Opinie o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Prawda jest taka ze brak organizacji jeden wielki metlik kolesiostwo warunki prracy beznadziejne a wyplaty to z kosmosu sa liczone

Melchior

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jak przebiega w ogóle rekrutacja?

Dawny pracownik
@Melchior

Ja miałem dwie rozmowy.Po pierwszej Pani kadrowa przedzwoniła po 2 tygodniach.I była praca.Wszystko fachowo,pokazują miejce pracy gdzie masz pracować.Ogólnie ok.

Mieczysław
@Dawny pracownik

Patrząc na Twoją nazwę użytkownika, mogę przypuszczać, że jesteś byłym pracownikiem firmy Fertinger Automotive Polska. Mógłbyś dodać, jak długo pracowałeś w tej firmie? Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Brakuje najświeższych informacji na ten temat, a nie ukrywam, że chętnie dowiem się czegoś w tym zakresie.

SzyCHA

Witam. Byłem na rozmowie jakiś czas temu. Pani kadrowa bardzo miła i pomocna. Mimo tego, że nie przyjąłem się do pracy (bo jednak mam za daleko) poleciłbym ten zakład. Mgła olejowa jest, ciasno również, a w lecie pewnie jest gorąco...ale drodzy poszukiwacze pracy...tak jest w każdym zakładzie produkcyjnym!!!...trzeba stać i robić normę, hałas, nieraz problemy prod z naszej winy, stres...ludzie dzielą się na tych którzy chcą pracować i na marudy... Pozdrawiam.

@SzyCHA

PotwierdzamJa akurat tam pracowałem i mogę powiedzieć że kto jest pracowity to swoje zarobi,kto chodzi na papierosy to normy nie wyrobi i nie zarobi.Ogólnie praca nie jest trudna tylko trzeba dużo samozaparcia i pracowitości.Ludzie bardzo fajnie,kierownicy także.Niestety nie warto robić sobie dodatkowych przerw bo traci się cenny czas.Praca akordowa.Praca na pewno nie na wiele lat.Na niektórych stanowiskach ciężko wyrobić normy.Pani kadrowa (usunięte przez administratora)bardzo kompetentna i pomocną osoba.Pozdrawiam

zainteresowany

prowadzą może aktualnie jakieś rekrutacje?

@zainteresowany

Aktualnie prowadzimy rerutacje na stanowiska: 1) operator maszyn; 2) technik UR / ustawiacz maszyn Zachęcamy do aplikowania: https://www.jobs.pl/operator-maszyn-oferta-3255297 http://kariery.pk.edu.pl/#/employerOfferDetails/69869 Pozdrawiamy! Dział Personalny FAP

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator maszyn w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Edyta

@Gwiazdeczka, i jak - próbowałaś swoich sił w rekrutacji? Możesz podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? A może poszło dobrze i opowiesz już o wdrożeniu do pracy? @Abra, a jak się mają sprawy z ewentualną premią lub benefitami? Czy coś tego rodzaju jest oferowane pracownikom przez Fertinger Automotive Polska? @Cezary, a Ty jesteś pracownikiem FAP? Może mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat pracy? Im więcej rzetelnych komentarzy znajdzie się na wątku, tym łatwiej będzie innym pracownikom podjąć decyzję o współpracy z tą firmą.

Gwiazdeczka

Prosze o informacje jaka sytuacja jest w tej firmie czy faktycznie jest tak kolorowo chodzi mi o realne zarobki , atmosfere czy praca w tej firmie nadaje sie dla kobiety. Prosze o prawdziwe opinie bo szkoda mi czasu aby znowu dostac sie do firmy w ktorej np. dzieja sie cuda i ludzie odchodza zalezy mi na dłuzszej wspołpracy. pozdrawiam Gwiazdeczka

Abra
@Gwiazdeczka

Okres próbny (usunięte przez administratora)netto, po trzech miesiącach (usunięte przez administratora)netto. Do tego czasami jakieś nadgodziny czy sobota wpadną. Więc kasa zwyczajna, jak to na strefie. Atmosfera w firmie panuje różna, zależy na jaką zmianę trafisz, ale ludzie są generalnie okey.

