Opinie o Oben Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oben Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oben Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oben Polska Sp. z o.o. w Skarbimierz

Czy nowo zatrudnione osoby w POLIGAL POLSKA SP. Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wb3

Nasi pracownicy są sukcesywnie wdrażani w proces produkcyjny firmy oraz kulturę organizacji. Stanowimy trzon wysokiej jakościowo produkcji tego rodzaju produktów w środkowo wschodniej części Europy oraz jesteśmy benchamrkiem w zakresie GSJ-4, co stawia nas na uprzywilejowanej pozycji. W Oben Poland-Skarbimierz rozumiemy potrzeby zmieniającego się świata i dokonujemy wszelkich starań wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników, stąd każdy z zatrudnionych jest zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z pracy.

Adela

Myślę, czy nie wysłać cv do firmy na stanowisko Operator linii produkcyjnej. Jak rozumiem, przyjmują tu także kobiety do takiej pracy? Widziałam listę benefitów i dają np. świadczenia z ZFŚS. Czyli jakie to są szkolenia i jaka jest kasa z tych świadczeń? I jak oferują program rekomendacji pracowników, to za polecenie kogoś ile można dostać?

Ts
@Solidarność

Znów przyjdzie lato i zaczną się zwalniać. Nie będzie podwyżki nie będzie chęci do pracy,

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

A ja się zastanawiam, skoro jest tak źle, nie ma tego, nie ma tamtego, to po co tam siedzieć i psioczyć? Nie prościej zmienić pracę, aniżeli być tak uciemiężonym? ????

Co się dzieje w Oben Group firma zwolniła przewodniczącego związków zawodowych i SIP-a Czy w Oben są przestrzegane przepisy BHP i Kodeks Pracy ? Czego firma się bała?

SOLIDARNOSC OBEN Nowy wpis
@Adam

Zwolnili przewodniczacego i SIPa zwiazkow zawodowych za jedym zamachem w tym samym dniu bo wynalezli tyle niezgodnosci ze pani dyrektor musiała sie ich pozbyc. Tak celnie wyłapywali wszystkie niezgodnosci ze byli tylko problemem dla pani dyrektor. To pokazuje tylko jakie bezprawie panuje w zakladzie. Tydzien przed inspekcja Pracy zwolnili dwie osoby ktore walczyly o sprawiedliwosc i pracowników. Odpowiadajac na pytanie czy sa przestrzegane przepisy BHP i kodeks pracy to w tym zakładzie powiedza ci- a na co to komu potrzebne?

Adela

Bob
@Adela

Przyjmują kobiety na dział pakowania. Szkolenia zależne od stanowiska na jakie aplikujesz jeżeli chodzi o operatora są to szkolenia na wózki i suwnice.

@Bob

I wtedy jak się zrobi takie szkolenia za pośrednictwem firmy to trzeba podpisać jakąś lojalkę? Bo są takie asy, że robią kursy i szkolenia, a potem uciekają do innych firm. Ja zawsze wolę zapytać o kasę, a w tym starym ogłoszeniu nic nie pisali ile na rękę dają podstawy teraz?

Ruda
@Bob

Mąż się zawiódł, bo właśnie chciał aplikować na tego operatora, ale 3 dni temu wygasło ogłoszenie nie wie czy nadal wysyłać cv czy dać sobie spokój... Jak taki operator zrobi te szkolenia, to o ile pensja może pójść w górę? No i w tym ogłoszeniu pisano o pracy od zaraz, to dajcie znać czy po majówce można by zacząć...

Solidarność Nowy wpis
@Ruda

Nie polecam 3800 (o ile premia 600zl jest cala)na rękę na czterobrygadowym trybie pracy to śmiech na sali .firma nie ma elektrolitu dla pracowników którzy pracują po 12 godzin na hali 30stopni ,ale na nowe auta dla kierowników co siedzą w klimatyzowanych biurach już ma. Ale za to możesz sobie pograć w piłkarzyki zamiast zjeść coś na przerwie. Kabaret, dyrektorka nic nie może bo łapę na wszystkim trzyma potężny Fernando, a ona tylko podpisuje co jej podsuną. Dostaniesz rocznie 120zl podwyżki i banana co środę.

Ts Nowy wpis
@Solidarność

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Tak, nowe osoby otrzymują umowę o pracę od pierwszych dni.

