Opinie o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki w Gubin

@☹️ to jest autobus odwożący pracowników?

☹️
@ja

Tak ☹️

Ty
@ja

Znowu wystawili pracowników za bramę o 23ej i czekają .

☹️

Podobno znów wystawili pracowników za bramę o 23ej i kazali czekać godzinę na autobus (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Jak przestrzega się zasad bhp to Madzia się nie czepia to jej praca .przynajmniej jest na kogo popatrzeć jak jest w pobliżu

Obecny pracownik

Żal (usunięte przez administratora) ściska weźcie się do pracy,a nie (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) tamto przynajmniej ma urodę i poukładane w głowie, a nie tak jak inni..

konik

Zamień się z nią, zobaczymy jak Ty będziesz działał w bhp ;), skoro jesteś mądrzejszy to może ją wygryź. I zajmij się swoim życiem, a nie czyimś. Ale niestety tak to bywa jak się ma nudne własne życie to kogoś jest ciekawsze ;) i zawsze jest co komentować.

P
@Obecny pracownik

Poukładane? Skąd takie informacje? Dobrze posłuchaj co mówią o niej.

@P

Nie ważne co o Magdzie mówią bo to są same plotki ludzie gadaj i będą gadać, a Madzi należy się szacunku jest wartością osobą

Dlaczego nie bada się alkomatem pań z biura?

Aplikowałeś do firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Magda

Jak Cię to tak bardzo interesuje to przyjdź do działu BHP, odpowiem osobiście ;).

Ktoś tam

Art. 212 kk to pomówienie czyli nieprawda. Który sąd orzekł, że wpis nie był prawdą?

@Ktoś tam

A który był prawdziwy ten że jestem betonem czy pustakiem? O jakim Ty sądzie piszesz? Powtarzam jeszcze raz, zapraszam do biura, spójrz mi w oczy. A przed sądem już niedługo się spotkamy, nic się nie bój ;)

Ktoś tam - 2
@Ktoś tam

"Art. 212 kk to pomówienie czyli nieprawda." - droga dedukcji niesamowita, Po 1. Zniesławienie (a nie "nieprawa") - odnosi się do bzdur takich jak: beton, pustak itp. Po 2. Działania są wymierzone w konkretną osobę (bo celujecie w Panią z BHP), której grozi "utrata zaufania społecznego" w sferze osobistej jak i zawodowej. Po 3. Używacie do tego środków przekazu czyli internetu, a tym samym fakt, że czyta to więcej osób zmienia wam kwalifikację i wskazuje na "zwiększoną szkodliwość społeczną" Po 4. Wniosek o dochodzenie swoich praw, może odbyć się jedynie z oskarżenia prywatnego, dlatego tutaj zależy jak mocno dotknięta zostanie osoba do której mierzycie. Po 5. Punkt 9 i 10 regulaminu strony na której zamieszczamy opinie. 9 wyłącza odpowiedzialność strony za twoje słowa, a 10 mówi o przechowywaniu twoich danych i przekazaniu ich odpowiednim organom w przypadku złamania prawa.

Ktoś tam
@Ktoś tam - 2

Jeśli mówimy tylko o tym, że ktoś nazwał tą Panią betonem i pustakiem to faktycznie możemy przyjąć, że to pomówienie bo to czyjeś subiektywne zdanie.

Tapicer

Osobiście nie wierzyłem w to co piszą ludzie odkąd sam się przekonałem na własnej skórze, zero Polaków sami Ukraińcy.

Glupi_tapicer
@Tapicer

Osobiście uważam, że ten komentarz jest naruszeniem dóbr osobistych zakładu i będzie zgłoszony gdyż poświadcza Pan tu nieprawdę. Na załogę liczącą około 800 osób , pracowników z zagranicy jest może 10%-12%. Proszę też mieć świadomość, że zatrudniamy osoby z różnych państw a nie tylko z Ukrainy. Wielu z nich to prawdziwi fachowcy, których na rodzimym rynku pracy od dłuższego czasu brakuje.

