Opinie o Daniel Jurkiewicz Findworker.pl w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daniel Jurkiewicz Findworker.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daniel Jurkiewicz Findworker.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Jurkiewicz Findworker.pl w Gdynia

Ayo Nowy wpis

Siemka, za dużo komentarzy z tego roku nie widzę a pokazała mi się jedna z ofert dla spawacza. Chodzi o prace przy produkcji gdzieś koło Ålesund. Na Norwegie już jeździłem, więc ciekaw jestem opinii. razem z policzonymi kosztami jak średnio się wychodzi?

Tomek Żak Nowy wpis

Dobry kontakt na lini pracodawca- pracownik. Wypłaty na czas. Bez zastrzeżeń polecam firmę u Pana Jurkiewicza.

Sławek Koprowski Nowy wpis

Umowa przed wyjazdem, super warunki zakwaterowania, pieniądze "on time ", zaangażowanie agenta (pan Daniel Jurkiewicz). Bez zastrzeżeń. Czekam od przyszłego roku na wyjazd:). Sławek Koprowski.

Pracuję dla duńskiej firmy od czerwca 2023 roku i wszystko jest jak najbardziej ok. Kontakt zarówno z Panem Danielem jak i duńskim pracodawcą na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

@Adam

Zgadzam się z opinią Pana Adama , polecam . Miła atmosfera , pieniążki na czas

@Tomek

Atmosfera, atmosferą. Dobrze ze kasa na czas, ale ile jej wpada? Długo już współpracujesz? Możesz przy tym polecić jakaś konkretną ofertę albo podrzucić od razu poradę dla osoby nowej?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daniel Jurkiewicz Findworker.pl? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Piotrek z Łodzi

Witam, P. Daniel to konkretny gość:) Zanim wyjechaliśmy z Polski, mieliśmy gotowe kontrakty, zakwaterowanie na dobrym poziomie:) Praca zaraz po przyjeździe:) Jestem zadowolony:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Daniel Jurkiewicz Findworker.pl?

Arek

Dobry kontakt wszystko załatwione na czas

cze, czy jest tu ktoś może na bieżąco? Cos chyba jakieś problemy z wypłatami były z tego co tu pisali ale do teraz przez parę miesięcy jest już cisza, wiec zastanawiam się czy wszystko w porządku? Po prostu ostatnio dodali ofertę na stronie, myślę nad nią z kolega. Czy jest tu może ktoś kto teraz wyjechał i miałby zdanie? Cos się zmieniło w warunkach w porównaniu z opisanymi?

@fizol

W dniu wczorajszym zostały wysłane maile przez pana Daniela że wypłaty na polskie konta dojdą w poniedziałek dopiero a nie dzisiaj bo taką informację otrzymali od duńskiego banku ...co to za bzdura wogóle? Wypłaty są wysyłane w środy ,na duńskie konta trafiają w ten sam dzień ,jak ktoś ma np REVOLUT czy ZEN trafiają już w piątek . Ja jako posiadacz REVOLUT również nie otrzymałem wynagrodzenia co jest równoznaczne z tym ze wypłaty nie zostały wogóle wysłane w środę tylko w czwartek i doskonale o tym wiedzieli bo trochę dziwne że dopiero wczoraj zostały wysłane maile a czemu nie np w środę? Przecież to jest jawna kpina ! Nie wiem czy przez jeden dzień i przy okazji przez weeekend agencja obróci tymi pieniędzmi i ma siano z procentów czy nie ale prawda jest taka że wiele osób zostało bez grosza a mieli wysłać pieniądze swoim rodzinom które również czekają bo przecież nie przyjechaliśmy tutaj z grzeczności logiczne.Tak że bardzo dziękuję w imieniu wszystkich za ten hojny gest który naprawdę sprawił że dzień stanie się lepszy i napewno bardziej produktywny....nie macie po prostu wstydu to wszystko co mam wam do powiedzenia.....

