Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Sevi

Tragedia. Mieszkania jak piwnice,brak wody brak toalet brak jakichkolwiek zasad BHP, brak wypłat. Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Makumba
@Sevi

Zamówiłem 10 łuków do zrób to sam i 2 łuki karton strzał do zaostrzenia i wszystko przyszło na czas a do Afryki daleko .Polecam bliźniaków

Roma

Szukam osób poszkodowanych przez firmę Bliźniacy. Możemy złożyć pozew zbiorowy aby ukrócić ich (usunięte przez administratora) i bezkarność. Adres firmy jest fikcyjny. Pod tym adresem widnieje mechanik i paczkomaty. Zamówiłam towar, czekam ale już nie zanosi się na to by cokolwiek było wysłane. Firma nie odpowiada na e-maile i nie odbiera telefonów. Jak dzwoniłam kilka razy to wyłączyli telefon.

Pani Sylwio

Jest taki popyt na produkty ,,że Panie z biura też pracują na produkcji

Stały klijent

Kupuje ich produkty tylko z tym logiem , mają 30 letnie doświadczenie. Wiedzą jak to się robi.polecam

Zdesperowana Nowy wpis

Brak opłaconego towaru, brak kontaktu nie odpowiadają na SMS, telefony, wiadomości przesyłane drogą elektroniczną 0 informacji przestrzegam

Ja Nowy wpis

Zakupy zapłacone towaru brak ! Kontaktu brak ! Zwrotu kasy brak ! Jednym słowem sprawa dla prokuratury

Arek Nowy wpis

Ja kupiłem od nich produkty i nadal kupuje . Nie rozumiem dlaczego tu piszesz takie rzeczy . Oni są wporzadku . Oby tacy byli wszyscy ,dobre ceny i dobrą jakość. Polecam.

Sevi

Tomi
@Sevi

Racja to (usunięte przez administratora)

Pani X
@Sevi

Nic się tam nie zmieniło!! Ludzie omijajcie ogłoszenia dotyczące stolarni z nowej soli bo to o nich chodzi!! Brrak szacunku do ludzi wynagrodzenie za 10h to 50zl!! Wyłączana jest na noc woda Oraz wyl.prąd!! Również w niedziele w Dzień. Rozmawialam z prawnikiem sprawę kieruje to TV Oraz zajmie się tym sanepid gdyż warunki wyglądają ja pustostan. Sprawę również kieruje do sadu pracy. (usunięte przez administratora)

Władca twojej istoty
@Sevi

Bliźniaki nikogo nie zatrudniają , dlaczego chcesz by oni ci dali darmowy dach nad głową ,a czy ty byś im dał darmowy dom ????

Luki

Jest woda,jest prąd ,darmowy dom ,nie musisz nic robić .polecam

Makumba
@Sevi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Krystyna
@Roma

Witam. Na FB trafiłam na jakąś grupę z ich produktami i na pewno są tam 3 osoby. Ja na szczęście zamówiłam produkt za pobraniem więc stracone tylko nerwy.

ED
@Roma

Ja tez popieram :ignoruja klijentow czekam na towar oplacony od 12-04 (nie odbieraja tel ,ani mejla wg mnie to (usunięte przez administratora) popieram pozew zbiorowy !

stefan
@Krystyna

słuchaj jeśli się denerwujesz ze tak oni mają popyt duzy , to sie ciesz znaczy ze oni mają produkty niepowtarzalne , sami je tworzą , buduja , z tego co mi wiadomo to ich produktów nie kupisz nigdzie bo oni nie produkują dla zadnych pośrednikó , tylko sami sprzedają , wiec warto czekać na produkty od nich nawet 3 miesiace . polecam ich produkty .pozdrawiam

stefan

jak naciągają ludzi , to dlaczego ich nie zamkniesz do pierdla, dlaczego nie wyslesz dowodów na prokurature , dlaczego nie ujawnisz sie iak piszesz prawde , raczej jesteś małym czlowieczkiem trolem który ma ego urazone , dlatego tu wypisujesz głupoty ,a nie idziesz z tym do sądu , (usunięte przez administratora), kłamczuch donosiciel nieprawdy . ty wiesz ze to portal jest o firmach w których pracują pracownicy . a ty szkalujesz jakieś logo bliźniaki . ty się urwałeś z choinki (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Roma

Witam, także mam z nimi problem, zapłaciłam z góry za produkt zakupiony 23 marca 2024, nie odpisują na maila i nie odbierają telefonu.

