Opinie o Glf Polska Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glf Polska Mielec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glf Polska Mielec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glf Polska Mielec Sp. z o.o. w Mielec

Miły Pan

Byłem brygadzistą w GLF Koszalin. Ludzie z którymi pracowałem świetni, robota także, choć, wiadomo na jaki fizyczna. Jedyną rzeczą złą w tej firmie jest jej zarządzanie przez Marcina Z. Kierownik że Słupska,nie potrafi zarządzać firmą. Na rozmowie o pracę obiecuje premię, podwyżki itp. po czym pracownicy dostają głodowe pensje rzędu 2800 zł. Nonsensem jest tłumaczenie , że to wina prawników i ich absencji, czy tym podobne. Chłopaki się starają. Kierownik kłamie, utrudnia, nie pomaga. Nie ma pojęcia, jak wygląda produkcja i , że pewnych rzeczy nie da się zrobić mając 7osob na zakładzie. Ludzie odchodzą. To jest wierzchołek góry lodowej wyników zarządzania firmą przez pana Z. Ja nie pracuje ponieważ byłem zatrudniany na stanowisko brygadzisty, potem się okazało, że nie może być tam dwóch i chciał przerzucić na stanowisko magazyniera, za śmieszne pieniądze. Ogólnie zabiera premie,szukając oszczędności, wmawia pracownikom, że mało jeszcze umieją itp. oczywiście to bajki. Nie poważny człowiek.

mrufka

Dokładnie, kto uwielbia prowizorkę i chaos to polecam

Cichy

Witam chcialem zapytac na jakie zarobki moge liczyc i opinie pracownikow w miejscowosci Trzciana

Lukaszek
@Cichy

Z gory nie polecam, zarządzanie jest fatalne, brygadzista jest taki „zapracowany” ze nie ma czasu na nic, jest pare osób które za przeproszeniem wchodzą ładnie (usunięte przez administratora) i maja okazje mieć więcej godzin niż inni.

Czy w firmie Glf Polska Mielec Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

@Anna

Hej, mnie zawsze zastanawia to, kto daje te premie uznaniowe? Czyli od czyjego uznania zależy to, czy pracownik dostanie premię i jaka będzie jej wysokość. To jest tutaj bezpośredni przełożony, osoba z działu kadr, może to jest szef generalny całej firmy? Weszłam tu, bo tata szuka zajęcia i tak zastanawiamy się nad ta premią.

Lara Nowy wpis

Kiedyś widziałam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży z oznaczeniem umowy o pracę ale nie zostały wtedy w nim wskazane żadne widełki placowe. Nie wiecie czasem jakie aktualnie obowiązują? Mam już doświadczenie w handlu opakowaniami czy też paletami, może bym się sprawdziła

mrufka Nowy wpis
@Lara

Daj spokój, poszukaj normalnej pracy

Miły Pan

@Miły Pan

Nie bardzo rozumiem, czyli zostałeś jakby zdegradowany? Napisz za co. Może napisz coś więcej żeby uchronić innych nowych

@Pytacz

Pytacz - z tego co mi wiadomo to owy zbulwersowany Pan utrzymywał, że ma wieloletnie doświadczenie na tym stanowisku a okazało się, że produkcja pod jego zarządem doznaje tzw. regresu. Jak widać zarządowi niezbyt to pasowało, co nie jest zbytnim zaskoczeniem, i zadecydowali, że po okresie próbnym nie chcą przedłużać z nim umowy na stanowisku brygadzisty. Pozdrawiam.

@odpowiedz

Skąd takie info? I co na to Miły Pan

@Miły Pan

Czyli wg. Ciebie pracownik może nie przychodzić do pracy, a pracodawca ma mu dać gruby hajs za sam fakt istnienia? Chciałbym za samo staranie się dostawać kasę pomimo absencji, ale niestety muszę pracować i być w pracy.

