Opinie o Sprintbox Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sprintbox Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sprintbox Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprintbox Sp. z o.o. w Wrocław

Pająk

Przypadkowo natrafiłem na goworka tej firmy, gdzie parę miesięcy temu aplikowałem na operatora wózka na wysokim składzie Po tych opiniach tutaj widzę, że podjąłem dobrą decyzję i nie podjąłem tutaj pracy :) Mimo iż ogłoszenie było po polsku to na rozmowie był jakiś starszy ukrainiec (pewnie jakis lider czy cos) ktory nie potrafił dobrze używać języka polskiego, nie był nawet w stanie zrozumiale odpowiedziec na moje pytania, a sama "rozmowa" to była kompletna kpina i sam odmowilem pracy tutaj gdzie nawet nie byl w stanie mi dokladnie powiedziec na czym polega praca i na jakich warunkach Jeżeli już jest zamieszczane jakieś ogłoszenie w języku polskim i nie jest podane, ze wymaga sie jakiegos innego jezyka to oczekuje sie, ze rozmowa bedzie prowadzona po polsku, a nie po rosyjsku Ale patrzac na opinie nie tylko ja doświadczyłem tego problemu, a jest to problem, ze ogloszenie nie zawierało informacji, ze trzeba rozmawiac po rosyjsku, zeby w ogole zrozumiec swojego potencjalnego przełożonego

Gigi
@POLAK

Podobno Oksanna jakieś silne psychotropy bierze i zwyczajnie jej się w głowie poprzestawialo plotki chodzą że ona nawet nie wie gdzie jest w sensie w jakim kraju polecany Tworki albo bliżej Lubiąż ale nie martw się jesteśmy z tobą Oksanno ????

Bla bla bla

Jaką stawkę ma operator wózka widłowego w tej firmie?

Spasiba
@Albert

Також найтепліші побажання та подяку пані Оксані Бурмістровій надсилає херсонське товариство сільських домогосподарок У нашому селі ти справжня героїня, завдяки тобі Міша та Гриша мають нове зимове взуття

XYZ

Serio operator wózka miał 3900 brutto w 2021 roku?? To ile teraz, 4500 brutto będzie? I mam pytanie o pakiet medyczny, bo wisi stare ogłoszonko dla kierownika magazynu i tam był pakiet i inne socjalne też.

Róża
@SprintBOX

Witam. Są mozne nowe przyjęcia do firmy? Głowie jako operatorka wózka. 5400 to kwota która wzrasta wraz ze stażem pracy czy kwestia indywidualnej negocjacji z pracodawcą? Jakieś dodatkowe benefity są? Premier świąteczne? Dodatek do urlopów? Można liczyć na takie coś ?

Irina Nowy wpis

Нехай магія різдвяних свят наповнить твій дім затишком, радістю та достатком. Веселих свят

W Nowy wpis

Olena Nowy wpis

Нехай цей рік принесе нове щастя, нові цілі, нові здобутки і багато нового натхнення та гарного настрою. Щасливого Нового року!

Sasha Nowy wpis

Вітаю з Днем народження! Нехай усі твої мрії та бажання здійснюються. Обійми та цьомчики!

Magazynier

Rozmowa przez Tel, zaproszenie na rozmowę w firmie i przestawienie potencjalnego miejsca pracy

Doświadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia na wózek widlowy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

kaczy

— Ludzie ci w naszym kraju przebywają na postawie wizy — wyjaśnia wojskowy. — Ale każda wiza kiedyś się kończy i trzeba ją przedłużyć. By polska strona mogła to zrobić, obywatel Ukrainy musi przedstawić aktualny dokument z ojczyzny. Dlatego Kijów zaprzestał kilka dni temu wydawać nowych paszportów mężczyznom w wieku poborowym w swoich punktach konsularnych w Polsce. To może w krótkim okresie doprowadzić do tego, że wielu Ukraińców zdolnych do walki zostanie z Polski nawet deportowanych. Nasze służby mogą ich odwozić na granicę, bo będą w Polsce nielegalnie — twierdzi.

ooo

Ile teraz na magazynie zarobi operator wózka widłowego? Jakie godziny pracy, bo kiedyś to podawali 6-22, ale to dla całego magazynu pewnie, a zmiany jakie są? Ps. komentarze na temat Ukraińców nadają się dla organów ścigania i ta pracownica powinna je powiadomić. Ja wolałbym nie pracować z człowiekiem, który pisze takie rzeczy do kobiety.

