Opinie o Red Seven w Piekary Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Red Seven . Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Red Seven o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Seven w Piekary Śląskie

Urażony Nowy wpis

Ogólnie praca fajna nie za ciężka nie za lekka ale stawki godzinowe są fatalne w ogóle nie adekwatne do dzisiejszych czasów to był główny powód zwolnienia się mnie szef oszczędza na narzędziach pracując na najtańszych szmelcach typu grapchit i endchel stawka słaba a praca odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju uszkodzenia pracodawca odtrąca ci z wypłaty

Pracodawca Nowy wpis
@Urażony

Dzień dobry, nie odtrącamy za uszkodzenia, zasady się trochę zmieniły, ale jak ktoś mówi, że potrafi coś robić, a później zepsuje parę elemnentów to po co to robił? Pracownicy nigdy nie będą patrzyć na materiał czy wykonanie zadania tak jak to patrzy pracodawca. Stawka godzinowa jest adekwatna do umiejętności. Jeżeli potencjalny pracownik przychodzi i uczy się dopiero wiercić, to dlaczego ma dostać od razu 25 czy 30 zł netto na godzinę ? Takie stawki dostają pracownicy, którzy sami potrafią rozpocząć i zakończyć swoją pracę, a nie ludzie, którzy dopiero się uczą. Okres próbny jest po to, żeby to zweryfikować. Najważniejsza jest rozmowa i wyjaśnianie problemów, u nowych pracowników już nie praktykuję się takiej zasady - niestety.

ciekawski Nowy wpis

A co dzieje się aktualnie u was skoro taki spokój zapanował na wątku pracowniczym?

Emma2404 Nowy wpis

Dziś 29.03.2020 roku o godz 17 dostałam obiad do domu . Oczywiście po otwarciu go i sprubowaniu poszedł on do śmietnika . Zakupiłam dwa obiady od męża schabowy był od dołu spalony nawet sos było czuć spalenizną a o kapuście czerwonej moge napisać ochyda chyba lizolem było oblany. Teraz moją część obiadu tak samo sos spalony dewlaj miał być nadziewany ale nadzienia nie było no chyba że znikł. A kapusta zasmażana ochyba nie polecam nikomu kupować tam obiadów Restauracja Red zeszła na psy ochydne jedzenie szkoda kasy wydawać na takie g...

On

Atmosfera w pracy katastrofalna. Szef uważa się za Boga. (usunięte przez administratora) i przekleństwa na codzień. Praca po 10 godzin dziennie. Niektórzy tam po 16 20 godzin robią. Stawki 13 zł na godzinę z łaską. Byle jaka robota. Byle szybko. Nie polecam nikomu. To (usunięte przez administratora) z szaleńcem na czele

Sebastian
@On

Rozumie, że według Ciebie atmosfera nie jest zbyt dobra i przyjazna. Wspominasz, że praca zajmuje dużo czasu. Dziesięciogodzinne zmiany to standard, czy robisz nadgodziny i wtedy stawka ulega podwyższeniu?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Red Seven ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
Pracownik firmy RED SEVEN

Witam, proszę o konkretne przypadki nt. pracodawcy. Jak i kiedy kogoś okradł? Jakie 16,20 godzin ludzie pracują?? Ja pracuje w tej firmie praktycznie od początku, wypłatę zawsze mam na czas, a jak trzeba to zaliczkę biorę i nigdy nie ma problemu. Pomocnicy może i zarabiają 13 zł na rękę, ale ile można dać osoba, która potrafi tylko zamiatać na budowie, a na prostych narzędziach się nie zna??? Jak jesteś fachowcem to zarobisz dobrze, umowa o pracę jest, wypłaty i urlopy zawsze są. Czasem trzeba dłużej zostać jak kończy się budowę, ale nie 20h. Poza tym każdy weekend jest wolny, jak jedziemy na montaż wiaty to dietę też zawsze mamy. Jesteśmy w trasie czasem długo, jak jedziemy np. nad morze, ale pracujemy na miejscu około 4 h i wracamy, osoba która siedzi obok może spać całą drogę i za to ma zapłacone. Możecie czepiać się osób, które nie wypłacają pracownikom za ich pracę, ale ja w tej firmie nie byłem nigdy (usunięte przez administratora) Szef wie co potrafi, dlatego na partaczy czasem musi krzyknąć jak zepsują mu coś po raz dwudziesty. Normalny człowiek to zrozumie. Samemu czasem puszczają mi nerwy.

Normalny

Jeśli niechcesz być okradziony i wykorzystywany To raczej tam Nie Idź Pracować. Nie Polecam Nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Seven - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Red Seven ?

Zobacz opinie na temat firmy Red Seven tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Red Seven