Opinie o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Szczry

Ludzie przez nich na jedzenie nie.mieli dzieci rodziny A oni mieli wszystko w zupie najważniejsze żeby oni mieli ludzie bez skrupułów bez żadnych zasad jedyna zasada to taka (usunięte przez administratora) jego aż koszula spadnie z niego

Halina
@Szczry

Szukam jakiegoś info na temat pracy w Star Marine. Twój wpis sugeruje, że nie dzieje się tam dobrze, ale szczerze mówiąc brakuje mi konkretów. Czy był jakiś problem z wypłatami w tej firmie?

@Halina

Nie zapłacili nam do dzis kupę kasy oszusci

Krzysztof
@Szczery

To dla czego ich do sadu niepocisniecie ?

Ok
@Krzysztof

Są inni ludzie od tego

@Szczery

Firma nie wypłaciła pracownikom należytego wynagrodzenia? jaka jest aktualna sytuacja firmy?

Adolf

LUDZIE JEZELI PISZEMY TO W OPINIACH TO NIEPOSZEMY TEGO SPECJALNIE TYLKO PRZEZYLISMY TO I DO DZIS KASY NIEMAMY ALE PAMIETAJCIE PAWEL SZAJNA JOHNY PAUL I ROBERT KAFAR ZE I TAK WPADNIECIE W NASZE RECE A OPINIE POZYTYWNE WYSTAWIAJA PIONKI Z BIURA

Marek Majchrzak

Witam chcialbym serdecznie polecić firmę star marine . Przede wszystkim warunki mieszkaniowe która firma zalatwia są rewelacyjne domy ładne z bogatym wyposażeniem. Pomoc kordynatorow na najwyższym poziomie! Stawki na godzine ok. Praca minimum 40g tyg . Polecam!!!! Lubię atmosferę w Star Marine Sea Service Sp. z o.o. za: Rozmowa przez telefon z panią Anią:)

1/15
@Marek Majchrzak

Domy ładne z bogatym wyposażeniem haha przez miesiąc A później trzeba (usunięte przez administratora) żeby nikt nie widział bo o to prosza bo firma nie płaci i właściciele przychodzą do tych co mieszkają..

Ficki micki
@Marek Majchrzak

Ty chyba z biura jestes o czym ty piszesz

Lecz się czlowieku

Szczery

Banda z Gdańska Paweł Szajna jego żona John Paul Jaroszewicz i ich Piesek Robert Katar.Zeby trafić na takich ludzi to trzeba mieć pecha ludzie bez skrupułów ale kasę w zębach przyniosą zobaczycie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Star Marine Sea Service Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Frontend Engineer with React powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
Jaworek

Ludzie przestańcie gadać głupoty dla nas to firma skończona czekamy na kasę od czerwca i dalej cisza nie polecamy nikomu tej firmy (usunięte przez administratora) bo tak można ich nazwać bo tym są dla naszej całej grupy.

Jacek
@Jaworek

Wiesz może ile osób ma problemy z wypłatą pensji? Wcześniej zdarzały się podobne sytuacje? Napisz na forum jak rozwinęła się sprawa.

@Jacek

Nik9mu nie płacą

Szczery

Damian o czym ty piszesz doskonale wiesz jak było,do puki ludzi A płacili było ok nie pili A ni nic co się działo.Nie było.kasy na paliwo na nic nie było jak do pracy jechać człowieku śmiech.Oszukali 15 osób ktorzy na nich pracowali tak się nie robi ludzie potrzebują kasy nie wszyscy mają bogatych rodziców jak oni.(usunięte przez administratora).Nie wchodzcie w to totalna porażka.

Ziomeczek

Witam. Mam okazje Jechać do Norwegi z tej Firmy polecacie?

@Ziomeczek

Chłopie nigdzie nie jedź bo Cię wydymaja Szajba i ta reszta to (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Zarabiaja na krzywdzie innych ludzi A te dobre opinie to ludzi z biura tak właśnie robią. Będziemy składali papiery do adwokata jak ktoś jest chętny to zapraszam.I jeszcze podkładadaja jeszcze firmy pod siebie że to.niby nie oni oszukują następni (usunięte przez administratora)ie.maja pojecia o niczym nawet nie odróżniają paliwa od benzyny.

Edyta

To bardzo niepokojące, co piszesz tutaj Ty i pozostali użytkownicy forum GoWork.pl. Czy według Waszej wiedzy firma istnieje nadal? Dajcie znak, proszę, tu na forum, co udało Wam się osiągnąć i czy jest szansa na odzyskanie przez Was należności za pracę.

...
@Edyta

Istnieje bo kto te mendy utrzyma..

Lukasz B

Ja również jestem w gronie (usunięte przez administratora). W czerwcu firma nie wypłaciła mi 1580 zł mówiono mi, że wyrównanie przyjdzie w lipcu. Niestety za lipiec również nie dostałem pieniędzy ok 800euro. Nikt już nie odbiera, a podczas ostatniego telefonu usłyszałem, że w umowie jest 5000tys kary z niestawienie się w pracy. Gdzie ani razu nie zawaliłem, ani razu nie byłem pijany jak tu ktoś próbuje nam wmówić. Jak się z wami (usunięte przez administratora)skontaktować?

