Fastenal Europe Sp. z o. o.

Opinie o Fastenal Europe Sp. z o. o.

Ktoś Nowy wpis

od paru dni są wystawione oferty dla przedstawicieli B2B na cztery lokalizacje z oznaczeniem, że szukają na już, zastanawiam się więc czy to bardziej ze względu na rozwój czy może rotacje… dodatkowo jeszcze spokoju nie daje mi ta umowa o pracę z opisu, czy kontrakt jest możliwy?

Firma Fastenal Europe Sp. z o. o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Śmieszek

Czy nadal działa tam pan Grzesiek L i pan rumun? Mobbing za moich czasów to była norma. Ciekawe jak to wygląda teraz. Współczuję ludziom którzy muszą się męczyć z tymi osobami. Wolałbym pracować jako szmbonurek niż słuchać ich biadolenia. Fastenal polska i wszystko jasne.

Sssss Nowy wpis
@Śmieszek

O którym oddziale mówisz? Mobbing tam to codzienność

Jola Nowy wpis
@Śmieszek

Wymienieni Panowie nie pracują już od kilku lat. W mojej ocenie obecna kadra zarządzająca cechuje się wysokim poziomem kultury i umiejętnościami liderów, a nie pseudo kierowników. Jak wszędzie i do Fastenala zawitał lepszy czas.

Elżbieta Nowy wpis

Odniesie się ktoś do tego stwierdzenia na forum że podobno tu firmie złe traktowanie to codzienność? obecnie w jaki sposób miałoby się to przejawiać? chyba że wszelkie już tego typu sygnały zniknęły i dlatego nikt się nie skarżył od takiego czasu? można dowiedzieć się czegoś na temat obecnych zarobków? czy wystąpiły jakieś podwyżki w związku z nadejściem nowego roku?

Kajtek

Kierowca DTR 61580 - wyjątkowe chamidło . Reszta tego badziewia nie lepsza ????????????

Account Manager

Rzeczowa i w miłej atmosferze

Zgodnie z profilem ogłoszenia

Szybko zwięźle i na temat: Miałem rozmowę online do siedziby Fastenal lecz we Wrocławiu. Wszystko pięknie ładnie Pan rekrutujący zdecydował się na moją osobę jednakże prosił mnie o przemyślenie i napisania mu maila czy się decyduje oraz dlaczego, by mógł przedstawić to szefostwu. Oczywiście tak zrobiłem, a koniec historii jest taki, że kontakt się urwał, a moje telefony nie zostawały odbierane. Pozdrawiam :)

Witam i o zdrowie pytam ;-) W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Katowic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Fastenal Europe Sp. z o. o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Marianna

Hej Macieju. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to sugeruję firmę Dynapac z Katowic. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Marianna.

Jolanta
@Marianna

Hmmm - piszesz, że poziom stresu znacznie wyższy niż wypłata. A mogę Cię dopytać właśnie o te zarobki? Możesz podać widełki płacowe? Jak często można się starać o podwyżkę? Jakieś jeszcze benefity (poza dopłatą do obiadków)?

Elżbieta

Hej, czy wiecie coś odnośnie przyjęć do Fastenalu? Chętnie dowiem się czy aktualnie można podsyłać swoje CV do firmy i kogo konkretnie poszukują. Napiszcie jeśli wiecie jakie trzeba spełniać wymagania by móc liczyć na zatrudnienie w firmie.

@Elżbieta

Angielski to plus, sama rozmowa przebiega bardzo dobrze, ludzie jak wszędzie są dobrzy i źli. Praca stresująca, główny klient to amazon. Praca często ponad 8h nawet w domu zdarza się myśleć o pracy w dniu wolnym... Zarobki są dobre bo to korpo. Jednym z błędów Fastenal to za mało rąk do pracy fizycznej, stanowiska hmm... nawet jak awansujesz robisz wszystko to samo co wcześniej. Bynajmniej w jednym oddziale tak było. Automaty vendingowe to trudny kawałek chleba, zwlasza tam gdzie pracujesz z ludźmi, którzy nie maja pojęcia jak użyć śrubokręta. Dla studenta spoko- na chwile :)

Elżbieta

Skoro jak się awansuje to nadal robi się wszystko to samo co wcześniej.. To w takim razie co się zmienia w Fastenalu po awansie? :D Wynagrodzenie wzrasta? Dochodzą jakieś benefity? Ma się jakieś większe możliwości/uprawnienia?

@Elżbieta

Jeśli zaczynasz od pracownika magazynu a potem stajesz się accoutem to masz więcej na głowie, accout ma kontakt z klientem, nie jest to czysto praca biurowa, czasami wynagrodzenie magazyniera jest większe niż accouta, powinno być odwrotnie bo niby wyższe stanowisko, jeździsz do klienta uzupełniać automaty, walczysz o nowe maszyny, klienci zazwyczaj chcą żeby ich częściej odwiedzać niż wkładać kolejna maszynę, co się wiąże z tym ze więcej ludzi jest u niego niż u innego, i każdy kolejny dzień to mail ze są braki w maszynach. Odkąd szefem polski jest pan (usunięte przez administratora), wszyscy uciekają, dużo osób nie wytrzymuje atmosfery i zwalania się po 2 tyg. Mało osób do pracy fizycznej. Zaczynasz od 3 tys na umowie na czas określony to 3 msc, twoja pensja na umówię o prace na nieokreślony to 3.300 lub więcej zależy jak ugrasz. Niektóre osoby nie powinny być na wyższych stanowiskach bo jak polaczek dostanie 200 zł więcej na wypłacie i jakiś lepszy opis stanowiska to pan i wkładca. 7-10 tys kroków dziennie w firmach to minimum, ciągniecie wózka z rękawicami tarczami, śrubami to tez mie jest łatwe, wiecznie jakieś problemy z maszynami, słaba technika vendingu, pękające napędy sprężyn robione z (usunięte przez administratora), a niby firma taka wielka. Szczerze powiem tak, pan (usunięte przez administratora)powinen orać tych co (usunięte przez administratora). robią siedzą i piszą te maila, nie wiedza jak zmienić sprężynę w coilu gdzie dla nich są ważne tabelki, jakiś przychód będzie danego miesiąca. Idz spróbuj po czasie napiszesz to samo. Załóż wygodne buty bo ci nogi odpadną.

Teresa

Czekaj, czyli te 3.300 na starcie jest wypłatą magazyniera? Czy accounta, a jeśli nie, to ile ma account? Generalnie doceniam bardzo, że sytuację w Fastenalu opisujesz tak dokładnie, tylko się chcę upewnić, czy dobrze zrozumiałam :)

Kate
@Teresa

Dobrze zrozumiałaś, account może mieć więcej lub mniej, zależy jak ugrasz ;)

Teresa
@Kate

Ale chyba account nie powinien mieć z zasady mniej niż magazynier :D No chyba, że jak piszesz, nie prosił - nie dostał. Proście, a będzie Wam dane :D

@Teresa

Pieniądze to nie wszystko, tu wystarczy ilość kroków w ciągu dnia, płacone od kilometra ;)

Natalia

Miałam okazję pracować w Fastenal jako studenka i bardzo dobrze wspominam ten czas. Duża wartość edukacyjna a do tego fajny zarobek na start, polecam.

Zofia

@E.B., @Aga, @Kamila, o jakich możliwościach rozwoju piszecie? Mogłybyście powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy w firmie łatwo jest awansować? Może pracownicy wysyłani są na jakieś dodatkowe szkolenia, dzięki którym wciąż mogą podnosić swoje kwalifikacje?

Aga.
@Zofia

samo wprowadzenie w obowiązki jest rzetelne i prowadzone pod okiem dedykowanego kolegi lub koleżanki z oddziału, następnie masz dostęp do szkoleń online prowadzonych przez pierwsze 3 miesiące aby poczuć się swobodnie przy pracy z naszym systemem. Po okresie próbnym, nowy pracownik wyjeżdza kilka razy w roku na szkolenia do Holandii, Wielkiej Brytani oraz Stanów Zjednoczoych. jest to dość dobrze zorganizowane.

E.B.

Wiele możliwości rozwoju, szybciej niż w innych firmach. Fajne jest to, że brak doświadczenie Cię nie przekreśla. Polecam jak najbardziej.

Aga

Polecam tego pracodawcę w 100%. Duże możliwości rozwoju w niesamowicie krótkim czasie. Przyjazna atmosfera i bardzo dobre zarobki.

Kamila

Dobrze zorganizowana firma z planem na każdego pracownika, od szkoleń do późniejszych awansów. Nawet jeżeli dłużej zostajesz na jednym stanowisku to zmiana zadań zawsze jest możliwa, aby uniknąć frustracji, dla mnie ok.

warto spróbować, przyjazna rekrutacja oraz podejście do drugiej osoby. polecam

Sylwia

Super firma. Wiele wyzwań, które rozwijają. Świetna atmosfera. Tu nie da się nudzić :) Polecam

Kris

Zgadzam się z poprzednikami. Firma o luźnych zasadach korporacyjnych, dobre podejście do pracownika, dobre warunki finansowe na start, co często ma decydujący wpływ dla ludzi wchodzących na rynek pracy. Brak doświadczenia nie dyskwalifikuje nikogo - często wpływ na rozmowie kwalifikacyjnej odgrywają cechy charakteru, a nie samo doświadczenie. Jeśli ktoś naprawdę chce pracować, jest chętny i zaangazowany w pracę - powinien się tam zgłosić. Polecam tego pracodawcę

Kamil

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę! Swietna opcja, szczególnie dla młodych osób.

malffka

Przyjazna atmosfera w miejscu pracy aż się chce pracować

Stan

Świetna firma, można się wiele nauczyć. Bardzo przyjazna atmosfera, współpracownicy pomocni i wyrozumiali. Zdecydowanie na plus

Jarek

Dobre miejsce do pracy. Warto

mm

miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Fastenal Europe Sp. z o. o. - Psary

• Jak się pracuje w Fastenal Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fastenal Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastenal Europe Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fastenal Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fastenal Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fastenal Europe Sp. z o. o.