Wanda

Na każdym stanowisku ta zasada obowiązuje? Widziałam ogłoszenie na lidera magazynu kiedyś i chciałabym wiedzieć, jak te warunki wyglądają. No i czy ta umowa to na dłużej jest podpisywana, czy krótki okres?

@Wanda

Pierwsza umowa jest na 3 m-ce, druga na 2 lata, I ostatnia na czas nieokreślony. Standard ten obowiązuje na wszystkich stanowiskach.

Katarzyna

W Poligal Polska Sp. z o.o. wiemy jak ważny jest komfort psychiczny i materialny każdego człowieka, dlatego wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom społeczeństwa i każdy nowo zatrudniony obywatel ma okazję otrzymać zatrudnienie w oparciu o legalną i zgodną z przepisami umowę o pracę wraz z wynagrodzeniem. Zdajemy sobie sprawę, że atmosfera w pracy jest głównym czynnikiem stanowiącym o sukcesie firmy, toteż zapewniamy szereg dodatkowych benefitów jak darmowy parking przy zakładzie oraz toaletę. Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem najlepszego pracodawcy Top Employeur, co stanowi naszą cechę wyróżniającą. Poligal Polska - stawiamy na jakość.

Małgorzata

Przejrzałam inne opinie i całkiem niedawno pisano tutaj, że nowi pracownicy szybko są zwalniani lub starsi stażem sami się zwalniają z powodu braku podwyżek. Rzeczywiście często dochodzi do zwolnień nowych pracowników? Poza tym jak często w firmie zdarzają się podwyżki?

Grażyna
@Małgorzata

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie. Informujemy, że pracownicy niespełniający wymagań i założeń przed nimi postawionych otrzymują wypowiedzenia. Chcąc zachować charakter wysoko jakościowej produkcyji, firma nie może pozwalać sobie na utrzymywanie ludzi prezentujących niezadowalający poziom zaangażowania, ambicji, pracowitości i uczciwości. Z nami zostają tylko najlepsi i to oni tworzą elitę! Dołącz do nas! Poligal Polska - stawiamy na jakość!

Wanda

Rozumiem, to już wszystko jasne. A duże są ogólnie szanse, że przedłużą umowę, na co trzeba ewentualnie zwracać uwagę, jakich błędów nie popełniać?

Wiesława
@Wanda

Należy pracować z pełnym poświęceniem, na więcej niż maksimum swoich możliwości, być w czołówce wewnętrznego rankingu wyników, optymalizować proces podwyższając normy, prezentować przykład ciągłego samodoskonalenia. Uważamy, iż wartościowy i godny pracownik to taki, który po pracy nie ma ochoty na nic więcej poza snem, celem regeneracji do kolejnego dnia pracy.

Grzesiek
@Wiesława

:D Spoko. A tak na poważnie, pomijając już tę nowo-mowę, to ile firma płaci podstawy i różnych dodatków w zamian za jakie zadania do realizacji? I jak zwierzchnicy pomagają by robota sprawnie szła? Albo firma, organizując choćby szkolenia?

Helga
@Grzesiek

Podstawa wynagrodzenia w naszej firmie jest jedną z najwyższych wśród lokalnej konkurencji, natomiast pakiet zróżnicowanych dodatków do wypłaty również należy do czołówki pod względem atrakcyjności, co uwidacznia się w ilości zainteresowanych pracą u nas. Zwierzchnicy pilnują nad prawidłowym wdrożeniem, przeszkoleniem i realizacją celów firmy przez pracownika.

@Helga

Jak długo wtedy trwa takie wdrożenie na stanowisko? Pomoc i nadzór jest tylko na początku zatrudnienia czy przez cały okres pracy?

Banda nie Wanda
@Grażyna

To jak odniesiesz się do tego że 90% pracowników składało samodzielnie wypowiedzenia? Czy to oni nie spełniali „wysokich wymagań” czy może firma?

@Banda nie Wanda

Tak próbuję ogarnąć całą tę dyskucję, to ci pracownicy z tego co rozumiem składają wypowiedzenia głównie przez brak podwyżek? Czy może powód jest zupełnie inny? A to co pisano wyżej, że firma zwalnia osoby niespełniające wymagań. Często wręczają takie wypowiedzenia? Zastanawiam się jaka jest tego skala.

