Opinie o DISPO Personaldienstleistungen GmbH w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DISPO Personaldienstleistungen GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DISPO Personaldienstleistungen GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DISPO Personaldienstleistungen GmbH w Stuttgart

Pedro Nowy wpis

Szkoda, że od tak dawna nikt nie zostawił informacji. Teraz w trakcie pandemii z pewnością nie ma szans na pracę?

Klaudyska Nowy wpis

Kilka dni temu znów pojawiła się ta sama oferta pracy w tej firmie. Zauważcie, że wchodząc na główną stronę firmy znajduje się zupełnie inny adres mailowy, niż ten z którego otrzymaliśmy odpowiedź. Napisałam dziś wiadomość do właściwej firmy z zapytaniem o co chodzi, dam znać, gdy dostanę odpowiedź.

Mat Nowy wpis

Jak można tak oszukiwać ludzi człowiek oddaje ostatnie grosze by pojechac zarobić na godne życie a tu jeszcze Cię oszukaja, tel nie odbierają udawaja jak by ich nie bylo jak można.....

Ktos

Przelał ktoś kwote na to mieszkanie? I wa jakis odzew

Marek Nowy wpis
@Ktos

Tak przelane pieniądze policja

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DISPO Personaldienstleistungen GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opieka nad mobilnym panem Rudi
logo firmy PRACA W OPIECE NAD SENIORAMI BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Spawaczz TIG
Stuttgart
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Ishnu

Bardzo proszę o opinie tutaj na stronie osoby, które miały do czynienia z tą agencją. Dostałam propozycję pracy przy pakowaniu kawy-Stuttgart, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat w/w pracy i agencji. Pozdrawiam!

marco
@Ishnu

Witam. rowniez dostalem odpowiedz dzisiaj ze aplikacja przebiegla pomyslnie. ishnu prosze Cie o kontakt

Ishnu
@marco

@marco, przebywam akurat w Stuttgarcie i wybrałam się dzisiaj pod adres, który widnieje w emailu, czyli Gymnasiumstrasse 1. Owszem znajduje się tam biuro DISPO. Weszłam na górę i chciałam się skontaktować z kimś, kto mówi w języku polskim, ale niestety 2 Panie tam pracujące nie mówiły po angielsku i były bardzo zdziwione, że chcę kogoś z Polski do kontaktu. Wymieniłam nazwisko polskiego koordynatora, ale nic nie wiedziały na ten temat. Powiedziały po niemiecku, że nie mają nic wspólnego z wynajmowaniem mieszkań i widac było zdziwienie na ich twarzy. Ja chciałam po prostu zapytac o adres tej fabryki, gdzie miałabym pracować i omówić ogólne warunki, ale one były bardzo zaskoczone. Jakby nic nie wiedziały na ten temat. Nie odpisałam jeszcze na emaila,który dostałam na temat rekrutacji, bo chciałam zasięgnąć opinii od kogos tutaj na tej stronie. Ale nie ukrywam, że jestem zaskoczona, że tutaj w Stuttgarcie nic nie wiedzą na ten temat. Pokazałam w tym biurze tym Niemkom niemieckie numery telefonów, ale powiedziały, że to nie są numery do nich, tylko numery komórkowe. Jutro postaram się napisac po polsku emaila i jeszcze raz skontaktować się z tymi Paniami mówiącymi po niemiecku tutaj na miejscu. A Ty masz może jakies informacje na ten temat?

Mat

Ale co i jak sie stalo, dostalem odpowiedz a teraz nie wiem jak z wiarygodnoscia

Zostaw merytoryczną opinię o DISPO Personaldienstleistungen GmbH - Stuttgart

DISPO Personaldienstleistungen GmbH