Cezary

Fertinger Automotive to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Nic dziwnego, że ludzie są zadowoleni.

zainteresowany

Witam Czy ktoś mógłby udostępnić nr tel. do Fertinger Automotive Polska w Niepołomicach? Pojawiają się już jakiś czas ogłoszenia o pracę na stanowisku operatora maszyn i chciałbym uzyskać jakieś informacje na temat oferty pracy,a potem ewentualnie aplikowac,nie jechać specjalnie 50 km tylko po to żeby dowiedzieć się paru rzeczy wcześniej.W sieci nie znalazłem nr tel., strony intrenetowej Zakładu w Niepołomicach też brak,w ogłoszeniach o pracę nie podano nr tel. ani adresu e-mail.Wysłanie CV za pomocą opcji Aplikuj tylko. Podano w ogłoszeniu,że jest mozliwość dofinansowania dojazdu do pracy,nie wiem czy jak ktoś dojeżdzał by samochodem czy też?Czy tylko do biletów,czy to autobusowych,czy prywatnych przewozników (Busów).Może to Zakład organizuje przewozy?W sumie po drugiej zmianie wracać albo na nocną zmianę jechać to juz ciężko autobusem czy busem sie dostać,zależy może jeszcze skąd. Ktoś tu pisze wyżej ze wynagrodzenie 2800 zł brutto plus premia 500 zł,rozumiem dopiero po okresie próbnym,trzymiesiecznym?Czy to jest sztywne ze tak sie wyrażę wynagrodzenie?"Są oprócz tego jakieś dodatki może?Do tego należy doliczyć dodatek za pracę w godzinach nocnych jeszcze?Jakiś socjal,pieniążki badz bony z racji Świąt np? W sumie to o to co tutaj napisałem tak chciałem wcześniej podpytać,zadzwonić tam,głownie o te dojazdy,czy jest mozliwe dofinansowanie jak ktoś dojeżdzał by swoim samochodem?Ok 600 zł musiał bym wydać miesiecznie na paliwo zakładając że zdobył bym tam zatrudnienie.A czy jest mozlwość pracy w godzinach nadliczbowych i czy często?Nawet nadliczbówkami mozna by było sobie trochę zmniejszyć koszt dojazdu żeby jakoś na tym wyjść,żeby to się oplacało,kalkulowało... Kwestia ewentualnego noclegu,też mógłbym wziąć pod uwage,w Niepołomicach nie było by z tym problemu chyba?Zawsze weekend wolny jest,w piatek zjechać,w poniedziałek wrócić. Może ktoś mi tutaj odpowie na to o co tutaj pytam albo chociaż poda nr. tel do Fertinger? Byłbym bardzo wdzięczny. Dziękuję.

Aktualność

Zachęcamy wszystkich Pracowników Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o.,
którzy dostrzegają potencjał do poprawy w zakresie warunków pracy do bezpośredniego
kontaktu z Pracownikami Działu Personalnego, a także ze swoimi bezpośrednimi Przełożonymi.

Każdego dnia pozostajemy do dyspozycji naszych Pracowników także w zakresie ewentualnych zastrzeżeń i nieustannie dążymy do ulepszania warunków i atmosfery pracy.

Polityka personalna od początku istnienia spółki jest konsekwentnie budowana
na wartościach szacunku, uczciwości i transparentności, o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych Pracowników wyrażane w ramach ocen okresowych oraz codziennej komunikacji.

Wszystkie osoby, których wrażenie o naszej firmie zostało zbudowane na podstawie nieprawdziwych opinii informujemy o możliwości wizyty w hali produkcyjnej i bezpośredniego kontaktu z naszymi Pracownikami. Wizyta taka jest także stałym punktem procesu rekrutacyjnego w FAP.

W związku z powyższym informujemy, że zgodnie z regulaminem portalu Gowork.pl w dniu 18.08.2017r. krzywdzące, nieprawdziwe opinie, noszące znamiona pomówień zostały zarchiwizowane.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie nieprawdziwe opinie na temat Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o. godzące w dobre imię spółki będą skutkować dochodzeniem naszych praw na drodze sądowej.

Z pozdrowieniami

Dział Personalny Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o.

Pinokio

Pracuję w firmie od roku, a że ostatnio zrobiło się głośno o tym forum to postanowiłam zerknąć i pozostawić po sobie ślad ;) Praca jak praca na produkcji. Kasa 2800 + 500 zł premii, a dla najlepszych wydajnościowo (a dodam, że nie jest trudno) premia 1000 zł! Więc kasa niezła ... Żeby nie było aż tak kolorowo - papierów do wypełnienia tona, a suwmiarkę dobrze by było mieć przyklejoną do ręki. Ogólnie nie ma co narzekać praca spoko i z ludźmi da się dogadać.

Goście goscie

Firma stawia na rozwój. Jeśli jesteś pracowity i ambitny w tej firmie masz szansę. Praca na produkcji jak w większości innych firm niczym się nie wyróżnia. Wolne weekendy.Bardzo fajna atmosfera ludzie życzliwy i pomocni. Praca przede wszystkim nie przez pośrednika co jest dużym plusem.

