Opinie o Jadar Ra Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jadar Ra Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jadar Ra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadar Ra Sp. z o.o. w Radom

Ciekawi mnie jakie to firma ma w zanadrzu benefity pracownicze i socjal? Znalazłam ofertę pracy do kadr i płac i jak ponownie otworzą rekrutacje chyba będę aplikowala na specjalistę. Co sądzicie, czy warto. Zarobki na umowie o prace ile mniej więcej wynoszą?

piotr

Uwaga, ostrzegam wszystkich kontrachentów przed stosowaniem przez firme Jadar Radom nieuczciwych praktyk polegających na doliczeniu horendalnie wysokich stawek za transport ! bez uzgodnienia i po opłaceniu faktury!!!

Dominika
@piotr

Rozumiem, jednak to forum służy raczej wymienianiu opinii pracowników o firmie. Na takie informacje liczyłam, bo Jadar Ra szuka poprzez swoją stronę operatorów maszyn i ochroniarzy, warto byłoby poznać za i przeciw pracy dla nich.

10emi Nowy wpis
@piotr

No sorry, nie zdarzyło mi się, żebym nie wiedziała ile mam zapłacić za transport, każdy informuje, że jest płatny, chyba, że pracownik zapomniał poinformować z rutyny.

Irena Nowy wpis

Cześć, ja w sprawie pracy pracownika technicznego w dziale marketingu. Ktoś się orientuje, jakie obecnie zarobki można tam osiągnąć? I na jakiej umowie? Niestety nie wiem, skąd wziąć bardziej szczegółowe informacje. Może tutaj ktoś mi powie?

abecede Nowy wpis

Witam. Czy są przyjęcia w Radomiu na kierowce c+e najlepiej patelnia?? Jakiś kontakt do kadr w celu wysłania swojego CV bo na stronie nic takiego nie ma??

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Jadar Ra Sp. z o.o. na stanowisko ELEKTRYK, OPERATOR AUTOMATÓW PRODUKCYJNYCH? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
max

witam, moze ktos ma namiary na starych pracownikow co tam pracowali?

Sa
@max

W jakim celu szukasz?

PP

czy starą kadrę przetrzebili pracuje jeszcze sławna Irena z kadr a reszta wazelin

10emi
@PP

Poszła na emeryturę kilka lat temu, ale była chora też

Niestety bardzo zawiodłam się na pracy w tej firmie. Wszystko było pięknie do czasu. Obiecywano mi ze po urlopie macierzyńskim będę mogła wrócić do pracy. Kilka miesięcy przed końcem urlopu próbowałam skontaktować się zarówno z dyrektorem, jak i nawet już prezesem żeby otrzymać jakakolwiek informacje w tej sprawie. Od czerwca do sierpnia absolutnie nikt nie odbierał moich telefonie ani nie opisywał na maile. O tym ze umowy mi nie przedłużono dowiedziałam się od księgowej kiedy zadzwoniłam z pytaniem skąd taka duża wypłata. Okazało się ze to ekwiwalent za urlop. Na dodatek firma wymyśliła sobie ze będą zatrudniać na dwie umowy po pół etatu, jedna w jadar ra a druga w jadar. Mówili ze nie ma to większego znaczenia. Nic bardziej mylnego. Gdy zgłosiłam się po zasiłek dla bezrobotnych okazało się ze na umowach jest mniej niż najniższa krajowa co pozwala firmie nie płacić na fundusz pracy i zasiłek się nie należy. Także tak to firma traktuje tych co pójdą na zwolnienie. Tam trzeba się poświecić i pracować bez przerwy. Zatrudniają tylko swoich. Dlatego „ firma rodzinna”. Nie polecam, niestety.

Sławomir

Szkoda, że tak się zawiodłaś, zupełnie Cię rozumiem, to mega przykra sytuacja i podejście. Próbowałaś się kontaktować z dyrektorem albo prezesem jeszcze raz? Może coś by się zmieniło, bo widzę, że zależało Ci na tej pracy.

@Sławomir

@Sławomir niestety, umowa się skończyła, wypłacili ekwiwalent i tyle. Pojechałam potem po świadectwo pracy, pozabierać swoje rzeczy i się pożegnać ze znajomymi i akurat okazało się, ze dyrektor chwile temu wyjechał. Szkoda. Po 3 latach pracy nawet nikt nie powiedział dziękuje albo chociaż było miło cię poznać.

Karol

No tak to trochę nieprzyjemna sytuacja szczególnie, że chciałaś wrócić po macierzyńskim. Tak nie powinno się traktować młodych matek. No i jeszcze brak możliwości pójścia na zasiłek przez umowę. Wszyscy pracują na dwóch umowach, żeby szef mógł ominąć fundusz pracy?

Jaga
@Karol

Jak już znajdą kogoś na to miejsce to nie przedłużają umowy po macieżyńskim i tyle.

Czy w Lublinie poszukują kierowców ? Maja tam cementonaczepy ?

Kill
@Marcin

Szukają ale naprawdę trzeba być twardym psychicznie by zmierzyć się z taką firma a raczej dyrektorem pseudo katolem i jego kierownikiem zabitym gwoździem

Katarzyna
@Kill

Ojej.. trochę zaniepokoiła mnie Twoja opinia. Może ktoś jeszcze wypowiedziałby się na ten temat? Jak sytuacja wygląda obecnie? Atmosfera pracy w Jadarze uległa może zmianie na plus na przestrzeni miesięcy?

Dziki
@Katarzyna

Praca jak w (usunięte przez administratora). Bez przerw po 10.. Ludzie przy maszysznach jedzą nie polecam jak najdalej od syfu..

Katarzyna
@Dziki

Faktycznie pracuje się po 10 godzin w Jadarze? I tak codziennie czy tylko czasami się to zdarza?? Jak w takim razie wygląda wynagrodzenie przy takiej ilości godzin miesięcznie?

Sławomir
@Dziki

Ale jak to, pracujecie po 10 h i nie macie przerwy? To w takim razie chyba nie pracujecie na UoP? No chyba, że przepisy nie są tutaj przestrzegane ...

Kamil

Proszę o rzetelne informacji ile w tej firmie może zarobić pracownik umysłowy? Konkretnie Doradca. ds Handlu? Interesuje mnie również atmosfera w firmie bo z własnych obserwacji wiem, że ta jest nawet ważniejsza niż gaża. Pozdrawiam, Kamil.

@Kamil

Cześć, też jestem ciekawa, właśnie weszłam na forum po to, żeby się dowiedzieć czegoś o pracy w Jadar. Pytasz o warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy ds. Handlu. A czy wysyłałeś już CV do firmy? Jeśli tak, to napisz, czy dostałeś informacje zwrotną.

Kamil
@Irena

Hej, Nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Na forum też posucha... :(

Pawel

Po ile godzin w sezonie tyracie ? na koparkach czy produkcji betonu w upaly jak jest na zewnatrz ktos cos napisze czy np od 4/5h rano do poludnia czy po 10 12 h jak to jest

@Pawel

Nie polecam praca ciężka fizycznie i psychicznie ....poła i religijny bankrut cie wykończą

Navara

Witam.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca operatora ładowarki tzn czy dochodzą jakieś dodatkowe zajęcia może ktoś zna stawkę godzinową bo jest ogłoszenie na olx.No i co się stało z operatorem?

Irena

Witam, widzę że na stronie pojawiło się ogłoszenie na Operatora automatów produkcyjnych, nie wymagane jest doświadczenie, ale ktoś doradzi czy praca jest trudna i ciężka? Idzie się nauczyć tej obsługi?

