Opinie o Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. w Piotrków Trybunalski Częstochowska 38/52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. w Piotrków Trybunalski Częstochowska 38/52

bartosz

pieniądze bardzo słabe bo zaledwie 6tys brutto w podstawie, pytanie nie na miejscu, wręcz prokuratorkie czy Pan sie szczepił?? Przepraszam RODO kojarzymy??Niby z nienacka zadane, głupkowate tłumaczenie, że ktoś w szpitalu moze mnie przed wejściem o to zapytać. Ale kto??? Bo chyba pomyliliśmy światy?? To moje dane drażliwe, o których nie mam obowiązku nikomu o tym mówić!!! To jest prokuratura za takie pytania, wiec nagrywac!!! rozmowy najpierw te z Firmą Skamex a dalej te niby w szpitalu, dziękuje za uwagę!!

Maria
@bartosz

Zmuszanie do szczepień musi być karane.Zapytania także.

@bartosz

Kolego byłem na rekrutacji w tej firmie, i chyba cie ponosi drażliwość, owszem dostałem informację że w przypadku pandemii ograniczeń , może być konieczność zaszczepienia, bo mogą być obostrzenia w szpitalach i konieczność zaszczepienia się, dla bezpieczeństwa swojego i innych, nikt do odpowiedz mnie nie zmuszał, odpowiedziałem że to moja sprawa i tyle. normalnie pisowski hejter rodo prokuratura, a sam piszesz że nie masz obowiazku udzielac informacji to nie udzielaj nie było przymusu. Zarobki tak 6 tysi dodaj że plus 2 premie, ja taką informacje dostałem przed spotkaniem tak więc nie wiem o co ty sie pieklisz, mogłeś zrezygnować to była pierwsza rekrutacja gdzie naprawdę ktoś przyłożył się do roboty abyt udzielić kandydatowi wszysatkich informacji. Nie zwracajcie uwagi na hejterów powodzenia

Sylwia
@Kandydat

A te premie to za co są? I mówisz o dwóch premiach na miesiąc czy rocznie?

@Kandydat

Kochany i "Wielmoszny" Kandydacie, podszywaczu z Firmy. to, że piszesz, że może nastąpić konieczność zaszczepienia się jest historią, którą ktoś Ci przekazał, a Ty biedny nieświadomy, nie potrafiący sam przetwarzać informacji w to uwierzyłeś. Nie istnieje coś takiego, jak konieczność zaszczepienia, bo szczepienia są w Polsce dobrowolne. Dlatego też kontynuując dalej, nikt, podkreślam NIKT NIE MA PRAWA, Cię o nie zapytać. idąc dalej pytając naraża się na zarzuty wyłudzania informacji, danych osobowych. RODO! To są pytania, które nigdy, NIGDY nie powinny pojawić się w zestawie pytań jakikolwiek, podobnie jak pytania o referencje!! To nie są lata 90, dziś funkcjonuje zakaz pytania o tego typu kwestie, dlatego tych myślących zachęcam do nagrywania tego typu procederów. Zakończmy wreszcie czasy ludzi, których nie mamy ochoty akceptować. STOP wymuszeniom i mobbingowi!! AMEN!

Oscar

Brawo!!!!

Elwira
@bartosz

Potwierdzam to co napisał @kandydat, dodoam że te 2 premieto jedna wypłacana miesięcznie, druga kwartalnie, jedna za realizację planu, druga za brak spadku sprzedaży szczegóły nie pamiętam zresztą wszystko informacje dostałam przed spotkaniem. Sama rozmowa bardzo konkretna super. A ciebie @bartosz to chyba ktoś w poprzednim zyciu strasznie skrzywdził że takie bzdury wypisujesz.współczuje

Paczuś Nowy wpis
@bartosz

Tam zmuszali do szczypawy nawet magazynierów i dziuńki z biura co szpital na zdjęciu widzą więc głupia wymówka. Rodo tam nie istnieje, zarządzanie z prl-u.

n Nowy wpis
@Paczuś

Drogi Paczusiu a pomyślałeś o tym, jak utrzymać funkcjonowanie firmy, która w pandemii zaopatrywała 1/3 polskich szpitali w produkty, bez którego szpital nie może funkcjonować?

