SCHEDPOL

Opinie o SCHEDPOL

Marcin Danielczak

Praca w dynamicznym młodym zespole, sympatyczna atmosfera, godne warunki pracy. Z całego serca polecam gdyby szło dałbym nawet 7 gwiazdek .

W magazynie nasze obowiązki to znacznie więcej niż tylko pakowanie towaru. Magazynierzy są odpowiedzialni nie tylko za kompletność wyrobów, pakowanie i załadunek, ale również za przyjmowanie gotowego produktu z produkcji oraz przyjmowanie i wydawanie surowców. Chcemy podkreślić, że wszyscy pracownicy posiadają uprawnienia na obsługę wózków widłowych, co wynika z unikalnej specyfiki naszego magazynu. Umożliwia nam to efektywną i elastyczną pracę, zgodnie z naszymi zróżnicowanymi obowiązkami. W przypadku stanowisk, gdzie prace są bardziej wymagające fizycznie, z reguły delegowani są mężczyźni. Ważne jest dla nas, aby odpowiednio dostosować zespoły do specyfiki wykonywanych zadań, zapewniając efektywność i zadowolenie pracowników. Jeśli chodzi o rekrutacje, cieszymy się, że jest zainteresowanie pracą w naszym magazynie. Planujemy przeprowadzić przyjęcia jeszcze w tym roku, więc zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli powitać nowych członków naszej zespołu. Dziękujemy za zapytanie i zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

Xxx Nowy wpis

Nic ciekawego bez koloryzowania.

@Marcin Danielczak

Młodym zespole? To do ilu lat tutaj przyjmują?

@Monika

24-36 w tym młodym zespole tyle mają

Marcin Danielczak

Ryj to masz ty znalazłem lepszą pracę. Z głodu nie umrę. Radzę w tym biurze lepiej etykietki pakować zamiast hejtować mnie w internecie bo pani coś tam ostatnio nie idzie

Anty mobing

Jechać z nią tam równo nie będzie nam się na firmie panoszyła wielka pani

Prawda Nowy wpis
@Anty mobing

I robią za większą kasę niż polki co robią u siebie nić nie robią siedzą z telefonami na magazynie

@Prawda

Na magazynie się głównie pakuje towar? W większości pracują kobiety czy do cięższych prac są faceci z uprawnieniami ma wózki widłowe? W ogóle są teraz przyjęcia czy dopiero po nowym roku?

Nowy wpis

Mali

Cześć, mnie interesowałoby stanowisko w biurze obsługi klienta. Niestety na stronie nie widzę szczegółów, więc liczę na pomoc ;) Doświadczenia nie trzeba mieć niby, to jak w takim razie kształtują się zarobki? Mimo to tak z 4000 dałoby radę zarobić? A jeśli nie to może jest system premiowy, który podciąga stawkę w górę? I chciałabym jeszcze dopytać czy firma podchodzi elastycznie do wyjątkowych sytuacji, np. potrzebujecie nagle wolnego i co się dzieje? Bez problemu udzielają?

Jakie są warunki zatrudnienia w SCHEDPOL?

Dziękujemy za zapytanie :) Umowa o pracę jest najczęściej stosowanym w naszej Firmie rozwiązaniem. W zależności od stanowiska zapewniamy również niezbędne narzędzia do pracy. W sprawach pracy zapraszamy do kontaktu poprzez email: operacyjny@schedpol.pl bądź tel. 519690075.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy SCHEDPOL? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Biura Obsługi Klientów Eksportowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Teresa

Wiecie coś na temat stanowiska Export development manager? Oferta mnie bardzo zainteresowała, chociaż wymagania i obowiązki jak i specyfika pracy brzmi jak wyzwanie :-) Co znaczą bardzo atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia? Może ktoś rozwinąć te kwestie, podać średnie zarobki? Faktycznie to praca bardzo rozwojowa, i ma się realny wpływ na funkcjonowanie firmy? Wymagają 5 lat doświadczenia, przymkną oko na 4? Co myslicie?

@Teresa

Witamy serdecznie! Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu oraz wysłania własnych dokumentów aplikacyjnych na wskazany adres e-mail w odniesieniu do konkretnego ogłoszenia. Z wybranymi osobami podejmowany jest kontakt bezpośredni oraz są one zapraszane do udziału w indywidualnej rozmowie rekrutacyjnej, na której istnieje możliwość uzyskania wszelkich dodatkowych informacji. Pozdrawiamy! Zespół Schedpol

M.S.

