Opinie o SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Bobi

(usunięte przez administratora) Ludzie nawet wody nie mogą się napić, a jedyne tłumaczenie to "to specyficzny obszar" może pora sprawdzić czy PiP ma takie same zdanie na ten temat. Reasumując nie polecam zakładu: -brak podwyżek -nie potrafią rozwiązywać problemów produkcyjnych -zawsze winny jest pracownik -zachowania kierowników produkcji, które można zakwalifikować jako mobbing Nawet jakby podnieśli do tych 3200zl to wciąż za mało na ten patozakład

Anonimowy
@Bobi

To chyba o innej firmie mówisz Bo ja pracując na piecu mogę się napić wody kiedy chce

Pracowałam tu przeszło kilka lat , i to był największy błąd. Na samym początku kiedy to rządziły jeszcze japońce to było odczuć że nie zarabia się najniższej krajowej, ba nawet pamiętam podwyżki dwa razy w roku. Wszystko się zmieniło po ich odejściu. Traktowanie ludzi jak numerki. Rzucanie po liniach , najlepszy pracownik potrafił robić po 4-5 obszarach za tą samą stawkę co nierób robiący na jednej linii. Ukladziki wśród "liderów" lizusy miały najlepiej, pracownik sumienny oddawany na inne działy. Na szczęście gehenna się skończyła i dziś mogę śmiało powiedzieć że nie polecilabym nikomu tej pracy. Śmieszne certyfikacje , ocenianie z (usunięte przez administratora) Brak liderów z prawdziwego zdarzenia. (usunięte przez administratora) Hala mała nieporozumienie, nie życzę najgorszemu wrogowi. Uciekajcie stąd , tu się nie da zarobić.

Prawda boli

(usunięte przez administratora) A przecież było kiedyś mówione na zebraniu, że trzeba być elastycznym i że to nie te czasy, że stało się 20 lat przy jednej maszynie, a jednak rotacja nie dotyczy wszystkich. Osoby które są rotowane, zarabiają tyle samo co damy stojące w miejscu. Bardzo sprawiedliwe, ale to jest właśnie w a z e l i n a.

Hymmm

Ile jeszcze PRZYMUSOWEGO wolnego będzie trzeba wziąć w tym roku? To już jest przesada... Urlop jest indywidualną sprawą każdego pracownika, a nie, że Ci wymuszają wzięcie go w wyznaczone dni przez firmę.. a może by tak to zgłosić?

Wysyłanie pracownika na urlop bez porozumienia z pracownikiem jest niezgodne z prawem. Jeśli w zakładzie pracy brakuje pracy z przyczyn dotyczących pracodawcy, dochodzi do przestoju w pracy, o którym mówi art. 81. Kodeksu pracy: Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania – 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów.

smiać się czy płakać

200 zł albo 300 zł wczasy pod gruszą .......

Kinia
@1000%

Czemu dopiero we wrześniu wypłacają ten dodatek? Swoją drogą są jakieś inne benefity u was? Albo inne dodatki pieniężne np na święta?

Marek Aureliusz

Witam ma być merytorycznie i zwięźle zatem temat pieniędzy zostawiam dla tych którym nie chciało się uczyć i teraz mają z tym problem Firma mała gdzie wszyscy się znają i.traktują po imieniu a nie po numerze jak w korpo Kilka rzeczy bym zmienił ale nie moja w tym głowa

@Marek Aureliusz

Napiszesz, czy jeśli nadal operator produkcji pracuje na 3 zmiany, to czy firma przyznaje dodatek za pracę w nocy? Co do zarobku podawano 4500 zł brutto, choć było to 2 lata temu. Kojarzysz, czy ta kwota już się zmieniła?

Żółta

Stawka godzinowa dla pracownika produkcji to 23,5-25 brutto i do tego ryżowa premia 450 zł brutto. Za nocki najniższy dodatek z możliwych. Miała być kraina marzeń a jest kraina bagnem i ryżem płynąca.2 lata temu kto inny zarządzał produkcja w tej chwili mamy szefa produkcji nie wiedzącego co dzieje się na hali jedyne co ogarnia to żarty polityczne i excela. Kiedy w tej firmie był porządek i szacunek dla ludzi dzisiaj mamy bałagan i straty w dziesiątkach tysięcy w skali miesiaca i odbieranie premii za reklamacje bo koleś nie wie kiedy ci gdzie pojechało i kiedy było wyprodukowane

@Żółta

Heh co znaczy ryżowa premia? Czyli na co lub z jakiego tytułu jest ta premia? Serio nie kumam, jestem z zewnątrz. A i co do nocek, jest na tej zmianie zapewniony ciepły posiłek od firmy?