Damian

Nikt tu nie jest święty i nie będę bronił nikogo pracuje 5lat dla Star marine marine byle lepsze i gorsze chwilę ale zawsze szło się dogadać a panowie którzy tak krzyczą oczywiście nie wszyscy to znam takich co codziennie najebani przychodzili do roboty i to było oke oni w 100%byli uczciwi no kurfa beka jak nic

@Damian

Są ludzie którzy piją i wylatują.. Ale te 15 osób które zostały oszukane to nie jest ich wina.. dobrze że Ci płacą im też placilinprzez 4 miesiące a później w piątek w piątek ale nie mogą się określić w piątek którego miesiące i roku niektórzy czekają jeszcze na wypłatę z kwietnia a oni potrafili zadzwonić w czerwcu i powiedzieć jak pojedziesz na robotę gdzieś tam to zapłacimy Ci odrazu to co zaległe a Ci którzy pojechali i tak dostali część a nie całość..

Adolf

Chlopie przeztan gadac glupoty o piciu tylko chodzi o hajs każdy (usunięte przez administratora) będzie bronił swojej dziupli góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem tak i to (usunięte przez administratora) niedługo skuewysyny wzięli kasę i ludzi w (usunięte przez administratora) robią a to 1 A to 10 A to 25 i tak (usunięte przez administratora) w kółko więc proszę Cię (usunięte przez administratora) głupot bo my mamy rodziny epoka niewolnictwa się skończyła .

Damian

Są chłopaki którym przyznam rację są też wielkie pomyłki

Budyn

Czekajcie zbieramy paczkę i lecimy na trójmiasto lepiej szykujcie Hays (usunięte przez administratora) mamy dowody że wzieliscie kasę za te (usunięte przez administratora) kłamstwa zaplacicie podwojnie

Jaworek

To skończone (usunięte przez administratora) kasa wzięta z Niemiec A ludzie kasy nie maja pamiętajcie (usunięte przez administratora) że jak kasy nie dostaniemy to wtedy działamy inaczej ale obiecujemy wam Robert Katar i Jonh Paul Jaroszewicz że was dojedziemy prędzej czy później za te klamstwa

Tomex

Ja ostatnio słyszałem że John Paul Jarosiewicz ma problemy psychiczne ????????????????banda zlodzieji to (usunięte przez administratora) się dzwoni do nawet żadna (usunięte przez administratora) nie odbierze tel.

Uważajcie również na John Paula Jaroszewicza i Roberta Kafara współpracują ze star marine straszni (usunięte przez administratora) zna ich całe 3 miasto.Oni nie odróżniają ropy od benzyny oszukali nasz 15 osob na kas.Frajerzy

????

Dzisiaj 26ty wypłata została zablokowana z niewiadomych przyczyn Pani prezes nie wie o co chodzi od 10tego czekam Na obiecana wypłatę jeśli dziś się nic nie ruszy w tym temacie to rozwiąże sprawę w inny sposób :) nie polecam i odradzam tych oszustów bo inaczej tego nazwać się nie da!!! Jak ktoś chce jechać (usunięte przez administratora) fizycznie charytatywnie to polecam Jak najbardziej ????????

@????

Czyli kolejny dołączył do naszego grona. Łudzę się jeszcze, że ktoś od z firmy pójdzie po rozum do głowy i odda pieniądze. Ja już zbieram informacje jak załatwić tą sprawę w sądzie. Nie podaruje wam ani jednego EURO.

????

szkoda ze tak rzetelnie Pani prezes nie podchodzi do wypłat na które ktoś ciężko pracował.. jak administrator strony który usuwa na bierząco wątki komentarzy... karma wróci myśle szybko ;)

Od 10.08 czekam na przelew ok 1200 euro, nagle nikt nie odbiera telefonów . Ktoś z was jest w podobnej sytuacji? Strasznie irytuje mnie proszenie się o ciężko wypracowane pieniądze. A może jest nas więcej i jako grupa zainterweniujemy w tej sprawie.

Poszkodowany

To samo u mnie.

Mi są winni 1600 euro i podałem ich do sądu,niedługo policja będzie ich szukać .rozprawa niedlugo

Kamila Ć

u nas chłopaki czekają od 10.05 na wypłaty czyli wynagrodzenie za kwiecień 2019r. i za każdym razem co odbierali to głupie obiecanki w piątek będzie przelew tylko nigdy nie podali w piątek jakiego miesiąca i roku. Teraz w ogóle brak kontaktu nawet z innych numerów nie odbierają.

arni
@Kamila Ć

ludzie nie macie pał bejzbolowych

Kamila Ć.

Każdy kto został (usunięte przez administratora) proszę o kontakt. kamila.bartkowiak@onet.pl W tytule proszę pisać Star Marin będzie mi łatwiej każda wiadomość odczytać.

Kamila Ć.

Zapomniałeś o Pawełku Szajnie który też wkoncu przestał odbierać telefony..

Zostaw merytoryczną opinię o Star Marine Sea Service Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Star Marine Sea Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star Marine Sea Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Marine Sea Service Sp. z o.o.?

Star Marine Sea Service Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Szafarnia 11 lok. F8
    80-755 Gdańsk

Star Marine Sea Service Sp. z o.o.