Opinie o Orplast w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Orplast. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Orplast na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orplast w Gdańsk

J

Pracowałam na tym magazynie. Nie przyjemne przeżycie. Wielka hala, w lato tak gorąco, (usunięte przez administratora) Zero rękawiczek, nożyków stoperów, żeby nie słyszeć tego hałasu. Brygadzistki mają gdzieś, co się dzieje na hali, czy ktoś daje radę czy nie. Szczególnie jedną można zapamiętać Panią I, która ze swoimi siostrami robi kastę, na jej zmianie nie dostaniesz dobrego stanowiska. A jak pójdziesz poszukać kogoś kto naprawi ci maszynę, bo co chwile się psują to dostaniesz awanturę zamiast pomocy, że chodzisz po hali. Jak maszyna stanie i czekasz, na kogoś też źle. Przerwy nie istnieją, jesz w warunkach mocno nie higienicznych. Jedno wielkie obgadywanie innych, brak kontroli co ktoś robi, bo Pani I siedzi sobie razem z mężem w socjalu i potem zdziwienie, że ktoś źle nakleił naklejki. Płacą beznadziejnie, a poranna zmiana ma pracować jak szybkością światła, bo chodzi szefostwo. Jeśli chcecie przyjść zacharować się za grosze w gorącu albo zimnie, bez przerwy i z krzykiem niepoważnej brygadzistki, która myśli że jest u siebie to idealne miejsce. Reszcie odmawiam, nie warto nawet dla tych paru groszy. Natomiast jeśli jesteś z agencji pracy traktują cię 100 razy gorzej. Co chwile pisanie, że jednak nie ma miejsca na zmianie dzień przed zmianą, chociaż umawiasz się z agencją z tygodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli będziesz robił co do ciebie należy, nikt nawet nie będzie zwracał uwagi, że idziesz na fajkę.

Przemek

Jak na fabrykę całkiem niezłe warunki pracy - nie ma pyłu ani dużej ilości czynników szkodliwych. Na hali jest głośno, ale przy socjalu można pobrać zatyczki. Czasami jest gorąco, ale mi to akurat nie przeszkadza. Na rozmowie rekrutacyjnej jest wszystko pokazane i opisane, więc polecam się samemu przekonać.

Szukający pracy

A można wiedzieć jaka stawką na początku jest na godzinę dla nowego pracownika?

premie są 15 , na konto.

D

Jestem pracownikiem tej firmy i mogę ją wszystkim polecić. Jest to praca "na produkcji", wymagająca zaangażowania i odpowiedzialności. Szczególnie dla osób energicznych, ogarniętych i chcących dobrze zarobić. Stawka za godzinę bardzo dobra. Polecam !

Kalina Nowy wpis

Sypią się pozytywy co do wynagrodzeń, dobrze poczytać. Specjalistka ds. Obsługi Klientów, z tego co zrozumiałam czytając ogłoszenie najpierw jest wdrożenie w obowiązki. Takie wdrożenie jest tak samo płatne jak normalne wynagrodzenie, jeżeli też ktoś wie ile przy takim stanowisku ono trwa to też będę wdzięczna?

Aga Nowy wpis

Fajnie, że firma daje możliwość pracy na produkcji kobietom, wiele pozytywnych opinii też posypało się co do wprowadzenia w obowiązki jak i atmosfery. Jestem gotowa spróbować na stanowisku pracownika produkcji ale nie widziałam żadnych stawek godzinowych podanych w ogłoszeniu o pracę. Ile aktualnie wychodzi dla początkujących za h?

Pracownik Nowy wpis
@Aga

Na zleceniu jest 30 Brutto i 34 za nocki a po przejściu na umowę 29 brutto plus premia absencyjna uznaniowa i stażowa i na umowie o pracę wychodzi z dodatkami więcej. W listo padzie i grudniu są nadgodziny na weekendy i można mocno wypłatę podciągnąć . Plus firma daje podwyżki już od grudnia a nie nowego roku , więc wypłaty są dawane przed świętami jak w styczniu . Pozdrawiam

Orplast Nowy wpis
@Aga

Też się przyłączam do tego pytania. Przecież szukając nowej pracy zawsze rozwarzamy wysokość zarobków. Powinno być to w ogłoszeniu.