@Żółta

Jak to jest z tymi nockami, znaczy ile razy w tygodniu czy w miesiącu pracownik ma nockę? A, co do szefa produkcji, to na takie posady kierownicze firma zawsze bierze osoby z zewnątrz, nie prowadzi rekrutacji wewnętrznych?

Śledziowa

Ci zatrudnieni podczas rekrutacji wewnętrznej są tańsi i bez kwalifikacji ale zgadza się koszt zatrudnienia w excelu. Językow obcych nie zna żaden lider , zmianowi to ledwo potrafią pisać po polsku co im nie wychodzi nawet z kartki czytają z błendami i ta baba w firance co mlaska jak mówi fuuuj. Zewnętrznie przyszedł może ktoś ogarnięty za odpowiednie pieniądze

Śledziowa

Pracuje w biurze więc muszę znać angielskiego

Luiza Nowy wpis
@Marek Aureliusz

Spodobał mi się ten wpis, serio, coś mówi i nie jest takie negatywny. I co do traktowania po imieniu, to znaczy, że struktura jest płaska i nie czuć hierarchii? Pytam bo chciałam wysłać cv na posadę asystentki w dziale jakości no i to praca raczej niskiego szczebla.

Wojtek

Jak operator może być mało wykwalifikowany, skoro przed przyjęciem do pracy selekcjonuje się kandydatów, a później ich szkoli? Gdy potrzeba im było operatora linii produkcyjnej, to według oferty trzeba było umieć posługiwać się przyrządami pomiarowymi, czy mieć najmniej 2 lata doświadczenia.

100$ Nowy wpis

Te podwyżki i oceny to śmiech na sali ,liderów specjalnie rotują a potem dziwota że cię nie znają i takie oceny dają jak był jeden lider dłuższy okres czasu to bynajmniej dał sprawiedliwą ocenę ,dadzą 2 zł i myślą że człowiek będzie się cieszył.

ha ha ha Nowy wpis
@100$

to ze pracujesz z jednym liderem długo to nie oznacza ze będziesz sprawiedliwie oceniony

K Nowy wpis
@ha ha ha

To prawda, zależy od lidera. Jedni pracując z ludźmi 4 miesiące ocenili dobrze a inni po kilku latach zrobili tak żebyś nie dostał za dużo

Bralem

Wg info Włoch terka dostała podwyżka od każdego operatora wygrzmoconego 100 Ziko na miech

Hymmm

@Hymmm

Oooo no to słabo jak każą brać wolne. A co jak ktoś właśnie nie chce, jak odmówi wzięcia urlopu w tym czasie, bo chce go wybrać w trakcie wakacji? Są jakieś negatywne konsekwencje tego, że pracownik odmawia? Pytam szczególnie o pracę jako specjalista ds zakupów. Jak wiecie, to napiszcie.

Marian

Musisz jeśli masz dużo starego z ubiegłego roku. Twojego zaplanowanego wypoczynkowego nikt ci nie ruszy.

Pal
@Marian

"zaplanowanego wypoczynkowego" czyli tego który mamy z góry narzucony w sierpniu jako postój? nikt już nie ma starego urlopu ponieważ wszyscy zostali na niego przymusowo wysłani w lutym. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Pracy jest mało, plany są niskie i pracownicy mają wykorzystywać SWÓJ urlop wypoczynkowy według widzimisie pracodwacy.

@Pal

No to czemu zwalniają za L4? Później wszyscy chorzy cierpią na tym że ktoś wziął L4 na wyjazd za granicę, bo mu z żoną urlop pasował w innym terminie. Może na te postoje L4 trzeba brać. Dać do przemyślenia w kadrach? Ale do kogo ja to pisze. Pan kazał sługa musi.

@Pal

Ja dobrowolnie mam na sierpień po wypłacie. Od czasów wielkiej powodzi w lipcu w Polsce urlop rzadko spędzam.