@Mati

Pracowałeś w GLF? Podaj więcej szczegółów jaka płaca, atmosfera itp(usunięte przez administratora)

@Pytacz

Tak, pracowałem. Płaca taka na jaką się umówisz z przełożonym, zależy też od chęci pracownika. Jeżeli ktoś chce zarobić dobrze to da się ale jeżeli ktoś pojawia się w pracy okazjonalnie to dostajesz te "głodowe 2800zł". Co do atmosfery to narzekać nie mogłem. Nie pracuję tam tylko dla tego, że zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa.

@Mati

dzięki, partnera sytuacja życiowa w drugą stronę zmusza, być może tu przyjdzie. zdradzisz jeszcze jakie predyspozycje na pewno mu się przydadzą? ewentualna porada lub informacja odnośnie czegoś czego ma się douczyć przed rozmową?

Łuki
@Mati

potwierdzam ... jak się angażujesz i coś potrafisz to i zarobisz.(usunięte przez administratora)

@Miły Pan

z tego co nam wiadomo nie byłeś tu brygadzistą tylko uczyłeś się nim zostać a że nie poradziłeś sobie to zaproponowano ci inną robotę do której sie byś nadawał czyli magazynier. Jak widać to stanowisko też cie intelektualnie przygniotło i już tu nie pracujesz.

mrufka Nowy wpis

Dokładnie, kto uwielbia prowizorkę i chaos to polecam

Ralf

Hej. Widziałem że szukają kierowcy CE. Może ktoś się wypowiedzieć na temat zarobków i charakteru pracy na tym stanowisku ?

Praca
@Ralf

Nikt z pracowników umie odpowiedzieć na pytanie odnośnie kierowcy kat Ce w tej firmie ?

@anna

Jakie trasy robi kierowca, czy kraj czy zagranica. Jaki przedział zarobkowy ? No i chyba najważniejsze pytanie dlaczego poprzedni kierowca odchodzi ?

Jakim konkretnie regionie? Ile to km i jaki to charakter pracy? co z jakimś rozładunkiem? Co zazwyczaj się przewozi i jaki jest przy tym zakres zadań?

Czy w firmie Glf Polska Mielec Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jak z zarobkami w Mielcu co chwilę jest ogłoszenie o pracę.Taka rotacja ludzi czy o coś innego chodzi proszę o odpowiedź

@Adam

Chodzi ci o te dostępna od dwóch dni ofertę do montażu palet? ja dopiero teraz się interesowałem, nie wiedziałem, że wcześniej oferty tez były wrzucane. Tu po opisie faktycznie mało idzie się dowiedzieć. opisze ktoś ten zakład od środka? Jak jest duży i co to za maszyny, jak się na nich robi?

@Adam

Minimalna plus premia uznaniowa

@Anna

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Glf Polska Mielec Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Glf Polska Mielec Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży? Pojawiło się 12 lutego na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Edzia

Czy na produkcji kobiety są mile widziane, czy nie bardzo, skoro praca nie należy do lekkich? Wiem, że produkcja produkcji nierówna, napisze ktoś konkretne obowiązki? Jaką stawkę proponują na początek, idzie z czasem wynegocjować coś więcej?

Xxxx

Witam. Jak wyglądaja zarobki jako kierowca C+E w tej firmie ? Widzę że w Mielcu są codzienne powroty do domu jako kierowca.