Mega super pozytywna atmosfera , bardzo pomocni ludzie przyjdą pomogą pokażą wytłumaczą bez żadnego problemu :) Wystarczą chęci do pracy bo przecież nic nie ma za darmo ???? przerwy są tak jak powinny być i bezsensowne komentarze że ich nie ma ale sądzę że pisze to dużo osób które się poddają albo nie nadają . Polecam z całego serca ! Jak i bardzo doceniają pracownik i można rozwinąć się dalej ????

Felek

O to super że tak polecasz bo właśnie jest praca na operatora produkcji i wahałem się czy wysłać CV. Szkolenie jest do podstaw jak ktoś wcześniej nie pracował na takim stanowisku? Ten rozwój o którym wspomniałeś to szkolenia czy bardziej nauka poprzez prace?

@Felek

Ja nie pracowałam nigdy na produkcji a zostałam wszystkiego nauczona , także spokojnie wystarczy słuchać i być skupionym i szybko można załapać pracę . Bardziej chodzi mi o rozwój że można z operatora zostać kimś innym jeśli starasz się i angażujesz się porządnie w pracę . Miłego wieczoru .

Bro

Witam, serdecznie nie polecam tej firmy, jest to istny cyrk na kółkach co się dzieje, nie ma żadnego docenienia pracowanikow którzy pracują za dwóch, rozdwajają się i robią wszystko żeby wszystko „grało” a nie są traktowani tak jak powinni i jak tylko noga się podwinie po popełnionym nie przez siebie błędu są wywalani na bruk. Nie życzę nikomu pracy w tej placówce

@Bro

No a wyżej pisano, że są jakieś premie. To dlaczego piszesz, że brak jest docenienia pracowników, którzy pracują dużo i efektywnie? I w sumie to czemu jest potrzeba "pracy za dwóch", są braki kadrowe? Piszesz o zwolnieniach, więc się zastanawiam z czego to wynika.

Or

Nie ma premii, czysta godzinowka

@Bro

Tak z dnia na dzień dziękują za pracę czy obowiązują jakieś okresy wypowiedzenia? A jakby ktoś się trochę zbuntował i wykonywał tylko swoje obowiązki to wtedy też grozi mu zwolnienie? Może stosują jakąś motywację pracowników pozapłacową?

Pracownik utrzymania ruchu

Oprowadzanie po całym zakładzie, wyjaśnienie 'co I jak', rozmowa całkiem na poziomie i sensowna. Nawet jeżeli nie masz odpowiednich kwalifikacji to firma przyucza do zawodu.

Wiadomo dopytują czy możesz pracować na 2 lub 3 zmiany i takie tam...

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Xxx

Witam na stronie jest oferta pracy za 6300 brutto czy to prawda, jakie są warunki ,czy te plastiki są szkodliwe ,dzięki pozdrawiam

Or
@Xxx

Atmosfera jest szkodliwa bardziej niż ten plastik.wyzysk to mało powiedziane.

J

Aldona
@J

Jaką kasę masz na myśli pisząc, że to grosze? Tak jak poprzednicy pisali - najniższą krajową? W sumie jak się pracuje na tych porannych zmianach "z prędkością światła" to może chociaż premie się sypią za wyniki? Jest tu jakiś system premiowy?

@J

Witam Od lutego tego roku na zakładzie nie ma żadnej agencji pracy , pracownicy są zatrudniani bezpośrednio przez firmę Orplast i obstawiani na zmiany bezpośrednio przeze mnie , sytuacje o których Pan/Pani piszę nigdy nie miały miejsca , a na pewno nie w agencji AAS której byłem poprzednio kierownikiem , nie uważam żeby zarobki na start na poziomie 4800 brutto ( jeszcze w tym roku stawka zostanie zwiększona ) jako operator produkcji ( z możliwością rozwoju i awansu) to były "beznadziejne" pieniądze,dodam żę najniższa krajowa wynosi 3600. Co do wysokiej temperatury - taki problem występuje tylko w miesiącach letnich , dlatego pracownicy rotują pomiędzy halami ( na hali nr 4 nie ma takiego problemu) Szanuje negatywne komentarze ( zadowolone osoby a takich jest większość zazwyczaj nic nie napiszą) i jako KO produkcji robię wszystko żeby ludzie nie mieli powodów do narzekań ,ale nie pozwolę sobie na kłamstwo i wymysły. Każdy potencjalny pracownik ma możliwość zobaczenia stanowisk pracy , oraz okres próbny który pozwoli mu ocenić czy warunki pracy mu odpowiadają i może zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Na szczęście większość osób z nami zostaje. Pozdrawiam Paweł Dederek Koordynator produkcji ORPLAST