Wb3

Czy kandydat na stanowisko Koordynator / Koordynatorka magazynu i warsztatu w firmie Oben Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Malwa

Czy kierownik zmiany produkcyjnej ma obecnie umowę o pracę, tak jak tu piszecie, że na wszystkich stanowiskach są? Bo ja w poprzednich firmach to się spotkałam z tym, że mieli inne umowy, raczej B2B. Czy wiadomo czy szykuje się jakaś rekrutacja teraz w ogóle na takie stanowisko?

Wanda

Niektóre komentarze sugerują, że to nie jest praca na dłużej. Czy to dotyczy wszystkich stanowisk? Widziałam kiedyś oferty na kierowników zmiany produkcyjnej. Na ile oni mają umowy?

Danuta
@Wanda

Proszę nie sugerować się tymi komentarzami. Oben/Poligal to firma z tradycją, w której szanuje się podstawowe zasady wartości. Praca jest stosunkowo lekka, wynagrodzenie należy do jednego z wyższych w tym rejonie, a i warto wspomnieć o atmosferze, która zawsze jest na wysokim poziomie. Dowodem na to jest certyfikat jakości pracodawcy Top Employeur. Pamiętajmy, to pracownik jest dla pracodawcy, a nie pracodawca dla pracownika. Poligal Polska - stawiamy na jakość!

Julia
@Danuta

Pracownik jest dla pracodawcy a nie odwrotnie? Nie za bardzo rozumiem. Mogę prosić o jakieś rozwinięcie tego zdania? Zastanawiam się też ile wynosi wynagrodzenie na pierwszej umowie. Czy podczas rekrutacji, na pierwszej rozmowie przedstawiane są warunki?

Krystyna
@Julia

W odpowiedzi na zapytanie informujemy, że w Oben-Poligal Polska mamy świadomość jak ważny w życiu każdego człowieka jest work-life balance i robimy wszystko co w naszej mocy, aby praca w naszym zakładzie była maksymalnie pozytywna dla wszystkich zatrudnionych. Wierzymy, że rozwiązania zastosowane dzisiaj tworzą podwaliny lepszego jutra. Nasza korporacja wyznaje wszystkie najwyższe wartości, toteż morale załogi są niezmiennie wysokie. Każdy nowy obywatel poznaje warunki w umowie w trakcie pracy, najczęściej 3 tygodnie po zatrudnieniu. Wszystko jest jawne i przejrzyste. Poligal Polska - stawiamy na jakość!

Fgt

Nie ma pracy wpierw zwalniaja Ukraincow

@Fgt

Przyjmują ludzi a za miesiąc lub dwa zwalniają. Linia cały czas nie produkuje. Strach się zatrudnić bo można się naciąć na minę.

Łucja

Tak w sumie skoro linia nie produkuje to po co przyjmują kolejnych?

Wiktoria

Długo trwa ta sytuacja? Zwalniają tylko tych nowych pracowników czy tez tych z dłuższym stażem?

Jogurt
@Wiktoria

Pracownicy z dłuższym stażem sami się zwalniają .Dlaczego ? Bi ich zarobki stanęły w miejscu dawno ,dawno temu

Piotrunia

Ciężko pracować gdy twój przełożony ma tak wielkie ego, że tylko jego zdanie się liczy, i tylko on ma racje. Leczenie kompleksów stanowiskiem, nie pomaga w budowaniu zdrowych relacji z pracownikami. Ogólnie firma w której sprawdza się każda sekundę twojej pracy i słyszysz pretensje nie za to ze robisz coś zle lub nie pracujesz czy się nie starasz, ale ze pracujesz wolniej bo w exelu da się zrobić to szybciej. Dobra atmosfera w tej pracy znikła wraz z Marcinem G. i wcześniejszymi właścicielami. Od czasu wykupienia firmy to prawdziwy (usunięte przez administratora).

LJ
@Piotrunia

W exelu da się szybciej, ale przez brak ludzi do pracy tam gdzie powinny byc dwie osoby jest jedna albo pracujesz na kilku maszynach

T
@Piotrunia

Tak tak, Marcin G szczególnie dbał aby się nikt nie narobił za mocno ???? tylko czy firma wtedy zarabiała?... Nowy właściciel skutecznie rozliczył z wydajności ????