@Pal

Sierpień to jest dobry termin. Nie wiem czego się czepiasz. W innym wypadku nie udałoby się tyłu pracownikom na raz udzielić urlop w terminie wakacyjnym. Już podczas planowania urlopu większość miała by we wrześniu, październiku, a w najlepszym wypadku w maju bo pierwszeństwo jest dla rodzicow dzieci w wieku szkolnym.

Dział zakupów.
@Marian

A no do kogo ty piszesz. Zgodnie z prawem na początku roku każdy pracownik powinien być zobowiązany do przedstawienia swojego planu urlopowego co do 22 dni, 4 zostają na żądanie. Pracodawca może potwierdzić, a może nie zatwierdzić, ze względu na brak obsady w danym terminie. Należy układać plan tak żeby w danym dniu była osobą która ciebie zastąpi. Dlatego najlepiej jak pracownicy swój plan układają między soba. Ale to chyba przez to bezstresowe wychowanie takie kabały tu wychodzą i wieczne pretensje.

@Dział zakupów.

Prawnie pracodawca może zarządzić połowa twojego urlopu reszta to twoja sprawa piszesz urolog z wyprzedzeniem i go dostajesz kto sobie pozwala na odrzucenie sam pozwala sobie na gwałcenie swoich praw i teror

@.

Co za bzdury, nigdzie nie ma przepisu że może rozdysponować twoją połową urlopu, jest przepis że na początku roku powinieneś rozplanować urlop na dane dni. Tutaj tego nie ma, mamy odgórnie narzucony postój w sierpniu i wiemy że w święta też to jest wszystko. Teraz postój w majówkę jest niezgodny z prawem pracy. Pracodawca nie może zmusić do urlopu jeśli nie ma pracy z winy pracodawcy należy się postojowe!!! Czyli nie mogą nas zmusić do wzięcia tych trzech dni Związki?? Jest ktoś w nich?? Macie przykład jak coś Leszek robi, ja bym go już dawno pogonił, otwórzcie oczy, chcecie związki to poszukajcie kogoś kompetentnego A teraz czas start kiedy mój komentarz zostanie usunięty, jak wszystkie inne niedogodne dla(usunięte przez administratora)

Złożenie aplikacji następnie krótka rozmowa telefoniczna zaproszenie na spotkanie

Zwięźle i na temat przebieg dotychczasowej pracy na czym polegała oczekiwania firmy i moje nie obawiajcie się potencjalni kandydaci bez tortur umysłowych bądźcie sobą i przedewszystkim szczerzy

Hej, opłaca się aplikować na automatyka zmianowego w dziale utrzymania ruchu? Bo na produkcji z tego co ktoś napisał to nie zarabia się najlepiej. Automatycy są stawkę wyżej mam nadzieję. Premie też są wyższe czy wszyscy do jednego worka jeśli chodzi o dodatki finansowe?

kefir

nie do nasz sukają automatyka, tylko w Wolbromiu - w innej firmie

Limonka

Zgadzam się dosłownie że wszystkim.... Przy poprzednich rządach jeszcze jakoś to szło... Również przepracowałam tu kilka lat, na szczęście to już czas przeszły ???? w zakładzie rządziły układy, układziki, generalnie możnaby książki o tym pisać... O traktowaniu pracowników przez co po niektórych liderów włącznie... Także nikomu nie poleciłabym tej pracy.

Prawda boli

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. na stanowisku Asystent/-ka? 4 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Bobek

Dobry. Są może przyjęcia dla kobiet na produkcję?.

Małgosia

Witam. czy jest szansa na omówienie bieżących warunków dla Pań? Chce się jak na razie tylko wstępnie rozeznać. Czy od stycznia tez będą nabory? i czy cos konkretnego u Was się zmienia w tym okresie?

@Małgosia

Nabory pracowników są cały czas. W okresie zimowym pracujemy bez zmian. Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą co jest głównym plusem.

Sylwia
@Małgosia

I nie daj Boże żebyś zachorowała i poszła na L4, bo tu ci nawet umowa nie pomoże

Hyhy
@Sylwia

O tak, panie z HR chyba się nudzą i nawiedzają każdego, kto jest na L4.. komedia po prostu.

@Hyhy

Hahahah serio, pracownik HR jeździ do domu pracowników na L4? A to jest legalne i zgodne z prawem? Co to znaczy, że na L4 nawet umowa nie pomoże, ale w czym nie pomoże? Wtedy przy najbliższej okazji dana osoba jest zwalniana?

