Opinie o Phlexglobal w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phlexglobal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Phlexglobal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phlexglobal w Lublin

Adaś

Zastanawiam się czemu usuwane są komentarze? Planowałem aplikować do tej firmy, jednakże ostatnie opinie są zniechęcające. Bardzo szybko rozchodzą się niepochlebne historie. Tylko ile w tym prawdy... Kiedy powrót do biura??? Chciałbym też kogoś poznać. Wiem że fajne są dziewczyny hihihi

Co jaki okres czasu w Phlexglobal można ubiegać się o podwyżkę?

Dżeki

Wszystko zalezy od osoby, jesli jestes w kregu „pewnych” znajomosci to tak czesto jak to mozliwe. Nie tylko o podwyżke mozesz sie starac, dostepne sa tez inne benefity jak praca zdalna lub zmiana stanowiska.Powodzenia.

@Dżeki

Dżeki co ty opowiadasz...chyba nie o tej firmie piszesz, o której myślimy. W jakim dziale pracujesz, że jest tak źle?

Weronika
@tajemnicza

A ja mam takie pytanie - czy rekrutacja do Phlexglobal nadal jest prowadzona przez ArchiDoc? Czy obecnie można składać papiery bezpośrednio do pracodawcy? Wiem, że na początku pracownicy byli zatrudniani przez ArchiDoc.

Paulina
@Weronika

Zapraszamy do składania CV bezpośrednio przez naszą stronę www.phlexglobal.com :) Na chwilę obecna nie korzystamy z usług ArchiDoca w kwestiach rekrutacji.

@Weronika

Cześć, nie, nie korzystamy z Archidoca. Najczęściej oferty ogłaszane sa na pracuj.pl czy ostatnie widziałam nawet na fb.

Można

Malina

Podwyżki są raczej roczne, no chyba, że zmieniasz stanowiska podczas rekrutacji wewnętrznej a tych jest dużo.

Zughi
@Malina

Jak duże są podwyżki roczne? :)

Podwyzkowicz
@Zughi

15-30zl

Lublinianin
@Podwyzkowicz

na godzinę?

Bukiet

Doradzcie pls. Bardzo chce awansować, a krążą opinie że trzeba się o to starać u Pani M z działu kadr. Podobno zdarzalo sie ze pomagala blizszym osobom zmienic stanowisko. Nie wiem czy taka jest polityka firmy ... ale nie chce sie wyglupic. Zalezy mi by zmienic stanowisko. Mam w sobue tyle determinacji ze moge pojsc z nia rozmawiac i jakos zalatwiac. Co myslicie, pytam tych z dluzszym stazem? No i druga sprawa, nie chce skonczyc w dziale z TL ktory niby mobbinguje. Dajcie znac gdzie sie nie pchac. Dzieki i powodzenia.

Juka
@Bukiet

jestem tu długo i nic nie załatwisz po znajomości, bo jak nie umiesz tego czego wymagają na tym stanowisku to przecież nikt za ciebie oczami świecić nie będzie. Aplikuj i tyle. Jak się nie dostaniesz to ci powiedzą dlaczego i będziesz wiedzieć co zrobić następnym razem. Nie wiem skąd te bajki krążą... Pogadaj z innymi dziewczynami w HRach.

Max27
@Juka

@Juka wiem która osoba się tutaj wypowiada - ma ona na pieńku z Team Liderem i HR więc nie dziwne, że wymyśla tu różne historie. Zamiast wypisywać tu głupoty to mogłaby się skupić na pracy- tym bardziej, że nie tak dawno dołączyła do Phlexa. Nic za darmo nie ma, bądź dobrym pracownikiem to awansujesz. Jeżeli chodzi o Team Liderów to czy wymaganie zrobienia odpowiedniej ilości dokumentów można nazwać mobbingiem?