Stary
@T

Podniecacie się tymi wydajnościami jakbyście tu pracowali może rok. Wydajności były już dawno, ludzie robili bardzo dobrą robotę i robią dalej. Jak potrzebujecie sobie podwyższyć samoocenę to nie trzeba pisać komentarzy tylko robić co do was należy.

Wiktoria
@Piotrunia

Kto tak nadzoruje pracę? I jak to konkretnie wygląda? Macie jakieś rozmowy na temat wykonywania przez was obowiązków, na których przekazywane są ewentualne uwagi?

Od jakiegoś czasu pracuję się coraz gorzej, atmosfera czarna , chamskie zagrywki , coś wisi w powietrzu, oby nie trzeba było się szybko ewakuować . Pozdro dla karierowiczów...

Ale co może wisieć w powietrzu? :P Chodzi Ci tylko o atmosferą pracy w Poligalu? Czy coś jeszcze uległo zmianie? Jak obecnie wygląda praca oraz jej warunki w firmie? Mnie interesuje stanowisko magazyniera i temat zarobków oraz wszelkich benefitów/dodatków.. Możesz się wypowiedzieć w tej kwestii?

Jogurt
@Ewa

(usunięte przez administratora)Zabiorą premię i dadzą na benefit takie to dodatki , owszem dodatkowa praca za kogoś .

Jakie warunki pracy są w POLIGAL POLSKA SP. Z O.O.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Elektryk?

Szatni nie ma , stołówki też nie ma , jemy na hali przy maszynach a do pracy wożą nas furmanką no chyba że elektryka to inna sprawa...

Jak atmosfera i wynagrodzenie w biurze? Szukają do księgowości ale opinię widzę słabe ogólnie.

kuba
@Zainteresowany

zarobki tez slabe, inne firmy płacą lepiej, a tutaj stawki jak dla jakichś stażystów

@kuba

Skąd takie zarobki, skoro to międzynarodowa firma z siedzibą w Hiszpanii i działająca na dwóch kontynentach, jak kondycja firmy, mają pieniądze?

Kuba
@kuba

Dziwne ilu Kubów mamy na zakładzie. Pozdrawiam Kuba :)

@Paweł

Mają ale dla siebie ...

NoK

Miało być lepiej a wszystko zmienia się na gorsze, ludzie odchodzą atmosfera robi się nieciekawa. Nawet Pani z HR odchodzi oraz chłopaki z Duru rzucają wypowiedzenia, niedługo niektórzy z tego działu znów będą musieli założyć niebieskie spodnie bo nie będzie miał kto pracowac w tym dziale.

Mieczysław
@NoK

Mógłbyś napisać co tam się dzieje? Dlaczego tyle osób nagle odchodzi z tej firmy? Co jest tego powodem?

Zaangażowany
@Mieczysław

A niektórzy tak odchodzą że odejść nie mogą

Goły pracownik.

Chciałem tutaj napisać że wielki wstyd dla Firmy która nie wyposaża swojego pracownika w rękawice ochronne ....Nie będę się rozpisywał dlaczego , kto zawinil bo mam to gdzieś już. Pracujemy w starych brudnych wręcz syfiastych rękawiczkach. A produkujemy folie do pakowania żywności . Wierzę że po tym wpisie coś się zmieni . Oby !!! Zresztą już mnie w tym zakładzie nic nie zdziwi.

Lolek
@Goły pracownik.

Musisz pracować krótko. Jak potrzebujesz idziesz do jednego z kierowników zmianowych i zawsze dostaniesz. Zawsze można podejść do kolegów z Duru i od nich dostać. Jest też Milenka z BHP która zawsze służy pomocą.

C

Szkoda chlopa

Miły Pan

#Rozstropny# zastanów się dobrze, nie bez powodu jest singielką... ???? Zdobycz to zdobycz, musisz się starać. Odpuść sobie głupku ją

Ok

Czy firma posiada jakiś transport pracowniczy?

@Ok

Niestety nie :(

orzeł
@Ok

Firma ma problem ze znalezieniem nowych pracowników rozwiązanie jest bardzo proste i logiczne; 1.Transport dla pracowników - zakład jest położony w szczerym polu a nie wszyscy mają samochody. 2.Wyższe wynagrodzenie niech ludzie zarobią netto między 3000-4000 . pracownicy sami się znajdą,Pozdrawiam,

@orzeł

Dla ciebie nie wynajmą autobusu.

