Opinie o Uitzendbureau Solutions BV. w De Lier

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau Solutions BV.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Uitzendbureau Solutions BV. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau Solutions BV. w De Lier

(usunięte przez administratora) Jesteście biurem niekompetentnym Dla was ludzie którzy pracują uczciwie się nie liczą i nie mają pracy .Nieroby i mający z głową nie pokoleji mają pracę.Atut pracownika to (usunięte przez administratora)

Biuro (usunięte przez administratora)

soluszyn

Oostkanalweg Ter Aar - w zadnym wypadku nie jedzcie na tą lokalizacje bo jest grzyb i (usunięte przez administratora) prosze poczytac o konsekwencjach zdrowotnych mieszkania w grzybie "Negatywne skutki przebywania w takich pomieszczeniach to ogólne zmęczenie, ból żołądka, głowy, katar, zapalenia zatok, drętwienie nóg i rąk, problemy z utrzymywaniem równowagi. Pleśń podrażnia oczy, powoduje wysypkę na skórze. Długofalowe powikłania to niewydolność nerek czy nawet niepłodność." nie rozumiem dlaczego administrator usunal moja wypowiedz o grzybie jakby to byla nieprawda? zatem jutro rozpoczynam wstawianie zdjec zakwaterowania na fb jako temat dla uwagi. chciales to masz. stay tuned ;D

Dawid
@soluszyn

Grzyby to ja lubię zbierać i jak są w pierogach z kapustą. Dlaczego nie przeniesiono pracowników do innego lokalu? Było to pokazywane koordynatorowi, czy osobom z biura, które najmują do pracy? Z tego, co piszesz rysuje się nie najładniejszy widok.

soluszyn

Przez tel konsultantka zapewnia wyplaty 500 euro co tydzień na czysto, okazuje sie to ok 340 euro pracując na nocne zmiany(bez komentarza. osoby pracujace na tej zmianie za te pieniadze to ludzie glownie z krajow 3 ciego swiata i holendrzy z problemami psychicznymi (schizofrenia etc) w ciagu 2och miesiecy 3 razy nie przyjechal po nas transport za ktory odciagaja z solarisu i czekalismy 3 godziny na dworze, bylem po tych ekscesach bardzo rozchorowany. 125 euro za mieszkanie gdzie pająki i grzyb wychodzi oknem - lokalizacja Ter Aar nadaje sie do programu uwaga tvn. jezeli myslisz o podjeciu pracy w tej agencji, odradzam nie popelniaj tego bledu szkoda twojego czasu oraz nerwów.

Dawid
@soluszyn

Rozumiem rozczarowanie, ale po odciągnięciu kasy za mieszkanie ile Ci w sumie wypłacili, ile tego wyszło na miesiąc? I jakie obowiązki w pracy były?

Soluszyn
@Dawid

ok. 330 euro po odciagnieciu wszystkiego. ja mialem 370 jako kierowca. zareczam Cie, ze nie warto chyba ze chcesz sie najesc nerwow i mieszkac w (usunięte przez administratora) Jezeli mowisz po angielsku(ja mowie b. dobrze) to praca nie bedzie wymagajaca i ciezka fizycznie. jezeli nie to szykuj sie na ciezki (usunięte przez administratora) za slaba kase i patologiczne srodowisko. osobiscie polecam szukania pracy na angielskich grupach na FB, sa czesto lepsze oferty i nowe kwatery. nie jedz tam, pisze to z pelna odpowiedzialnoscia. masz pytania to napisz na maila chetnie pomoge. redisbad99@gmail.com

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uitzendbureau Solutions BV.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ktos

W tej firmie nie ma pracy ściągają ludzi a potem siedzisz na domku . Nikomu nie polecam

Rudy

Omijajcie te biuro gorszego nie ma oszukują na mieszkaniach pobierają 115%€ za tydzień a nikt zwarła nie wie ze tak naprawdę powinniście płacić mąż 60€ ponieważ te (usunięte przez administratora)biuro bierze dofinansowanie za was o którym nie wiecie pozatym mieszkania to jak obory dla świń w dosłownym tego słowa znaczeniu towarzystwo w biurze tez nie za ciekawe prostaki ćpuny oraz wampiry energetyczne jeszcze raz apeluje omijajcie solutions

@Rudy

A te wspomniane dofinansowania to od kogo, ile wynoszą i skąd o tym wiecie?