@Sylwia

@Sylwia ja dzwoniłam do nich po 15 razy dziennie, pisałam e-maile o rezygnacji z umowy. Zaangażowałam już Rzecznika Praw Konsumenta. W końcu się poddali i odpisali informując mnie, że zamówienie jest w drodze. Wysłali zamówiony towar a także coś na przeprosiny. Także jestem w szoku. Wszystko to nastąpiło po prawie dwóch tygodniach od zamówienia i braku odzewu na wszystkie moje telefony i e-maile. Może spróbuj być upierdliwa. Poinformuj o zerwaniu umowy kupna musza się do tego ustosunkować i wysłać pieniądze do 14 dni, inaczej może się tym zająć rzecznik praw konsumenta.

Pani Sylwio

Jest taki popyt na produkty ,,że Panie z biura też pracują na produkcji

Polecam ,dobre projekty robią

Krystian lange

Polecam ,rzetelni ludzie .

Jacek

Ja towar otrzymałem ,czekałem 3 tygodnie cierpliwie . Rozumiem firmę. Ponoć ich produkty są niepowtarzalne, I nigdzie ich nie kupisz . To jedyny producent na całym świecie. Produkty super jakość polecam

@Jacek

Niepowtarzalne? Jedyny producent na całym świecie ???? ale cię poniosło. Gdyby nie te nerwy to bym skrzynię zwróciła, którą zamówiłam. Deski są popękane w wielu miejscach. Brak zawiasów spowalniających a klapa od skrzyni bardzo ciężka. Dużo żywicy budzącej rece. Naprawdę nic specjalnego.

MAREK
@Roma

Z tego co widać to sami sobie opinie wystawiają pozytywne ,a w rzeczywistości to 2 delikatnie ujmując nie uczciwych (usunięte przez administratora) nie chcę podać danych firmy , siedziba to fikcja sprawdzałem ich w KRD i są wpisani jako dłużnicy podają różne nazwy firm lepiej unikać zakupu u takich ludzi po prostu nabieracze PRZESTRZEGAM!!!!!!

Doradca
@Roma

Zareklamuj ,wymienią na nową . Może pracownik się pomylił bo miał zły dzień. Wyślij im zwrot ,a z pewnością wymienią na prawidłową jakość. Teraz młodzi pracownicy , są nie zbyt inteligentni. Ale oczywiście szefostwo musi wymienić .

andrzej

polecam dobra jakość

KAMILA

polecam , produkt dobrej klasy

Zachęcam zakupów , nigdzie tych produktów nie kupisz ,tylko od nich ,sami projektują produkują i sprzedają ,są najlepsi .

wkurzony klient

Ta firma to (usunięte przez administratora) Zapłaciłam za towar i czekam już 3 tydzień. Zero odpowiedzi ze strony sklepu. Nie odbierają, nie odpisują. Ludzie strzeżcie się.

@wkurzony klient

Towar dobraj jakość, zawsze na czas polecam

Zadowolony
@wkurzony klient

Pewnie Ci wyślą jakieś prezenty , tyle zamówień mają że nie mogą się wyrobić Bracia podnieście ceny .a pozyskacie bogatszych klijentów

Inna

Ja zamówiłam i opłaciłam towar z góry..czekam trzeci tydzień, nikt nie odpowiada ani na moje maile, ani na telefony, ani na smsy, czy to jest jakieś (usunięte przez administratora)

Doti
@Inna

Ja mam podobny problem opłaciłam zamówienie i zero towaru ani możliwości kontaktu Może należy coś z tym zrobić

@Inna

Ja zamówiłem i nie ma żadnego problemu ,produkt super .

Stały klijent

Zadowolony

Ich projekty naprawdę są znakomite ,polecam

Zoska
@Zadowolony

Polecam produkty logowane ,dobra jakosć

Klijent zadowolony

Polecam produkty z logiem Bliźniaki, znakomita jakosć

tych 2 facecików jąkających się to nie uczciwi ludzie (usunięte przez administratora)lawiranci z tego co mi wiadomo podszywają się pod kilka firm wpisani do KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW przestrzegam przed zakupem lub współpracą z tymi ludżmi

Czesiek

Polecam szybka wysyłka ,jakość wysoka godna loga BLIŹNIAKÓW

Czy w Bliźniaki pracuje się na open space?

Sasza

Nawet ,dobrze płacą ,niespodziewałę się,.

Tietia
@Sasza

O dziwo szefowie biegle po ukraiński gadają .Polecam@

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 66 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki