Opinie o ING Express w Janki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ING Express. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ING Express o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING Express w Janki

Są tu dosyć negatywne opinie na temat kierowniczki. Podobno jest osobą mocno egoistyczną i atmosfera w pracy jest dosyć kiepska. Ktoś z pracowników może powiedzieć czy stosunki w pracy się poprawiły?

DD Nowy wpis
@Anna

To z tej konkretnej galerii. Jaka jest nie wiadomo - byłem w innej galerii warszawskiej, możesz próbowac do innego punktu....ALE NIE WIADOMO GDZIE SIĘ TRAFI :P

Katarzyna Nowy wpis
@DD

Jak to? Idziesz do pracy i nie wiesz do jakiego punktu Cię przydzielą? To o to Ci chodzi?

DD Nowy wpis
@Katarzyna

Nie. Źle się rozumiemy. Nie znam kierowniczki z tego konkretnego punktu, ale jak ci nie podpasuje ta konkretna, to są jeszcze inne galerie w Wawie i inni TL - może tacy, którzy bardziej Ci przypadną do gustu:)

Niedżwiedż masza

Średnio mogę polecić . Dobrze płacą jak dobrze pracuję i dobry miesiąc. To tyle z tych plusów

Katarzyna Nowy wpis
@Niedżwiedż masza

To jakie są minusy według Ciebie? Atmosfera w pracy? Czy coś innego?

Sfging

Zdecydowanie sie zgadzam, z kolega wyżej. Najgorsza praca w jakiej pracowałem. Kierowniczka tej śmiejszejj wysepki z Centrum Handlowym mysli sobie że jest kierownikiem nie wiadomo czego. Zapatrszona w siebie egoistka, która motywuje słowami "zakładajcie konta szybciej bo nie zarobie na bmw" Żenada. a sama praca? wciskanie na siłe ludziom kont, a własciwie błaganie ich żeby załozyli tylko na miesiac bo brakuje do planu, których tak naprawde nie chce i usuwają po miesiacu. Nie rozumiem jakim cudem opłaca sie to bankowi.

Werona
@Sfging

Wydaje mi się, że po prostu był jeden wielki BRAK podstaw nauki sprzedaży u TL, a co za tym idzie u reszty pracowników, w tym u Ciebie. Da się zrobić konta bez proszenia i błagania ;)

Grażyna
@Werona

I u was robili te konta i problemu nie było? A to nie jest jakieś dziwne naciąganie przypadkiem?

WeroNa

Zdecydowanie fajnie!Pracowałam tam jakiś czas i podobało mi się, jedynie ludzie pozostawiają wiele do życzenia i ich kultura osobista, której zwyczajnie brakuje. Mowa tu o osobach w galerii. Pracownicy, kierownik, kasa jak najbardziej na + + + :)

Werona

Z trudem się powstrzymywałam, uwierz :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ING Express? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Janki
CCC S.A.
logo firmy Офіс-менеджер
Janki
Nikola-Service Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta w Salonie Mebli Kuchennych
HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA
Magda

@werona a to może opowiesz o benefitach w firmie?

werona
@Magda

Benefity ;) Zapewne Multisport, nie ma co liczyć na awans w tej pracy jeżeli o to chodzi. Daje przepustkę do innych prac z klientami. Zależy też w jakim wieku obecnie jesteś ale jeżeli chcesz robić i nie jesteś obciążona podatkiem to polecam :)

ING-∆¶∆

Szału nie ma. Praca polega na aktywnej sprzedaży a aktywna sprzedaż to zaczepianie przechodniów / klientów galerii handlowej. Często pani kierownik robi audyty (z ukrycia obserwuje pracę) i potem są rozmowy i pretensje "czemu nie podeszło się do tego klienta , przecież ta osoba mogłaby założyć konto w ING" !?. Niby praca nie wizyczna, ale 6h biegania za potencjalnymi klientami wchodzi w nogi. Prace można przyrównać do akwizytora co sprzedaje odkurzacze i chodzi od drzwi do drzwi... Zdecydowanie lepsza opcja to praca w callcenter (na taką zmieniłam), też 6h kasa taka sama ok 3-3,6 k netto, siedzę sobie w wygodnym fotelu, popijam kawkę, pracuje tylko do 15:00.

Władysław

Pracowałem na wyspie prawie rok. Byłem bardzo zadowolony z tej pracy. Nie ukrywam że praca jest ciężka, ale da się zrobić jeśli mieć chociażby minimalną chęć i nie bać się podchodzić do ludzi. Kasą była w porządku, da się zarobić. Nie polecam tą pracę na długi okres, ale na start w aktywnej sprzedaży albo w bankowości jak najbardziej.

Kacper

Polecam :) na większości stendów na jakich byłem miła atmosfera. Jeśli załapie się sposób na prace to spokojnie 3/3,5 można wyciągnąć bez dużego wysiłku. Praca po 6h dziennie i zero wysiłku fizycznego. Wystarczy trochę checi i nastawienia. Przede wszytskim nie zrażać się szybko

freud154

Nie polecam tego miejsca pracy. Zakładanie kont ludziom, których praktycznie nie ma w galerii dodatkowo zero szacunku kierowniczki wobec pracowników. Kilka osób zwolniła z dnia na dzień jeden z nich miał akurat w tym momencie ciężką sytuację życiową, co sprawiło, że i ja złożyłem wypowiedzenie umowy. Praca jak w zwykłym sklepie chodzi o to żeby klientowi wcisnąć konto osobiste co jest mało realne.

Zostaw merytoryczną opinię o ING Express - Janki

• Jak się pracuje w ING Express?

Zobacz opinie na temat firmy ING Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING Express?

ING Express