Ilona

"Zadu"? Chodziło Ci o rząd?

janek

Dramat to jedyne co można o tym biurze powiedzieć , jestes fajny dopóki tyrasz ile trzeba a jak już jakiś problem to umywają ręce. Lepiej przez inne biuro dla spokoju psychicznego! Odradzam

niewazne

Nie polecam pracy przez to biuro, nie szanują nikogo, nie maja pojęcia o tym kto jak i gdzie pracuje, gdy pojawia się problem z czymkolwiek - udają, ze nie wiedza nic na ten temat.. pracowałam dość długo i zawsze musiałam walczyć o swoje. Koordynatorzy nie mili, nie oferują pomocy podczas pojawiających się na drodze komplikacji.. wręcz wyśmiewają się z ludzi. Transport - nie skomentuje.. godziny czekania i proszenia się o to, żeby ktokolwiek przyjechał ( częste zapominanie o zamówieniu busów itp) gdy zwolnisz się z pracy o powrocie do domu transportem tego biura - zapomnij. Za karę będziesz czekał do zakończenia pracy innych - nie raz 12h. Pozdrawiam i polecam omijać szerokim łukiem ;)

Mała69

Nie rozumiem oburzenia co do Agencji Solutions. Agencja nie jest gorsza od innych. Firma Roveg Okey może jest nie fajną firmą bo pracować można nawet od 6 do 18/19 co jest przesadą bardzo, ale firma Rainbow to dobra firma. Pracujesz albo na rano albo na lepszą zmianę czyli nocki od 16 do 2/3 w zależności od zamówień. Praca tam jest bardzo fajna tyle ze czasami robią selekcje ludzi i przenoszą na inne firmy ale można się dogadać. Co do wypłat zawsze na czas i zgodne z ilością godzin w tygodniu. A mieszkania jak to mieszkania agencyjne, na wejściu przeważnie zawsze każdy sobie sprząta co do swoich upodobań.

: ))))))
@Mała69

Rainbow fajna firma ? : )))) Takie samo (usunięte przez administratora) jak i Greenpack .

Pracuje przez biuro soluszyn nl.biuro ok koordynatorzy też tylko chodzi mi o pracę jest masakra godzin w (usunięte przez administratora) na de jongu (usunięte przez administratora) ma non stop pretensję że się normy nie wykonuje i tyle jest skończony to ostatnio mu powiedziałem żeby stanął przy maszynie i żeby pokazał 100 % normy dziennej to się śmiał i odszedł A co do biura nie mam pretensji i co dziennie na inną maszynę jest ktoś zucany co do pracy nie jest ciężko tylko że nogi bolą i ręce od kartonów

Tomas

Polecasz tą firmę

Greg
@Marek

De jong ok byle nie hala A jak macie oferte na hale A to odrazu uciekac

@Greg

No ja nie wiem czy po jego opisie takie "ok".xd A co na hali jeszcze gorzej?

A co na hali się dzieje
@Greg

Czy chodzi o produkcję kartonów coś więcej opisz

Ilona
@A co na hali się dzieje

Myślisz, że o nią chodzi? A co z nią w sumie nie tak mogłoby być?

: ))))))
@Marek

Nogi i ręce bolą ? To poproś mamusię żeby nadal cię utrzymywała .

Jasiu bak

Gratulacje

Jaka umowa obowiązuje w Uitzendbureau Solutions BV. podczas okresu próbnego?

Nn

Taka sama jak w każdym biurze

@Nn

Czyli krótko mówiąc tu ogólnie nie przydarza się nic niepokojącego? Czysty standard?

Dagi

Napisałem że prezes oszukuje pracowników i post został usunięty...

Dagi

Praca polega na oszukiwaniu klientów orange! Praca za najniższą krajową _ WYZYSK przez prezesa solutions! (usunięte przez administratora) orange ile się da!

Marek69

Nie polecam. 115 euro za mieszkanie, jesli tak mozna to nazwac. Myszy brud karaluchy, prysznic w kuchni ktora znajduje sie w piwnicy, brak jakiegokolwiek wyposażenia, a lokatorzy to jedna wielka (usunięte przez administratora) 40-letnie ćpuny... biuro zapeni Ci 3 maks 4 dni pracy tylko po to żeby opłacić "mieszkanie". Kierowców na weekend nie mają wiec jesli masz prawo jazdy wykorzystaja Cie jak to tylko mozliwe. Co do pracowników biurowych. Pani Magdalenka ktora, nie ma o niczym zielonego pojecia tylko krzyczy i robi na złość nie pozwalając Ci wiecej pracowac....

@Marek69

Masakra, co to za warunki... To tak w ciemno pojechałeś? Nie mówili wcześniej nic o mieszkaniu?

Marlena

Pracowalam w tym biurze rok, nie mialam problemow z wyplatami ani z kontaktem z biurem. Mieszkanie tez bylo okej, pokoj jednoosobowy.