Daniel Jurkiewicz

Dzień dobry. Z tej strony Daniel Jurkiewicz, tu informacja tu ode mnie - przez ostatnie 8 lat, licząc od 2015 roku, wysłałem do firm duńskich, norweskich, fińskich, holenderskich, i szwedzkich łącznie 1860 pracowników z Polski (stan oficjalny zgłoszony do urzędu wojewódzkiego na 31.06.2023), wszyscy pracownicy wysłani tu przeze mnie zostali zatrudnieni nie przeze moją agencję rekrutacyjną, a przez agencję duńskie (1580 osób wysłanych do Danii, 85% osób) , agencje norweskie, fińskie i szwedzkie. Współpracowałem i wysłałem łącznie pracowników do 50 różnych zagranicznych agencji zatrdunienia , które kierują pracowników do setek swoich klientów. Zatrudnienia są na warunkach duńskich, norweskich, szwedzkich itd. Stawki i warunki ustawiane są przez te agencje duńskie, norweskie itd dla pracowników polskich, nie przez nas. Moja agencja rekrutacyjna przez te 8 lat nie zatrudniła dotąd żadnej z wysłanych 1860 osób (!), pracownicy skierowni są do firm zagranicznych, zatrudnieni na warunkach zagranicznych, czasem zdarza się wynajem pracowników do Danii przez jedną z agencji polskich zatrdunenia. Moja agencja rekrutacyjna rekrutuje i pośredniczy, pomagam pracowników i firmom odnosnie wzajemnej współpracy, interweniuję u firm zatrudniających, gdy pojawiaja się jakieś problemy u pracownbików. Ale to firmy zagraniczne zatrudniają, wypłacają wynagrodzenia kierowanym pracownikom, zatem nazywanie mnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to tu jakieś nieporozumienie. Częsc pracowników oczywiście nie sprawdza się w pracy, czasem warunki pracy czy zakwateroanie oferowane przez daną firmę zagraniczną są inne, niż nam przekazano i te sprawy są dalej regulowane i rozwiązywane przez firmę zagraniczną. Zatem wiele wpisów tutaj jest nieprawdziwych, wprowdzających innych w błąd. Naprawdę wysyłam bardzo dużo ludzi do pracy za granicą, kilkadziesiąt co miesiąc, obecnie pracuje ode mnie 60 osób w różnych miejscach (Dania , Norwegia), kto rozumie, ten rozumie. Nie bedę prostowal tutejszych wpisów, walka z hejterami i alkoholikami jest bez sensu. Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Daniel Jurkiewicz Findworker.pl?

arek

Jurkiewicz(usunięte przez administratora) kłamać potrafi klamca stawki pożal się Boże zanizone nieadekwatne do wykonywanej pracy w norwegi jako spawacz (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się o firmie findworker, chcę wyjechać do Szwecji na zbiór pomidorów. Oferuje 1750 euro netto i mieszkanie jednoosobowe. Czy na miejscu się to zmieni?

Grzegorz jedynak

Niedajcie się w żadne agencje od 20 lat wszystkie (usunięte przez administratora) ludzi nic nowego jedziesz na miejsce śpisz w piwnicy tak jest wszedzie

@Grzegorz jedynak

sporo osób na forum obawiało się aspektu związanego z tym całym zakwaterowaniem. Ciekawa jestem czy są osoby, które decydują się ogarniać je na własną rękę. Wiadomo coś w tym zakresie? Ciekawi mnie także aktualna opinia stałych pracowników czy są obecnie tacy, którzy od lat korzystają?

Ewelina

Firma non stop szuka spawaczy, wiecie, jaki jest powód? Mąż szuka pracy i ciekawi nas, o co chodzi? Rozwijają się, czy może ludzie sami rezygnują? Aplikowalibyście po raz drugi do firmy?

lol
@Ewelina

Bo za zaniżone stawki nawet niezgodne z prawem w Norwegii. Bo najniższa dla np spawacza, który robi w rotacji to 236nok/h brutto. Dużo (usunięte przez administratora) i nie płaci dodatku rotacyjnego i rozłąkowego. A te 205 co oferuje to po podatku to 12€ netto niecałe 60zł na polskie, to tyle to już w polsce idzie zarobić i nigdzie nie trzeba jeździć.

