Opinie o Fphu D&D Dariusz Krysa w Krzeczowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fphu D&D Dariusz Krysa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fphu D&D Dariusz Krysa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fphu D&D Dariusz Krysa w Krzeczowice

Czy firma Fphu D&D Dariusz Krysa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Richmond Nowy wpis

Tak

Arreekk Nowy wpis

Potwierdzam opinie wyżej... Przekonałem sie. Ta gruba Daria niech się sama czepi roboty a nie. (usunięte przez administratora)

Ola Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Oddajcie lepiej pieniądze ludziom.

Rudy 11

Oddaj kasę nieudaczniku

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fphu D&D Dariusz Krysa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Aga

Ja również odradzam ! Sami niech się wezmą do pracy a nie, robić im się nie chce to uczciwych ludzi wykorzystują!! Żal mi ich..

Pawel

Odradzam prace i zakupy w tej firmie. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), którzy wzbogacają się na ludzkim nieszczęściu i wykorzystywaniu innych. Żona właściciela to jakaś niezrównoważona osoba, która ma się za niewiadomo kogo, a jej poziom jest równy zeru. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Omijać ich wielkim łukiem.

Stasiek

Czy to prawda że firma Fphu D&D Dariusz Krysa zatrudnia pracowników "na czarno"? #PIP

AA

Szczerze nie polecam firmy, a nawet rzekłbym żeby omijać szerokim łukiem. Ktoś pytał niżej czy całe wynagrodzenie wpływa na konto. Uwierz że są miliony sposobów żeby uciąc ci wynagrodzenie :)

Masakra444478y

Odradzam szczerze. Kupę (usunięte przez administratora) z niego i jego śmiesznej żonki. Pieniędzy nie płacą. Zwolniłem się jakiś czas temu. Porazka ta jego pseudo firma... Żal mi ich. Każdy się z nich śmieje...

pytanie

cytując opinię sprzed trzech lat: ''Omijać szerokim łukiem. Praca w delegacji- nie płaci za delegację, nie płaci za urlop, nie płaci za chorobowe, nie płaci za pracę w nocy, święta itd. Do przenoszenia ciężkich ładunków nie wynajmuje dźwigu czy zwyżki, bo mu szkoda pieniędzy-skoro ma ludzi. Sprzęt którym ludzie pracują (szrot) znaleziony na złomie lub ukradziony innym ekipom.'' mam pytanie - czy jest tak samo? czy coś się zmieniło?

Obiektywny
@pytanie

A co? Sprzęt jest - jaki jest. To normalne że czasem trzeba przenieść 70kg na 100 czy 200 metrów. Płatny urlop? Jaki płatny urlop! Siedzisz w domu jak nie mam dla Ciebie roboty i jeszcze mam Ci za to płacić? Zapłatą jest to, że masz wolne!

Obiektywny

w związku z RODO nie wymienię nazwisk wszystkich pseudo pracowników którzy nigdy nie powinni dostać szansy pracy w tej firmie to przez was gamonie człowiek siedzi na poprawkach po was musi wszystko poprawiać umiejętności zero i zero chęci do pracy a wymagania macie z kosmosu. Radzę jeden z drugim weźcie się do roboty a później wymagaj tego czy tamtego.

Marco
@Obiektywny

Panie Obiektywny - powinieneś zmienić nick na(usunięte przez administratora)- wtedy też nikt już nie będzie miał wątpliwości, kto dodaje komentarze :) Proszę uważać - patrzą tylko jak oszukać pracownika i nie wypłacić mu należnych pieniędzy.... (Przed jest rozmowa z Panem D. a przy rozliczeniu Pani D. i tak policzy jak jej się podoba ) Bo przecież za coś nowy sprzęt trzeba kupić :) :) Nie polecam - Żenada !!!!

Hahaha

(usunięte przez administratora)Ty oszuście oddaj ludziom pieniądze.

Ciekawy

I spawacz zatrudniłeś się??? Jesli tak ro napisz swoją opinie.