Maria Nowy wpis
@bartosz

Zmuszanie do szczepień musi być karane.Zapytania także.

Uciekajcie

Na drugim profilu za pieniądze kasują niewygodne komentarze. Jeżeli trafiliście tu przypadkiem, a chcecie się dowiedzieć czegoś o pracy w zamówieniach publicznych to: - Podstawa jest kiepsa, ale biorą same młode osoby więc dla takich wydaje się ok, mnie wtedy pasowała bo studiowałam i mieszkałam z rodzicami. - Ta młodzież jest ośmieszana, wyśmiewana, krytykowana publicznie i wyszydzana przez pewną osobę, która tam jest głową wszystkiego. Osoby z długoletnim stażem te starsze 40+ wcale nie są traktowane lepiej. - rotacja to jakiś kosmos, w miesiącu potrafiło dołączać z 5 nowych osób, a z 10 odejść bo nikt tam nie chce pracować. Z reguły każdy rezygnuje po 3 miesiącach lub wcześniej. - jest zmuszanie do nadgodzin, mój rekord to 50 nadgodzin w 2 miesiącu pracy. - nie ma szkoleń bo nie ma kto szkolić, wszyscy co mają jakąś wiedzę odchodzą. Mnie rzucono na stół jakąś starą instrukcję, pokazano folder i kazano jakoś sobie poradzić. To że powinnam mieć podpis elektroniczny dowiedziałam się przypadkiem od informatyka. - wspomniana osoba, nazwijmy ją Pani X obgadywała mnie celowo głośno, żebym słyszała jaka jestem beznadziejna. Cała sytuacja była w 1 miesiącu pracy. Kobieta ta nie odpowiadała nawet na dzień dobry i odwracała się na pięcie. Przykre jest to, że przez tyle lat nikt z tym nic nie zrobił. W tej firmie nigdy nic się nie zmieni kiedy zarządza nią osoba z fundamentalnym brakiem kultury i szacunku do drugiego człowieka. Na marginesie dodam, że ta Pani obgadywała mnie z inną pracownicą, że wyglądam jak baba ze wsi...podczas gdy sama nosi rajstopy ze swetrowej tkaniny, no litości.

Była Nowy wpis
@Uciekajcie

Kolejna historie z mchu i paproci, że Wam się nie znudzi. Piszecie negatywy o innej firmie na profilu innej firmy. Super. Opisujecie tematy z przed kilku lat. Kogo to jeszcze obchodzi. Byliśmy , pracowaliśmy, odeszliśmy i tyle.

Elwira

Dominika

Ktoś tu wrzucił opis swojej pracy w Łodzi jeszcze sprzed 10 lat. Podobno ludzie po 12 h robili jak mróweczki a atmosfera była serio słaba, panował wyzysk i niszczenie psychiczne pracowników. Co ciekawe gdy ktoś zarzucił tu kłamstwo to dyskusja się dalej nie pociągnęła. Była to więc nieprawda? Wie ktoś jak wyglądała praca na zakładzie jeszcze lata temu?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
SZ

