obecnie. Pracy czasem dużo że nadgodziny 2 trzeba zrobić a nieraz o 11 już po robocie jest. Kasa dobra i premie oraz inne okazjonalne. Prawda to że PRL po tylu latach od upadku komuny ale 1 zmiana. Zapraszam na pokład.

Karol

Idealnie nigdzie nie będzie. Jeśli praca pokrywa się z zainteresowaniami to będzie dobrze bo firma jest ok.

Nec

Pomimo pozornego PRLowskiego wyglądu i przyzwyczajeń firma z potencjałem. Zarobki w porządku, przyzwoite, przynajmniej w sekcji pracy biurowej. Atmosfera w pracy różna, w zależności od pozycji może być lepsza lub gorsza, ale raczej nie zauważyłem mobbingu, ani innych negatywnych oddziaływań. Kierownictwo raczej podzielone, czasami uparte i zatwardziałe w swoich przestarzałych przekonaniach. Praca w tej firmie to wyzwanie, ale może opłacać się je podjąć

Omijać tę firmę szerokim łukiem! Rozmowa kwalifikacyjna, to jakiś ponury żart. Pan i Pani Prezes nie byli w stanie wykrzesać z siebie żadnego sensownego zdania dotyczącego obsadzanego miejsca pracy. Zmarnowany czas i pieniądze.

KISS
@Gość

Pani Prezes to jakaś farsa, nadal żyje w PRL-u. Sprzęt w firmie lata 80-te lub 90-te. Kierownicy ludzie bez rzetelnej wiedzy

Elo

Czemu magazynier ma 2 miejsca pracy? Poznań i koninko?

NOL
@Elo

bo po co zatrudnić więcej magazynierów :)

ps

Tak jak gość powyżej. Firma niepoważna.Rozmowa kwalifikacyjna to bełkot.Omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy?

Zakłady Chemiczne Unia Spółdzielnia Pracy
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Główna 14
    61-005 Poznań