Opinie o Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stadion Miejski Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stadion Miejski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białystok

Krzysztof Ibisz

Zwykły pracownik zmaga się z najniższą krajową/ +- 200zł, brakiem jakichkolwiek podwyżek oraz usuniętym stażowym. Rotacja ogromna, wolą zwolnić i w to miejsce zatrudnić 2-3 kolejne osoby za tego, który tej podwyżki nie otrzymał. (usunięte przez administratora) w papierach, nikt nic nie wie. Każdy odsuwa problem od siebie, najlepiej na innego współpracownika. Najgorsze warunki pracy ze wszystkich spółek miejskich. Serdecznie odradzam. Dużo rozsądniej zostać w domu na bezrobociu niż pracować w tym miejscu.

@Krzysztof Ibisz

Zgadzam się z tą opinią, (usunięte przez administratora) , ciężka i toksyczna atmosfera, powoduje ze ludzie zwalniają się po kilku miesiącach.

Krzysztof Ibisz Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis
@Krzysztof Ibisz

Administrator Nowy wpis

Stadion Miejski Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 2800 i Pracownik Obsługi. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Tommy Nowy wpis

Premii nie ma - chyba ze roczna uznaniowa....

Stadion Miejski Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Zamówień Publicznych. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Ostrożny

Ja bym byl ostrożny w składaniu tam oferty pracy. Za duzo tu "pozytywnych" opinii....

Było Minęło

Jak znajdziesz jeden pozytywny komentarz na temat tej "firmy" to będziesz wiedział czy warto.

Jeśli ktoś lubi mobbing za marne pieniądze, to tylko tam.

Iza
@111

Oskarżenie o mobbing jest bardzo poważne. Przypomnę, że z definicji jest to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Czy faktycznie takie sytuacje miały miejsce w białostockim Stadionie Miejskim? Jeśli tak, to czy zostały podjęte jakieś konkretne kroki?

@Iza

mobbing oznacza to co napisałeś, ale mobbing to też wszystkie te działania pracodawcy, które powodują lub mają na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników - a to tam się dzieje.

Iza
@111

Czy takie sytuacje były więc zgłaszane odpowiednim osobom nie tylko w firmie, ale i poza nią? O to już pytałam wcześniej, ale nie otrzymałam jednoznacznej odpowiedzi. Ten komentarz pojawił się natomiast już kilka miesięcy temu - może teraz coś już się zmieniło, jeśli chodzi o pracę na Stadionie Miejskim w Białymstoku?

Tommy
@Iza

Ludzie zamiast zgłaszać to dalej, odpuszczają i odchodzą z firmy, bo nie chcą pracować w takim toksycznym miejscu!

Miś
@Iza

Kiedyś był artykuł o tym co się dzieje na Stadionie na jednym z białostockich portali - ddb24.pl

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
była pracownica

Praca w biurze była w porządku, ale ludzie toksyczni jak nigdzie indziej.

Damian
@była pracownica

Skoro wypowiadasz się z poziomu byłego pracownika Stadionu Miejskiego to bardzo bym chciał, abyś napisała jakie warunki zatrudnienia pracodawca ten oferuje na początku zatrudnienia? Czy pod tym kątem miałabyś może chęć się wypowiedzieć?

Aaa
@była pracownica

Potrzebujemy, płoty i okropna atmosfera, w głównej mierze z winy zarządu.

bylominelo

W skrócie: chaos, zmieszanie, wieczna ciąganina, stres z z byle powodu, nikt za nic nie odpowiada, fikcja nie praca

Były Robol

Aż dziwią mnie wypowiedzi powyżej?Chyba że osoby BIUROWE się wypowiadają?Bo jako robol to robota lajtowa a raczej więcej siedzenia niż pracy.I to właśnie jest najdziwniejsze!!! Zatrudnia się roboli a tak naprawdę do wszystkiego są brani podwykonawcy.Marnotrawienie pieniędzy.A ogólnie tak,to prawda,ciągłe zamieszanie,panika strach i osoby dowodzące bojące się wszystkiego lub za dużo osób do jednej sprawy i wychodzi zamieszanie!!!

ex

Jako Pracodawca - kiepsko, jako firma z perspektywą - jak najbardziej. Zarząd - dno, nigdy się z takim nie spotkałam(em). Robią tam największe zamieszanie z niczego, a sprawy główne leżą nierozwiązane po kilka miesięcy. Nie dziwi mnie opinia "na mieście" - wszystko się potwierdza na miejscu. Finanse nie są najgorsze jak na Białystok, ale pieniądze to nie wszystko. Praca tam miała być moją wymarzoną, teraz cieszę się że mnie tam nie ma. Nie warto się kopać z koniem.

Ktoś

Potwierdzam. Duża rotacja, nie miła atmosfera.

Nie polecam, dużo stresu, mało przyjemności. Inwigilacja, donosy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stadion Miejski Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Stadion Miejski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stadion Miejski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stadion Miejski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stadion Miejski Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stadion Miejski Sp. z o.o.

Stadion Miejski Sp. z o.o.