Opinie o Agro Sieć sp. zo.o. w Chełmno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agro Sieć sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agro Sieć sp. zo.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Sieć sp. zo.o. w Chełmno

ON123

Witam jakie auta dla przedstawicieli handlowych oferuje Agro sieć ? I jak z użytkowaniem prywatnym?

Dawid
@Były na szczęście

Jeśli tragedią nazywasz nowe Skody jakie dostaje przedstawiciel po okresie próbnym to dobrze,że odszedłeś. Wydaje mi się , że szukasz pracodawcy, który płaci za nie robienie niczego a dodatkowo oferuje służbowe limuzyny.Pracują w tej firmie wiele lat i jest to bardzo uczciwy pracodawca.

Tegorocznych komentarzy to wcale tu nie widzę a wiem, że wystawiona jest od jakiegoś czasu oferta dla kierowcy C+E / ADR. Chciałbym się dowiedzieć w jakim stanie są auta i czy polecacie starać się o te pracę. zaznaczę ze mam jeszcze alternatywne opcje

Bezroboty Nowy wpis

Czy w Agro-sieć sp z o.o. polecacie pracować w biurze? Jestem ciekawa jak się tam pracuje.

ON123

jeszcze tu pracuje
@ON123

skody rapid albo stare berlingo z GPS . 24H na dobe jestes sprawdzany a sproboj postawic samochod 5 metrow dalej to zaraz 10 telefonow w nocy

Były na szczęście
@ON123

Auta tragedia stare z przebiegami bliżej 400tys Nie sprawne,brudne auta po kierownikach np passat W żadnej firmie nie ma takich aut Nie polecam

Dawid Nowy wpis

Były na szczęście

Firma słabo wygląda na tle konkurencji, narzędzia pracy (usunięte przez administratora) Wieczny problem z płynem do spryskiwaczy nie kupisz na flotę ...co jest jakimś absurdem w tych czasach ..musisz po płyn do firmy jechać ???? i(usunięte przez administratora)da 5l na miesiąc Na.koniec miesiąca rozpisanie km i spalania jak nie zmieścisz się w normie to płacisz Ogólnie jeszcze dużo muszą się nauczyć od konkurencji . handlowiec zamiast handlować to wiecznie wypełnia papiery które musi drukowac swoją drukarka na swoim papierze bo firma biedna by kupić drukarki dla handlowca, jak zbierzesz dokumenty od klienta nakaz podatku i kilka podpisów a jak na termin to jeszcze weksel i najlepiej przewłaszczenia maszyn to dostaniesz limity na które trzeba czekać zdecydowanie za długo tydzień ????aż klient się zaopatrzy u konkurencji gdzie limit ma w godz . uważają każdego potencjalnego klienta za (usunięte przez administratora) który nie zapłaci ... Przemiał pracowników bardzo duży większość po próbnym okresie ucieka Nawet dla wroga nie polecam tam pracy

obecnie pracujący handlowiec Nowy wpis
@Były na szczęście

Pracuje od kilku lat i w twoim poście nie wszystko się zgadza. Wypełnione dokumenty drukuję sobie na drukarce w firmie . Drukarek kilkanaście. Dając rolnikowi towar za grube tysiące te dokumenty to minimum. Uciekają ci pracownicy jak Ty którzy dużo obiecają a potem mało z tego wychodzi. Każdego 10 tego dostaję pensję w umówionej kwocie, firma mnie ubiera w porządną odzież, za prywatnych lekarzy zapłaci. Samochody porządne, nówki skody. Czemu mam tak dobrze? Nie obiecuje gruszek na wierzbie, realnie szacuję ile mogę sprzedać i koło tej kwoty się kręcę. Ci którzy realnie wiedzą ile mogą sprzedać (ale nie tylko podczas rozmowy kwalifikacyjnej) i później to robią mają tu bardzo dobrze.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agro Sieć sp. zo.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Mr rol

jako wasz potencjalny klient jestem troche niezadowolony z tego że tak niezbyt czesto pojawiacie sie u potencjalnego klienta - chodzi tu o mnie. Konkurencja wizytuje u mnie raz na 2 tyg a od was rzadko i to bardzo handlowiec sie pojawia. A jestem z terenu wielkopolski. Takze ja na pewno się do was po nic nie zgłoszę nigdy. Pozdrawiam.

@Mr rol

A wcześniej po cokolwiek się pan zgłaszał? Zastanawia mnie skąd ta rzadkość w tych w wizytach... Klientów w tym rejonie jest na tyle dużo, że trudno wszystkich obsłużyć? Albo wybierają sobie tych najbardziej dochodowych? jak sytuacja w Wielkopolsce wygląda? Co z prowizją?

jeszcze tu pracuje

Nie polecam. Banda złodzieji i oszustów. Są niesłowni i szukają jeleni którzy bedą pracować za pół darmo. Na koniec Cie wyrzucą bez słowa bo skonczy sie sezon. Niedoświadczeni pracownicy wchodzący w (usunięte przez administratora) większość po rodzinie. Oszukują klientów na każdym kroku. Mam nadzieję że ta firma wreszcie padnie (i do tego sama zmierza- zresztą widać to po zamkniętych filjach) bo zarządzający tą firmą nie widzą jak chwila moment odejdą im kierownicy z klientami. tak naprawe tą firme i każda z jeszcze otwartych fili trzymaja 1-2 osoby które prędzej czy później sie tym zmęcza i odejdą.Na rozmowie powiedzą Ci wszystko co tylko chcesz a w rzeczywistości Cie oszukają i od samego początku bedą mieli Cie gdzieś. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ ANI ROBIĆ Z NIMI JAKICHKOLWIEK INTERESÓW. Panie Kalisz i Madej może jeszcze warto otworzyć oczy i zainwestować w pracowników którzy jeszcze to trzymają niż we własne domy. A jeżeli nie macie o tym pojęcia to zmiencie branże. NIE POZDRAWIAM!

Bonzo
@jeszcze tu pracuje

W 100 procentach się zgadzam stara kadra pracowników może nie była święta ale miała to coś coś co pchało tą firmę. A teraz człowiek jako trybik i cyk nowy i cyk nowy a to się wszystko sypie

@Bonzo

i jak do dziś ci nowi się sprawdzają? dalej idzie narzekać czy coś zaskoczyło jednak? były może jakieś rotacje wśród pracowników z powodu tych zmian w ostatnim czasie?

Ktoś zasugerował, że podobno jest tu lepiej odkąd kadra się zmieniła. Skoro tak to dałby ktoś znać jak z warunkami na dzień dzisiejszy? Atmosfera lepsza? Czy rotacje są spore?

Leszek

Dalej tak często kadra się zmienia? Bo widzę że tak było parę lat temu, a od tego czasu jest cisza. Jak to teraz jest?

@Leszek

Chyba lepiej w końcu

powiem tylko jedno swieta prawda. za starego nie bylo takiego przemialu kadry a za corusie i tego bru jest wyrzucanie ludzi ale jestem pewny stary o wszystkim wie. nie polecam pracy u nich

Wiktoria

@www a gdzie siedziba?

Hohoho

Znam Was nie od dziś i nie od wczoraj... Ale obecnym ministrem rolnictwa (usunięte przez administratora) bym się nie chwalił, akurat ten człowiek jest bardzo daleko od rolnika i obecnej sytuacji w rolnictwie... Poza braniem kasy i kręceniem swoich prywatnych biznesów i układaniu kolesi na intratnych wokół siebie stanowiskach nie zrobil NIC, KOMPLETNIE NIC... taka to oto persona nie wniesie nic do Waszej firmy poza wstydem... Fujjjjjj...

maja

Rozmowa kwalifikacyjna jest w siedzibie czy przez telefon?

Www
@maja

W siedzibie , jak zaproszą oczywiście.

Tyty

To on 66 Nowy wpis20.03.2020 00:21 Hmm... Agro sieć teraz opiera się na wyniku godzinowym mechaników (słupki słupki robić robić ) w nich nadzieja na dalsze życie firmy ok ale co za tym normalny pracownik zostanie po godzinach aby zrobić te godziny i zarobić pieniądze ale są okazy serwisanci(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) . Mam nadzieję że to wyjdzie na światło dzienne jak klient będzie chciał sprzedać ciągnik który ma od nowości a kupujący sprawdzi jego historię napraw na gwarancji w systemie John Deere okaże się że miał 15 napraw na gwarancji a tak naprawdę nie miał żadnej.

Witam, Czy ktoś aplikował do firmy Agro sieć w tym roku? Jak przebiega rozmowa ? Jak z zarobkami wyglada ?

Fixi Dixi
@Monika

Aplikowalam i nie polecam. Nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Rozmowa bardzo krótka i pobiezna, miałam wrażenie, że nie wiedzą o co pytać. Brak szacunku do kandydata.

@Fixi Dixi

Mam prośbę, żebyś napisała nam, na jakie stanowisko aplikowałaś. Jeśli na spotkaniu został poruszony temat aktualnych warunków zatrudnienia, zdradź proszę, jak wyglądają. Jest możliwość podpisania umowy o pracę? Twoja wypowiedź może stanowić cenną wskazówkę dla użytkowników chcących w przyszłości złożyć dokumenty aplikacyjne do Agro Sieć.

Fixi Dixi
@Joanna

Stanowisko menadżerskie. Firma odezwała się po 3-4 miesiącach od przesłania CV, rozmowa bardzo krótka ok. 20 min, podali termin informacji zwrotnej odnośnie drugiego etapu, ale nigdy się nie odezwali. Bardzo nieprofesjonalne podejście, tak naprawdę tylko niepotrzebne zabieranie czasu kandydatom. Umowa o pracę oczywiście jest.

Joanna

Na stronie internetowej Agro Sieć widnieje kilka ofert pracy w oddziale w Chełmnie. Obecnie firma prowadzi rekrutację na poniższe stanowiska: Specjalista ds. Handlu Komponentami Paszowymi Kierowca Cysterny Magazynier Kierowca Kat. C Kierowca kat C+E a także Specjalista ds. obsługi silosów zbożowych w Grubnie koło Chełmna. Szczegóły każdego z ogłoszeń znajdziecie pod adresem: https://agrosiec.pl/kariera Czy ktoś z aktualnie zatrudnionych pracowników napisałby, czy warto złożyć swoje dokumenty aplikacyjne?

Stefan

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Jumbo

Osobiście nie polecam, nawet w połowie nie dają tego co jest w ogłoszeniu, atmosfera masakra....

Joanna

@Monika a Ty jesteś chętna do pracy w firmie Agro Sieć? Może już też jesteś po rozmowie? A jak nie to zaaplikowałaś? Daj znać jak przejdziesz całą rekrutację, bo zawsze taka informacja może być przydatna tutaj innym użytkownikom.

Popieram

Joanna

@Anula 86 a możesz powiedzieć jakie to były mniej więcej pytania? Co interesowało rekrutera firmy Agro Sieć z Twojego życia prywatnego? Czy inni na rozmowie też mieli takie pytania? Czemu po rozmowie czułaś się jak zero? Chodziło o nadmiar pytań prywatnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Sieć sp. zo.o. - Chełmno

• Jak się pracuje w Agro Sieć sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro Sieć sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agro Sieć sp. zo.o.
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Przemysłowa 6
    86-200 Chełmno