Doris
@Koordynator Produkcji Orplast

A co to właściwie oznacza rotacja między halami? W trakcie dnia pracy mienia się co chwila hale? Czy jak? Bo nie rozumiem, a jednak upal to dośc duży problem latem. Nie ma tak, że pracownik ma jedno stałe miejsce pracy?

@Doris

Pracownicy przydzielani są na poszczególne maszyny na 8 h pracy ( nie jest to praca taśmowa więc nie ma "przejść co godzinę czy dwie" , rotacja znaczy że jeśli dany pracownik pracuje na hali gdzie jest gorąco np w poniedziałek , to kolejnego dnia pracy brygadzista stara się przydzielić go na nową hale gdzie nie ma problemu z temperaturą , pracownicy mogą pracować w krótkich spodenkach oraz spożywać napoje na stanowiskach pracy .

@J

To chyba mylisz firmy, bo stopery sa ogolnodostepne. Rekawiczki, nozyki i ostrza pod dostatkiem-u brygadzistów. Wystarczy im zglosic,ze potrzebujesz

Ss
@23,5

A gradowników i ostrzy ilu przysługuje dla jednego pracownika?

@23,5

A maszyny działają? Bo tak jedna pisała, że w jej mniemaniu często się psują, ale piszący później koordynator naprostował już pewne opisywane przez tę osobę historie. Ale chcę się jeszcze tego upewnić. Jak i tego, czy ktoś tu krzyczy i pogania, że się przykładowo po hali idzie, zgłosić, że maszyna jest do naprawy? Albo, czy jest czas przerwę sobie zrobić na zjedzenie i wypicie czegoś?

23,5

Chcesz na przerwe-zglaszasz do brygadzisty. Psuje się linia-zglaszasz do brygadzisty, ustawiacza itp. Ktokolwiek z dłużej pracujących wezwie odpowienią osobe. a linie faktycznie się psują,ale na kazdej zmianie ą specjlisci od naprawy.

Dc

Niestety ale tak jest od bardzo długiego czasu.. to jest prawda.

@Dc

Co jest od długiego czasu? Nie wiem do czego się odnosisz a ciekawa byłam pracy jako operatorka zauważyłam, że jakiś czas temu publikowaliście ofertę na kwotę liczona do 5,300 zł, chce się rozeznać w przyszłych warunkach. macie już jakieś konkrety zapowiedziane?

Bzdura
@J

To co jest napisane to tragedia ???? pani „I” już dawno nie ma stanowiska brygadzisty i nie rządzi ludźmi .. więc co tu piszesz jest bzdura , owszem gorąco jest ale takie są uroki hal … przerwa owszem jest tylko trzeba ustalić na którą chce się iść .. a jak ktoś nie potrafi otworzyć gęby to niestety je przy maszynie i to jego problem . Z pomocą nie jest tak źle często jak się poprosi kogoś o coś to pomogą :/

Może nowy

Z tego co widzę dają 4300 na rękę. Nie uważam że to jest zła kasa

@Bzdura

To kto rządzi, główne szefostwo? Jak ktoś poda propozycję przerwy to zawsze się na to zgadzają? A jak ktoś pali fajki to może kilka mniejszych pauz sobie zrobić? Ile teraz wyrobić można premii?

Czy firma Orplast w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tom

A kto wybiera szkolenia i decyduje, czy można wziąć w nich udział? Każdy pracownik chętny na podnoszenie swoich umiejętności może z tego korzystać?