Wiewióra

Idąc na rozmowę nie zapomnijcie zapytać "wodza" jak są robione wysyłki z hali w zimie skoro nie ma tam śluzy. Mróz na zewnątrz, pizga wiatrem a oni na godzinę otwierają bramę po sam sufit. Potem zdziwieni że chorobowe. Już drugiego dnia L4 możesz się spodziewać wizyty z firmy zewnętrznej która sprawdzi czy aby na pewno leżysz w łóżeczku i będzie się zastanawiać nad przyczyną twojego opłakanego stanu. Niechaj syrena wam wyje.

Wiewióra

Umowy: - 3 miesiące próbne na start, potem nieokreślony Kasa: - 2.5 brutto na 3 miechy, potem 2.8 i wchodzi premia>>>teoretycznie 500 zeta brutto na miesiąc, obecnie realne jest ok 350 i będzie spadać. Bonusy: Dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia BHP: na części maszyn i stanowisk hałas jak skurwisyn i mgła olejowa+parzące wióry, gdzieniegdzie cicho i na krześle. Cześć maszyn nie spełnia podstawowych norm bhp. Co mądrzejsi odmawiają ciecia na pile nietypowych referencji, no ale zawsze znajdzie się jakiś desperat lub nieświadomy. Ciasnota i burdel na hali. Ludzie: jako zwykle, częśc spoko, część nie. Są liczne przyjęcia bo ruda bestyjka musi mieć z kogo zwalniać:)

wujek samo zlo
@Wiewióra

a kto to ruda bestyjka?

kajaja
@Wiewióra

to jest prawda

Ego

no zapomniałaś tylko powiedzieć że wbija się do głowy że "rozwój" to wyrabianie coraz większych norm. albo twierdzenie że to zakład produkcyjny i produkcja musi rosnąc z miesiąca na miesiąc. czy też że mój znajomy (który już nie pracuje), musiał przynieść zaświadczenie lekarskie bo zbyt często korzystał z toalety. a czasy kiedy można było awansować już minęły, a i tak awansowali i tak tylko Ci (z jednym czy dwoma wyjątkami) co wiedzieli komu i jak włazić do dupy. jednym się obiecuje złote góry, a inni awansują tylko dlatego że ktoś ich na siłę pcha do góry. i nie istotne jest to co czy dają radę na stanowisku, tylko czy mają mocne plecy. ale pomijające te drobne rzeczy masz całkowitą rację

KOSMOS

wasze opinie to żenada!! widocznie nigdy nie pracowaliscie jak nalezy, kazda firma ma swoje wady i zalety, ale to to szczyt hamstwa, to co piszecie równa sie z tym że po prostu nie daliście sobie rady, przerosło was to że mozna coś osiągnąc!!! ale jak sie nie chce to sie wypisuje taki bzdury!! jest wiele ludzi w tej firmie którzy juz maja wiecej i na koncie i dla samego siebie bo pokazali ,że mozna miec cos wiecej niz tylko 2 tys. na koncie ludzie ktorzy sie dogaduja sa szanowani i staraja sie by firma sie rozwijała. zdobywaja doświadczenie ! maja kiury przechodza na wyzsze stanowiska udowadniaja innym ze mozna osiagac cel a nie tylko jak to ktos napisał stac przy maszynie i tyle, co wy chcecie randkować i gadac praca to nie miejsce spotkań!! tu sie zabarabia i zdobywa doświadczenie wpisanie w cv ze pracowales w takie firmie nic nie da jak sie nie ma pojecia co sie robi , gratuluje nieukom ktorzy umia oczerniać innych a sami nic nie potrafia w ŻYCIU OSIĄGNĄĆ!!!!!

tylko tamtędy przejeżdżam
@KOSMOS

po pierwsze co to jest /są kiury? po drugie nie rozumiem pana po szkołach ja nieuk. co to jest nie umią? nie umieją bardziej po polsku, ale może swędziała słoma w bucie i trzeba było oderwać rękę od klawiatury , żeby się po pięcie podrapać?

Filozof z Akwenu
@tylko tamtędy przejeżdżam

Trzeba było uważać nie tylko na polskim ale też na fizyce. Kiur (od Marii Curie), to nieużywana już miara wielkości promieniowania. Jak ktoś siedzi w biurze i dostanie pare kiurów od monitora to potem odlatuje w "Kosmos" i pisze bzdury.

Zostaw merytoryczną opinię o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.?

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.