Pracowałam w tej firmie w Łodzi ponad 10 lat temu. Na rozmowie kwalifikacyjnej umawialiśmy się wówczas na 1700 netto na okresie próbnym, po tygodniu pracy otrzymałam umowę, na której moje zarobki wynosiły 1300 zł. Pani kadrowa przepraszającym tonem poinformowała mnie, że taką treść umowy zleciła jej Żelazko (szefowa), a z kolei szefowa nie miała dla mnie czasu na rozmowę i wyjaśnienia. Przez pierwszy tydzień pracy zobaczyłam sceny dantejskie. Osoby z działu zamówień publicznych pracowały od godziny 8 do 20, za nadgodziny nie płacono, były w ramach "przeprosin" ze strony pracowników, że nie wyrabiają się z przygotowaniem dokumentacji. Żelazko wpadała do pokoju z awanturą krzycząc na pracowników i doprowadzając ich do łez. Ja, jako osoba zaczynająca w zamówieniach publicznych nie zostałam przeszkolona, mimo takich obietnic na rozmowie. Firma nie korzystała wtedy z żadnych rozwiązań typu "baza sprzętu jednorazowego" w excelu choćby, czy jakiejkolwiek aplikacji - wszystkiego szukało się w papierowych katalogach, bez wiedzy, czy to jest na stanie, czy też nie... Chora, pełna psychicznej przemocy atmosfera za marne pieniądze i do tego w stresie. Pan Mariusz czuwał, żeby te opinie były usuwane, już moje zostały usunięte dwa razy, zatem te pewnie też usunie. Niemniej dla tych, którzy zdążą to przeczytać - nie idźcie tam. Żelazko jest psychicznym tyranem i przemocowcem, w tej firmie nie wiedzą, co to szacunek do drugiego człowieka, godziwa płaca i kodeks pracy.

KALI
@SZ

A może TY bylaś nieodpowiednim kandydatem na to stanowisko i nie nadawałaś się do tej pracy przez co cie zwolnili i teraz tu wylewasz swoje żale po 10 latach .

Magda

Gdzie w firmie spędzacie przerwy?

Iza

@Pracownik Zapewniam Cię, że jeśli wpis był zgodny z regulaminem Gowork, to nie mógł zostać usunięty. Zapewne komentarze, o których nadmienisz łamały go - a zatem administrator je skasował. Jeśli chciałbyś w sposób kulturalny wypowiedzieć się na temat specyfiki pracy w Skamex Company Sp - zapraszam. @Mira Masz w zupełności rację. Pracujesz może w Skamex Company?

Kandydatka

Czytałam to forum przed rozmową, dobrze jednak że na nią poszłam. Dostałam jasno wszystkie informacje, mogłam o wszystko zapytać , przedstawiono mi ścieżkę rozwoju, powiedziano o trudnościach (rekrutacja super) etc.. Praca w biurze 2000 na reke okres próbny, po 3 miesiacach 2200. dalej w zależności w jakim dziale. mi w dzp powiedzieli 2400 po 1/2roku, inne podwyżki od samodzielności zależne. Ale dowiedziałam się też że zarabiają pracownicy ok 3000zł (ale trochę tu pracują). dla wszystkich aplikujących moja propozycja zdzwońcie wcześniej od pana z rekrutacji (spoko) wszystko wam powie, a te wypisywane bzdury zostawcie, bo jak zaczniecie czytać to o wszystkich firmach tylko źle piszą.

@Kandydatka

zarobki jak najbardziej się zgadzają, natomiast w życiu nie pracowałem w takiej okropnej atmosferze jak tam, nie polecam

Nik
@Kandydatka

Popytaj osób, które już tam pracują i mają te rzekome 3000 jak im się pracuje.może się okazac że tu wypisywane bzdury są jednak prawdziwe.

@Nik

Jak im się źle pracuje to czemu nie odchodzą, podobno teraz pracy jest wszedzie i tylko czekają żeby płacić za nic nie robieni. Nik piszesz popytaj osób, ty skąd wiesz pracujesz tam jak tak to po co, jeśli ci tak żle. ja bym chciała zarabiać 3 tys w biurze.

Mira

Niejednokrotnie widziałam potworne wpisy , naszpikowane wulgaryzmami to co z tym robić. Ja nie chcę czytać takich tekstów!!

To zapytam sie w takim ukladzie gowork, skoro zachęca do dłuższych wpisów i dzielenia się opiniami, dlaczego wcześniejsze wpisy zostały skasowane bez weryfikacji merytorycznej? Nie było w nich absolutnie nic obraźliwego, część miała charakter emocjonalny, ale nie jest to powód do wyrzucania wszystkich...

