Opinie o Wemeco Poland Sp. z o.o. w Cieplice Śląskie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wemeco Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wemeco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wemeco Poland Sp. z o.o. w Cieplice Śląskie-Zdrój

Sunder

Nie polecam żadnej osobie pracy w Wemeco. Firma, która bardzo by chciała być Korpo a jest typowym januszexem. Powody: 1. Kłamstwa podczas rekrutacji co do tego ile będziesz zarabiał i to co będziesz robił. Na rozmowie kwalifakycjnej będą obiecywać Ci bardzo dużo, nie licz, że dotrzymają słowa. 2. Przerost ego kadry zarządzającej jest ogromny. 3. Brak sensownego zarządzania produkcją, tak na prawdę nie masz konkretnie przypisanych obowiązków ani obszaru za który odpowiadasz. 4. Są osoby, które spokojnie mogłyby mieć sprawy o (usunięte przez administratora).

Krzyś
@Sunder

Lipa straszna coraz gorzej się tu pracuje mam nadzieję że długo ten zakład nie pociąnie pozdrawiam Pana. T

Rozglądam się za robotą jako pracownik produkcyjny. Na stronie znalazłem info że zapraszają za kilka tygodni bo będą szukać ludzi. Podobno za polecenie pracownika są premie. To jest większa szansa na prace jak ktoś wstawi się za moim CV i jeszcze dodatkowo dostanie kasę z programu poleceń?

QWERTY

A dodasz z jakich powodów nie polecasz? Interesują mnie konkrety. Będę wdzięczny za odpowiedź, bo właśnie widziałem, że poszukują pracownika malarni i wstępnie jestem zainteresowany. Tutaj widziałem, że ktoś kiedyś napisał, że nie zgadzają się ustalenia z rozmowy o pracę. To te wszystkie ustalenia nie są wypisane w umowie?

Maciuś

To byłe piękne chwile w tym zakładzie. Atmosfera idealna do współpracy z całą załogą. Miła i rodzina atmosfera zawsze można liczyć na kontayz kadrami jak i z współpracownikami

Emilia
@Rododendron

No to dużo w miesięcy w roku jest bez premii? W umowach jest zapis odnośnie tego zabierania kasy, ludzie przed zatrudnieniem są o tym uprzedzani?

Lidka Nowy wpis

Ale dlaczego, bo ja znalazłam ogłoszenie dla lidera działu produkcyjnego inżyniera. Zachęciło mnie to, że dają dofinansowanie dojazdów do pracy lub pakiet relokacyjny, no ale teraz to się zastanawiam. Czy te dodatki, jak ten wymieniony, firma faktycznie daje, czy to tylko obietnice?

QWERTY Nowy wpis

Bożena
@Sunder

Skoro według Ciebie faktycznie są tu tego typu osoby, to dlaczego tych spraw jeszcze ostatecznie nie miały i nikt do teraz nie zareagował?

@Bożena

To tylko kwestia czasu. Doczekacie się takich spraw. Jest wiele osób w tej firmie, które za pewnie się czują i pozwalają sobie na (usunięte przez administratora). Myślę, że już niedługo zbierze się grupa osób i założy kilka spraw.

@Bożena

Mysle, ze ludzia szkoda czasu, lub tez uwazaja ze i tak to nic nie da. Gorzej ze z takim podejsciem nie zbuduje sie zgranej i wykwalifkowanej ekipy. Na pewno nie jest to firma przyjazna pracownikowi, takze radze trzymac sie z daleka.

@Sunder

Cześć, ale tak naprawdę to co się dzieje teraz, że odradzasz tak generalnie? Daj znać, o co chodzi, czy jakieś problemy z pieniędzmi czy cokolwiek innego. Pozdrawiam!

Androidas
@Sunder

Jednym słowem lipa zakład niby rodzinna atmosfera a jeden drugiemu tyły obrabia poprostu klimat ????????

Bogusia
@Sunder

Witam wszystkich mam pytanie o co chodzi z zakazem używania telefonów komórkowych w wemeco czy obejmuje to wszystkich pracowników czy są jakieś wyjątki

Bartosz
@Bogusia

Faktycznie jest tam zakaz używania telefonów komórkowych? Ja tam nawet nie robię, ale przyda się wiedzieć, jakie jakie jest uzasadnienie, jeśli to prawda? I czy są jeszcze jakieś zakazy lub inne sprawy, o których warto wiedzieć, nim człowiek się tam zatrudni?

Krzyś Nowy wpis
@Sunder

Na jakie benefity można liczyć w Wemeco Poland Sp. z o.o.?

Luis

Szkoda gadać co robią w ostatnim czasie. Pieko trzymam kciuki. A pracownikom z wieloletnim stażem życzę wszystkiego dobrego. Jeszcze trochę i z Wami się rozstaną. Szkoda wszystkiego co zniszczą a Wy zrobiliście dla tej firmy.