Bukiet
@Max27

Nie mam z nikim na pieńku :) Wyniki tez całkiem niezle. A otrzymywanie stanowisk przez pewne sympatie i znajomości w phlexglobal nie jest nowością . A napewno było w przeszlosci i o tym wiem. Moze teraz to juz się zmienilo? Byli tacy ktorym mozna bylo wiecej ... prosze siegnac wstecz gdy nie bylo mozliwosci pracy zdalnej achaaa i tutaj byly wyjatki... no comment kazdy wie o co chodzi. Niektorzy poprostu zyja w blogiej nieswiadomosci

NIK
@Bukiet

Ja to się nie dziwię jak ktoś cię pcha do roboty :D ewidentnie się nudzisz skoro masz czas na wymyslanie takich bzdur ...

@NIK

Większość co tu narzekają to Ci niezadowoleni ;) zamiast zmienić firmę to wolą siedzieć, marudzić i wymyślać. Ja pracuję w tej firmie bardzo długo i jestem mega zadowolona. Nikt mi awansu nie załatwiał, sama na niego zapracowałam.

Seriusz
@Ewa

"Większość co tu narzekają to Ci niezadowoleni" - nie sądzę, każdy może napisać własną opinię, kwestia tego że niestety większość pozytywów to osoby wytypowane przez firmę do propagowania dezinformacji jakaż cudowna jest to praca i negowania wszelkich faktów. "zamiast zmienić firmę to wolą siedzieć, marudzić i wymyślać. Ja pracuję w tej firmie bardzo długo i jestem mega zadowolona" - w dobie pandemii, ciężko zmienić pracę, tym bardziej w momencie kiedy ludzie mają naciągnięte kredyty etc. etc. Nie wiem z czego jesteś zadowolona pracując w phlexie, bo rysuje się przed Tobą niemalże minimalna emerytura, jak i brak odłożonych pieniędzy - no chyba że odkładasz coś na boku (w co wątpię przy 2500-3000 na rękę). Tak więc jesteś mega zadowolona, bo jesteś naiwna myśląc że Twa przyszłość będzie jakkolwiek kolorowa.

Szczery
@Bukiet

Ty tak na poważnie z ta praca zdalna? Z tego co wiem teraz wszyscy tak pracują wiec chyba w tym przypadku sprawiedliwość jest po naszej stronie. Ale to prawda ze większość awansów można załatwić tylko na papierosie.

Lucek
@Szczery

Wspominam czasy gdy praca zdalna nie byla ogolnie dostepna. Nie mam na mysli tego co jest teraz , to oczywiste. A wtedy bylo tak ze tylko nieliczne osoby mogly czasami w ten sposob pracowac. Z grzecznosci nie wymienie tych ktorym po linii sympatii pozwalano, ba nawet mogl zmienic miejsce zamieszkania i pracowac tylko zdalnie ( zeby nie bylo doprecyzuje ze na zwyklym stanowisku doc administratora :) Krąg papierosowych znajomosci zaczal sie juz dawno od samej gory - szefowa, kolezanki szefowej , bliski kolega kolezanki szefowej i tak do wieczora. Czy w innych firmach nie jest podobnie? Pewnie tez, ale gdybysmy przymykali oko na wszystko co nie do konca jest fair to dokad nas to zaprowadzi. Powodzenia wszystkim.

zs
@Lucek

no i tak to jest we phlexie - chcesz zajsc dalej i zostac np. TL? zacznij palic, albo zacznij towarzyszyc palaczom podczas ich wyjsc ;)

Kry
@zs

E tam...

Zenek

Kejs a szkoly sie jakies konczylo? Pracowalo sie gdzies jeszcze??? Aaa no dla takich phlexglobal to szczyt marzen i wszystko jasne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Phlexglobal odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bolussprint

Do jakiego zespolu najlepiej sie starac? Nie mam kogo wypytac a chodza sluchy ze niektorych liderow lepiej unikac.Ludzie doradzcie...Czy to prawda ze widelki plac to 5-7 brutto?

@Bolussprint

Nieprawda, widełki to 3-5k brutto, czyli tyle co nic.