To ciekawe, to jak kandydat podpisuje umowę, to co to za umowa, skoro obiecana była UoP, a finalnie jaką dostaje się do podpisania? Jak obiecana była UoP a dostaje się inną, to nie można zapytać, dlaczego nie ma tej obiecanej? I czy w tej umowie nie ma stawki podanej, nie ma tam zapisane kasy, pracownik nie wie, ile dostanie i potem sa nieporozumienia? Podobnie z weekendami, nie ma tam zapisów, czy są wolne, czy pracujące?

KK

Zapisane jedno wypłacone drugie i milion wymówek ze tak być powinno i sie zgadza

Na stronie internetowej jest podane ogłoszenie o naborze na operatorkę produkcji, bardzo mnie zainteresowało. Czy ktoś tu w takiej roli miał okazję pracować u nich? Zdziwiło mnie tylko, że praca aż na trzy zmiany. Ktoś tu wspomniał o ośmiu godzinach, a nadgodzin nie ma?

D

Szukający pracy

A można wiedzieć jaka stawką na początku jest na godzinę dla nowego pracownika?

Mia

To jaka jest tu umowa, że jest stawka godzinowa? I ile godzin dziennie pracy wychodzi? Weekendy są wolne? Daj znać bo potrzebuję informacji

Xyz
@Mia

8 godzin pracy, weekendy wolne na razie, umowa o pracę

Lena

Właśnie co to znaczy, że weekendy "na razie wolne"? Szykują się jakieś zmiany i praca w soboty? A wiadomo, czy lepiej płacą w weekend?

@Szukający pracy

Najniższa krajowa - stawka godzinowa. Na podwyżkę nie ma co liczyć. Pracowników pensje różnią się tylko premiami stażowymi w zależności od stażu to jest bodajże 300 lub 500 zł brutto.

Koordynator Produkcji Orplast

Witam Jako były pracownik, Pan/Pani nie jest już na bieżąco , pracownicy oprócz stawek godzinowych, dodatków stażowych , dodatków funkcyjnych maja również system premiowy Pozdrawiam Paweł Dederek Koordynator produkcji

Premia???
@Koordynator Produkcji Orplast

W tym roku byla tylko 1 premia, w styczniu. Na druga dopiero czekamy…

@Premia???

Zgadza się, pracownikiem Orpalstu jestem od marca , udało mi sie wywalczyć dla załogi system premiowy który obowiązuje od 1.08. Pozdrawiam

@Szukający pracy

Dla wszystkich jest tka sama-czy zaczynasz prace czy robisz tam juz 20 lat. Różnica jest w dodatku stazowym lub funkcyjnm, jesli sie nie jest tylko operatorem. Od lipca jest najnizsza krajowa czyli 23,5 brutto.

Byly pracownik
@Premia???

Hahaha…. Pan koordynator od początku swojej kadencji obiecywał cuda na kiju. Wyciągał z ludzi informacje, a potem skakał do góry i opowiadał… oprócz zejścia na hale, a później kursu na górę niczym dla firmy się nie przysłużył. Przez kłamstwa między innymi tego Pana i brak jasnymi informacji ze strony zarządu na temat powrotu premii i nadgodzin (trudno wyżyć z najniższej krajowej i taka pensja nie jest warta tego zachodu) kupa ludzi się zwolniła, a kolejna cześć została zwolniona, bo po co komu przedłużać umowy o prace jak pracy mało. Lepiej zatrudnić kogoś z doskoku na zlecenie. Tyle czasu i zero poprawy. Tragedia.

@Byly pracownik

Czyli co, ta premia jest nierealna, a można liczyć tylko na minimalną krajową? Specjalista utrzymania ruchu tak samo?

Utrzymanie ruchu nie ma premii chyba. Oni mają większą stawkę

@23,5

od 1.11 stawka wzrasta do 29 i 34(nocki) , plus premie które dostajemy już regularnie co miesiąc.

@Kaspar Hauser

Premie co wypłacane w tym samym dniu co pensja zasadnicza? Wszystko przelewają na konto czy można dogadać na płacenie do ręki?

premie są 15 , na konto.

sally

czy firma zapewnia ubrania robocze dla nowych i starych Pracowników prosze o odp

K.D
@sally

Tak. Dostajesz buty robocze, spodnie, 2 koszulki, i koszule flanelową. Po roku czasu dostaje się nowy zestaw

C

Praca całkiem spoko. Warunki zapisane w Umowie dokładnie takie, jak te przedstawione podczas pierwszej rozmowy. Jeśli ma się chęci do pracy i odrobinę energii, firma szybko zaproponuje dłuższą współpracę. Każdy nowy ochotnik, wdrażany jest do pracy przez doświadczonego pracownika produkcji. Kasa taka jak wszędzie. Dobrze płatna jest zmiana nocna, a bardzo dobrze (ewentualne) nadgodziny. Jest to zakład produkcyjny - dlatego jest trochę hałasu. Zatyczki do uszu (albo słuchawki z muzą) niwelują problem. Nie ma żadnego pyłu i smrodu. Atmosfera jest spoko. Praca nie należy do najlżejszych, ale skoro pracuje tam tyle kobiet....to radę ta każdy.

D1999

Pracuję kilka tygodni, odnosząc się do kom niżej to faktycznie nie ma ustalonych przerw, ale nie ma też problemu dogadać się z brygadzistą i pójść np. zapalić w trakcie pracy. Każdy idzie na przerwę kiedy chce i kiedy mu praca na to pozwala. Tempo faktycznie trzeba mieć, ale tak było w każdej fabryce produkcyjnej, w której pracowałam. Na plus są na pewno ludzie, są mega pomocni, szczególnie dla nowych. Jest głośno, ale można słuchać w trakcie pracy muzyki, z czym też trzeba było się ukrywać gdzie indziej. Ogólnie jest ok :)

Unknown

wypłaty nie są na czas , brak przerw , bardzo często pracuje się samemu na maszynie do której wymagane są dwie osoby , za dużo obowiązków do ogarniecia

@Unknown

Witam Dla sprostowania , osoby pracujące na okres wakacyjny zatrudnione na umowę zlecenie ( nie stali pracownicy na umowę o prace) , z przyczyn technicznych ( zdarzyło się to pierwszy raz w historii firmy)dostały wpłatę 1 dzień później , mało tego, za to opóźnienie pracownicy otrzymają rekompensatę o czym zostali poinformowani. Pisząć "wypłaty nie są na czas " wprowadza Pan/Pani dezinformację Pozdrawiam Paweł Dederek Koordynator produkcji

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Orplast?

Przemek

Zz

Pytanie fo admina strony,Dlaczego obraźliwe wpisy nie są blokowane,to co niektórzy tu wypisują to się do sądu nadaje

@Zz

Do sądu to się ta cała firma nadaje. - brak BHP - brak przerw - brak szkoleń i uprawnień - zablokowane wyjścia ewakuacyjne - kobiety dźwigają ponad przepisową wagę - pracownicy (usunięte przez administratora) w dokumentach, wymieniają się dniami tak, że co niektórzy to mają w ciągu roku po 50 dni urlopu. Kadry o tym wiedzą i nic z tym nie robią, jeszcze dają takim premie - Inspekcja pracy jest u nich przekupiona, była 3 razy i nadal nic z tym nie zrobili - kierownik jest arogancki i nie ma żadnego szacunku do pracownika. Nie potrafi nawet powiedzieć po imieniu tylko krzyczy "ej ty". - Przeklinanie, mobbing, wywyższanie się, obrażanie pracowników - Niektórzy to się zbierają w grupki jak w podstawówce i próbują rządzić resztą - pracownicy z góry nie interesują się tym co się dzieje na hali. Można odczuć wrażenie, że oni to szlachta a hala to chłopi. Jeden wielki cyrk.

jkl.h
@Kij

niestety ale to wszystko to prawda

Ten
@Kij

Co się dziwisz, że woła na ciebie "ej ty" jak się ziomek nawet nie przedstawiłeś tylko przy tej maszynie siedzisz

@Ten

Myślę, że wózkowych i brygadzistów to raczej kojarzy ;)

Xyz
@Ten

W normalnych firmach nowi pracownicy są przedstawiani pozostałym pracownikom przez kierownika działu, a tu chyba brakuje takich gestów

Maryśka

W jakim sensie ledwo, mają się zamykać czy coś? I ta rotacja faktycznie taka duża? Bo teraz to nie wiem, czy papiery tam wysyłać. Na początek nie będzie okej ta praca jak ktoś ma małe doświadczenie?