Ktoś

Widzę że pisali w starej ofercie na logistyka że można podszkolić swój język, to chyba w ogóle się nie używa polskiego ? Czasami firma też dopłaca do szkoleń językowych czy cos w tym stylu ciekawe czy tutaj też firma tak działa chociaz jak widać ofert narazie nie ma

Pająk

Darex
@Pająk

Haha znam sytuacje, też jakis czas temu aplikowałem tam na wózkowego i rozmowę prowadził jakiś rosjanin i nie dało się z nim w ogole dogadać, a sama ta "rozmowa" to był jakiś żart i brak profesjonalizmu I faktycznie z tego co widać po opiniach nie żałuję, że nie zaczałem tam pracy Serio tam Polaków już nie ma xD?

Justyna
@Pająk

Ale przynajmniej dało się zrozumieć na tej rozmowie jakie warunki proponują na operatora wózka? Bo to, czy ktoś mówił łamaną polszczyzną czy nie, to średnio mnie interesuje, bardziej bym chciała się dowiedzieć, czy dawali umowę o pracę i chociaż 4500 netto na rękę? Mój mąż myślał by do nich z czasem aplikować.

Jerzy
@Darex

To znaczy o co cię pytał że brak profesjonalizmu? Sprawdzał twoje uprawnienia wózki czy tylko normalna gadka o warunkach pracy? Dowiedziałeś się jaka umowę dają? Bo ciekawy jestem czy tylko jedzie się na zleceniu.

POLAK
@Pająk

Pierwsze 3miesiace pomocnikiem Ukraińców będziesz i zarabiał mniej niż oni a jak się dobrze do nich przypucujesz to może Oksana da ci podwyżkę i będziesz zarabiał tyle co oni w Polsce czujesz.....jaka szopka aha i język ukraiński obowiazkowy

Gigi
@POLAK

Ewcia

O wow, w szoku trochę jestem. Ale to w sumie kilka stanowisk obsadzonych, a jak z reszta? Dostał ktoś z twoim współpracowników awans? Macie jasno określona ścieżkę rozwoju?

Odp
@Ewcia

Tutaj nie ma gdzie wyżej awansować niż wozek i robią wszystko żeby jak najpóźniej podpisać z tobą umowe na stałe

@Odp

To najpierw na jaką umowę się pracuje? I po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? Chodzi o UoP na czas nieokreślony?

XYZ

@XYZ

Obecna stawka dla operatora wózka to 4900 do 5400 plus premia 600. Mamy pakiet medyczny Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i ZFŚS.

Lidka
@SprintBOX

Ale to są kwoty brutto czy netto? A ta premia to maksymalnie 600 złotych czy da się więcej jej dostać? No i od czego ona zależy? To premie za wyrobienie normy i są co miesiąc, czy raczej uznaniowe?

tamara

Bardzo dziękuję Pani Oksanie za terminową wpłatę.Pozdrowienia dla całego sprintboxu.(usunięte przez administratora)

Róża

The one and only

Całkiem porządna firma, przychodzisz do pracy, dostajesz polecenie i sobie działasz, warunki są spoko, wypłata zawsze na czas. Szefostwo też w porządku, czasami ciężko dogadać się z innymi współpracownikami ale cóż, najlepszy zespół to ten który składa się tylko z jednego człowieka. Nwm o co tu chodzi z tymi hejterami które prawdopodobnie są obrażone na cały świat albo mają jakieś "mommy issues". Mam wrażenie że ktoś jest na tyle obrażony i zraniony że woli wolny czas(usunięte przez administratora)Bo tyle złości do dobra cię nie doprowadzi. Pozdro i zdrówka wszystkim! <3

XYZG

na magazyn jest bardzo zimno wogule nie grzeją i na stołówce tez kaloryfer nie działa Pani Anna powiedziała 1rok temu ze trzeba oszczędzać i wszyscy mówią ze jest zimno firma nawet nie da ciepłych bluz

@XYZG

Każdy nowo zatrudniony pracownik otrzymuje spodnie, buty, t-shirt i ciepłą bluzę. W drodze są również buty zimowe. Kaloryfer w kantynie nie działał, ponieważ kocioł czasem trzeba zrestartować ze względów technicznych. Wystarczy zgłosić to do kierownika. Na magazynie po spadku poniżej ustawionej temperatury włączają się promienniki.

Ramos

Sergiej to najbardziej nie ogarnięty i niekompetentny kierownik z jakim przyszło mi pracować, liderzy to samo jedynie lenny tam w miarę ogarnia bo Amadeusz to padaka jak ich mało dziwie się ze trzymają tam takiego niewychowanego chama

Bla bla bla

Jaką stawkę ma operator wózka widłowego w tej firmie?