Tajemnicza

Pracuję we Phlexie już od kilku dobrych miesięcy i muszę powiedzieć, że nie chciałabym zmieniać na inną. Jest mi tu dobrze, firma się rozrasta - czeka nas dużo nowych ciekawych rzeczy!!Jest to świetne miejsce pracy! Polecam!!

Boliwia
@Tajemnicza

Piękny przykład kupnego Paru :)

Mr28

Czym zajmuje się ta firma?

@Mr28

Firma zajmuje się archiwizowaniem i opisywaniem dokumentów dotyczących badań klinicznych, mamy też rozrastający się dział IT i analizy danych

Malina

Absolutnie się z Tobą nie zgadam

Mr30

Nie interesuje mnie to

@Mr30

Wyglądasz mi na jakiegoś frustrata.... aż dziwne, ze pewnie pracowalismy ze sobą ... ja jestem we Phlexie od niemalże samego początku i nie ruszam się stąd i aż miło patrzeć ile osób odnalazło tutaj swoją drogę. Wiadomo, że nie wszystkim się nie uda od razu, ..trochę pokory i cierpliwości! A dodatkowo, w trakcie COVIDu nawet w takiej firmie jestem trudno. Na prawdę ciesz się, że masz pracę, bo wiele osób ją straciło! Pracujesz z domku!! Atmosfera nie jest taka sama jak kiedyś - no wiadomo inaczej się z kimś rozmawia twarzą w twarz a inaczej na teamsach. Idziesz gdzieś indziej to powodzenia dla przyszłego pracodawcy.

Mr31
@Malina

Jeśli faktycznie pracujesz tam niemalże od samego początku to współczuję braku ambicji jak i przykro niskiej emerytury, ale to Twój wybór tak więc droga wolna do jakże świetlanej przyszłości. Nie mam natomiast zielonego pojęcia o czym Ty piszesz mówiąc o pokorze i cierpliwości? Ludzie mają być ciepliwi i czekać, bo może "kiedyś będzie lepiej"? bo (usunięte przez administratora) ustanie? Kobieto pomyśl zanim coś napiszesz... Pomimo tak wieloletniego stażu nie wiesz praktycznie nic o firmie dla której pracujesz. Mam się cieszyć że mam pracę? Za grosze? Ciekaw jestem czy tak samo mówili egipscy faraonowie do swoich (usunięte przez administratora) Cieszyć się z za przeproszeniem byle ochłapów, śmiechu warte. Natomiast co do atmosfery to nie rozumiem dlaczego Twoim zdaniem jest tak wielka różnica pomiędzy rozmową twarzą w twarz, a rozmową na teamsach. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że twarzą w twarz każdy udaje znacznie milszego i bardziej empatycznego niż jest w rzeczywistości, a dopiero na teamsach wychodzi prawdziwy charakter - dlatego nagle pojawiają się kłótnie, różnego rodzaju spięcia itd. Ponadto mówisz że atmosfera poleciała na łeb na szyję przez pracę zdalną, a zdanie wcześniej można przeczytać że mam się cieszyć że pracuje z domu... to jak to w końcu jest? Praca z domu super czy be? Płakać i narzekać czy może jednak radować się i krzyczeć wniebogłosy jaki to litościwy jest pracodawca że pozwala pracować z biura podczas epidemii ?

Mr31
@Mr31

W ostatnim zdaniu wkradł się błąd, pracować z domu** :)