Spawacz

ostatnio zastanawiam się nad zmianą pracy i słyszałem, że tutaj dość dobrze płacą możecie mi powiedzieć, czy warto się starać?

J
@Spawacz

Nie radze

@Spawacz

Witam, Nie boisz się wyzwań masz chęci do pracy i posiadasz umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu spawacza lub montera instalacji technologicznych zapraszamy do rekrutacji rekrutacjafphudd@gmail.com możesz być pewien że twój trud i wysiłek będzie odpowiednio doceniony. Pozdrawiam Rekrutacja i zatrudnienie

Rekrutacja i zatrudnienie

Witajcie, Otwieramy nowy rozdział w organizacji naszej firmy jeśli chodzi o prace, zatrudnienie i komunikowanie się z nowymi klientami oraz ze wszystkimi zainteresowanymi życiem naszej firmy. Pozostajemy otwarci na rzeczową wymianę argumentów na wasze opinie i wnioski, zależy nam na merytorycznej dyskusji dzięki której będziemy mogli poznać się wzajemnie i zweryfikować informację na temat naszej firmy u źródła. Zachęcamy do aplikowania do naszej firmy. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, zaangażowanych w wykonywanie pracy spawacza i montera instalacji technologicznych głównie glikol amoniak i woda. Ze względu na specyficzny i bardzo trudny zawód wymagający precyzji i dokładności odpowiednio wynagradzamy trud włożony w wykonywaną pracę, szkolimy i uczymy jeśli nie brak ci zapału i chęci zapraszamy. Nie słuchaj opinii innych przekonaj się sam i uzyskaj niezbędne informacje u źródła. Aplikuj poprzez: rekrutacjafphudd@gmail.com

Maria

@Spawacz, zawsze warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Fphu D&D. Dla pracownika to doskonała okazja to lepszego poznania swojego przyszłego miejsca pracy. Każdy pracownik ma inne oczekiwania, dlatego zrozumiałe jest, że opinie będą się różnić. Czy ktoś ze znajomych polecił Ci tę firmę?

Maria

Ostatnie wypowiedzi na forum o firmie Fphu D&D Dariusz Krysa są niepokojące. Wspominacie o zaległych płatnościach. Czy przez ostatni miesiąc problem został rozwiązany? Może posiadacie jakieś aktualne informacje o tej firmie? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Prawie sasiad

Jak by jego matka wiedziala to dala by mu na imie (usunięte przez administratora) a nie darek

Maria

@Prawie sasiad, może warto było spróbować swoich sił i przekonać się na własną rękę? Jaki był główny powód, dla którego postanowiłeś nie przyjąć tej oferty pracy? Czy było to wynagrodzenie, a może warunki pracy? Obecnie przyszli pracownicy są bardziej wymagający, ponieważ potrzebują wyzwań zawodowych.

Prawie sasiad
@Maria

Maria? Spróbowac na własną rękę? Co Ty piszesz? Miałbym się zwolnić z tej firmy w której obecnie pracuje i jechać przez jego firmę? Po co? Żebym wrócił z powrotem po miesiacu i nie dość ze bez pieniędzy bo przecież nikomu nie placi to bez możliwości powrotu do firmy w której pracowalem

......

Ty panie Obiektywny. Wez sobie chodz login zmień. Bo jestes widze pracodawcą jak i pracownikiem. Jak już wystawiasz sobie te opinie to pomysl trochę i zmien przynajmniej login jezeli podajesz sie za pracownika:) no to czekamy na pozytywne komentarze spod innego loginu. Na pewno dlugo to nie potrwa:)

Zostaw merytoryczną opinię o Fphu D&D Dariusz Krysa - Krzeczowice

• Jak się pracuje w Fphu D&D Dariusz Krysa?

Zobacz opinie na temat firmy Fphu D&D Dariusz Krysa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fphu D&D Dariusz Krysa?

Fphu D&D Dariusz Krysa
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 241A
    37-220 Krzeczowice