Pracownik roku

(usunięte przez administratora) Nie licz zatem na jakikolwiek awans, jeśli jesteś wykształcony i masz pojęcie co robisz, a nie masz konkretnego nazwiska. Wyobraź sobie firmę, w której temperatura w lecie dochodzi do 36 stopni, ale pracujemy dalej. Na pytanie kiedy będzie chłodniej, słyszysz od specjalistki BHP zatrudnionej w firmie : "w zimie". Czy to jest poziom szacunku do pracownika, którym chcesz być obdarowany w miejscu pracy? Ale faktycznie, było zimno. Momentami 7 stopni, 12, czasami 10 stopni Celsjusza. Pomogła dopiero PIP, gdyż pracodawca razem ze Specjalistką BHP nie wpadli na to, że przy wymianie pieca, kiedy nie ma ogrzewania - może być zimno. Tak,w zimie potrafi być zimno! Pozostawię bez komentarza to, kto wymienia piec w zimie. Wyobraź sobie również, że gdy panuje taka temperatura pracujemy w godzinach nadliczbowych. Robimy nadgodziny, praktycznie od września do lipca. Godziny nadliczbowe +pracujące soboty, często pracujące dla obu zmian. Co się dzieje kiedy nie przyjdziesz w sobotę? Zabierana jest Ci premia. Co się dzieje kiedy sytuacja dalej się powtarza? Pracodawca grozi Ci zwolnieniem. (usunięte przez administratora) Jeśli w tym czasie byłeś na zwolnieniu lekarskim absolutnie premia roczna Ci się nie należy, bo z pewnością oszukujesz firmę i migasz się od pracy, zasłaniając się trefnym l4. Przecież ludzie nie mogą zachorować od zbyt niskiej temperatury panującej na hali, prawda? I jeśli myślisz, że skoro tak dużo się tu pracuje i jest tyle nadgodzin to na pewno dużo się zarabia. Nie. Absolutnie tak nie jest. W miesiącu gdzie były 3p soboty pracujące, 4 tygodnie ciągłych nadgodzin, pracownicy zarabiali 200-300 zł więcej w przeciwieństwie do zwykłego miesiąca. Zapytasz jak to jest możliwe? Zarobki to jest podstawa +premia, a więc premią można manipulować dobrowolnie. Wychodzi Ci więcej nadgodzin, obetniemy Ci premię. Tak czy inaczej zarobisz średnia z ostatnich 3 miesięcy. W tym miejscu nawet już nie chcą pracować Ukraińcy, czy Gruzini. Bo jeśli szefostwo tak traktuje Polaków, to wyobraź sobie jak traktuje obcokrajowców. (usunięte przez administratora)

@Pracownik roku

Nie narzekaj, poprosi załóż swoją firmę i zarabiaj. I bądź idealnym pracodawcą! Nie pracuj u Iwanickiego, pracuj u siebie i dla siebie! A teraz dziękuję Bogu ty i wszyscy oceniający i narzekający że masz za wypłatę u Iwanickiego i możesz utrzymać siebie i swoją rodzinę. Iwanicki daje pracę dla 800 osób. Szacunek dla Pana Iwanickiego!!!!!!

@Magda

Więcej szacunku dla pracodawcy.

Natchniony inaczej
@Pracownik roku

W wielu firmach założonych przez polaków intratne stanowiska zajmowane są przez rodzinkę, to nic nowego. Fakt faktem, że tam gdzie potrzeba PROFESJONALISTÓW zatrudnia się ich a nie rodzinkę. Czy takie podejście jest złe? Oczywiście że nie jeśli zaplecze rodzinne posiada odpowiednie kwalifikacje, tu niestety ciężko matur szukać....Przy takim "obłożeniu profesjonalistów" cierpią pracownicy na pierwszych szczeblach od fizycznego po kierownictwo niższego - średniego szczebla. Spychologia jest na porządku dziennym i nic z tym nie zrobisz - chyba że postawisz się i szefostwo będzie miało dobry humor to Cię nie zwolnią. Zachowanie "rodzinki" wobec innych pracowników jest żenujące i gorszące - mogą poczuć się Panami, tylko bata im brakuje do pełni samozadowolenia. Dobra rada: jeśli rozpoczęliście tutaj pracę - nie bierzcie kredytów. Jeśli myślisz aby tutaj pracować i nie masz dobrych kontaktów kogoś z "Familii", daj sobie spokój - szkoda zdrowia i nerwów, pracy w okolicy jest, czy po naszej, czy po niemieckiej stronie. Ps: kiedyś praca u Iwana była prestiżem, teraz jest źródłem wielu żartów.