Miss
@Mr31

Mam wrażenie, że rozpętała się tu burza i odbywa się starcie dwóch rodzajów pracowników. Jest tu duża grupa osób, która siedzi w firmie od kilku lat, robi tyle ile trzeba, żeby nikt się nie czepiał, nie wykazuje żadnej aktywności, nie bierze udziału w rekrutacjach wewnętrznych albo wzięła raz i obraziła się, bo się nie udało. Ci ludzie zarabiają mniej niż 4000 i sfrustowani piszą opinie. Aktualnie co miesiąc jest kilka rekrutacji na różne stanowiska, w różnych działach, gdzie wynagrodzenie jest wyższe, a praca bardziej urozmaicona. Wymaga to jednak dobrej znajomości angielskiego i kompetencji. W firmie ogólnie trzeba pracować, nie ma nic za darmo. I z tego powodu opinie o Phlexglobal są różne. Pozostaje pytanie, skoro jest tak źle, to po co tacy niezadowoleni ludzie siedzą tu wygodnie od lat i nic nie zmieniają, ani w obrębie firmy, ani poza nią.

xyz
@Miss

Z tym rozwojem to jest różnie. Niektórzy team leaderzy wspierają taką aktywność i pomagają nawet przygotować się do rozmowy. A niektórzy cicho siedzą, żeby tylko pracowac na projekcie i robić targety. Ale możliwości rozwoju są teraz większe niż kiedykolwiek, jednak żeby z nich korzystać trzeba często wyjść ze strefy komfortu.

@Miss

Jak po co piszą ? Po to żeby ludzie z poza firmy wiedzieli że nie mają co liczyć na jakiekolwiek sensowne pieniądze, czy normalne traktowanie. Pierwsza lepsza praca da to samo jak nie wyższe wynagrodzenie, bo to zwykle ochłapy są co tu dużo gadać. Osobiście zrezygnowałem z pracy bardzo szybko, dzięki czemu robię cztery razy mniej za dwa razy więcej tak więc o czymś to świadczy...

Aleksandra

3.000 brutto to chyba jakiś żart. Jakie są planowane podwyżki i po jakim czasie?

Zofia
@Aleksandra

Na jakim stanowisku pracujesz? Rozumiem, że uważasz, że stawka nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. A czy poza podstawą wynagrodzenia firma Phlexglobal oferuje swoim pracownikom możliwość zdobycia premii bądź jakieś benefity?

@Zofia

Po prostu chciałabym się dowiedzieć o stawkach proponowanych w tej firmie. Benefity nie są żadnym wynagrodzeniem za pracę. Występują one w każdej porządnej firmie, która jednak proponuje godne wynagrodzenie za wykonaną prace.

@Aleksandra

Obecnie na początek firma oferuje 3500 zł. Zdarzają się bonusy przy świętach i ocenach rocznych, ale jako takich co miesięcznych nie ma. Z drugiej strony osoby, które się wykazują mogą awansować np. stopień wyżej co łączy się z podwyżką.

@tajemnicza

Nie dziwne, że ta firma założyła swoje biuro w Lublinie. W Warszawie musieliby dać minimum 4.500 brutto, aby ktoś zechciał tam pracować. Niestety Wschód Polski psuje rynek pracy takimi niskimi zarobkami.

@Aleksandra

Nie sądzęa byśmy mogli kiedyś porównywać się do Warszawy. Na szczęście zawsze możesz się tam przeprowadzć i tam szukać szczęścia :)

@tajemnicza

Już dawno to zrobiłam i polecam innym. Nie warto się poniżać za takie pieniadze kiedy to gdzieś indziej człowiek chociaż zostanie doceniony dobrą pensją już na start za podobny zakres obowiązków.

@Aleksandra

Nie wiem czy praca w ciepłym biurze przez 8 godzin za 3500zł na start to takie spartańskie warunki. Nie każdy ma możliwość i chęć przeprowadzać się do Wawy, gdzie życie jest dużo droższe i te 4500zł to chyba nie rewelacja....