My żyjemy w zgodzie, atmosfera między pracownikami jest bardzo dobra. Tutaj jest problem z liderami, którzy myślą że mają nad Tobą władze i mogą Cię traktować jak przedszkolaka. Lider i kierownik jest dla ludzi i powinien umieć i chcieć rozmawiać na poziomie pamiętaj o tym Panie D. Nie wszystkich da się lubieć ale Ty musisz być obiektywny dla wszystkich nie tylko dla wybranych. Wesołych świąt

lll

minimalna stawka godzinowa przy umowach cywilnoprawnych ulegnie podwyższeniu i od 1 stycznia 2024 wyniesie 27,70 zł brutto, a od 1 lipca – 28,10 zł brutto

@lll

od stycznia wszystko drożeje wiec płaca minimalna też idzie w górę jak co roku ,,,, ciekawe ile w naszym zakładzie od kwietnia podniosą stawkę

S
@77

Złotówkę do stawki a z premii -100 złoty

Możesz tu napisać kto konkretnie szkoli? Wybierani są przez szefostwo czy sami się zgłaszają? Liderzy mają dodatkowo płacone za naukę nowych ludzi?

Bobi

szczera
@Bobi

Bobi widać, że nie masz żadnych wartości życiowych wplątując w rozmowę Dyrektora zakładu. I mam dla Ciebie propozycje zwolnij się z tej ,,beznadziejnej pracy” w której ,,masz takie piekło pełne mobbingu ” aaaaa nie ups zapomniałam lepiej idź na L4. Nikt nikogo nie trzyma na siłę i daj pracować tym, którzy lubią tą prace bo za karę nikt tu nie pracuje a jeśli Ty uważasz , że pracujesz za karę to przypominam Ci że nikt za Ciebie długopisu nie trzymał przy podpisywaniu umowy ! Powodzenia w szukaniu nowej wymarzonej pracy do odważnych świat należy !

@Bobi

Idź do magnetti to zobaczysz "patozakład". Mało doświadczenia z ludźmi masz.

@Bobi

Mama kazała chłopakowi iść do pracy i teraz jest zdziwiony ze nie może cały dzień stać przy dystrybutorze z wodą. Jeśli Ci sie nie podoba czekają na Ciebie inne firmy. Może znajdziesz taka gdzie będą płacić za samo bycie w pracy i będziesz mógł cały dzień pić wodę.

Mimi

Koleś miał na myśli brak swojej wody ze względów "bezpieczeństwa " temat ciągnie się od ponad roku. Zenada. Także brak podwyzek mimo że ceny w sklepach rosną co chwile. A ocena pracownika? Ciekawe czy będzie sprawiedliwa..

@Mimi

Mimi to zrozumiałe o co chodziło kolesowi...są przerwy praktycznie co 2 godziny i może się napić to czego chce nie ma ogólnego zakazu picia. Takie są zasady , , a z podwyżką to zobaczy się co będzie po ocenie rocznej. Zawsze możesz napisać indywidualnie prośbę o podwyżkę.

Prac
@Mimi

Ocena pracownika tzn. Jak bardzo wchodzisz liderowi w 4 litery, automatycznie jesteś lubiany i wyżej oceniany. Niektórzy to już nawet bez mydła lub innych smarowideł to robią, taka maja wprawę

Mimi
@Prac

Zauważyłem że tutaj pracując dobrze wcale nie jesteś 'najlepszy' Najlepszy jesteś wtedy kiedy wchodzisz w d. Osobom ' wyżej'postawionym. Czy na tym polega ocenianie pracowników?

Patusiowa
@szczera

Szczera A Ty pracujesz na linii? Czy w biurze bo temat z wodą ciągnie się już ponad rok wszyscy pracują bardzo ciężko ponad swoje siły i nikt nie stoi przy tym śmierdzący pleśniowym dystrybutorzy jeżeli naprawdę nie musi też wiele razy poruszamy był temat o czyszczenie i nikt nic z tym nie robi bo woda śmierdzi

Patus
@Patusiowa

Coś mi się wydaje, że dyrektor ma ludzi na produkcji za (usunięte przez administratora) którzy nawzajem się potrują jeśli wniosą napój na hale produkcyjną :D Może czas zlikwidować lodówkę na jadalni, bo ktoś może coś dorzucić do jedzenia? A co z ludźmi z biura? Czemu oni na biurku mogą mieć kubek z kawą, tam nikt nic nie wrzuci jak poleci się na ploty i godzinną przerwę?