An

@Bla bla bla

3900 brutto i premie które I tak ci zabiorą

Albert
@Albert

Jak jesteś leserem jak ty to zabiorą;D

Spasiba
@Albert

Mam parę pytań jeszcze odnośnie pracy jako operator wózka widłowego. Na stronce znalazłem takie ogłoszenie i tam pisali, że stawka w ub. roku to było do 5400 brutto. Mieliście podwyżki na początku roku? Do tego pierwsza umowa jest na czas określony, a która jest tą na stałe już?

Obecnie Sprintbox Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Operator Wózka Widłowego. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 21 września.

Dawid

Pracownicy z Ukrainy którzy jeżdżą wózkami widłowymi mają uprawnienia czy pracują bez bo tak zrozumiałem? Serio Polaków jest mniej w pracy? No ale chyba wszyscy maja równe warunki wynagrodzenia? Czy są różnice i to ci się nie podoba?

@Dawid

Każdy operator wózka ma uprawnienia. Każdy operator na danym dziale ma takie samo wynagrodzenie.

@SprintBOX

Czyli ile na rękę się wychodzi? Wystarczy mieć tylko uprawnienia i wtedy przyjmą do pracy bez problemu? Czy jest coś jeszcze czego wymagają od operatorów?

Bartosz

Nie wiem o kogo ani o co chodziło, bo komentarz wyżej został zakropkowany, rozumiem, że jest jakiś problem z pracownikiem, co negatywnie wpływa na innych? Skąd te zwolnienia? Raj na ziemii, w jakim sensie, że mają lepsze warunki pracy, np. wyższe wynagrodzenie czy jak? Możesz wyjaśnić?

Edward

Co ci przeszkadza że szefem jest Ukrainiec? Jeśli dobrze wykonuje swoje obowiązki to jaki problem? Polacy mniej zarabiają niż Ukraińcy na tych samych stanowiskach? W tym widzisz niesprawiedliwość? Może warto porozmawiać o tym z szefową, co?

@Edward

Każdy operator ma umowę o pracę na takich samych warunkach, bez względu na narodowość.

Czym w Sprintbox Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

SprintBOX adm

W związku z pojawieniem się w ostatnim czasie komentarzy, które są niezgodne z prawdą i obraźliwe chciałabym poinformować, że w naszej firmie zależy nam na uczciwości, lojalności, szacunku oraz konstruktywnym dialogu, dlatego szanujemy się wzajemnie. Prosimy, pamiętajcie - wolność też ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Podstawa prawna: art. 257 Kodeksu Karnego Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim, niemerytoryczne oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Sprawa została również skonsultowana z Prawnikiem firmy oraz Zarządem. Serdecznie zachęcamy Was do dzielenie się opiniami. Wierzymy, że otwarta rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. Niech to będą opinie, które przekazują informacje na temat warunków pracy, zgodne z prawdą a na pewno będziemy na nie reagować. Jestem przekonana, że czas, który poświęcacie na pisanie nieprawdy, swoich domysłów i obraźliwych komentarzy mógłby być spożytkowany na wiele innych, fajniejszych sposobów. Jednocześnie chcę poinformować, że wbrew niektórym opiniom firma nie `upada` i ma się dobrze :) Dla zainteresowanych zamieszczam informacje nt pracy w naszej firmie: I część hali (BHM): PN-PI - 3 zmiany dla pracowników sortowania i mycia + soboty wg potrzeb klienta Operatorzy wózków - 3 zmiany (3 zm obsadzona przez stałego pracownika) + soboty wg potrzeb klienta II część hali (logistyka, opakowania): PN-PI - 3 zmiany (3 zm obsadzona przez stałego pracownika) + soboty wg potrzeb klienta Praca nie jest skomplikowana - w zależności od działu szkolenie trwa odpowiednio długo. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie może zgłosić to do przełożonego. Nadgodziny i soboty płatne lub do odbioru. Benefity: Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS Wszystkie aktualne oferty pracy są umieszczane na olx lub pracuj pl., stawki podane są w ogłoszeniach. Jako Kierownik zakładu traktuję wszystkich jednakowo i tak - pracują u nas Polacy, Ukraińcy i Białorusini. Nie różnicuję wynagrodzenia czy sposobu traktowania pracowników ze względu na narodowość. Jeśli pracownik chce pracować, jest punktualny, lojalny i przestrzega zasad - traktuję każdego jednakowo. Pozdrawiam serdecznie

G

Praca dobra,zarobki dobre,ale faktycznie za dużo ludzi ze wschodu

Zostaw merytoryczną opinię o Sprintbox Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sprintbox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprintbox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprintbox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sprintbox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sprintbox Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sprintbox Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 5
    52-407 Wrocław