@tajemnicza

Życie w Warszawie wcale nie jest droższe. Mieszkania fakt - ale to różnica 200-300 złotych, a jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to i znajdzie pokój za 700-800 złotych, a przecież taka cena w Lublinie to norma. Zakupy spożywcze - w marketach taka sama cena na całą Polskę :) zycie towarzyskie - fakt tu kupicie droższe piwko w barze, ale zależy kto co lubi i jak często wychodzi na "centrum" + w Warszawie jest o wiele więcej atrkacji niż w Lublinie, który jest nudnym i szarym miastem z takimi samymi mieszkańcami. 4500 brutto w Warszawie zaproponuje każde korpo gdzie nie są wymagane jakieś nadzwyczajne umiejętności. Jeżeli ktoś ma umiejętności i wykształcenie dostanie dużo więcej :) Lepiej jest się oszukiwać i żyć w Lublinie gdzie nie ma perspektyw i zarabiając 3.500 brutto być "panem" w mieście gdzie ludzie ledwo wiążą koniec z końcem.

@Aleksandra

Oczywiście każdy ma swoje priorytety i na szczęście sam podejmuje decyzje w zależności czym się kieruje.

Edward
@tajemnicza

3500 zł brutto przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę? Nie ma bonusów czyli premia, która mogłaby być uzależniona od wyników pracownika również nie jest dostępna?

Lia
@tajemnicza

w jaki sposób rozpoznawane jest "wykazywanie się"? Czy wystarczy sumiennie wykonywanie obowiązków?

Ktoś
@Lia

Wykazanie się to robienie ponad normę bez jakiegokolwiek narzekania. Niestety, jeśli robisz ponad normę, to obrywają twoi współpracownicy bo dla całego projektu zawyżany jest target - który i tak jest już bardzo wysoki i wystarczy, że jedna osoba zrobi więcej by firma miała pretekst do ponownego zawyżenia go : ) Ja już doczekałem kilku takich podwyżek targetu i nawet mimo kilkuletniego doświadczenia jest mi trudno. Wystarczy, że zamiast wymaganych 95% jakości robisz 94% a już zaczyna się poważna rozmowa z Team Leaderem... Dodatkowo od paru lat staram się dostać na inne stanowisko w tej firmie, ale zawsze słyszę, że mam za mało doświadczenia. Jak mam je zdobyć, skoro od kilku lat pracuję we Phlexie, który nie oferuje żadnych dodatkowych szkoleń dla pracowników? Po pracy mam rodzinę i życie prywatne, no zlitujcie się...

@Lia

" Wykazywanie się" to zazwyczaj jak jest nagła potrzeba klienta i wtedy przyspieszamy robotę. Dla takich osób są na krótką metę oferowane dodatki, a na dłuższą grubsze podwyżki, czy bonusy... zależy od roku, no 2020 to wiadomo szałowy nie był, ale chyba nie tylko u nas. Jak najbardziej wystarczy sumiennie wykonywać pracę!

@Ktoś

Wiesz Ktoś zależy na jakie stanowisko chcesz się dostać... może po prostu nie masz predyspozycji do tego stanowisko, może mierzysz za wysoko.

zs
@Aleksandra

Podwyzki sa co roku ale nazwalabym je raczej wyrownywaniem zarobkow biorac pod uwage podnoszenie kwoty minimalnej i inflacje ;)

Boszenka
@Malina

A może poprostu nie przyjaźnisz sie z odpowiednimi osobami..... Postaraj sie nawiązać kontakty w hr lub tl. Niektore osoby z HR zwlaszcza jedna osoba pomagala w uzyskaniu awansu.

@Boszenka

Serio?

Tak
@Edward

Dokładnie tak, zero premii czy podwyżek

Wszystko co musisz wiedzieć.