Lelum

Jak by się znał na rzeczy to by pracował dalej na swoim stanowisku nie prawda kolego ?????

@Luis

Hmmm ale co konkretnie tu się dzieje? Dlaczego takie słowa o trzymaniu kciuków, czy jakieś słowa otuchy? Konkretnie, to co się dzieje z firmą w środku? A i jeszcze zwalniają tu pracowników ze stażem w firmie, czy świeżaków raczej?

Makujer

I to nie jest mój kolega , bronie go bo Pieko jest prawilnym i rzetelnym pracownikiem. Nigdy nikomu nie zrobił krzywdy.

Andrzej nowa ruda
@Makujer

Tak kolego masz rację .pieko to wspaniały człowiek wszystko można było u niego załatwić teraz niema z kim rozmawiać

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wemeco Poland Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier produktów i procesów?
Leszek

W ofercie zatrudnienia dla Inżyniera produktów i procesów znalazłem wzmiankę o potrzebie biegłej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie (techniczne słownictwo). Czy jest ona jakoś sprawdzana w czasie rekrutacji i jak długo może trwać cały proces naboru? Zależy mi także, by poznać, ile mogą płacić, zarówno pensji zasadniczej, jak i dodatków, jeśli są?

Zbigniew

Czy w Wemeco pracują Ukraińcy??

Czy zdarzają się nadgodziny w Wemeco Poland Sp. z o.o.?

Maciuś

Agata
@Maciuś

Wiele osób sobie ceni atmosferę wybierając pracę. Co oprócz ludzi jest jeszcze na plus? Wchodzą w grę jakieś dodatki np dodatkowe ubezpieczenia, premie? Ile miesięcznie można wyciągnąć takiej premii?

@Agata

Premię to ci zabiorą przy byle okazji. Przykład pierwszy z brzegu: urlop na żądanie. Bierzesz i możesz zapomnieć o premii.

Zuzanna
@Rododendron

Całą premie zabierają za ten urlop? W praktyce to jakie to są kwoty? Za co jeszcze można stracić pieniądze? Możesz też napisać jaki rodzaj umowy tutaj obowiązuje? Można liczyć na umowę o pracę?

@Zuzanna

Całą. Zależnie od zarobków, średnio 600 zł. Ostatnio taka lipa tutaj jest, że straszą zabieraniem kasy za nieporządek na stanowisku. Pali się d..pa to szukają jak zwykle gdzie by się przyyebać, a że nie mają do czego to czepiają się pracowników, którzy niczym nie zawinili że produkcja hamuje.

Emilia

Luis

Pepa na targach pracy w Kłodzku. Szuka nowych pracowników przez biuro pracy. Niestety ale już nikt normalny wie że Wemeco spadło na pierwszy level. A nie jak kiedyś miało wysokie notowania jako okoliczny pracodawca. Szkoda że brak wykwalifikowanej kadry niszczy taką firmę.

@Luis

No ale to z pracą jest coś nie tak? Bo przez biuro to akurat niejedna firma szuka pracowników, także nie rozumiem, o czym to według ciebie miałoby świadczyć. A jakie mają oczekiwania, co do kwalifikacji?

@Luis

I będzie autobus do Nowej rudy, bo już nikt z okolicznych nie chce pracować w tym kołchozie. Tak jak kiedyś wszyscy chwalili Wemeco, tak teraz przy rządach Pepy i MT jedynie psy na tej firmie wieszają.

Andrzej Amarena

Do maszyny podchodzę już sam jest wszytko dobrze to pilniki mi dali i różne do żelaza ale też i w szatni to jest bardzo po robocie a nawet i przed. Pieniądze som małe ale som dla mnie

Van Dam

tragedia, po tym co czytam na tych opiniach to (usunięte przez administratora). Jestem ciekaw co na to wlasciciele .. Myślę że jeszcze trochę czasu i nabiorą do głowy że trzeba ściąć głowy tej biurokracji. Ludzie pora skończyć z tym pomiataniem i mobingiem stop . Żmije wychowane na plecach biednych ludzi którzy chcą pracować . Ps dbajcie o ludzi bo bez nich możecie tylko prostować gwoździe na budowie.

