Opinie o Tea Brother Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

Wyłączny Dystrybutor Basilur Tea w Polsce.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tea Brother Sp. z o. o. w Nowy Dwór Mazowiecki

IT Nowy wpis

Są tu jacyś byli lub obecni pracownicy it ? widzę w sieci ciekawe ogłoszenie do rozszerzenia ich zespołu, ale brak jakichkolwiek danych/opinii jak warunki inside Jest tak dobrze, czy tak źle, ze nikt nic nie pisze? :) @Pracodawca jakie są płace za stanowiska IT u was w firmie? można współpracowaĆ ZDALNIE?

Natalia Nowy wpis

Jak jest w tej firmie obecnie? W bliskich okolicach firmy w cybulicach, mówi się że obecnie sa ludzie którzy rozdają karty na nowo a byłych właścicieli już nie ma. Zaczęło być w końcu dobrze, czy (usunięte przez administratora) jak w Linek-eko który jest po rodzinie? Ktoś tu jest z okolic co wie więcej?

Czy w Tea Brothers Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Były pracownik (niestety)

(usunięte przez administratora)ze strony samego szefa jest tutaj na porządku dziennym. Premie (o ile już dostaniesz wypłatę) są niewypłacanie za wymyślone przez szefa i jego przydupaske historie . Dobrzy ludzie są zwalniani a obecni chyba zaślepieni, tylko czym…

Też już b)yła Nowy wpis
@Były pracownik (niestety)

Plus wieczne pretensje za chodzenie po biurze, gdziekolwiek się nie pójdzie trzeba mieć telefon przyklejony do ręki, brak stabilności, zadania niewykonalne w czasie, ciągły strach że ktoś idzie i zaraz będzie miał problem, brak wydzielone palarni, a palić można tylko w jednej przerwie w ciągu dna, to samo z kuchni a i jedzeniem, premie to tylko jak jesteś w pracy, a nie daj Boże zachorujesz, ludzie fałszywi, nagle dowiadujesz się że mają z tobą problem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tea Brothers Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tea Brothers Sp. z o.o.?

Kandydatka do biura

Kilka tygodni temu miałam okazję odbyć rozmowę o pracę w siedzibie firmy, mieszczącej się przy Ul. Wiosennej 23. Mimo że nie zostałam zatrudniona, to muszę przyznać, że była to jedna z najciekawszych, najszczerszych i najbardziej rzeczowych rozmów w moim życiu. Spotkałam się z Panem Łukaszem, który prowadził rekrutację. Niestety, nie znam jego dokładnej pozycji w firmie, ponieważ nie przedstawił się z tytułu stanowiska, ale jak mówił, pracuje tu już 10 lat. Mniemam jednak, że jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie wieloma zespołami. Pan Łukasz prowadził sprawy bardzo klarownie, a jego postawa świadczyła o tym, że ceni dobro pracowników i mówi wprost o tym, co firma ma do zaoferowania. Beż ściemy czy niedomówień. To było dla mnie coś nowego, że jeszcze przed rozmową otrzymałam informacje na temat proponowanych stawek. Niestety, nie zostałam zatrudniona, ale oboje uznaliśmy, że mimo kilku wolnych wakatów, nie jestem odpowiednim kandydatem na żadne z dostępnych stanowisk i nie wykorzystam w pełni swoich predyspozycji. Dziwnym może się wydawać, że mimo tego doświadczenia, wyszłam z rozmowy zmotywowana i oczarowana. Teraz jestem ciekawa, jak faktycznie wygląda praca w tej firmie. Będę ich obserwować, bo furtka nie została zamknięta.

bez komentarza
@Kandydatka do biura

Łukasz pracuje tam nie bez powodu tyle lat Nie porównuj (usunięte przez administratora) szefa, który nie ma rodziny do innych normalnych pracowników, którzy chcieli pracować i nic im nie przeszkadzało az do czasu wymyślnych uwag szefa i zwolnień Ta firma to (usunięte przez administratora)

@bez komentarza

Czyżby jedna z wielce pokrzywdzonych osób? :D Łukasz to akurat jedna z nielicznych tam osób, które starają się by firma przetrwała, a ludzie się nawzajem nie pozabijali. Gdyby otwierał sam firmę to chciałabym pracować właśnie dla niego. Prezes to co innego, jednak obecnie firma z grupą nowych ludzi przechodzi renesans :)

Wojtek

Ogłoszenia widać co chwila do nich. Wie ktoś jak zarobki i stabilność? Tam sie tak często wymieniają ludzie?

XYZ

Pani Marianna nie prowadzi już tej firmy, a jej Syn. Niestety jabłko nie daleko pada od jabłoni... * zmiana umów bez zgody pracownika, * brak wypłat umówionych premi, * nie przestrzganie KP, * (usunięte przez administratora).

mati_man

Właścicielka Pani Marianna wraz ze swoim mężem to prawie ludzie. Za nic mają drugiego człowieka, odnoszą się z pogardą. Nie wywiązują się z umów i nie płacą należnych pieniędzy. Ale herbatki dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Tea Brother Sp. z o. o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Tea Brother Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tea Brother Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Tea Brother Sp. z o. o.
  • Targowa 9b