Opinie o Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. w Legnica

Czy Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenie!?

skąd w ogóle pomysł o jakimś szkoleniu?? :D Nie ma nic takiego, żadnych szkoleń nie organizują

pokrzywdzona Nowy wpis

nie polecam, mieli pomóc odzyskać odszkodowanie, a na końcu zerwali kontakt i nie wiadomo co się dalej dzieje ze sprawą. Wszystko to zostanie zgłoszone!!!

Były pracownik Nowy wpis

Jedyne ,na co możesz liczyć ,to najniższa krajowa, ewentualną "premia" pod stołem ,brak odprowadzanych składek do ZUS , dodatkowo (usunięte przez administratora) - siedzieć 8 godzin w boksie , nie gadać, nie jeść , oprócz tego jak złapiesz dobry kontakt z kimś poza pracą ,to jeszcze cię będą piętnować .

Szkolenie!? Nowy wpis

Ewa Nowy wpis

Firma ta to (usunięte przez administratora) owszem wygrali sprawę mojego syna ale całe odszkodowanie zwinęli dla siebie. Po wyroku przestali odbierać telefony. Minęło dwa lata a pieniędzy nie ma. Sprawę zgłosiłam do prokuratury.

Koniu

Ludzie z daleka od tych (usunięte przez administratora) Kłamią i nie chcą wypłacać uzyskanych pieniędzy. Nie wierzcie im i omijajcie szerokim łukiem!

Dorota
@Koniu

dużo kasy ci wiszą za pracę? napiszesz coś więcej o aktualnej sytuacji w tej firmie?

Firma Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Doradca Klienta w Oddziale Kredytowym Włocławek. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

Firma NIE jest totalnie godna polecenia!!!!! Trzymajcie się ludzie z dala od TAKICH WYZYSKIWACZY!! PIENIADZE WZIĘLI ALE ZATRZYMALI DLA SIEBIE!!!! Kontakt sie urwał.!!! Jestem byłym klientem (niestety nie mogę kliknąć tego statusu dlatego piszę pisze tutaj, być może celowo jest tak ustawione ). Ogólnie porażka. Nigdy nie komentowalam i nie udzielałam się jakoś w internecie ale tu zrobię wyjątek by ostrzec inne osoby, by nikt nie został więcej oszukany jak ja. Uważajcie na siebie i nie dajcie się zwieść!!! Polecam samemu udać się do adwokata i uzyskać odszkodowanie przynajmniej pełna kwotę a nie ze odbija sobie 35% i jeszcze z naszych pieniędzy każą płacić podatek!!!!

@Joanna

Udało Ci się może Joanno skontaktować z firmą Egf i wyjaśnić opisaną przez Ciebie sytuację? Pytam, ponieważ dla mnie to spore zaskoczenie, że w ogóle mogło do takiej sytuacji dojść. Będę Ci wdzięczny, jak odpowiesz i napiszesz coś więcej w tym zakresie. Pamiętaj, że w wątku są osoby, które szukają informacji na temat tej firmy.

Sara

Zgadzam się z tą opinią

Stasia
@Joanna

Ja też zostalam (usunięte przez administratora)tą firme nie polecam po zakończeniu transakcji juz nie kontaktują się z mną

@Joanna

Joanno, nie tylko 35% Tobie zabiorą, ale policzą Ci jeszcze VAT od uzyskanej przez nich prowizji i wszelkie poniesione przez nich opłaty procesowe. Mi zabrali ponad 50% z wywalczonego odszkodowania.

Aga
@Joanna

Firma tragedia z przyznanych 8400 dostałam 4540.prawie połowa.Uważajcie i z daleka od nich.

Pati
@Aga

Może pani skontaktować się ze mną na e-maila pati180781@o2.pl

Bartosz
@Aga

Czemu obcięli ci prawie polowe odszkodowania? Serio aż tak zarabiają na poszkodowanych? To w ogóle z godne z prawem?

Numer zastrzeżony

Dzwoniła do mnie pani z zastrzeżonego numeru, zadaje pytania czy miałem wypadek, nie przedstawia się i nazwy firmy, dopiero po dwukrotnym poproszeniu KTO i w JAKIEJ sprawie dzwoni raczyła mi podać adres strony internetowej. Gdy zwróciłem jej uwagę, że nie życzę sobie tego typu telefonów i że jest to niezgodne z prawem zaczęła być niemiła i obiecała, że nie będzie dzwoniła. Skąd ma mój numer w swojej bazie? Na jakiej podstawie go używa do celów marketingowych? Nie dowiedziałem się. Zachęcam osoby, które również otrzymały taki nr tel. do zgłaszania tego do UOKiK, bo takie praktyki są niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Bartosz
@Numer zastrzeżony

Rozumiem, że jesteś niezadowolony bo takie telefony są denerwujące. Niby jest RODO a i tak twój numer telefonu wędruje do różnych baz i stamtąd jest kupowany. A tak na marginesie to miałeś ten wypadek, o który pani pytała?

Auu

Firma tragedia biorą prowizje u mnie wyszło 46%wyplacona po 7 mies. Oczywiście po telefonie z groźba. Uważajcie na nich.

Oszukana

Szukam osoby poszkodowane przez psełdo firme EGF Letnica i prosze o kontakt firma (usunięte przez administratora) nie tylko klijetow ale też PZU zbieraja nasze dane do swoich niecnych celow prosze o kontakt na tej stronie

Mariusz
@Oszukana

Też zostałem (usunięte przez administratora) przez tę firmę Kontrakt vivaldi666@wp.pl

@Oszukana

Odzyskałam odszkodowanie pomniejszone o opłaty sądowe które w rzeczywistości musiałam sama zapłacić .Żałosne .

Dorota

Jak dla mnie to są (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniędzy. 14-dniowy termin to fikcja. Wszystko zatrzymują dla siebie. OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! (usunięte przez administratora)

WiT

Firma nie jest warta plecenia. Występuje na drogę sądową gdyż nie wywiązują się z umowy pokrycia wszelkich zobowiązań Firma nie zwróciła kosztów sądowych, które musialem zaplacic

Norbert

@anula A to niby dlaczego tak radzisz? Mam dobrą opinię o firmie i dobrze mi się pracuje.

Janek

Czy firma potrzebuje kogoś nowego do pracy?

Hanna

Niepokojąca jest to informacja aż trudno uwierzyć. Firma ma dobrą opinię!

Larysa

(usunięte przez administratora) Moje odszkodowanie i odszkodowanie mojego syna wpłynęło na konto tej pseudofirmy w listopadzie 2018...my do dzisiaj tych pieniędzy nie widzimy...nie odbierają telefonu i nie odpisuja na e-maila....sprawa zgłoszona na policje

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Gosia

Gdzie są moje pieniądze (usunięte przez administratora) tymi groszami nie nachapiecie się,miną rok niech dosięgnie winnych sprawiedliwa karma

Lucek

Dobre mają prowizje?

Krak

Jest możliwy . I można nieźle zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. - Legnica

Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kawaleryjska 1
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912499340 REGON: 21976791 KRS: 0000434925

Egf Centrum Odszkodowań Sp. z o.o.