Świetna firma. Współpracowałem jako przedstawiciel klienta. Znają się na rzeczy. Fachowcy! :-)

Adka
@M.S.

Ooo....a powiesz jak zarobkowo jest u nich na stanowisku przedstawiciela klienta? Jakieś cele macie lub targety, które gwarantują premie? Bo stanowisko przedstawiciela mi się zawsze kojarzy z jakiejś mniejszej podstawy, ale dużej premii/ prowizji :P

M123

Złego słowa nie dam powiedzieć o Schedpolu! Pracowałem kilka lat i zawsze się wszystko zgadzało. :-) Pozdrawiam ekipę!

Dawid

W sieci jest ogłoszenie rekrutacyjne na magazyniera. Piszą że trzeba być dyspozycyjnym do pracy w trybie zmianowy. Chodzi o dwie zmiany czy także jest nocna trzecia? Ktoś coś?

@Dawid

Witamy Panie Dawidzie, dziękujemy za pytanie. Mówimy o pracy zmianowej: 3 zmianowej, dokładniej - w godzinach: 7-15, 13-21, 21-5. Godziny te dotyczą pracy w magazynie Schedpol. Pozdrawiamy!

Przemek

(usunięte przez administratora)jakich mało gilowa to już sama sobą przechodzi .

Jakie wartości są cenione w SCHEDPOL?

Firma SCHEDPOL jest przedsiębiorstwem rodzinnym i taki charakter chciałaby zachować pomimo faktu intensywnego rozwoju w ostatnich latach jak i dalszych ambitnych planów rozwojowych w przyszłości. Nadrzędnymi, wspólnymi wartościami w naszej Firmie są szczerość, dobra komunikacja, otwartość i zaangażowanie.

Anka

Zmieniłabym brygadziste na pierwszej zmianie gdyż aktualnemu nie zależy na premii która jest dość wysoka i zasłużona.

Pepe
@Anka

Jak stoisz i udajesz że pracujesz to jaką premie ty chcesz

Iwona
@Pepe

Dużo osób tak u was w kulki leci?

Co chcecie wiedzieć

Praca w tej firmie to nieustająca udręka psychiczna. Jednego dnia pół zmiany jesteś w jednym zakarku firmy drugie pół w trzecim . Prawda jest taka że wciskane jest ludziom na siłę że jest system akordowy a wypłaty tego w żaden sposób nie odzwierciedlają i choćbyś chciał to się nigdy nie doliczysz ile zarobisz . Taka prawda . Jeśli ktoś jest mało inteligentny to pracuje na 120% swoich możliwości bo ma "akord" a w dzień przelewu okazuje się że został najnormalniej w świecie skrojony . Organizacja pracy to jakiś dramat. Pani Magdalena G. Patrząca na pół firmy spod byka bo przecież każdy ją opisuje na goworku za nic a po kątach interesuje się życiem innych jakby pisała książki. To co niekiedy idzie usłyszeć na terenie firmy to parodia . Puste kartony są za ciężkie żeby niektóre osoby mogły je nosić... dramat. Jeśli chcesz udawać że coś robisz stanowisko dowozowej na każdej zmianie będzie dla ciebie idealne . Idziesz do namiotu z gąbkami na 30 minut bo przecież ciężko pracujesz, nie pomagasz ludziom przy stole bo masz nową bluzę, stoisz i patrzysz w sufit z nadzieją że za chwilę pójdziesz do domu, czy np idziesz sobie na inne działy postać pogadać. A kierownictwo tobie będzie jeszcze klaskać. Dobrzy pracownicy w tej firmie zostają ukarani wręcz dając im na zmianę ludzi którzy pracują trzy miesiące a nie potrafią nic .... nic nawet tak prostej czynności jak ściąganie z regałów. W całej firmie jest problem alkoholu na zmianach każdy o tym wie każdy milczy . Problem złodziejstwa z szafek też. Firma z tych garażowych i to na prawdę.... wysłużony sprzęt, wymyślone testy aby spowolnić linie . Robienie z ludzi (usunięte przez administratora) przez kontrolerów jakości. Zresztą kontrola jakości... jeden chodzi i nie widzi patrzy się facetom na tyłki a drugi myśli że jest nie wiadomo kim i zrobi z ciebie (usunięte przez administratora) tłumacząc niestworzone rzeczy . Jeśli chcesz się rozwijać i godnie zarabiać odpuść tą firmę. Na produkcji panuje spychologia każdy każdemu daje zadania . Ogólna niesprawiedliwość, jedni kończą pracę 15 minut przed czasem inni jak skończą 5 minut szybciej to jest tragedia. Firma ledwo ciągnie coraz częściej jest przymusowe wolne, od nikogo się nic nie dowiesz chyba że od przypadowych ludzi na mieście którzy wiedzą wszystko od pani Magdy, Firma nie zapewnią tobie nic poza "papierowym" ubraniem jednorazowym a ma pretensje że nie masz roboczych spodni , w 40 stopniach pracujesz jak (usunięte przez administratora) w Afryce przy zamkniętych drzwiach bo wmawiają tobie że jest wilgoć na hali i przez to brodziki się krzywią, a w rezultacie wychodzi ze są krzywe ponieważ Firma na wszystkim chce oszczędzić. Żal mi wszystkich którzy myślą że jest okej i tam pracują . Ja po wielu latach pracy bym nie wrocil . Nie polecam.