Dario
@Van Dam

XD macius przekazuje holendowi ze jest super cacy, holender nie ma pojęcia co się dzieje w firmie xD jeden wielki kibel i tyle. Spalić ten (usunięte przez administratora) i będzie spokój

Szczery

W firmie Wemeco (czytaj judasze) zamiast szkoleń językowych przede wszystkim powinny być szkolenia z kultury osobistej, pożal się Boże dyrektorek tej firmy nie wyniósł jej z domu i używa wulgaryzmów do pracowników jak i praktykantów. Nie pozdrawiam M.T

Artur
@Szczery

To nie jest dyrektor to po pierwsze. Jedynie zadufany w sobie Menadżerek produkcji który dostał za dużo władzy. Jeszcze kilka lat temu przyszedł do tej firmy jako technolog z gilami pod nosem i obrósł w piórka. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był.

Brat Pitt
@Artur

Bo on jedyne co w życiu przeszedł to gta 2 na kodach. Pokazał kim jest mówiąc do Marka z montażu żeby (wulgarne słowo na w) jak mu się nie podoba. Do praktykantów to samo. Dajcie mu spokój bo on już sam się wystarczająco podsumował. Wyszło 0

Danuta
@Szczery

Oooo to ciekawe, czyli firma oferuje szkolenia językowe pracownikom? Ale to pracownikom każdego szczebla czy jakiejś konkretnej grupie? Bo mnie to mega zainteresowało. Jak rozumiem to taki benefit od firmy?

Urszula

Polecacie się zatrudniac jako technik utrzymania ruchu? Dobre zarobki na tym stanowisku? Jak w ogóle u was z atmosferą? Widzę po wpisach dużo negatywnych słów i żarcików, na zakładzie też tak ze sobą gadacie?

Urszula

Brawo jesteśmy dumni Mariusz. A reszta jak się nie podoba to możecie W z mojej firmy.

Kadrowa PEPA

Dokładnie (usunięte przez administratora) tak jak mówisz. A tym co zostaną zabierzemy premię, może się w końcu nauczą regulaminu!

Cały zarząd i kadrowa nie potrafią rozmawiać z pracownikami jak z ludźmi. Winią pracownika i podnoszą głos jak coś nie jest po ich myśli. Jesteśmy ludźmi i chcemy być traktowani po ludzku. Co do pracowników fizycznych wszyscy super oraz pan sprzątacz i Pani sprzątaczka. Z ludzi z biura jedynie dyrektor z Holandii uprzejmy i przyjazny dla pracownika

Hanna

Jak to, wszystko? Byłoby super, jakbyś wprost się wyraził, bo można sobie najróżniejsze rzeczy wyobrażać po takim komentarzu, a człowiek chciałby poznać prawdę, jak praca wygląda. Czy ta praca jest w miarę pewna i stabilna, tak ogółem?

Brak
@Hanna

Czy będziesz pracował to zdecyduje (usunięte przez administratora) MT i pepa, więc nie uważam że praca w tej firmie jest stabilna. A wygląda tak jak to zostało opisane we wcześniejszych opiniach. Mam nadzieję, że to Ci wystarczy.

Weź nie pitol

Wiele osob korzyta z tej otwartej bramy i chwali to sobie. A opinie to nie hejt tylko przestroga dla tych, którzy mają wątpliwości czy warto zawracać sobie głowę praca w firmie, w której pracownik jest pionkiem i (usunięte przez administratora) pseudo menadżerów

#ogarnij się
@Weź nie pitol

W każdej firmie są pionki sterowane przez wyższe pionki aż dojdzie do króla i królowej! Taka rzeczywistość pracownia w firmach produkcyjnych. Jesteśmy niby najsilniejszym ogniwem ale w rzeczywistości jesteśmy niedoceniani. Niech pęknie jeszcze pare ogniw to może coś zrobią. Ale to tylko gdybanie!!!! Bo wielu potrafi tylko narzekać ALE TYLKO POD NOSEM NA PALARNI BĄDŹ STOŁÓWCE!!!!! Wystarczy. Ogarnijcie się. Pracy jest dużo tylko trzeba wyjść za bramę. niektórzy wolą rzucać kłody pod nogi współpracownikom i latać do góry z tzw.małym donosem że ten mniej pracuje a robi nadgodziny a takie informacje zawsze wracają. Pozdrawiam tych stażem 8+ Głowa do góry jak się nie podoba to W Y P I E R D A L A J

Sandał

Kantyna fajna. Krzesła są można usiąść zjeść i się pośmiać.

Nikoś Dyzma

Najlepszy skoczek Wemeco : Simon Ammann . pozdrowienia dla całego zespołu HR.

Urszula

Czy firma nadal szuka logistyka? Bo mają takie info na stronie internetowej ale nie wiem czy aktualne. Ktoś wie na jakiej umowie odbywa się praca na tym stanowisku? Bo nie opisali warunków.

Zostaw merytoryczną opinię o Wemeco Poland Sp. z o.o. - Cieplice Śląskie-Zdrój

• Jak się pracuje w Wemeco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wemeco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wemeco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wemeco Poland Sp. z o.o.
  • Główna 65