@lol

Czyli faktycznie tak jak ta Pani zasugerowała rezygnują ze względu na zarobki? Widziałam wcześniej opinie, że podobno wychodzi 80 procent mniej niż było mówione. No ale jak w takim razie te umowy wyglądają teraz? Co jest opisane na nich?

Jakub

W sprawie pracy na suwnicach. ktoś coś moze powiedzieć o tej pracy ?? poprosze o odpowiedz z imieniem osoby nie z nikiem bo nik to kazdy moze zmienić 1000 razy. dziekuję

TK

Zwykły wyzyskiwacz i (usunięte przez administratora) handlujący ludźmi, nie dajcie się zwieść wielkimi obietnicami - stawki oferowane przez Daniela J. są zaniżone w stosunku do stawek lokalnych o co najmniej 80 %.

@TK

80%? jak to mogłoby być możliwe, wtedy to raczej nikt by się nie zatrudnił? Mimo wszystko powiedz jaką miałeś stawkę za jakie konkretnie wymogi. I jak powinno być rynkowo?

mirko

Współpracę z Danielem oceniam na bardzo dobrą, praca fajna . Polecam

Po pół rocznej współpracy nię mogę powiedzieć złego słowa na temat Pana Daniela. Bezproblemowa współpraca, dobry kontakt. Polecam

Kazimierz
@były pracownik

Wystawiono dziś ofertę dla elektryków za 270-288 koron norweskich brutto za godz pracy. Ładnie wszystko podane, ile biorą za zakwaterowanie. Mimo wszystko się waham, bo nie pracowałem jeszcze za granicą. Co z formalnościami i warunkami pracy po stronie norweskiego pracodawcy? Czy ten Pan jest do pomocy na miejscu, gdyby zaszła taka potrzeba?

@Kazimierz

Uważaj na to.Dowiedz się kto płaci za przeloty.Byłem "koło Trondheim" przed świętami i być może jest to samo miejsce. Robota miała być na 4 tyg a nagle w 2 tygodniu powiedzieli że projekt kończy się tydzień szybciej. Bilety na powrót już kupione i co teraz ? Umowa była taka że w jedną stronę mieli zwracać do 200 euro za bilet. Na teraz jesteśmy w plecy 3600 zł za 3 bilety bo trzeba było kupić drugi powrotny. Trwa przepychanka pomiędzy pośrednikiem a firmą zatrudniającą. Na każdym przestoju z jakichkolwiek powodów będziecie obciążani kosztami nic nie zarabiając. Radzę dokładnie przemyśleć taki wyjazd.

Zico

Współpracę z Panem Danielem uznaję za udaną. Nie było problemów z komunikacją, zwykle szybkie odpowiedzi na zadawane pytania i sprawe rozwiązywanie zaistaniałych problemów, więc śmiało mogę polecić Pana Daniela. Jednak pracowałem w firme Vikarholdet, i było kilka niedociągnięć, z pozytywnych rzeczy to: Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie było jakiegokolwiek opóźnienia, karta podatkowa załatwiona błyskawicznie, SH, Feriepenge. Z negatywnych aspektów to: zółta karta szła okrężną drogą, brak płaconych nadgodzin, oraz pieniędzy na ubrania/ubrań roboczych(ze źródła wiem, że firma duńska za wszystko była obciążana, ale ja jako pracownik tego nie otrzymywałem). Z mojej strony polecam Pana Daniela, zapewne współpracuje z wieloma agencjami, i na pewno wszystko jak zwykle zależy jak się trafi.

Grzenio
@Zico

Nic dodać nic ująć.

Łukasz
@Grzenio

Też pracowałeś przez tę agencje i jesteś zadowolony? Zastanawiam się jak jest z zakwaterowaniem na takich wyjazdach? Też załatwiają i warunki ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Jurkiewicz Findworker.pl - Gdynia

• Jak się pracuje w Daniel Jurkiewicz Findworker.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Jurkiewicz Findworker.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Jurkiewicz Findworker.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 47 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daniel Jurkiewicz Findworker.pl
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.

Daniel Jurkiewicz Findworker.pl