Patusiowa
@Patus

Ale dlaczego od razu lodówkę na jadalni popatrzmy na Panie z jakości one mogą chodzić ze swoim piciem i pracować nam przed nosem tylko ludzie z pieca i produkcji nie mogą mieć swoich butelek tylko dwa razy w czasie przerwy pić tego smierdziucha z dystrybutora

@Patusiowa

I po co się tak czepiać wszystkich .... I tak wnosicie swoje picie.

Patus

Jak ktoś wnosi to pojedyncze osoby i to na 3 zmianie także o czym ty bredzisz?

@Patusiowa

Z tego co zauwazylam nie tylko panie z kj nosza swoje picie, liderki również wnoszą butelki z piciem czy kubki z kawa... Zawsze tak jest ze widzimy cudze błędy a swoje już niestety nie

Smieszkowa
@Patusiowa

Tak pracuje na produkcji obok Ciebie

Zaniepokojona
@Bobi

Powtórka z wiosny się nam szykuje. Urlopy dla głównie dziewczyn mających mniejsze dzieci i cały plan pójdzie się wiadomo co. Tylko czekać na kolejną tarczę, 80% pensji. Człowiek ma już tego wszystkiego dość.

Ktoś
@Bobi

Nie rozumiem waszych złych opinii o tym zakładzie co robiliście wcześniej chyba nic a jak wiadomo nic niema za darmo sprubujcie swoich sił prowadząc np własną firmę, działalność dowiecie się ile trzeba spędzić czasu, ile wyrzeczeń i ile decyzji czasem niekoniecznie trafnych trzeba podjąć,

Meriax
@Bobi

Wszystkie zaklady automotiv to patologia (usunięte przez administratora) wyscig szurów obluda, klamstwa, (usunięte przez administratora) a nie jakość brak slów i kup yeraz ssmochod od kanciarzy

Niuniek
@Bobi

O czym ty marzysz. 3200 chyba za 5lat.

Była pracownica
@Bobi

Zakład katastrofa. HR porażka, lecą w (usunięte przez administratora) do samego końca po czym Cię zwalniają bez podania powodu. Praca ciężka, ręce w odciskach po 1 dniu. Maseczki ? Na pokaz. Chodzą i rozdają na produkcji ale nikt nie bierze bo nikt w wirusa nie wierzy. Za to wszyscy nad produkcją noszą bo taki mają obowiązek. Baby na liniach okropne, wiecznie żeby kogoś obgadac i zrobić koło d*py. Ten zakład znany jest z obgadywania innych, bojcorek i niestworzonych plotek. Tam laski na liniach nie mają nic innego do roboty tylko wymyślanie historyjek na temat innych bo ktoś do kogoś podejdzie to już jest PODRYW. Ogólnie nie polecam. Lepiej się tam nie pchać bo się kończy u psychiatry z problemami nerwowymi. Dawno nie widziałam tak patologicznego zakładu jak sumiriko w Sosnowcu. (usunięte przez administratora) Widzę że próbują tu zakładu bronić panie z HR typu Teresa co mnie śmieszy bo Pani najwięcej ma do powiedzenia jak trzeba kogoś zwolnić ????

Gaba
@Bobi

Zgadzam się w 200 procentach...

@Bobi

Teraz dwie kierowniczki siedzą przy biurku a my musimy pracować. Chore. Dziwne że nikt się za to nie bierze.

Lenka
@Bobi

Przepraszam jakie są zarobki w firmie?

PO
@szczera

Czemu nie idziecie do NGK.Teraz dla swiezakow 4600 + do 10% premii +250 zł za 4 brygadowke

@PO

Sugerujesz, żeby zmienić firmę? Nie każdemu może się ten pomysł spodobać. Pieniądze to wszystko dla ciebie, może są jakieś inne powody, dla którego można się przywiązać do firmy? Nie oferują stabilnego zatrudnienia, umowy na dłużej? Nie wszędzie tak jest jak coś.

Anonimowy
@Bobi

Ten angielski to się bardziej używa w mowie czy w piśmie? Chodzi mi dokładnie o stanowisko Specjalista ds. Zakupów, na które z wykrzyknikiem podkreślają w ogłoszeniu, że trzeba biegły znać angielski. Mozna prosić o jakieś szczegóły, ktoś pracował na tej pozycji? Dziękuję jak coś.