Coraz gorzej, omijajcie z daleka

Sylwia

Z czym gorzej konkretnie? Powiedz coś więcej, skoro już zacząłeś temat. Zależy mi na aktualnych informacjach. Zarobki się czasem zmieniają, są podwyżki czasem?

@Sylwia

Zarobki się zmieniają szkoda ze na mniejsze podwyszki jak ci pracy dowala zeby zajechać to może i kase jakaś zobaczysz nic za darmo zmieniają tylko kierowników i coraz większy (usunięte przez administratora) każdy ucieka

Dieles
@Sylwia

A to jesteś zapewnie osobą z góry że zbiera takie informacje?Zejdź do ludzi i porozmawiaj a nie przez forum wyciągasz różnego rodzaju wiadomosci. Nie pierwszy wpis z twojej(waszej) strony da się zauważyć. Jeżeli tak dalej będzie to zostaniecie sami z tymi głupimi pomysłami.

Podobno pracując w firmie Orplast można liczyć na zarobki 5100 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Ziomek

Można liczyć, zarobki pracowników są różne. Głównie zależy to od nadgodzin, które można robić do bólu.

@Ziomek

do bolu chyba nie bardzo w sensie co z kodeksem jakims? a po ile srednio w miesiacu ludzie tutaj robią? skoro piatke idzie zrobic to ile da rade ma na pelnych obrotach?

@Jolanta

Tu nie istnieje żaden kodeks. Ludzie sobie robią nawet i po 24 h pracy i przychodzą dzień w dzień. A nadgodziny ci policzą jako premie i tyle.

@Kij

24? to co on konkretnie mieliby robić w tym czasie i gdzie jakiś odpoczynek? to w ogóle byłoby efektywne? to jak tu wyniki mierzą patrzą na nie w ogóle?

pawel
@Jolanta

bo to jest (usunięte przez administratora) a nie zwykła prosperowana firma .Panuje tutaj duży podział na lepszych i gorszych Przerwy mają wszyscy oprócz operatorów .Jedni ciężko pracują iprzez 8h ,nni zaś pracują tylko kiedy pan kierownik chodzi po hali .... a jeśli ktoś się na speeduje energetykami i do tego wypije kilka kaw to może i popracować 48h ( chociaż z takim wariatem jeszcze się tam nie spotkałem ???? )

@pawel

Jak już dajesz opinie to podaj swoje prawdziwe imię ????pamiętaj, że w internecie nie jesteś anonimowy/anonimowa ????

Jolanta

sądząc po tej odpowiedzi chyba się nie zgadzasz? a możesz to jakoś zanegować? jest widoczny jakiś faktyczny podział ludzi tutaj?

kijowe info
@Kij

A skąd bierzesz takie farmazony o pracy 24 godz??? owszem, są nadgodziny-ale nie w takich ilosciach. Widać,że nie pracujesz tam. Jesli Twoim zamiarem jest tyko szkalowanie i tak już mocno nadwyrężonej opinii firmy, to chociaż trzymaj się faktów. To samo z przerwą-kto potrzebuje z niej skorzystac, wystarczy że zglosi to do brygadzisty.

@Jolanta

Jest i to od bardzo dawna na każdej brygadzie, a jeżeli nie będziesz po myśli tych"lepszych"będziesz nikim.

Zofia
@..

Co się dzieje z osobami, które nie podporządkują się tym jak to napisałeś "lepszym"? Przez twój wpis można pomyśleć, że atmosfera pomiędzy pracownikami jest nie za bardzo przyjemna. Prawda to czy jednak jest dobrze i miło?

Zostaw merytoryczną opinię o Orplast - Gdańsk

• Jak się pracuje w Orplast?

Zobacz opinie na temat firmy Orplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orplast?

Kandydaci do pracy w Orplast napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orplast
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Obodrzyców 42
    81-812 Gdańsk