Radix-Bis Sp. z o.o.

Opinie o Radix-Bis Sp. z o.o.

Elżbieta

Witam...Ja nie pracuje w Radix-bis..ale pracuje mój Syn...Jest kierowcą..Jest bardzo zadowolony..Uwielbiam syna słuchac..jak chwali ludzi którzy tam pracują..Wiem..że bardzo jest zadowolony z SZEFOSTWA..Wiem..że firma jest uczciwa i dba o pracowników....Mama (usunięte przez administratora)....POZDRAWIAM...

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Kierowca w firmie Radix-Bis Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4800 , jeśli chcę pracować na Kierowca?

Czy rotacja pracowników w Radix-Bis Sp. z o.o. na Kierowca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dzień dobry. To chyba jakaś pomyłka, Radix-Bis nie poszukuje w tej chwili na stanowisko kierowcy. Najdłużej pracujący kierowca może pochwalić się stażem 12 lat, inni pracują 3-4 lata, a najkrócej pracujący kierowca jeżdzi od pół roku.

Jacek
@Pracodawca

Chyba przedmówcy chodziło o jakieś stare ogłoszenie (może właśnie to, na które odpowiedział najnowszy kierowca). A czy są planowane jakieś nowe nabory na początku tego roku? Niekoniecznie na kierowców (jeśli jest już ich wystarczająco dużo), ale może np. do magazynu? Albo do działu obsługi klienta?

Dariusz
@Jacek

Dzień dobry , poszukujemy w tej chwili na stanowiska : operator maszyny pakującej i magazynier

@Dariusz

Rozumiem. Ogłoszenie wystawione na portalu olx nie jest już jednak aktywne. Nawet nie wiadomo, jaka na wstępie umowa i zarobek na tym stanowisku. Może tu się dowiem?

Nowy wpis

Zadzwoń do firmy jak będzie ogłoszenie to się dowiesz.

Tapioka Nowy wpis
@Pracodawca

A jaki kierowca pracuje 12 Lat??

????

Gdański Urząd pracy w 2022 r wystawił ofertę pracy firmy na stanowisko Kierowca - Rotmanka. Czy aktualnie dalej funkcjonuje to stanowisko w firmie? Mąż szuka właśnie czegoś w tym fachu. Może jest ktoś w stanie podać jakie zarobki odpowiadają temu stanowisku? W ogłoszeniu są podane wyłącznie wymagania i rodzaj umowy jako UoP. A inne dodatki jakieś są? Jakiś socjal pracownicy mają zapewniony?

@????

Oczywiście w firmie funkcjonują różne stanowiska, rónież kierowca. Informacji najlepiej szukać u źródła.

Wp

Jaki jest klimat na magazynie

Incognito
@Wp

Raczej chłodno polecam ubrać ciepłe skarpety

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Radix-Bis Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mrowkaz

Uważam że mają prawdziwe dobrą żywność

Czarlees

Witam, czy polecacie tą firmę jako kierowca ?

Sylwia
@Czarlees

A pytasz pod względem zarobków/atmosfery czy czego?

Czarlees
@Sylwia

Pod względem zarobków i atmosfery

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Radix-Bis Sp. z o.o.?

Pracujący

Ja miałem przez 2 miesiące umowę zlecenie, a potem umowę o pracę na czas nieokreslony.

Beata
@Pracujący

Na nieokreślony? No to super, że jest taka możliwość. Można w takim razie powiedzieć, że to miejsce stabilnej pracy? Podoba Ci się? Jaka jest atmosfera i ludzie?

Pytanko

Witam, chciałbym się dostać na magazyn, jaki jest klimat i jakie są zarobki, dzięki

Odpowiedź
@Pytanko

Zobacz komentarze niżej. Wszystko jest prawdą. Każdy robi co chce, układy układziki i ploteczki. Jeśli się nie spodobasz to Cie zjedzą. Nikt za bardzo nie przejmuje się tym co dzieje się na magazynie, a połowę pracujących tam ludzi powinni zwolnić.

Jax

Pess a on jeszcze pracuje? Chodzi ci o Popka?

pess

Jak na kierowce to Gadajcie z Karolem(kierowca) wszystko wam wytłumaczy co i jak, nawet pomoże składac trasy, jest to jedyna osób która ma o tym pojęcie na ten temat, Ja niestety musiałem odejść, a tak to ok pozdro. ELO

Klient

Czy można kupić towar bezpośrednio z magazynu?

@Klient

Magazyn nie prowadzi sprzedaży.