J

Trzeba znać w mowie i piśmie. Wtedy będziesz jedną z nielicznych osób które takowy język znają.

Lis

Tutaj znajomość angielskiego wygląda tak że robisz zdjęcie tego co na monitorze albo orzepisujesz do translatora i to nie ma znaczenia czy inżynier inspektor operator czy specjalista z grupą do spraw jakości. Od nowych wymagają cudów a ludzie na wysokich stołkach leedwo potrafią pisać po polsku autokorekta na nich jest za słaba

W ogłoszeniu dla lidera linii produkcyjnej firma podała zarobki jako 6-6,5 tyś razem już z premiami. Dość poważnie myślę o wzięciu udziału w rekrutacji. Zastanawiam się natomiast ile wynosi takie wynagrodzenie jeżeli premii jednak wyrobić się nie uda? Taka zagwarantowana podstawa to ile? Te 6? Ile jest okresu próbnego dla pracownika? Standard 3 msc? Umowa na czas nieokreślony po jakim czasie?

Najbardziej chore jest nierówne traktowanie wszystkich pracowników. Jedni mogą inni nie bo zależy czy dobrze dogadujesz się z liderem. Totalny brak reakcji na głupotę. Liderzy mogą iść w ślinę za maszynami..ulubieńców puszczają na kilka przerw i na stanowiska na których zbytnio nie trzeba myśleć a reszta musi skakać po wszystkich

Arek

Polityka firmy jest taka że robisz za intelektualnego biedaka najgorsze nie jest nierówne traktowanie. Gdyby liderzy na przekazani(usunięte przez administratora)ogarnęli podstawowe awarie lub zajęli się brakowoscia i zarządzeniem firma dużo lepiej na tym by wyszła. Operatorzy nie mogą spokojnie napić się wody ale ulubieńcy kierownictwa mogą sobie dokazywać zamiast zająć się robota

J

Stawka podana w ogłoszeniu jest kwotą brutto po kilku latach okresu próbnego plus podwyżka w 2024 roku

Lider

W życiu żaden lider nie widział tyle pieniędzy na oczy co podają w ogloszeniu

@Lider

Jak doliczysz z dwie soboty, dodatek za nocki i dodatek z lutownic lub pieca to wyjdzie nawet podobnie więc bez takich oszczerstw

Małpa wącha kit

Jakie soboty. Przecież Grzesiu się chwalił że bez nadgodzin 4500 na lape bierze a to było przed dodatkiem za lutowanie a TL na małej hali z ihx dostali dodatkowo po za ta kasa jeszcze 4 zł dodatku do stawki. Dlatego karyna tak się stanowiska na małej trzyma

Jp
@Małpa wącha kit

Doliczając palety to nawet więcej niż 4500

Jtd
@Jp

Był kiedyś cennik na małej po ile dechy i palety bez rozbierania , nie pamiętam po ile sprzedawali operatorom ale może gdzieś się uchwał. Zima idzie i na opał by się przydały porządne deski albo lepsze palety. Wystarczyło kiedyś na małej hali zagadać do TL albo do jego przełożonego i za nieduże pieniądze ogarniało się temat , wie ktoś jak teraz temat wygląda po ile chłopaki opylaja temat?

I I
@Arek

Ten zakład staje się powoli toksyczny miejscem pracy .....wygląda na to ze wszyscy tu dobrze zarabiają tylko nie operator produkcji

Gregorio

Jak ktoś wiedział to były a jak ktoś nie wiedziało ttto płacił chłopakom

Justa

A z jakich konkretnie powodów tak traktuje pracowników, za niewykonywanie obowiązków czy jak? Czy pracowników równorzędnych też tak traktuje?

Nikt

Dlaczego operatorzy będący więcej niż raz w roku na L4 są piętnowani lub za chodzenie w kratkę z rożnych powodów , zachwian w życiu prywatnym było nawet zwalnianych. Na 2 zmianie nie ma kto zarządzać i dzieje się samowolka to nie jest pierwszą sytuacja kiedy nie ma nikogo odpowiedzialnego za zmianę z powodu kaca. Po co siedzi ktoś na wysokim stołku skoro na IATF nawet potrafi sobie wziąć L4 a my biedne szaraki stoliki jak na szpilkach ,(usunięte przez administratora) baba w firance nie wie co się dzieje i ma wieczne pretensje.