Mam wrażenie, że kiedyś ta firma była całkowicie inna, od jakiegoś czasu bardzo się zepsuła. Atmosfera jest wręcz grobowa, pani M. z HRów jest tak nieuprzejma jakby pracowała tam za karę... Reszta pań z HR jest przemiła. Płaca jest jedynie o 400 zł wyższa niż minimalna krajowa, a wymagane targety są praktycznie nieosiągalne, do tego dochodzi znajomość angielskiego w stopniu wyższym niż komunikatywny. Firma szczyci się godzinną przerwą wpisaną w czas pracy, choć targety liczone są na 8 godzin - więc albo pracujesz bardzo szybko i wydajnie, albo nie bierzesz przerw by wyrobić target. Niektórzy Team Ledarze są bardzo niemili i pretensjonalni, zdarzył się nawet przypadek mobbingu. Zarząd potrafi tylko pomachać paluszkiem i pogrozić, że jeśli nie spełni się wymogów to z pracownikami zostanie rozwiązana umowa, a szkolenie wstępne samo w sobie jest beznadziejne (trener potrafi wyjść na kilka godzin). Jeśli nie macie w Lublinie innej alternatywy, to Phlexglobal nie będzie najgorszym wyborem - w masie ogłoszeń z call center Phlex to zdecydowanie lepsza opcja. Ale nie łudźcie się, że jest tu tak kolorowo i spokojnie, to praca w stresującym środowisku z ciągle rosnącymi wymaganiami. A jeśli chcecie szybko awansować, to musicie być potulni i łasić się do osób na wyższym stanowisku. Powodzenia

Odpowieź
@Wszystko co musisz wiedzieć.

Odchodzę właśnie z Phlexa, tylko ze względów finansowych i to jedyne co jest prawdziwe w tej opinii. Wynagrodzenie jest bardzo słabe (3500 na wejściu) a możliwości podwyżki ograniczone. Reszta to bzdury napisane przez jakiegoś frustrata. Po ponad roku pracy zdalnej atmosfera jest rzeczywiście inna ale to chyba nikogo nie dziwi, skoro wogóle się nie widujemy.

@Odpowieź

Pracuję w tej firmie więc doskonale wiem jak wyglądają realia dla nowych pracowników i muszę zgodzić się z opinią wyżej :((( osoby z dłuższym stażem nie były tak ciśnięte jak nowi... ciekawe jaki miałeś target jak zaczynałeś i jak wzrósł przez ten czas :///

xyz
@Wszystko co musisz wiedzieć.

Pracuję we Phlexie już kilka ładnych lat i jak na razie mi się tutaj podoba :) Fakt, możliwość rozwoju lub awansu jest praktycznie żadna No i nie ma dużej różnicy w zarobkach między wieloletnimi a nowymi pracownikami... Ale fakt że nowi mają ciężej słyszałem od znajomych jak to dla nich wygląda i ciężko było mi uwierzyć że pracujemy w tej samej firmie... może po covidzie się uspokoi :D

zyx
@xyz

Biorąc pod uwagę jak wiele osób odchodzi z firmy z różnych powodów, bardzo możliwe że po covidzie w biurze będą same nowe twarze, tak więc rozdział rotacji pracowniczej uważam za otwarty!

Odpowieź

Jak jest z awansem w Phlexglobal?

tajemnicza

Zależy w jakim dziale pracujesz. Generalnie nie mamy aż tak dużo różnych stanowisk w drabinie, co nie znaczy że nie dostajemy podwyżek. Teraz ma się trochę pozmieniać tak że pracownik ma mieć możliwość robienia różnych rzeczy i może przejścia do innych działów...zobaczymy jak wyjdzie. Brzmi super!

Ewka
@tajemnicza

Bardzo proszę o odpowiedź - kiedy minie okres próbny, jak zmienia się wynagrodzenie? (w "najniższym" wariancie?)

Ktoś
@Ewka

Nie zmienia się w ogóle, kiedyś dawane były umowy na czas nieokreślony, teraz są na rok z wysokością wypłaty taką samą jak przy okresie próbnym.

Weronika

Cześć, wchodząc na stronę internetową firmy zauważyłam, że jest ona w całości po angielsku. Zastanawiam się więc jaki stopień zaawansowania języka jest wymagany aby dostać się do pracy w firmie? Czy wystarczy mówić komunikatywnie czy jednak biegle.

Tajemnicza
@Weronika

Tylko daty po angielsku miesiące trzeba znac

Ano, trzeba znać.

