Opinie o Ekolavit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ekolavit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekolavit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekolavit Sp. z o.o. w Wrocław

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Ekolavit. Dobry kontakt z koordynatorką P. Elizą. Jasno określone zadania. Jeśli się rzetelnie wykonuje swoje obowiązki obie strony są zadowolone. Polecam

Kos

Ciekawe jest czy nadal jeszcze współpracujesz z firmą i z pozytywną opinią oceniasz wynagrodzenie .

Xyz

Panie prezesie chwalą nas! Kto? Wy mnie, a ja was.

Kos Nowy wpis

Niedawno szukali koordynatora usług porządkowych. Prócz pracy na miejscu wymagane też były podróże służbowe. Zwykle ile dni w tygodniu trzeba być poza miejscem zamieszkania? Zapewniony jest wtedy transport albo zwrot kosztów i zakwaterowanie?

Czy Ekolavit Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Żaklina

Wczoraj niestety minął termin wysyłania dokumentów, ale ktoś z Was startował może i mi odpisze: pracownik porządkowy ma faktycznie od 3800 zł brutto, jak to w ogłoszeniu było?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ekolavit Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK PORZĄDKOWY?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Szalona 77

Firma która (usunięte przez administratora) pracowników na kasie na czasie pracy i na wielu innych rzeczach a jak sie postawisz że chcesz zwrotu kasy za wykonaną pracę to jesteś zwolniony mimo super opini innych .....nawet na święta nie złożyli życzeń ....tam nie ma sojcialu żadnego to jeden przekręt...

Izabela Nowy wpis
@Szalona 77

Cześć, a to prawda, że zwalniają nawet na umowie na czas nieokreślony bez zachowania okresu wypowiedzenia? Nadal obowiązują takie praktyki? Socjalu nie ma, ale może podstawowe wynagrodzenie było okej? Czy np. premia od targetu? Czy benefitów płacowych też brak?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ekolavit Sp. z o.o.?

Marzena

Pracowałam w Ekolavit miałam już umowę o pracę na czas nieokreślony i zwolnili bez okresu wypowiedzenia,nie pchaj się do tej firmy

Mania
@Marzena

Właśnie zwalniają bez okresu wypowiedzenia, najlepiej jak się samemu pisze rozwiązanie umowy o pracę. prezes ma (usunięte przez administratora) na pracowników którzy pracują po kilka lat. Nowa koordynatorka to jakaś katastrofa.

Jak jest z pakietem medycznym w Ekolavit Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mania

Żadnego pakietu medycznego nie ma????

Jak długo trwa proces awansu w Ekolavit Sp. z o.o.?

Xyz

Awansu ???? Nie ta firma ????

Co wchodzi w socjal Ekolavit Sp. z o.o.?

Kamila

Jaki socjal ???? Nie ma w tej firmie czegoś takiego

@Kamila

Nic a nic? Trochę słabo, bo to obecnie standard w sumie. Żadnych dofinansowań do obiadów, opieki medycznej albo coś takiego?

Chciałam przekazać wszystkim którzy pracowali w ekolavit że właśnie nie dostałam następnej umowy o pracę w ekolavit w poniedziałek Pani Iza przekazała mi że dostanę umowę A dzisiaj mi przekazała że jej nie ma moja oddziałowa z prowity była w ciężkim szoku że ona zmienia ludzi jak rękawiczki po pierwsze to środki czystości kture dostawaliśmy to oszczędzała na nas płyny rozrabiała z wodą musieliśmy sobie kupywać też rękawiczki i ścierki oraz płyny do podłogi (usunięte przez administratora) kilka osób z wypłatą i umowami nikt na mnie w pracy nie powiedział żadnego słowa że było źle sprzątane wszyscy mnie chwalili będziemy nagłaśniać sprawę o ekolavit.

Przemysław
@Monika

Rozumiem, ze nieprzedłużenie umowy to przykra sprawa. Szczególnie, że się tego nie spodziewałaś. Razem z tobą zwolniono jeszcze inne osoby, czy tylko ciebie zredukowali?

Monia

Nie pakujcie się do tej firmy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ekolavit Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Eli

Są dodatkowo płatne.

Maria
@Eli

Ooo to super, a często się takie nadgodziny w firmie zdarzają? Są z góry narzucone czy można je sobie dobierać? Chciałabym się mniej więcej zorientować ile można sobie w taki sposób 'dorobić' do podstawowego wynagrodzenia :)

Dawid

Ile się zarabia po okresie próbnym?

Jaka umowa obowiązuje w Ekolavit Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Eli

Umowa o pracę 3 miesiące.

kama

Firma slaba zwalniaja starych dlugoletnich pracownikow bez konkretnych powodow a zatrudniaja byle kogo ciagle nowych. Koordynatorka jest wredna jedza ktora traktuje ludzi jak smieci. Ma swoje wymagania o ktorych nie mowi a potem sie czepia. Wybiera sobie pracownikow ktorzy donosza i z nimi chetnie wspolpracuje. Ogolnie nie polecam. Rejony sa tak duze ze czlowiek nie daje rady.

@kama

A która to taka bo właśnie się zatrudniłam żeby dorobić sobie i nie wiem na która uważać?

Renata
@kama

Napisałaś, że kierownictwo ma swoje wymagania, ale o nich nie informuje i to potem jest przyczyną konfliktów w Ekolavit. O jakie wymagania chodzi? Wyjaśnisz?

kama
@Ania

nie jaka Eliza teraz jest koordynatorka. Nie firma ma wymagania tylko koordynatorka, przyjezdza na obiekt i sama pisze skargi na pracownikow ktorzy po 4 lata tam pracuja i wszysyc zadowoleni a ona sie zjawia i zle wszystko kazdy robi, na koniec umowy trzeba dzwonic do niej i sie prosic czy przedluzy, jesli w trakcie umowy nie wykona sie dodatkowej pracy to umowy tez nie przedluzy. nie interesuje ja ze czlowiek jest 365 dni w pracy tylko to nie jej sie nie podoba z jakiegos powodu lub nie donois

@kama

@kama dzięki za odpowiedź. Nie znam tej drugiej tzn. Elizy. Ja znam Izabele. No coż mogę powiedzieć, Pani chyba taka sama jak tamta, zero pojęcia o tej pracy a tym bardziej zero pojecia o swojej pracy. Zrozumiec co ona do czlowieka mowi jest ciezko. Czy któaś z was co pracuje tu dłużej widziała kiedyś całego szefa? Mi się jeszcze nie zdarzyło, nie wiem jak czlowiek wyglada.

Weronika

Cześć, jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie?

@Weronika

Bardzo duża jednych zwalniają drugich przyjmuja

Renata

Powiedzcie coś więcej o tym, jak się pracuje w Ekolavit i czy warto aplikować. Szkoda, że tak rzadko ktoś tutaj pisze. Jak wygląda rekrutacja do firmy?

@Renata

Lepiej się nie pchaj do tej firmy

Czy pracodawca Ekolavit Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

xyz

nie, szkolenia podstawowe i to wszystko.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Ekolavit? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Kaśka

Tak to kontynuacja. Najgorsza firma w jakiej pracowałam!!!

kto to? eko lavit

To prawda, że Energo- kontynuacja :))) wypłata na czas i nic więcej:))) ale jaka?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekolavit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ekolavit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekolavit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekolavit Sp. z o.o.?

Ekolavit Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Łowiecka 6/8
    50-220 Wrocław