Teresa
@Marlena

Też pracowałam,na wejściu wszędzie gdzie byłam w firmach było brudno to normalne nie wszyscy sprzątają za sobą,tu było nie najgorzej bo poprosiłam na pierwszym spotkaniu o normalne lokum i bez osób z nałogami i określiłam że przyjechałam zarobić na chwilę więc chciałabym pracę z dużą ilością godzin,i taką mi też dali byłam na karsten i mam zasady idę pracować a nie rozmawiać z ludźmi o pierdołach, dlatego praca była znośna,na papryce też byłam ale takie tempo że dwa dni wytrzymałam i poprosiłam o przeniesienie i bez problemu mnie przenieśli,,ja zawsze uważam że należy na początku określić czego się oczekuje nie jestem jakaś damą co se wymyśla,nie musieli mnie przenosić wcale ,mogli mi podziękować i pa, tym bardziej że to ja ich prosiłam o mieszkanie i oni mi poszli na rękę ,bo z reguły biorą ludzi z własnym zakwaterowaniem,nikt nikogo nie trzyma na siłę.mam dobre wspomnienia i jeśli chodzi o kierowców i ludzi na plus,a to że długo dojazd do pracy, każdy ma wybór ja wolałam busem jeździć niż jak to w innych firmach hulajnogi dają czy rower i zapierniczaj w dalekie trasy.byłam zadowolona.

Toja

Nie polecam! Pod każdym względem. Najgorsze biuro na jakie można było trafić! Za mieszkanie biorą 110 euro a mieszkania są w tragicznym stanie brudne i wszystko rozwalone masakryczne warunki człowiek ledwo co wytrzymał tydzień . Dużo osób na mieszkaniu i ciężko się pomieścić. Trafiliśmy na Koordynatorke wredna ś..... Niczym się nie przejmowała potrafiła ino krzyczeć i przeklinać do pracowników. Jak się źle czujesz nikt Ci nie pomoże a jak dzwonisz do biura to mówią ino radź sobie sam nie załatwia lekarza ani niczego. A jak chcesz iść do domu bo źle się czujesz to na busa musisz czekać do kilku godzin nawet 5 a jak zadzwonisz na numer alarmowy co biuro ma podane to potrafią ino się drzeć i przeklinać. Zero szacunku mają do nikogo za grosz. Nikt się tobą nie zajmie w pracy a jak idziesz do firmy Nature Pride to nie licz na Nikogo wyjeba.. Mają na każdego słaba kasa ino wykorzystują pracownika a o przełożonej co układa planning w pracy to dużo mówić!

@Toja

Cześć, Jeśli chcesz możemy się spotkać i rozwiązać problem. Współpracuję z FNV, spotkamy się od razu wszyscy razem. Jeśli masz jakieś zdjęcia to jeszcze lepiej, jesli nie nic nie szkodzi. Mój numer tel. +48514483836 Pozdrawiam

@Toja

Cześć, możesz podać adres tego hotelu? Możemy z tym zrobić porządek.

Sssss

Dokładnie wszystko się zgadza . Jest 2022 byłam tam i jest jeszcze gorzej

Teresa
@Sssss

Jeszcze gorzej? To co się tam teraz gorszego dzieje?

Czy firma Uitzendbureau Solutions BV. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie

Nie ma szkoleń szkolisz się sam, jak chcą to wypad a jak nie to zostaniesz bo potrzebują ludzi, i tyle proste jak drut, jesteś tylko kolejnym numerkiem ot tak

Tak
@Nie

To jednak prawda !!! A reszta to (usunięte przez administratora) i i (usunięte przez administratora) jak śpię po kiblach z nudów !!!

Maciek

Kpisz?To nie firma tylko agencja zatrudnienia.Po 2gie to rząd Niderlandii pozwala na wyzysk ludzi.Kwestia czasu a brudasy będą musiały orać zamiast siedzieć na socjalu.

Samotny

Ile można zarobić na tydzień na rękę netto?

Czy urlop w Uitzendbureau Solutions BV. jest płatny 100%?

Betty

Tyle ile masz godzin urlopowych wypracowanych tyle ci wypłacą podczas urlopu

Roman

Witajcie witajcie powiem wam tak nie polecam tego biura w100% koordynatorzy to zwykle (usunięte przez administratora) za 1 euro klękają do miecza dla cezara sałata welner oraz bednarz w pierwszej kolejce się ustawiają a szczególnie welner michal śmieć z ozimka

Typowy Roman z Polski
@Roman

Haha Roman pracowałem z Tobą i nie raz byłeś (usunięte przez administratora) na firmie ???? więcej koksu zes wjebal niż niejeden Marokaniec ???? wiec akurat twoja (z małej litery bo do patologi nie mam szacunku szczurku) opinia jest dnem dna. Jak biegałeś z ostana (usunięte przez administratora) po domkach firmowych to było Oke tylko jak się wyprowadziłeś zapomniałeś umyć (usunięte przez administratora) Z wyrazami pogardy kolega z pracy ????

Janek
@Roman

Od Tomka Bednarza proszę mi się odjebać nwm jak reszta według mnie byli spoko a co do pracy to nie jest tak źle i do warunków pracy bywają gorsze agencje takie jak np.axidus i flex employment ale ten co niechce pracować zawsze marudzić będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau Solutions BV. - De Lier

• Jak się pracuje w Uitzendbureau Solutions BV.?

Zobacz opinie na temat firmy Uitzendbureau Solutions BV. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uitzendbureau Solutions BV.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uitzendbureau Solutions BV.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Uitzendbureau Solutions BV.