Kornela

Interesuje mnie aktualnie trwająca rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Widziałam w ogłoszeniu, że jest możliwość pracy w systemie hybrydowym, z racji tego, że mam trochę daleko do biura, podpowiecie jaki jest podział pomiędzy pracą z domu a biurem? Zarobki na jakim poziomie?

Hermiona
@Kornela

Zarobki będą hybrydowe czyli będzie wypłata ale bez szału. Kiedyś tam pracowały 2 dziewczyny teraz będziesz pracowała sama za 2 osoby za wynagrodzenie to słabsze. Jak dobrze pochyttasz to można na zdalnym siedzieć 4 dni w tygodniu zależy jak będziesz miała w firmie pochytane (niektórzy tak mają). Jednak jeśli nie będziesz mieć pleców to zdalne może dostaniesz raz w tygodniu. Praca fajna ponieważ nie ma kto się czepiach twoich obowiązków bo biuro mamy naprawdę słabo wykwalifikowane

Edek

Co myślicie o pracy na utrzymaniu ruchu? Jak zespół i czy warto?

Luiza
@Edek

O, super, że o tym mowa. Czy w tym dziale to praca jest zmianowa? Czy jest jedna zmiana? I ciekawią mnie tez godziny pracy, od której do której dla specjalisty utrzymania ruchu?

@Luiza

System 3 zmianowy

Możecie jeszcze podać, jakie sa godziny? Jest tez zmiana nocą? I czy jest tak, że jak pracownik chce to tylko właśnie na nocki? A i czy jest specjalny dodatek za prace właśnie w nocy lub w weekendy?

Lula

Nie możesz sobie wybrać nocek tylko. Pracujesz tak jak twoja zmiana. Nie wszędzie obecnie są nocki tak na marginesie. Jak są trzy zmiany to klasycznie od 6 do 14, od 14 do 22 i od 22 do 6. Dodatek za nockę masz jak wszędzie bo to jest narzucone przecież odgórnie. Jest to 20%. W niedzielę nie pracujemy, w sobotę ostatnio już też nie. Sobota jak coś płatna 200% z tym, że połowa platna w danym miesiącu a reszta co kwartał.

Lula
@Lula

Sobota płatna 100%. Mój błąd tam powyżej.

Pracownik.

Najlepiej niech super pan kierownik zażąda zakończenia pracy i sprzątania minutę przed końcem zmiany bo przecież 10min to szmat czasu... niech zwróci uwagę na to, że niektóre stanowiska wymagają dłuższego sprzątania.. niech się potem nie dziwi i nie czepia się pracowników, że jest (usunięte przez administratora)

@Pracownik.

To jest polityka tej firmy,która tak zarządzana to nie pociągnie długo,nie ważne że są normy że maszyny się psują,nic z tym nie robią jest spychologia jeden na drugiego,brak rurek ,brak szkoleń Najważniejsze jest sprzątanie za minutę Ludzie ogarnięcie się bo to co wyprawiacie to aż żal patrzeć jak nie umiecie zarządzać firmą

MM
@6666

Ludzi do pracy nie ma. Na piecu z nowych została garstka bo jak widzą ile trzeba zrobić sztuk na osobę i jak bolą ręce to uciekaja a tu teraz najważniejsze jest żeby sprzątać za 10 i jak chwilę staniesz to robić problem. Ludzie obudźcie się bo za chwilę naprawdę nie będzie miał tam kto robić. Baba z miesnego i blond nieogar będą musieli się wsiąść za robote.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka?

Mania

Poszukuje kilku informacji na temat zatrudnienia inżynierów procesu, warto aplikować. Brutto wychodzi 7500-8500 tyś miesięcznie. Plus jest napisane w ogłoszeniu że dochodzą jeszcze dodatkowe świadczenia socjalne, oprócz wczasów pod gruszą co konkretnie wchodzi dodatkowo w ich skład? Macie premie?

Jadzia
@Mania

Na rozmowie dowiesz się że to wypłata za 2 miechy albo jak wszystkie soboty to z premia miesięczna i jak podzielisz wczasy pod gruszą przez cały rok to wtedy te 7500 brutto wyjdzie tak się u nas wypłaty liczy . W rzeczywistości podstawa to 5-6 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 48 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 89 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 61
    41-200 Sosnowiec

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.