Koszalin

Ja nie polecam . Bardzo ciężko dużo ludzi odchodzi i przychodzi , bardzo duża rotacja . Wypłata naj nisza Krajowa. Praca nie jest lekka !!! Kierownik nie szanuje pracowników woli nowych nisz tych co już są doświadczeni w pracy . Pistolety do zbijania ciężkie trochę warzą i nie są lekkie przez 8 h ręką boli . Wszystko bez technologii wszystko ręcznie . Wymagania duże na takie warunki . Kierownik tylko zabiera premie niby dostajesz a zawsze jesteś w plecy 200 zł . Maskara Ten Kierownik nie na daje się ,nie ma pojęcia o produkcji nigdy nie zbił ani jedne palety , agada takie głupoty ,i niech nikt nie powie że ktoś jest nie tu nie Roben !! Bo tu nikt nie siedzi !!! Jak by kierownik porobił tymi pistoletami co my robimy sam by dawno już nie robił a my staramy się sami naprawiamy formy , czy pistolety które nie dobijają masakra aż szlak człowieka trafia z tymi pistoletami żeby w takiej formie nie było porządnego sprzętu tylko jakiś stary rozwalony , trzeba młotkiem ręcznie do bijąc .!!! I jeszcze ci powiedzą że mało , jak niema późnego sprzętu gdzie firma powinna zapewnić sprzęt i formy a nie my mamy je naprawiać ciągle !!! I jeszcze narzekają że za mało i jeszcze na dodatek , podwyższają normę. A jeśli jeden dzień cię nie będzie to od razu zabiera premię która robisz cały miesiąc a dzień cię nie ma to ci za bierze . Masakra , Tego kierownika to powinni zmienić bo zabiera ciężko zarobione nasze pieniądze!!! Jak by sam tam robił w takich warunkach to ciekawe jak on by się czuł !!! My na nich pracujemy nie oni na nas , powinni nam dobrze płacić za taką pracę ,bo my na nich robimy ??? Niech ten Zająć Marcin się zastanowić czy chciał by sam robić w takich warunkach jakich nam zapewni firma GLF. Koszalin . Nie polecam a jeśli nie wierzycie i nie szkoda czasu i sam się przekonaj jak tu jest a lekko nie jest. A pieniądze marne , jak się nie zmieni to wszystko to odejdą !!!! Już nie długo !!!! Tak że niech się Kierownik zastanowi jeśli chce mieć taką ekipę która jest teras bo na nas nie robi tylko my na nich !!!! Bo firma zostanie bez pracowników !!! Bo kokosów tam nie ma . Pozdrawiam .Ale pewnie kierownik machnie ręką i powie że inni przyjdą tak na pewno .... To się przekona czy tak będą robić jak my !!!! .... A warunki do pracy żadnych maszyny stare wszystko ręcznie z podłogi podnosisz gdzie plecy bolą . Niema żadnych podnośników paleciaki też że złomu jak reszta ....tylko brygadzista jest naprawdę ok i też ma sporo na głowie .... Szkoda gadać Nie polecam omijaj ta Firmę zdała bo szkoda zdrowia . Bo jest zimno na hali robi się w czapkach i kurtkach . Cichy dają bez koszulki i jeszcze po kimś !!! Grubo !!!

@Koszalin

Z tego co mi wiadomo to premie przydziela lub zabiera brygadzista więc musiałeś podpaść jemu a nie kierownikowi natomiast zabieranie premii za nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy to standard we wszystkich firmach więc nie wiem czemu jest to dla ciebie takie dziwne. Ciesz się że za NN-ki nie wyleciałeś z roboty a tylko premie ci ucieli.

Edi
@Koszalin

Jak piszesz że słabe pieniądze to po co tam siedzisz bo z tego co czytam jeszcze tam pracujesz. Jak jesteś dobrym fachowcem to robotę znajdziesz wszędzie. No chyba że jesteś tak słaby że trzymasz się rękoma i nogami tej firmy bo nigdzie indziej cię nie przyjmą i tylko pierdzielisz farmazony bo nawet kierownictwu nie jesteś w stanie nic powiedzieć.