@Weronika

Język angielski jest wymagany na stopniu wyższym niż komunikatywny. Ta znajomość jest pomocna dla samego pracownika, aby łatwiej mu się pracowało i aby ścieżka kariery była realna. Bez płynnego angielskiego nie ma realnych szans na awans , bo nie zrozumiesz się z innymi pracownikami z zagranicy.

@Tajemnicza

Jak to tylko daty...co za bzdury opowiadasz. Ciekawe jak konwencje przeczytasz, maile itd

Zefir

Czy i kiedy bedzie powrot do pracy w biurze czy zostanie tylko zdalna?

@Zefir

niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Phlexglobal?

tajemnicza

Oczywiście, dla nas atmosfera jest bardzo ważna. Zupełnie inaczej się przychodzi do pracy gdy atmosfera jest super.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Phlexglobal?

tajemnicza

Normalnie są organizowane imprezy i wyjścia integracyjne. Wszytsko zostało wstrzymane przez koronawirusa

Hi, Is there anyone in here who could advise me what kind of annual salary I could earn if I was to get a job with Phlecglobal Lublin ? I have 20 years of experience of working in finance, namely revenue. Have been thinking of coming to work in Lublin , however not sure if it's worth the hassle. What is the maximum you can earn gross as team leader or similar? I understand that salary varies but asking just out of interest. Many thanks, Anna

aa
@Anna

Around 5k gross/month

Oliwka

3500 brutto czy netto? :)

@Oliwka

Brutto

Oliwka
@tajemnicza

Jeżeli 2500 to dużo to ja nie wiem w jakim świecie Wy żyjecie. I już wyjaśniam, mieszkałam 5 lat w Lublinie więc wiem jakie są ceny :) kawalerka niech będzie 1300 (jako dorośli ludzie nie będziemy mieszkać z innymi ludźmi to nie studia), jedzenie hmm 600 przy obecnych cenach. Zostaje 600 - żart :) dobra zacisnijmy pasa u pojdzmy mieszkać na pokój koszt to 800 zł to zostanie 1110, ale wydatki nie związane z jedzeniem też mamy co miesiąc:) tak więc z takimi zarobkami to możecie żyć od 1 do 1 Tak jak połowa zacofanego wschodu. Wstyd. Polecam wyjechać:)

Daniel

@tajemnicza a czy jest możliwość awansu w tej firmie ? Istnieją jakieś benefity dla pracowników ? Jeśli możesz, opisz bardziej sytuacje w firmie :)

@Daniel

jest możliwość awansu np do innych działów, zależy co Cię kręci czy szefowanie czy kierunek bardziej specjlalistyczny. Benefity są całkiem przyzwoite: kafeteria, luxmed, takie miejsce jak relaxacyjny pokój się buduje. Ogólnie to jest całkiem spoko - ludzie są fajni ;)

Zofia
@tajemnicza

Dla mnie osobiście możliwość rozwoju zawodowego, a co za tym idzie - awansu - jest bardzo istotna. Dlatego super, iż w Phlexglobal raczej nie ma z tym problemu. Przy okazji chcę Cię jeszcze zapytać o szkolenia: czy często są tam organizowane?

@Zofia

Tak często - są szkolenia wymagane które robimy na bieżąco . Oprócz tego na każdy nowy projekt są szkolenia i szkolenia przypominające.

Jaaa08

Pracuje w tej firmie od dobrych kilku miesięcy i muszę powiedzieć że jest super. Firma dba o swoich pracowników imprezy integracyjne jest wiele możliwości rozwoju. Duzy plus jak dla mnie Best in Lublin :)

Tymon

Tak świetna firma jak Phlexglobal będzie miała pracowników natomiast maruderzy niech szukają wrażeń

Zostaw merytoryczną opinię o Phlexglobal - Lublin

• Jak się pracuje w Phlexglobal?

Zobacz opinie na temat firmy Phlexglobal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phlexglobal?

Phlexglobal
  • Pojezierska 90A