Opinie o Lindab Sp. z o.o. w Wieruchów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lindab Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lindab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindab Sp. z o.o. w Wieruchów

Abcd

Dlugi czas pracowałam w Lindabie i szczerze? Zmarnowane lata w tej firmie.osoba z dlugim stazem pracy bedaca na wypowiedzeniu nie jest brana pod uwage jesli chodzi o swiateczne " prezenty" od firmy.wystarczyloby zlozenie nawet chociazby samych zyczen. A tutaj ? PORAZKA !Wiec mozna stwierdzic ze firma ma w gdzies dlugoletnich pracownikow.kolejna kwestia zmiana konta w kadrach...idac do kadr podpisujac papierek o zmiane numeru konta slysze ze od następnego miesiąca wyplata bedzie na nowe konto.przychodzi nowy miesiac BANG! Wyplata na stare konto! Panie kadrowe albo sie pomylily albo mialy gdzies prośby pracownika bedacego na wypowiedzeniu Jesli chodzi i zarobki pracownik z długim stażem zarabiający stawkę taka sama co nowy pracownik? Smiechu warte.system premiowy też porazka. Jeśli chodzi o Szeligi 150 zl brutto raz na rok? Kolejna kwestia .Mówi się że praca to nasz drugi dom.jednakze jesli chodzi o atmosferę to oceniam w skali 1-6 Na 1!!! Zdarzały się sytuacje że był czas wyliczanyw toalecie pracownikom przez brygadzistki które zachowują się delikatnie mówiąc nagannie. Traktują pracownika co najmniej jak jakiegoś przyglupa. Już nie wspomne o ukrainkach które do gnebione .latają pot im leci z czoła dalej zle.a brygadzistki chodząc co chwila na kawkę na stołówkę maja gdzieś starania innych pracowników. Bo przecież jest podział Polska -Ukraina .Sa wytypowane ulubienice pan brygadzistek a reszta hejt ! Trzeba jeszcze poruszyć kwestie lenistwa brygadzistek ! Jak mozna wymagac od kogos zaangazowania jesli samemu sie nie jest zaangazowanym w swoja prace?WSTYD LINDAB WSTYD! Powazna firma A takie zachowania toleruje? Krótko mówiąc baaaardzo nie polecam pracy w tej firmie.

Lol
@Bardzobyły

Święte słowa. Najgorsza firma. Nie którzy pracownicy są ok,ale to można na palcach policzyć. Jeśli chodzi o przełożonych,to brak słów.

Anonim Nowy wpis

Niestety ze strony studenta chętnego na szkolenie, które widnieje w ofercie Akademii Lindab na stronie, zostałam potraktowana w taki sposób, że jako przyszły projektant nigdy nie skorzystam z usług tej firmy. Kompletny brak kontaktu lub bardzo spodaryczny z pytaniami, na które odpowiedzi są zawarte w poprzednich mailach, a następnie kompletne olanie ze strony Lindab. Brak zapoznania się nawet z imieniem nadawcy wiadomości. Nie dostałam odpowiedzi na maile od ponad miesiąca, co według mnie jest bardzo nieprofesjonalnym podejściem do potencjalnego klienta.

Inga Nowy wpis

Elektromechanik w ogłoszeniu ma wpisane wynagrodzenie liczone od 7 000 zł. wymaga się przy tym minimum rocznego doświadczenia. czy staż dłuższy staż zawyża znacząco oferowaną stawkę? Coś jeszcze na nią wpływa? Partner ma trzy lata w zawodzie

byly Nowy wpis
@Inga

bez wzgledu na firme licza sie umijetnosci i wiedza a ta jest nabywana z wiekiem

@Abcd

Firma Lindab prowadzi dialog ze swoimi pracownikami i na bieżąco wyjaśnia zaistniałe sytuacje. O problemach, z jakimi w pracy spotykają się pracownicy, zawsze można poinformować swojego przełożonego oraz dział HR. Rozmowa i analiza każdego przypadku w ramach struktur firmy jest najlepszą i najszybszą drogą do podjęcia działań zmierzających do znalezienia rozwiązania danego problemu czy sytuacji.

Bardzobyły
@Lindab

BUAHAHAAA DIALOG ? Aż się pierogiem zadławiłem. Prawie mnie zabiliście :) To nie jest dialog tylko nakłanianie do auto denuncjacji. Przełożony to się nie pofatyguje bo sam nie chce podpadać a do HR to od razu spakowani idźcie. Lindab nie ma w zwyczaju rozwiązywania problemów, On się ich pozbywa.