Obecny Pracownik
@Koszalin

Może i robisz na kierownika i całą resztę procowników umysłowych ,tylko bez nich nie było by tej firmy i miejsc pracy.(usunięte przez administratora)

Cichy

Lukaszek
@Cichy

jaro476

Jestem byłym pracownikiem i czytając niektóre opinie zastanawia mnie czy Ci ludzie pracowali w jakiejś innej firmie? Atmosfera jest okej, zwykla praca fizyczna przy paletach od 7 do 15, co do zarządu to nigdy nie miałem z brygadzista i kierownikiem zadnych wiekszych przejsc. Wyplata jest taka na jaka sie zapracuje, jezeli ktos przychodzi do pracy na 8h tylko i wylacznie aby zlecial mu czas albo co chwila go nie ma i niczym sie nie wykazuje no to wtedy bedzie zarabiac najnizsza krajowa. Nie spotkalem sie aby koledzy z brygady ktorzy zawsze byli w pracy i mieli fajne tempo narzekali na zarobki. Ogólnie polecam ale praca nie nalezy do tych lekkich bo jest to produkcja. Nie pracuje juz u nich bo po prostu znalazlem prace gdzie lepiej placa plus mam blizej, pozdrawiam

Anonim 19

Hej Chce Iść Do Pracy Na Glf Jaka Tam Jest Atmosfera Czy Wart iść i jak To Wygląda Po Względem Kobiet Może Jakaś Pani Tam Pracowała i chce Powiedzieć Z Góry dziękuje gdzie Ja Jestem Młodą Osobą I nie Wiem Czy warto Tam Iść

@Anonim 19

Nie warto szkoda twojego czasu i nerwów wszędzie tylko nie tam !Beznadziejna atmosfera

Lidia

A co według Ciebie ją tu tworzy, że taka beznadziejna? :(

@Anonim 19

Nie warto szkoda czasu tam pracować , nie przedłużają umów tylko biorą na stromych , w Koszalinie , wybudowali chałę bez technologi żadnej , wszystko ręcznie trzeba nosić , a zająć Kierownik to tylko patrzy na kamerach komu zabrać . Zamiast ulepszać produkcję to u trudnią gada bzdury że firm , nigdy nie pracował fizycznie a gada taki że czy a oni czy nie ma pojęcia . A na Koszalinie warunki kiepskie zimno każdy pracuje w czapkach kurtkach itp. no maskara . Wolę nie dbają o pracownika . Umów nie przedłużają wola nowego pracownika niż tego co już pracuje dłużej co się zna na wszystkim . A nowy to na (usunięte przez administratora) bubli. No maskara . Gwoździarki rozwalone jak by wzięli z od zysku . W nic nie inwestują a wymagania ogromne jak by wszystko tam się samo robiło i łatwo , przecież praca cieszko jest jak cholera !!! A ten co nie wiem jak tam Jest niech lepiej się nie opowiada że ktoś jest leniem bo nie wie czy by chciał za takie wynagrodzenie tam pracował warunkach bardzo złych !!! Ktoś powinien ta chałę odebrać bo na prawdę nie jest hala do takiej produkcji . Kierownik to powinien nas nosić na rękach że tu pracujemy . I dawać większe premie albo podwyżki a nie sobie daje a nas ma gdzieś !!! To my robimy na niego a nie on na nas ... Ciągle podnosi normę za te same pieniądze za 2800 zł . Gdzie wszystko ręcznie się robi niema żadnych podnośników gwoździarki lepszych taka gwoździarki waży trochę i 8h trzeba zasuwać , a Kierownik mówi że łatwo prac nie cieszko no to niech po zbija 8 godzin tak gwoździarki ciężka niektóre ważą sporo . A palety zbija się z podłogi ręcznie , tam wszystko ręcznie maszyny też nie pisze stosowane nie wiem kto do puszcza takie że czy do pracy gdzie BHP!!! Obciążają nasze plecy itp. a Kierownik podnosi jeszcze normę no przegięcie chłopaki też wszystko ma chylka zbijak skrzynie . Nie polecam tej pracy nikomu naprawdę nie wtych warunkach . Bardzo ciężka praca !!!

nieLidia
@GLF Koszalin

jak widac narzekania są na bhp ale jak kierownictwo chce go przestrzegać i zabrania spożywania posiłków na hali to nagle jest be. Jak widać ten pracownik widzi swiat na swój jedyny sposób ... jak większość tu dających negatywne opinie.

jssg232313

nie polecam tej firmy, bałagan a do tego nie ma gdzie zaparkować samochodu bo na parkingu są stosy desek, kasa słaba, nie da się tam porządnie zarobić bo dyrektor woli napchać kieszeń kablarzom zwłaszcza Iwonie, która wmówiła mu, że robi najwięcej z całej firmy a ten oczywiście uwierzył bo jest naiwny, mała chuda 40 letnia nie przekraczająca 155 cm wzrostu niby zbija więcej palet niż dorosły mężczyzna, ciekaw skąd miałaby siłę, ale oczywiście dyrektor we wszystko wierzy jej i na koniec miesiąca napycha jej kieszeń, a uczciwy pracownik pracujący 8 godzin dostanie jakieś ochłapy, więc takie tu są zarobki, nie da się zarobić bo ta kablara zrobiła mu pranie mózgu, wystarczy trochę pomyśleć, żeby zrozumieć, że kit wciska ale dyrektor jest głuchy na wszytkie zapytania o podwyżki, ona nie ma siły ciągnać paleciaka z deskami, ale jakby zapytać to ona oczywiście robi najwięcej i najlepiej a facet ważący 90 kg zrobi połowę mniej niż ona i z takimi farmazonami lata do jego gabinetu.... także dramat, obudzi się dyrektor jak spali mu firmę bo lata co chwilę palić na dzika palarnię i wtedy otworzy oczy

cytrynka431
@jssg232313

to co nikt nie mówił dyrektorowi czy kierownikowi jaka ona jest na prawdę? to ktoś odpowiedzialny za produkcję np kierownik czy brygadzista nie sprawdza jak ona robi czy ile? to dyrektor nie wie, że ona chodzi co chwilę palić? czy może wie a specjalnie jej pobłaża za kablowanie? a ile tak właściwe można zarobić w tej firmie na start, mam doświadczenie na produkcji i myślałam o złożeniu tam CV, a atmosfera w miarę normalna jest?

glfżaba

ta firma to stan umysłu, pisze oczywiście o oddziale w Mielcu, bałagan, stosy dziadostwa, brak dobrych gwoździarek, nie ma czym pracować, brakuje narzędzi a do tego są stuknięte osoby a właściwie jedna tzn Iwona, pracowałam obok niej bo nikt inny nie chciał, brygadzista szukał ale nie mógł nikogo innego znaleźć ale wcale się nie dziwie bo to toksyczna osoba, jej tematy do rozmów to tylko piesek, botoks, piesek, botoks a dla odmiany piesek botoks i jej menopauza i tak wokół, ja wiem, że przechodzi kryzys wieku średniego i jeździ na botoks ale co mnie to obchodzi...a i jeszcze jej działki na smoczce to jej ulubione tematy, nawiasem mówiąc ten botoks jej nie pomaga ale ona tego nie widzi, za to że chodzi i kabluje na wszystkich pracowników firmy dlatego ma najwyższą premię a sama się obija, że ho ho, zakablowała np gościa który poszedł się wysikać za halę na trawę za palety i za taką pierdołę odrazu poleciała do dyrektora także powinna się przebadać u psychiatry Iwonka albo najlepiej u dwóch na raz

GLF Koszalin

Nie Polecam tej firmy to naj gorsza Firma gdzie pracowałem . I nie prawda że ktoś jest nie ROBEM !! , bo każdy tak pracuje nik nie siedzi jak Kierownik Z. Co na rzeka !!! A sam nie ma o niczym pojęcia . Powinni go wywalić psuje całą reputację tej firmy. Warunki bardzo kiepskie każą pracować w temperaturze gdzie jest 8stopni . Zimno jak cholera . Nie szanują pracowników . Maja ich zabić !!! A naprawdę się pracuje ciężko , gwoździarki (usunięte przez administratora) i wymagania wielkie . A sprzętu zero żadnej technologii .Kierownik porównuje Koszalin do Mielca gdzie tam wszystko nowoczesne . A w Koszalinie warunki okropne za naj nisza krajowa . Nie możesz pić na hali gdzie jest straszne zapylenie . Co miesiąc to coraz mnie się zarabia . A warunki naprawdę kiepskie i na dodatek podnoszą , normę za te same pieniądze. To jak jakiś O BUS PRACY !!Masakra nie polecam naprawdę nie warto szkoda czasu za takie pieniądze za 2700 NIE warto !!!! Wyrzysk na człowieku na Polski tu Kierownik niema serca dla pracowników ciekawe jakby sam tu pracował w takich warunkach i za takie pieniądze śmieszne !!!!?????

@GLF Koszalin

jaki jest argument za tym, że nie można się napić na hali? Jest to pod jakimś względem niebezpieczne czy w czym problem? jak takie aspekty są tłumaczone obecnie pracownikom? I komu tak właściwie zadawać pytania w tego typu kwestiach?

@GLF Koszalin

Ostro napisałeś, bo ja żem słyszał że to dobra firma i dobrze płacą. Piszesz że pracowałeś morze nie chciało ci się pracować i cię zwolnili bo piłeś alkochol

@Lidia

Twierdzą że nie można się napić bo niby BHP . A inne warunki BHP. Ale tam jest zaniżenie to trzeba pić! A każdy jak ma swoje stanowisko to co ma BHP . Bezsensu .

@Kandydat

Nie właśnie jesteś w błędzie jak dobrze płacą 2800 to dobrze ??? Warunki są straszne , nie ma żadnej technologii !!! Zapalne okropne . A jak pisałem kierownik nic nie robi żeby ulepszyć tylko podnosi nam ciągle normę!!! Gdzie praca od jest łatwa bo trzeba się ciągle schylać niema żadnych podnośników wszystko z palet podnosisz deski . A Kierownik nie ulepsza tylko jak mówiłem po gardzą bo nie zna się na robocie nigdy nie pracował ciekawe jak by sam miał pracować jak my !!! I za takie wynagrodzenie !!!! I tak każdy robi ile morze , bo nie jesteśmy robotami jeden dzień robi się wieńce a drugi dzień mniej a kierownik nie ma po jechać myśli w to prosta łatwa robota a pistolety do zbijania nie sprawne brakuje sprzętu . I nie prawda że ktoś pije . Sami sobie sprawę jak modry jesteś ! Ja tu jest to się czy wytrzymasz po pracujesz do wypłaty i dostaniesz 2800 . Tu wola zwolnić niż dać podwyżkę !!! Masakra tak tu szanują. Powinni zmienić Kierownika bo on tylko dla siebie bierze nasze premie a w nic nie inwestuje tylko na rzeka niech sam się weźmie do pracy , i tak dużo robimy niż powinniśmy !!!

Ostatnio ukazało się ogłoszenie do GLF w Koszalinie. Może ktoś wie jaka tam praca, atmosfera, pracownicy, kierownik i płaca

Rezik

Nie polecam firmy GLF. Marne zarobki, duze oczekiwania, kiepskie kierownictwo z dyrektorem tej firmy na czele.

Glf koszalin

Nigdzie nie mogę znaleźć oddziału GLF w Koszalinie więc zmuszony jestem tu podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. Z ręką na sercu nie polecam tu pracować. Praca dość ciężka a zarobek to najniższa krajowa chyba że przyjdziesz w sobotę to trochę więcej się da zarobić ale jeśli wypadnie ci coś w tygodniu to SOBOTA PRZEPADA pomimo że masz urlop wypisany. Bhp to parodia, zapylenie na hali straszne. Kier królik szuka gdzie się da oszczędności nie zwracając uwagi na bezpieczeństwo pracowników. Obiecał mi podwyżkę po okresie próbnym i czy dał nie, ludzie przychodzą i odchodzą rotacja jest jak w zakładzie 200 osobowym a pracuje tu może 7osob. Zarządzanie i sama koordynacja tego niby oddziału jest bliska zeru. Nie wspomnę o alko i wychodzeniu na papieroska kiedy każdemu się podoba. Pracowałem tam 5 miesięcy i wolałbym pracować na budowie niż w takiej oborze.

@Glf koszalin

Pewnie niezły nierób z ciebie był i dlatego nie zarabiałeś, a teraz wylewasz żale jako anonim

Glf koszalin
@Zainteresowany

Idź to się dowiesz jak jest naprawdę.

@Glf koszalin

Może jakieś konkrety o pracownikach, atmosferze, kierownikach ..itp

Teges
@Zainteresowany

Wyłącznie umowy o pracę, żadnych zleceń

Grzesiek
@Glf koszalin

Dobrze kolego piszesz. Pracowałem tam jedynie miesiąc. Zakład pracy jak z lat 90. Pracownicy to chyba z grupami tam pracują już po nieudanych odwykach aaa. Koleś na jakimś tam montażu ciągle zalany w trupa. Kierownik chodzi niczego nie widzi a do tego nie ma bladego pojęcia o tej pracy i jak się co robi. Szkolenie 8h z jakimiś książkami a później won na produkcję. Kierownik mówi ci zrób to i wychodzi. Żenada. Żałuję że tak pracowałem.

@Zainteresowany

O pracownikach dowiedziałeś się może z innego źródła? Pytam, bo widzę, że tutaj ludzie głównie o kierownictwie piszą i to chyba niezbyt pozytywnie. Na to stanowisko tutaj się awansuje czy raczej przez ogłoszenie biorą? kiedy były ostatnie zmiany u góry i co było przyczyną?

Putin 1772

pracowałem tam jakiś czas, kasa no cóż bez rewelacji, kokosów nie da się tam zarobić, ale przynajmniej nie ma chorej presji na wyniki ani szaleńczego tempa, załoga tez jest w miarę, magazynierzy są spoko, wózkowy tez spoko, ale poza jednym wyjątkiem, jest taka jedna Iwonka, która jest delikatnie mówiąc nawiedzona, wyzywa innych, (usunięte przez administratora) oczernia, dręczy i wydziera się na innych, ogólnie brak słów, jakby przerzucić całego tira desek na 8 godzin to i tak byłoby według niej mało i poszła by Cię (usunięte przez administratora) że mało zrobiłeś, albo stoisz albo że sobie zapaliłeś a sama biega co chwile palić.......... także szkoda słów mi o niej, ale jej oczywiście wolno wszystko bo jest nietykalna, pół biedy jakby się ktoś przyjął i trafił na inną hale ale trafienie na jedną halę co ona to kompletny pasztet, także jak ktoś się zastanawia nad pracą tam to niech się sto razy zastanowi

@Putin 1772

czyli tak oprócz tego to pozostali ludzie wzajemnie się tak tu nie pilnują? to nie wiem w sumie prócz atmosfery kasa adekwatna do tych obowiązków jakie tu są? a co z samym wyposażeniem na magazynie w jakim to wszystko jest stanie tak właściwie?

Małgorzata

Mam takie pytanko odnośnie oferty na specjaliste ds sprzedaży. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Jak bardzo są one uzaleznione od wyników sprzedazy? Będę wdzięczna za info bo nie wiem czy aplikować

Sebastian

Czekając na mecz wszedłem tu na wasze śmieszne opinie. Pracowałem w tej firmie i nie mogę się wypowiedzieć źle na jej temat. Kasa na czas i czasem naprawdę dobra. Osoba która tu używa mojego imienia to chyba jakiś koleś z wielkim żalem xxxx w moją stronę. Dodam że to mój pierwszy wpis na tej stronie i ostatni. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników GLF w Koszalinie. Sebastian P.

Prawdziwy Sebastian P
@Sebastian

Prosił bym aby nie podszywano się pod moje nazwisko

Zostaw merytoryczną opinię o Glf Polska Mielec Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Glf Polska Mielec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glf Polska Mielec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glf Polska Mielec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glf Polska Mielec Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Cop-U 3
    39-300 Mielec

Glf Polska Mielec Sp. z o.o.