Obiektywny

Pod wzglegem wyplacalnosci firma ok wyplaca wynagrodzenie wedlug kodeksu pracy 50 i 100 zawsze na czas...dodatkowo sa wczasy pod grusza paczki na mikołaja obuwie i odziez robocza...to by bylo na tyle z plusow...a teraz minusy pierwszy najwiekszy minus to sprzet na jakim trzeba pracowac to znaczy ładowarka bez hamulcow i oswietlenia...to znaczy dwie lampy z przodu sa ktore swieca jak postojowki...z tylu nie ma...czas oczekiwania na kupno zarowek to okolo 3 miesiace tak uslyszalem od brygadzisty...ponadto przyjmukac soe na operatora ladowarki tak naprawde jestes operatorem kruszarki ktora wiecznie sie psuje i ja zasypuje srednio 2 razy w tyg i wszystko trzeba odrzucac ręcznie czasem nawet kilkanascie ton...lopata z reki nie odchodzi...dyrektor przychodzi z rana i ma pretensje za poprzednia zmiane co na ktorej Cie nie bylo... ogolnie narzedziapracy operatota ladowarki to przewaznie łom łopata i mlot...i jeszcze jedna sprawa na jednych ze zmian brygadzista jest szwagier dyrektora...zmana nie czysci mieszarki noe sprzata itp itd... wiec nastepna zmiana robi to za nich wiec przerzucenie okolo 10 ton recznie i mlotem nie jest rzadkoscia...a brygadzista bezczelnie sie smieje i mowi ze jak nie pasuje to prosze pozalic sie dyrektorowi...coz taki mamy klimat w zakladzie sa rowni i rowniejsi...stawki tez bardzo marne mozna powoedziec ze bardzo nieadekwatne za takie oranie bo praca nie mozna tego nazwac....nigdy w zyciu takiej firmy TakNieTa opinia jest: Obiektywny Nowy wpis05.12.2018 14:13 @Obiektywny Opisalem prace w zakładzie w bolechowicach :) moze w innych zakladach jadaru jest lepiej i inacze..a i jeszcze jedno dyrektor bolechowicach w pierwszym dniu (usunięte przez administratora) mnie na 100 procent wynagrodzenia za sobotę przyszedłem w sobotę a on wpisał mi w piątek...tak się nie robi Panie dyrektorze delikatnie mowiac

Julian

Carl no tak zdarzylo sie i mi ale wez nieuku dwa ortograficzne w jednym wyrazie no i to morze sródziemnomorskie moze raczej śródziemne .Dobrze ci radze zajmij sie pracą naprawde dobrze ci radze i nie ublizaj ludziom bo to swiadczy o tym ze nie tylko jestes nieukiem ale też burakiem

@Julian

Gdzie byłaś na wakacjach nad możem hehehe

@Carl

To forum służy przede wszystkim do wymiany merytorycznych opinii na temat miejsc pracy i pracodawców. Trzymajmy się proszę tego. Pracujesz w Jadar Ra Sp. z o.o.? Powiedz coś więcej na temat pracy tam.

Leon

Jeden lepszy od drugiego Julian nie popisales sie bardzo ale ty Carl jestes nie do pobicia w jednym wyrazie dwa byki i to jakie i ta tresc ..chlopie co ty masz w tej pustej glowie ,skoncz moze z tym pisaniem bo z kazdym wpisem pokazujesz jakim jestes prymitywem

@Leon

Tylko na forum taki cwaniak jesteś a w pracy to zwykła ciotka

Kierowca jadar lublin

Jak masz cos do napisania to pisz o sobie a do pracy czy placy kierowcy sie nie mieszaj.

Prezes
@Kierowca jadar lublin

Jak sie (usunięte przez administratora) to sie lepiej zarabia

Marek ss

Dodo i Julian brawo chłopcy jestem z was dumny wasze gardła są najgłębsze w całym Jadarze nikt tak jak wy nie potrafi mi służyć ustami. Będzie premia $$$

Carl

Julian ty (usunięte przez administratora) Morze jest Bałtyckie Śródziemnomorskie itp i ty mi piszesz że jestem analfabetą. Może to jednak ty jesteś mistrzem ortografii. Hehe pałoroby (usunięte przez administratora)

Julian

Carl gamoniu hańba ci ty weź przeczytaj co ty napisales nie masz do tego glowy nie dosc ze jestes analfabetą to do tego jeszcze bezmózgiem tak nie morze byc wywalam cie ze stada he he he he he he

Dodo

Carl ty głąbie podnóżek pisze się przez ó i ż. Nie rób siary, co o nas pomyslą w innych oddziałach Jadaru.

@Dodo

Lepiej walić błędy niż dawać się walić w tyłek dodo i Leon a o pole wszyscy wiedzą jaką jest pałą hehehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Jadar Ra Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jadar Ra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jadar Ra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jadar Ra Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Marii Fołtyn 6B
    26-600 Radom