@Abcd

A czym się różni stary pracownik od nowego? W czym jest lepszy? Każdy wykonuje te same polecenia, robi to samo. A że ktoś dłużej pracuje? Tym ma być lepszy? Raczej szybciej wyleci...

Dark_Angel
@Nowy

To samo miałem napisać... Starszy od reki ma oznaczać lepszy? Bardzo dobrze, że firma traktuje ludzi tak samo, niezależnie od stażu!

zainteresoawny
@Abcd

brzmi jak opowieść z (usunięte przez administratora), ale nie dziwi mnie to, Dzięki za uczciwą opinię, już mi się "odechciało" tam pracować

@pracownik
@zainteresoawny

Ile ludzi tyle opinii :) w Lindab pracuje ponad 300 ludzi - ta jedna opinia jest „uczciwa”? Super ze ci się odechciało bo nie takich tutaj nam potrzeba.

@Lindab

Serio? Jakoś byly podejmowane próby rozmów z kierownictwem i coś to dało? Zresztą o czym my rozmawiamy? Wiadome ze firma musi się jakoś wybronić i wykazać w tej kwestii.faktycznie ktos skomentował ile ludzi tyle opinii wiadome ze inna atmosfera bedzie na Wieruchowie inna na Szeligach.po to jest go work by wyrazac swoje opinie na temat pracodawcy.w moim odczuciu niestety opinia baaaardzo negatywna .łapka do dołu.!

@zainteresoawny

Przecież tamta opinia jest z przed prawie 2 lat. Warunki, osoby, otoczenie mogły się zmienić. Pójdź na rozmowę, spróbuj i wówczas ocenisz. Firma z kapitałem Szwedzkim gdzie dbają o ludzi, dobrze płacą, pomagają i rozwijają z pewnością też w Polsce dobre praktyki stosuje.

Elo
@Abcd

Minęły już 2 lata od wpisu nic się nie zmieniło xd każą (usunięte przez administratora) a brygadzistki i brygadzisci nic nie robią

Szoszon
@Marek

Co ty wogłle opowiadasz za głupoty to że szwedzka to nic nie znaczy gdyby kierownictwo i reszta było że Szwecji to pewno było by inaczej . Nic się nie zmieniło od tamtej pory cały czas jest to samo

Hue
@Abcd

Dalej nic się nie zmienia w tej firmie?ktoś ma jakieś info ?

Lindab

Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby naszym Pracownikom dobrze się u nas pracowało i słuchamy ich zdania. Zachęcamy do podzielenia się swoimi konkretnymi uwagami na temat pracy w Lindab, pisząc na adres: kontakt.kadry@lindab.com.

Lol Nowy wpis
@Bardzobyły

O co może chodzić z tą tutaj oceną załadunku? :D widzę, że negatyw akurat chyba od klienta się pojawił i zastanawia mnie przyczyna. zależy na która zmianę się trafi? Pisali w ofercie, że są dwie, czy na którejś teraz robi się lepiej?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex

Czesto odwiedzam tą firmę. odczucia mam mieszane. w dziale handlowym-zawaleni robotą, dodzwonic sie nie da, jak już człowiek przyjedzie to rzucają mięsem. rozumiem strem i wszystko ale jakieś standardy obowiązaują...na magazynie porażka. bajzel, brak ludzi,kobieta nimi zarządzająca ciągle na wszystkich się drze. chyba takie standardy. wielki plus dla pani z recpecji (tylko jednej)-zawsze uśmiechnieta, pomocna i zaangażowana , druga pani ciagle chora ale na taką wyglądająca, ale gadająca z męzem o marchewce, nigdy nie przejawiła zadnego zaangażowania, wręcz przeciwnie, zawsze wycofana.firma z dobrym asortymenetm ale chyba z mocnymi brakami kadrowymi...

Poważnie tak jest, że jak nie chcesz zrobić nadgodzin, bo nie możesz czy cos to z wolnego biorą czy ja cos źle widzę po tej ostatniej opinii? te nadgodziny jak są w ogóle płatne? Ja i tak na eksport chce iść, widzę ze tu raczej była mowa o innym stanowisku ale mimo wszystko mnie to zaciekawiło. Na inne działy także się to przekłada? Była wzmianka o braku logistyki, to jak ludzie na tym eksporcie sobie w sumie radzą? Opiszecie mi ten dział?

Widzę, że wpadła opinia od byłego operatora a czy ktoś z obsługi klienta tez by się znalazł by napisać parę słów? Macie do siebie dostępna ofertę na takiej stronce. Po opisie widzę ze nie trzeba doświadczenia z drugiej strony nie ma także podanych widełek. Czy występują może jakieś premie lub prowizje? Nie widzę chyba o nich wzmianki w opisie. Interesuje mnie raczej dłuższa współpraca, pytanie wiec czy warto w tym kontekście się interesować?

Były operator

Lindab w Wieruchowie pracowałem tam jakiś czas i praca nic specjalnego kasa średnia wręcz słaba bym podkreślił , dodatki za pracę w nocy , premie ale to Jak ktoś chce na chwilę się załapać to ok ale na dłużej to nie ma sensu. Zarabiałem więcej od ludzi ze stażem 8,12 lat. Zero podwyżek , a jak już dostaniesz operatora po 10 latach pracy to dostaniesz 500zl brutto po 10 latach ... Jak mieszkasz na wsi w okolicy to dobra praca blisko ale jak jesteś z Warszawy to szukaj lepszej bo można ją znalazłem i dużo , dużo więcej zarabiam a pracy , stresu znacznie mniej. Magazyn jak nie masz uprawnień na wózki to nawet nie próbuj, przerzucanie rur spiro czy to śnieg , deszcz czy 35+ tragedia.

Przemek

Na stronie firmy jest oferta pracy dla blacharza. Obiecują m.in. premie regulaminowe i wewnętrzne szkolenia. Czy mógłby ktoś opisać, na jakie premie można liczyć i jak wyglądają te szkolenia?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Lindab Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Magazynier?

były

mam pytanie dotyczące stanowiska -specjalista utrzymania ruchu- jakie są prawdziwe wymagania dotyczace tego stanowiska i jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku?

Danuta
@były

Co rozumiesz poprzez pojęcie "prawdziwe wymagania"? Widziałeś ogłoszenie na stronie firmowej? Tam z tego co widziałam maja wypisane 6 punktów co i jak. Niby jest napisane, że doświadczenie min 2 lata, wiadomo czy dałoby rade ugadać sie na jakiś staż jeśli ktoś nie ma pełnych dwóch lat nabitych?

@Danuta

chodzi o zakres obowiązków.czy jest scisle okreslony,ewentualnie wspomniany zakresa zawiera slowa-wytrych"oraz wykonywac inne polecenia przełożonego".jesli tak tak,tooferta pracy jest niekompletna,pozdrawiam

Celina
@były

Przemilczana sprawa i aż sana zaczęłam się nad nią zastanawiać. A jacy są aktualni przełożeni? oceni ktoś relacje jakie tu panują pod tym względem? pomiędzy pracownikami natomiast jaka występuje teraz atmosfera?

magnum86

Witam, Firma Lindab aktualnie szuka osoby na stanowisko Kierownik Produkcji. Czy możecie podzieli się aktualnymi opiniami na temat tej firmy, stanowiska, dlaczego rekrutują na podane stanowisko, co z osobą sprawującą obecnie to stanowisko, jakie zarobki, atmosfera, szefostwo, itd.?

Potencjalny
@magnum86

Ja również się podepnę pod pytanie. Czy ktoś podrzuci więcej informacji na ten temat?

Czy Lindab Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Lindab

@Pytanie W Lindab Sp. z o.o. jesteśmy otwarci na zatrudnianie pracowników w różnym wieku, również studentów. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania naszej firmy. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszym Działem Kadr oraz przesłania swojego CV na adres: kontakt.kadry@lindab.com.

Zbyteczny

Nie zapominajmy o mobbingu który jest w firmie a z którym kierownictwo jak i zarząd kompletnie nic nie robią pomimo wielokrotnego zgłaszania tego faktu.

Obiektywny
@Zbyteczny

Jeśli masz dowody zgłaszasz takie przypadki do odpowiednich instytucji, jeśli nie masz to ten wpis jest taki jak twój nick : Zbyteczny - czyli niepotrzebny i nieprzydatny.

@Zbyteczny

Ja osobiście tam pracowałem parę miesięcy, bez mikrofonu ani rusz tylko blisko bądź tej osoby jak chcesz nagrać rozmowę bo głośno na produkcji jest przy tych maszynach i trzeba dobrze mikrofon umiejscowić. 3maj sie i walcz o swoje prawa

@Zbyteczny

W Lindab funkcjonuje "Procedura przeciwdziałania mobbingowi", zobowiązująca wszystkich pracowników do zgłaszania niepożądanych zachowań o charakterze mobbingu do Specjalnej Komisji Antymobbingowej. Pracownicy mają również możliwość anonimowego zgłaszania niepożądanych zachowań z wykorzystaniem narzędzia internetowego Whiste-blowing system, który umożliwia zgłaszanie naruszeń w sposób jawny i anonimowy tak by zachęcić pracowników do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości w firmie bez ryzyka odwetu.

Wemil
@Lindab

Komisja Antymobbingowa !! - taka jest w każdym oddziale Lindab w Europie ? To coś nowego - ale bardzo dobrze że firma się interesuje i reaguje na takie praktyki

Emilia
@Zbyteczny

Cześć @Zbyteczny, opisz proszę dokładnie sytuacje w których dostarczyłeś mobbingu w Lindabie. @Obiektywny, nie każdy jest na tyle zdeterminowany i silny psychicznie, żeby zgłaszać takie sprawy do sądu - na tym właśnie żerują osoby mobingujące.

Dzony

Święta prawda w 1000%

DD

Pracuję długo nie ma znaczenia czy jesteś młodym czy starym pracownikiem. Nie jesteś kolesiem z mafii "Ostrówka" po prostu jesteś nikim, takie mięso armatnie. Ostatnio widziałem napis nad biurkiem koordynatora do spraw produkcji i człowieka "odpowiedzialnego" podobno za (usunięte przez administratora) w firmie "NIGDY NIE UFAJ LUDZIOM Z PRODUKCJI" piękny wypalony na laserze. To już daje do myślenia. Wyżej jest wszystko opisane więc nie będę się powtarzał. Dla młodych szkoda ich czasu i zdrowia. Wszystkim znajomym radzę obejść szerokim łukiem i iść dalej. Pozdrawiam Zarząd który nic z niczym nie robi. W firmie Lindab nie walczą z problemami po prostu ich sie pozbywają

Jaga
@DD

Hej @DD wooow (usunięte przez administratora) w Lindab? Kto jest bosem? ???? Chcesz się przyłączyć i szukasz sposobu? Czy jesteś na tyle słaby ze nikt cie nie chce i jesteś sfrustrowany i się użalasz? Żeś chłopie napisał takie bzdury ze aż żałosne.Śmiać się czy płakać... Zajmij się pracą a nie podjudzaniem...

@DD

witam wszystkich.jesli dobrze sie domyslam osoby popelniajcej wpis,to jest cos na rzeczy.w tej firmie ze strony nadzoru,z wyjatkami,taki napis jesli byl to jest mozliwy.niektórym pomyliły sie czasy i funkcje.przełozony bez wzgledu na funkcje i stanowisko mimo wszystko zależny jest o pracownika stojacego przy maszynie.dlaczego to pozostawiam do oceny i zastanowienia sie.

rudy
@Jaga

Bo to jakiś trol piszący na zmówienie

XYZ

Firma jest 100 lat wstecz z panujacymi na rynku standardami. Słabo. Nie polecam.

Robert
@XYZ

Możesz napisać co dokładnie masz na myśli? Czego nie ma w Lindab a być powinno, lub co zostało a powinno być 100 lat temu wyeliminowane.

Rudy
@XYZ

Szczera prawda

Witam, pojawilo sie ogloszenie na przedstawiciela na teren woj pomorskiego i zachodniopomorskiego, czy ktos moze sie wypowiedziec o warunkach pracy ph ? o jakich zarobkach mozna mowic ? oraz jaka atmosfera w tym rejonie ? z gory dziekuje

Potraktowali mnie na rozmowie rekrutacyjnej po prostu jak jakiegoś ostatniego śmiecia.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie, Wszystkie osoby biorące udział w procesie rekrutacyjnych traktujemy z szacunkiem i z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy zawsze za tym, aby rozwiązywać problemy i merytorycznie o nich rozmawiać. Jeśli należy jakieś procedury poprawić prosimy o kontakt z naszym działem HR.

Mateusz
@Lindab

U mnie proces rozmowy rekrutacyjnej przeszedł bardzo profesjonalnie, rozmowa przebiegała w miłym tonie

Co się stało z ekipą z busa z Radomia mało ich coś jeździ

Daniel

Firma ok jeśli chodzi o zarobki i atmosferę pracy polecam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o Lindab Sp. z o.o. - Wieruchów

• Jak się pracuje w Lindab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lindab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lindab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lindab Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lindab Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lindab Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Sochaczewska 144
    05-850 Wieruchów