Polecam

Lider jeśli chodzi o produkcję brodzików, stabilne zatrudnienie, prawdziwa umowa, uczciwe pieniądze, wyrozumiałe kierownictwo, pełen profesjonalizm.

Bartosz
@Polecam

Pisząc o stabilnym zatrudnieniu masz na myśli umowę o pracę na czas nieokreślony?

Pumpiarz

Moim zdaniem firma godna polecenia . Młody Angażujący się w swoją pracę zespół. Firma jak Grom z jasnego nieba podbija swiatowe rynki Doskonałymi wyrobami do łazienek. Dodatkowym Atutem jest fakt pracy na miejscu, orace tutaj da się Lubić, bez zbędnego gadania. Na każdym dziale Elokwentne osoby odpowiadają za poszczególne Nadrzędne etapy produkcji brodzików. Angażując się całym sobą w pracę. Główne zalety firmy terminowość oraz spokój, Ilość zleceń oraz atmosfera we firmie sprawiają Lekką i przyjemną atmosferę na każdym kroku . Troszkę to zasługa kierownictwa oraz kontroli, Oko na wszystkich ma dział specjalistów. Kesz jest na czas, zawsze co by nie było, Awans można dostać w każdym momencie, Pensje są uczciwe i najlepsze w gminie, Uczciwe podejście do pracy, Średnio chce nam się z tej firmy wracać do domu . Polecam

Stał Gorzów

Jak siem komuś niempodoba to do gorsza nieh idzie todoceni

@Stał Gorzów

Pawlaczyk naucz się pisać

Xd
@Tomek

Widać że u kapelana na zmianie się nudzą bo za ludzi sie podszywają

Aleksander
@Xd

Pracujesz tu też, tak? Czym się konkretnie zajmujesz i jak w ogóle oceniasz tego pracodawcę? Warto wysłać CV? Dobra atmosfera jest?

Bedi
@Aleksander

Wyślij śmiało, fajna firma .

Aleksander
@Bedi

A coś więcej powiesz? Czemu warto wysyłać? Dobrze płacą?

@Aleksander

Taka atmosfera że nie czujesz że pracujesz tylko niech ciebie dadzą na zmianę do Jakuba

Matajs

Poza przeniesieniem mi szafki firma super . Wolne na żądanie . Nielimitowane urlopy. Wszystko gra . Wyrozumiałe kierownictwo .

Karol

Lider jeżeli chodzi o branże brodzików . Nie czuje że pracuje . Z uśmiechem witam każdy dzień.

Zęby jak gwiazdki

Gdybym mógł to bym tutaj tobie za darmo nadgodziny . Zero garażówy porządna firma takiego pracodawcy ze świecą szukać na lokalnym rynku nie to co inni . Zero przestojów. Widać po opiniach na tej stronie że ludzią się podoba . Solidna firma

Ula

Firma wporzadku, czysto że nie trzeba sprzątać. Widać że ludzie kulturalni, wychowani, dobre maniery widać że wynieśli z domu, pieniądze godziwe . Aż chce się pracować

Karolek

Fajna robota nie męcząca pieniundze przed czasem . Polecam lider światowego rynku w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o SCHEDPOL - Międzychód

• Jak się pracuje w SCHEDPOL?

Zobacz opinie na temat firmy SCHEDPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHEDPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 42 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCHEDPOL