Opinie o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. w Pabianice

Zdzisiek Nowy wpis

Dajcie cynk czy to z powodu rotacji teraz szukają 4 osoby na kelnera. I czy da się tu mieć umowę o pracę na czas nieokreślony? Na razie wymieniają jedynie zlecenie.

Hana Nowy wpis

Byłam bardzo zadowolona z tej pracy, jeszcze wrócę

Czy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sibo

Pracodawca niewypłacalny.w dobie pandemii do fabryki aflofarm na 3 zmiany.zero pomocy na postojowym.potem szukają nowych naiwnych.az w końcu ich braknie.Juz łódz ma opinie bo pracowali tu.Nie polecam.

Alm Nowy wpis
@Sibo

Adlopa nieruchomości i aflofarm to dwie różne firnu ????

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KELNER/KELNERKA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Katie

Tam ludzi nie zwalniają, ludzie odchodzą sami ma ogół z głeboką depresją. Płacą śmieszne pieniądze za ciągłe bycie pod telefonem. Tym miejscem powinien zainteresować się PIP. Zero szacunku dla Pracownika. Krytyka non stop.

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała kogoś na stanowisko Recepcjonistka. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

anastazja

kiedyś byłam na rozmowie o pracę. szukali recepcjonistki do hotelu. proponowali minimalną plus 200zł premii z zaznaczeniem, że jeśli 'nic nie odwalisz', to premia będzie przyznana. praca po 12h, do tego biegła znajomość języka obcego. patrząc na to ile kasy wpakowali w hotel, to za te pieniądze szukają (usunięte przez administratora) nie pracowników.

sebastian

szukają może ogrodników, warto wysłać CV

Mariusz
@sebastian

Nie polecam tam pracy, atmosfera pracy tragiczna, właściciel zakochany w sobie egoista, ktory katował by ludzi i najlepiej jak byli by u niego niewolnikami za pare złoty

TwójStary

Kierownik, który mówi : "jeżeli się komuś nie podoba to Amazon czeka"

E

Pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze nie polecam. Bez żadnego wyszkolenia rzucają świeżaka na stanowisko i wymagają pełnego profesjonalizmu. Pracowników brak a pracy ogrom. Zamiast usłyszeć 'dziękuję' za dobrowolną pomoc same pretensje. Plotki, wyzwiska i utrudnianie pracy przez współpracowników cały czas. Tam to norma że pracownik robi kilkanaście godzin, mimo że w grafiku jest znacznie mniej. Jak powiedziałam raz że kończę zmianę i chcę iść, zostałam wyśmiana i zamiast o 19 wyszłam o 1 w nocy a potem na 7 następnego dnia. Co prawda wypłata była bez problemu ale za nadgodziny i pracę w nocy nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy. Szczerze nie polecam, nie warto.

B
@E

W jakim dziale pracowałaś?

Olaf

@Sibo Przez co rozumiesz niewypłacalny? Zalega z wypłatami? Często się zdarzają takie sytuacje czy to teraz odkąd jest pandemia?

K

Praca świetna nie ciężka :)pracuje tam ponad rok i jestem z niej zadowolona pod każdym wzgledem. Polecam !!:)

@K

Czym konkretnie zajmujesz się w Fabryce Wełny Hotel & SPA, jakie są Twoje zadania? Zadowolenie pracownika na pewno podnosi jego wydajność, to dobry znak. Liczę, że napiszesz mi coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

KK32

Praca początkowo wydawała się naprawdę fajna, jednak po dłuższym czasie jest dużo gorzej. Nie ma co mówić o pieniądzach, bo jest to kwestia omawiana podczas rozmowy o pracę i albo komuś odpowiada, albo nie. Mnie odpowiadało, jednak zdarzają się często sytuacje gdzie jeden pracownik ubliża innemu, a szefostwo zamiast zareagować zaczyna się śmiać, w innych sytuacjach obraźliwe słowa padają z ust przełożonych i chociaż zwracana jest uwaga, na to że nie chcemy takiego traktowania nic się nie zmienia.

B.P20
@KK32

zgadzam się z tą opinią, ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że mało tego że grafik pracy ustalany jest na kilka dni do przodu( 3 lub 2dni) i nie można sobie nic zaplanować to nawet po przystąpieniu do pracy danego dnia okazuje się ze godziny pracy są inne niż były w grafiku. Wielokrotnie były zgłaszane skargi do prezesa jednak nic się nie zmieniało a osoby składające skargę traciły pracę. Nikomu nie polecam tam pracy a wręcz odradzam.

Zorro.
@KK32

Zgadzam się w całości, atmosfera nie jest tam czysta i nie dziwię się że brakuje tam ludzi do pracy.

Barbara
@Zorro.

Widzę, że atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Dzięki za opinię. A pracujecie też w weekendy i święta?

Zostaw merytoryczną opinię o Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.?

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Partyzancka 133/151
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312029951 REGON: 101002311 KRS: 0000371631

Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.