Luxmed Opole

Opinie o Luxmed Opole

Anna Nowy wpis

Dlaczego nie ma możliwości kontaktu telefonicznego z placówką Luxmed w Opolu. Informacje z infolinii są niekompletne i przekłamane. Panie, bardzo miłe, na recepcji Luxmedu w Opolu szybko i kompetentnie załatwiły sprawę, problem w tym że musiałam osobiście tam pojechać. Proszę o nr telefonu - kontakt z placówką Luxmed w Opolu na ul Fildorfa.

Damian Nowy wpis
@Anna

Serio trzeba osobiście jechać żeby się czegoś dowiedzieć? W końcu mamy 21 wiek i istnieją komunikatory, telefony i e-maile. Na infolinii rozmawiałaś z bootem czy żywym konsultantem?

Pacjentka Nowy wpis
@Damian

Też się zastanawiam po co mają infolinię jak się nie można dodzwonić.

F.

Od lat to samo. Brak wsparcia kadry zarządzającej placówką, a przy zgłaszaniu problemów jest się ignorowanym. Największą aprobatą cieszą się tu największe nieroby, które się podlizują, więc jak lubisz być niedocenianym w pracy- to jest to firma dla Ciebie.

Nowy wpis

@F.

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że takie są Pani/Pana odczucia. Nie akceptujemy takich działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu wszelkich niepokojących zdarzeń i zachowań przez anonimowy formularz celem ich wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

Klientka LM

Dzień dobry, bardzo proszę o wyjaśnienie, dlaczego mając w pakiecie usług szczepienie p/grypie wraz z preparatem, Lux Med już drugi rok z rzędu nie wywiązuje się z tego zobowiązania? Kwalifikacja lekarska owszem tak ale dlaczego pacjent ma przynieść własny preparat....., czy to oznacza, że LM zwróci jego koszt? Pozdrawiam

Pacjent

Wizyta Luxmed czyli prywatna u kardiologa w megamedzie. Pani doktor Z.nie robi badania EKG nawet pacjentowi po przejściach. Smsuje w czasie wizyty.. porażka. Rezygnuje z Luxmed

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Luxmed Opole? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Macie teraz chore osoby na covid ?

Jonasz

To nie jest właściwe forum na uwagi pacjentów gdyż to forum pracownicze!

WaGa

Fatalna obsługa rejestracyjna, sfrustrowane pańcie złośliwe, służbistki zero czynnika ludzkiego. Myślenie zupełnie pominięte, zero elastyczności, skostniałe wręcz głupie zasady wyjęte z czasów PRL. Kompletna ignorancja i głupota. Oby jak najmniej kontaktów z kimś takim.

Ada

Byłam dziś u Pani doktor,(usunięte przez administratora) Masakra jakaś. Pani doktor zmęczona, chora, bardziej przejęta problemem z komputerem niż mną- jakby pacjentem:). Nie zbadała mnie, nie słuchała tego co mówię, w zasadzie chyba przeszkadzałam. Pozostało w przychodni już niewielu lekarzy, chętnym pomóc nam, pacjentom. Dramat.

Leszek
@Ada

Z jakim problemem udałaś się do Pani doktor? Być może Pani doktor rzeczywiście była chora, dlatego wizyta wyglądała nie tak, jak sobie to wyobraziłaś. W przyszłości zamierzasz jeszcze korzystać z ich porad lekarskich?

Donata

W przychodniach z grupy Luxmed w Opolu (Medycyna Rodzinna i MegaMed) pod kierownictwem jednej i tej samej osoby najważniejsze są układy; pracownicy zatrudniani są po znajomości, nie mają znaczenia ich kompetencje ani dobro Pacjentów. Osoby spoza układu są traktowani przedmiotowo, sugeruje się im zwolnienie się z pracy, a w rezultacie prędzej czy później są eliminowani. Podwładni kiedy zgłaszają się do kierownictwa z problemem stają się niewygodni i mogą mieć pewność, że zamiast oczekiwanej pomocy otrzymają wypowiedzenie z pracy i z dnia na dzień zostają pozbawieni środków do życia. Zdaniem przełożonego pracownicy nie mają się lubić (wszak zgranym zespołem trudniej manipulować), więc atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Dramatyczne kierownictwo, układy panujące w placówkach, podejmowane z premedytacją, krzywdzące niewinnych ludzi decyzje sprawiają, że ewentualny pomysł pracy w w/w miejscach należy bezwzględnie, natychmiast wybić sobie z głowy!

Kama
@Donata

Miejmy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość!

Koleżanka Donaty i reszty ekipy

Dramat, Panie pseudo koordynujące nie ogarniają tematu. Brak możliwości awansu zawodowego i kwalifikacyjnego. Gnębienie innych. Umowa o pracę na stałe traktowana jest jak cud... Pracownicy przyjmowani po znajomości. Ciągłe zmiany godzin pracy i zakresu. Zarobki marne... Osoby koordynujące posiadają niestosowny ubiór i makijaż i wielkie szpony... Co nie powinno mieć miejsca w tego typu placówce... Kierownictwo za wszelką cenę chce spełnić normy sieciówki czego nie jest w stanie zrobić...

Zostaw merytoryczną opinię o Luxmed Opole - Opole

• Jak się pracuje w Luxmed Opole?

Zobacz opinie na temat firmy Luxmed Opole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Luxmed Opole