Xxx

Hejka czy pracują jeszcze żużlowcy Rafał K, Jacek K, pozdrawiam

@Xxx

oczywiście ....:) "stara gwardia" chłopaki pewnie będą do emerytury tak jak Jurek i Janek

Tester

Mimo tak wielu negatywnym opiniom,zdecydowałem się na dzień próbny w tej pracy jak się później okazało byłoto błędem... Podzielę się opinią żeby każdy następny człowiek chcący spróbować w tym zakładzie nie był zdziwiony co go tam czeka... Mogę z czystym sumieniem stwierdzić że ta firma to jest jedna wielka pomyłka... (usunięte przez administratora) Atmosfera na magazynie jest fatalna,widać z daleka kto z kim ma układy. Kierownik (usunięte przez administratora)to jest pomyłka,nie mając o niczym pojęcia zarzadza grupa ludzi która jest podzielona na jego zwolenników i przeciwników... Jeżeli jesteś zwolennikiem to masz super a jeżeli nie,to choćbyś nie wiem ile z siebie dawał w tej pracy to niczego nie osiągniesz,jestes zkazany na porażkę. Jedna para wiecznie sie śmieje na magazynie,między regałami sie przytulają inni robią po 3 kawy dziennie po 15 minut i kierownikowi to nie przeszkadza bo to jego (usunięte przez administratora),ale jak ktoś sumiennie pracuje i zatrzyma się na chwilę by zamienić z kimś słówko to juz są pretensje czemu się nie robi... Nie polecam tej pracy,a te wszystkie pozytywne opinie w moim mniemaniu są podstawione.

nowy

Nie polecam. W sierpniu byłem na dniu próbnym i wytrzymałem 4 godziny. Wszędzie w regałach gadanie i śmiechy, maja wylane w nowe osoby. Kierownik (o ile można tak go nazwać) chodzi bez celu i tylko pieprzy farmazony. Czułem, że przez cały czas byłem obgadywany. Od dwóch starszych pracowników wyczułem alkohol i nikt sobie z tym nic nie robił. (usunięte przez administratora)

Czy można w Radix-Bis Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Fernando

taa..dodatkowe nadgodziny xD

Riko

Salmonella zdradź tajemnice w jakim produkcie takie niespodzianki nie chciałbym się nadziać na minę że kupię coś a tam niespodzianka. Szefostwo!!! To ile ich tam jest?

Obserwator

Opinie byłych pracowników ?To są opinię chwilowych pracowników bo byłych stałych pracowników już tam dawno nie ma. Rotacja jest bardzo duża jest parę osób które trzymają się kurczowo stanowiska nic nie robią i donoszą na innych....

Driver

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w firmie na stanowisku kierowcy , warto ?

Kierowca
@Driver

Nie polecam,te opinie byłych pracowników są prawdziwe. Duża liczba godzin w trasie,sam sobie będziesz układał trasy,bo tam nikt Ci nie pomoże ułożyć trasy.

Spansus
@Kierowca

Nigdy kierowcy nie składali sami tras , koledzy na magazynie pomagają, a opinia jest mało pomocna

Były Pracownik

Jako były pracownik mogę bardzo dużo rzeczy powiedzieć co się dzieje w tej firmie. Same układy rodzinne. Kto jest rodzina albo jest zaprzyjaźniony z nimi to może nic nie robić i nie będzie wg pretensji ani uwag. Pracownicy którzy naprawdę bardzo się starają i dużo pracują są nie szanowani. Brygadzista jest czlowiek który nie ma pojęcia o tym jak kierować pracą na magazynie. Stawka 12 PLN na godzinę to jakiś żart przy tym co tam trzeba robić. Przyjmując się do pracy musisz być gotowym na pracę na kilku etatach. Jak sam sobie nie złożysz trasy to w nią nie pojedziesz bo ludzie na magazynie zajmują się wszystkim tylko nie pracą którą powinni zrobić. Atmosfera jest fatalna,każdy na każdego nadaje,jest wyśmiewanie się z ludzi którzy nie przypadną do gustu brygadziscie. Nie polecam tej pracy,a te wszystkie opinie pozytywne na temat tej firmy są podstawiane...

Byłem pracownikiem tej firmy kiedyś i nie jest tak jak nie którzy tu piszą, znajac nie których to komentarze są podkładane. 12 zł za godzinie przy czym tak zwany brygadzista czepia się ciebie jak stoisz i gadasz a sam to robi. Co druga osoba chodzi i donosi na kolegów z pracy. Niby praca 8h ale jak wyjdziesz po 8 godzinach to są pretensje, najlepiej siedzieć około 10 godzin najmniej. Atmosfera w pracy też bez rewelacji że względu że każdy na każdego nadaje za plecami. Firma składa się z rodzinnych układów gdzie pracownicy którzy totalnie nic nie robią są nie do ruszenia. Każdy ma swoją opinię ale myślę że podobna do mojej ma nie jeden pracownik który tam pracował.

Zostaw merytoryczną opinię o Radix-Bis Sp. z o.o. - Rotmanka

• Jak się pracuje w Radix-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radix-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radix-Bis Sp. z o.o.?

Radix-Bis Sp. z o.o.