Kandydatka

A najbardziej podjudzający jest sam portal gowork w stylu pisze IZA pisze BOGDAN I INNI, jak się nic nie dzieje i brak komentarzy to sam portal podjudza, oszustwo a nie rzetelne opinie

Iza

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące postępów firmy Skamex Company, a może wiesz czy ten pracodawca planuje w najbliższym czasie stworzyć nowe oddziały swojej firmy? Temat dodatków do płacy oraz urlopów również będzie bardzo interesujący na forum, nowe komentarze w tym wątku będą bardzo pomocne dla innych.

Żelaskolot

Przyjdzie "żelazko" i wyprasuje wszystko i Wszystkich

Cezary

Skamex Company to dobry pracodawca. Szkoda, że przestaliście pisać, nowi wspomagają się takimi opiniami.

niewidzialny

No bez przesady. Pracuję w tej Firmie już ponad rok. Sprzęt dobry a nawet bardzo ( wcześniej tak nie miałem ). Kontakt z biurem ok. Kierownik wyjątkowo kompetentny i kulturalny. Szefowa wymagająca ale to chyba dobrze. Praca stresująca owszem ale to już specyfika rynku a nie firmy. Nikt mnie nie obraża ani nie szczuje. W końcu jest tak, że mi zależy aby były wyniki bo warto tu pracować. Jeśli ktoś chce pracować w poważnej firmie to polecam.

Moje wrażenia z pracy skameksie: Szefowie działów o usposobieniu samouwielbiajacych sie panów z tendencja do zachowań uwlaczajacych godności człowieka. Dominował człowiek nie znający słowa szacunek do drugiego, pełen fałszu i zakłamania. Omijać firmę dalekim łukiem!!!! Produkty dobrej jakości, ale element ludzki to żenada. W wielu firmach dystrybucyjnych czy o mniejszym zasięgu lepiej traktuje się ludzi. Szkoda zdrowia na kontakt z ta firma. Nie polecam pod każdym względem.

kandyda

Z ostatniej chwili. czytałem to forum, jestem po rozmowach, byłem na kilku i powiem że tak jasnych i szczegółowych informacji nie uzyskałem na żadnej i to na pierwszej rozmowie ktoś miał dla mnie czas, nawet na telefon, czarno na białym i teraz nie wiem. Z tego co czytam nie dostajecie pensji? mi powiedzieli na Repa 3500 - 3800 na reke, potrącają za samochód na jazdy prywatne gdzieś koło 200 zł jakiś limit kilometrów / też tak miałem - tak mówił rekruter - to co jest inaczej?, umowa o zakazie konkurencji 1,5 roku tak mówił- to co jest więcej inaczej? premia jak utrzymam sprzedaż i jak bedzie wykonany plan - co jest inaczej? samochód to fokus - jest inny? raportowanie jak wszędzie .Ponoć dużo nauki i trudne produkty długi szkolenie - teraz nie wiem bo z rynku wiem że ludzie tam długo pracują ci z terenu. mają być kolejne etapy rekrutacji...

Dghhvfghbjj

Hejo, napiszcie czy warto tu pracować jako przedstawiciel medyczny, jak to wyglada w szpitalach, czy lekarze to biorą,

ilo

zarobki odwrotnie proporcjonalne do oczekiwańpracodawcy ... chodzi o zarobki na poziomie minimum, demotywujące. Praca dla studentów, ewentualnie osób już ustawionych finansowo, ale nudzących się w domu i szukających jakiegoś zajęcia dla zabicia czasu.

stefan
@ilo

Pracuję już trochę w tej firmie i zarobki są motywujące. Podstawa przyzwoita + uczciwy system premiowy. Atmosfera ... normalna. Trzeba pracować i jest ok. Nie rozumiem tej nagonki.

nick

Skamex w Erbedimie... w Piotrkowie

Zostaw merytoryczną opinię o Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.

Skamex Company Sp. z o.o. Sp.k.