KtoŚ
@Magda

Czyżby wypowiedź tej M (usunięte przez administratora) która chodzi po produkcji i obgaduje z pracownikami swojego pracodawcę? a później u szefostwa do rany przyłóż . (usunięte przez administratora)

BJ

Miały być "wczasy pod gruszą" do 5 najpóźniej 10 sierpnia a skończyło się na "obiecanki cacanki"

K
@BJ

Ciekawe kiedy wolne będzie za 15.08,może też coś "obiecaja"

@K

A co byś chciał żeby ogłoszenie dali ze wtedy a wtedy wolne za 15.08?nie w tej firmie.Tu się dowiadujesz czy pracujesz w sobote na 2 zmianie 5 minut przed fajrantem w piątek alboa często i nawet wtedy nie mówią

Adam M

WITAM dzis 20.01 2020 dzwoniłem do firmy Iwanniccy koło 11 godz chciałem sie dowiedziec od działu reklamacji czy MARKETINGU czy mozna zamówic do niemiec ze 40 sztuk łózek do spania pojedynczych do niemiec pani mnie zbyła i powiedziała zeby dzwonic do sekretariatu a pani sekretarka powiedziała ze ze oddzwwoni niebawem i tak zleciał cały dzien i pani sekretarka nie zadzwoniła olali mnie no niezle bardzo fajni ludzie podziwiam podejscie do klienta piatka z plusem BRAWWWOO A TAK po za tym podaje mój numer telefonu jak ktos nie wiezy ADAM 004915163919110

Pracownik roku
@Adam M

Uwierz mi, nie chcesz tych mebli. Jakość tutaj to tragedia

@Pracownik roku

To akurat prawda...jakoś mebli to porażka

Lola
@Pracownik roku

Dlaczego uważasz że jakość jest fatalna? Kwestia materiału, wykonania?

zmęczony

9 godzin pracy w takie pracy to kiepski pomysł

Kolo

Na 2 zmianie jest majstrowa która musi się ogarnąć i przestać nękać pracowników to jest mobbing jeśli ktoś tym się nie zajmie to ta sprawa trafi do inspekcjii pracy tj. Majstrowa z poduszek, to jest bardzo poważna sprawa

szyszka
@Kolo

domyslam sie o kturej majstrowej mowisz ale mysle ze sprawa mobbingu to nie tylko jej dotyczy. Takie sprawy kieruje sie do sadu pracy raczej i mysle ze jak kiedys ktos dla przykladu ktos z tym nie pojdzie to nic sie nie zmieni

Pakowacz
@szyszka

Nie tylko pani W wprowadza moobing tylko jest jeszcze jedna pani na tym dziale, (usunięte przez administratora)

Łowca

Polecam stanowisko Rębak. Cisza i spokój.

Lubo
@Łowca

Zapraszam z chęcią na moje stanowisko pracy rębak . Chętnie się zamienię

Owson
@Łowca

Dokładnie. Jak idę po materiał czy coś to zawsze widlak stoi przy kotłowni. A cisza jest. Rzadko kiedy spotkam ze coś tam chodzi.

Piotrek
@Łowca

Proszę nie komentuj takich głupot. Po pierwsze zajmij się swoją robota. Luba wykonuje swoją robotę najpierw wiadomo ze musi nam przywieźć materiały plus kubły i na końcu zawieść spowrotem abyście mogli śmieci wyrzucać. Ale zawsze codziennie rębak chodzi i robi swoją normę ;-) I jak każdy człowiek ma prawo na chwile stanąć pójść napić wody i chwile odpocząć. Pozdrawiam :)

Fan koronawirusa
@Piotrek

Luba lubi czasem na swojego donieść ot nasz towarzysz za Buga

Kolorowe Tesco
@Łowca

Dokładnie. Niby miły a czasem chamski. Dwie twarze ma. Ukraińcom najlepiej aby nie pracować.

