Opinie o Zarina Sp. z o.o. w Raciborowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zarina Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zarina Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarina Sp. z o.o. w Raciborowice

Ktoś z pracujących może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie firmy Lorem Pro w mieście Kraków? Czekamy na info.

oburzona

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej jako osoba bezrobotna, jeżeli chodzi o zakres pytań to zero Panowie nawet nie wiedzieli o co pytać, ale to wszystko nic, powiedziano mi że na liście płac będę miała najniższą krajową ale w gotówce będę musiała oddać połowę bo przecież jestem na bezrobociu. Byłam oburzona i zbulwersowana sytuacją jak tak można traktować osobę która jest na bezrobociu i szuka pracy, to jest jawne okradanie nie tylko państwa ale i pracownika. Nie polecam, omijajcie z daleka

Łucja
@oburzona

Nie rozumiem, mieli Ci płacić 3.010 zł brutto i z tego miałaś po wypłacie zwrócić połowę, bo jesteś bezrobotna? Ale przecież skoro by Ciebie zatrudnili, to już nie byłabyś bezrobotna. Coś mi tu dziwnie wygląda.

Kasia Nowy wpis

Lorem Pro to firma ubezpieczeniowa, a tu mowa o biurze rachunkowym. Panie administratorze proszę o interwencje coś nie tak.

Katarzyna Nowy wpis

Jestem w pełni zadowolona z usług biura rachunkowego. Świadczą usługi na wysokim poziomie zachowując konkurencyjne ceny. Profesjonalna obsługa i podejście do tematu. Biuro godne polecenia.

Marysia Nowy wpis
@Kasia

Tak Lorem pro to ubezpieczenia a tu takie komentarze o tej firmie, która nie zajmuje się księgowością. To coś nie tak. Proszę o interwencje administratora. Z tego wniosek że te komentarze są po prostu nie prawdziwe jak odnoszą się do całkiem innej firmy

HaHaHa Nowy wpis
@Katarzyna

O czym ty piszesz, żadnych fachowców o ceny z kosmosu, jak dostałem podwyżkę to od razu uciekłem, poszedłem do profesjonalnego biura za dużo mniejsze pieniądze, teraz to przynajmniej wiem co się dzieje w moich dokumentach. Pewnie jesteś żoną jednego z Panów

@@@

Pracowałam tam bardzo krótko ale to co widziałam wystarczyło aby szybciutko uciekać Właściciele kombinatorzy doradzają podatkowo czego nie wolno im robić a poza tym nie mają pojęcia o tym co mówią Pracownicy poza 2 wyjątkami totalne zero to ludzie bez żadnej wiedzy ekonomiczniej Tam poza jednym odważnym ludzie pracują po parę miesięcy albo i nie Odradzam i klientom i pracownikom

Elżbieta
@@@@

Czyli pracownicy nie mają żadnego doświadczenia ekonomicznego, tak jak napisałeś... hmmm to ciekawe czy i ja bym się dostała do tej firmy, jak nigdy nie miałam z tym nic wspólnego? Jak uważasz? :D

@@@
@Elżbieta

Na luzie się dostaniesdz

Krystyna
@@@@

Nie no, poważnie tego nie sprawdzają? No chyba byle kogo z ulicy nie wezmą, nie popadajmy w skrajności

On
@Krystyna

To dlatego klienci uciekają z tego biura gdyby było tak jak firma to przedstawia to klienci by nie odchodzili na hura

XXXXX

Nie polecam, ani jako biura księgowego, ani jako pracy. Totalny brak fachowców, właściciele nie mają pojęcia o zakresie pracy biura rachunkowego, jeżeli szanujesz siebie i swój zawód to odradzam. Jako klient nie mam dobrych wspomnień, a jak dokumenty zobaczyło następne biuro które mnie wzięło to mało im oczy nie wyszły z orbit.

Yyyyy
@XXXXX

Zgadzam się z przedmówcą też tak miałem zero fachowców brak kompetencji a właściciele to (usunięte przez administratora) i kombinatorzy ja swoje dokumenty które zaznaczam nie dostałem od razu bo nie były nawet poksiegowane do końca jak dałem nowej księgowej to pierwsze co to powiedziała że powinienem złożyć donos do skarbówki i prokuratury Lorem z urzędu powinno się zamknąć

Zostaw merytoryczną opinię o Zarina Sp. z o.o. - Raciborowice

• Jak się pracuje w Zarina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zarina Sp. z o.o.
  • Krajobrazowa 15