Beny
@orzeł

Powaliło cię, 4 netto to można mieć w biurze a nie na hali

Set
@Beny

Myslisz ze w tych czasach da sie zyc za mniej niz 3? Nie rozsmieszaj ludzi normalne pieniądze za prace to okolice 4 i zarobisz tyle wszedzie .Nikt nie powiedzial ze w biurze powinni zarabiac wiecej

co to ma byc?

Nowy kierownik nie dorasta do piet staremu.Chodzi tylko i powtarza ze on tu rzadzi ( tak czesto to powtarza ze sam w to uwierzyl ). Niedlugo doprowadzi zaklad do upadlosci chyba ze Dyrektor sie obudzi i wywali goscia! Kaze juz pracowac na Atlasie ( fizycznie) technologom i inzynierom bo brakuje pracownikow.Jezeli masz swoje zdanie to pokarze ci drzwi . Za poprzedniego KIEROWNIKA ludzie pracowali z przyjemnoscia za obecnego kierownika ( specjalnie pisze z malej litery , bo to jest maly kierownik) ludzie przychodza do pracy z nienawiscia! Niedlugo wszyscy opuszcza ten tonacy statek , zostanie sam kierownik i jego ego.

@co to ma byc?

Każe pracować, wymaga i rozlicza i już jest zły. Takie posty świadczą że odnosi skutek. A brakuje ludzi po zmianach z 4 bryg na 3 bryg (dlatego pracownicy się zwolnili) bo zobaczyli że zarabiali realnie mniej , a nie z powodu kierownika. Zwalniali się jeszcze za poprzedniego kierownika. Więc nie przekonuje mnie twoja opinia. Pozdr.Marian

Misza
@co to ma byc?

Za starego kierownika panowało kolesiostwo. Nowy kierownik robi porządki i już płacz. Do pracy przychodzi się pracować, nawet jeżeli jesteś technologiem bądź inżynierem. Skończyła się ochronka i nic nie robienie całymi dniami. Skończyły się czasy nieróbstwa i brania kasy za darmo. Teraz niech jeszcze połapie się w procesie i zacznie rozliczać co niektórych. Skończą się gadki które nie mają pokrycia w robocie. A jak Ci tak źle to co tu jeszcze robisz?

serio
@Misza

Kolesiostwo, kolesiostwo i klesiostwem pogania. Nadgodzinki? A jakże płatne wszystkim, nawet nierobom, żeby było fajnie do pracy przychodzić. Ktoś tu wspominał o wydajności? Żenua

iLoveBrylant

Poprzedni kierownik to profesjonalista i ciężko będzie komuś się zbliżyć do jego poziomu. Robota jest dobra ale klimat zmienia się na gorsze, przypadek?

@iLoveBrylant

Jak profesjonalista ? Bo co wymagał: obecności? Jak zmienia się na gorsze ? Bo zaczyna rozliczać?

@Marian

Profesjonalista bo ma podejście do ludzi i pracy. Wszystkie problemy z jakością i wydajnoscia zawsze były omawiane konkretnie "od A do Z", atmosfera w pracy była super, a teraz jest lipa. Nie będę podawał przykładów bo każdy zdrowy na umyśle kto pracuje tu i miał okazję poznać sytuację powie Ci to samo.

@Marian

Ale co rozliczac kogo konkretnie moze podasz jakiś przykład?

Nowy związek zawodowy nic nie robi. Chłopaki zebrali się w kołko wzajemnej adoracji a na produkcji brakuje ludzi.chodzą słuchy że w tym roku podwyżki mają być w bonach do sklepów może warto się zainteresować a może przyjadą banany z Peru.Za starego kierownika były nadgodziny i było wszystko a teraz same problemy, może pora by nowy zaczął szukać dzrwi?

Damian
@pracownik

Płatność nadgodzin nie zależy od kierownika a od właściciela.Jakie masz synu problemy - poczytamy.

To chyba ty.

Zostaw merytoryczną opinię o Oben Polska Sp. z o.o. - Skarbimierz

• Jak się pracuje w Oben Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oben Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oben Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oben Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Parkowa 32
    49-318 Skarbimierz