Byly pracownik

Po 10 latach pracy w tym zakładzie moge powiedzieć że wszędzie jest lepiej . Odradzam

☠️
@Byly pracownik

A co cię tak zraziło do tej firmy?

Krzychu
@Byly pracownik

To prawda

Wielbłąd Andrzeja

Prawda jest taka ze w tej firmie trzeba orac na każdym stanowisku. Zaczne od tapicerni co 3 to zza Buga juz bo miejscowi wiedzą co to za firma i to jest ostatecznosc żeby tam się zatrudniać a majstrowie ? (usunięte przez administratora). Który w swoim mieście nawet nie wyjdzie do sklepu ponieważ się boi bo tyle ludzi gnebil. Stolarnia ? Nie chce używać brzydkich slow na ludzi których tam zatrudniają. Zaladunek ludzie którzy nie wiem czemu tam w sumie pracują za ta pracę która wykonują powinni zarabiać dużo więcej niż inni pracownicy siedzą po nocach na mrozie albo np latem w upale i z tego co wiem to nawet wody nie dostaną poraszka.(usunięte przez administratora) .. Dramat. Jak chcesz tam.pracować to radze to 2 razy przemyśleć.

Ponoć kierowca jest zarażony, ciekawe jak zabezpieczą pracowników

pracownik16
@123

Pewna ilość mieszkańców Gubina może być zarażona, przechodzi to bezobjawowo i też będzie pytanie jak się zabezpiecza, równie dobrze mógł to ktoś przynieść z pracowników produkcji i zaraziła kierowcę

Czy w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

GoWorkVirus2019

Zawierane są wyłącznie umowy o pracę na okres próbny, drogi administratorze. Tym razem nie trafiłeś i nie udało ci się wyciągnąć nic niekorzystnego na nasz zakład. Powodzenia następnym razem.

240i

Mobbing nic z tych spraw tutaj to normalne że dra ryja na ciebie....

Kaka
@240i

Prawda

Ramzes

Na Wielkanoc wiele firm dało zakączkowe pracownikom w końcu mają fundusz socjalny odkładany z wypłaty ale nie Iwan niby kryzys a tyramy na pełnych obrotach a zasłania się kryzysem a prosperuje bardzo dobrze i fundusze socjalne które są odkładane przez pracowników na tak zwane zajączkowe i karpiowe co z tym kierowcy premie dostali za ryzyko a zwykli pracownicy nic to kpina

gynis
@Ramzes

Jesli to prawda ze kierowcy dostali premie to byloby nie fer. Oni i tak chyba najwiecej zarabiaja a wszyscy pracujemy z ryzykiem bo jakby ktos przyniosl wirusa to na halach bylaby masakra.

Aleksandra

Czy w związku z zagrożeniem koronawirusem w zakładzie wprowadzono jakieś nadzwyczajne procedury? Czy pracownicy mają dostęp do środków dezynfekujących? Czy przewiduje się pracę zdalną na określonych stanowiskach?

@Aleksandra

Tak,nawet mydła brak i ręczników,nas nikt nie pyta czy na hali jest nas 50 osob a jest więcej.Dzieci mają wolne by nie przenosic wirusa ale to my teraz możemy go zanieść naszym dzieciom do domu bo tu największy problem to do kiedy będą mogły jechać TIRy bo meble to artykuł pierwszej potrzeby....moze do Włoch niech jeszcze wyślą z 10 Tirów

@Aleksandra

W zakładzie mierzy się temperaturę, pracownicy otrzymują rękawiczki ochronne a w razie konieczności maseczki. Sprzątaczki dezynfekują klamki i stołówki.

Temperaturę?mierzono raz przez 10 minut,rękawiczki?chyba w biurze bo jeszcze ich u nikogo nie widziałem

Gregor

@1234 Zastanawiam się czy jesteś w ogóle pracownikiem firmy skoro zamieściłeś taką informacje? Firma robi wszystko co tylko się da, doceńmy to

@Gregor

Jestem,i pokaż co robi?plyn odkazajacy szt 1 na hale który ciągle znika?

Zostaw merytoryczną opinię o A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki - Gubin

• Jak się pracuje w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Zobacz opinie na temat firmy A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.Z.Iwaniccy sp.j. Meble Tapicerowane Andrzej Iwanicki