Opinie o Texpol Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Texpol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Texpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texpol Sp. z o.o. w Niepołomice-bochnia-brzesko

Mia Nowy wpis

nie mam pojęcia jak tam wcześniej było z tymi wspomnianymi działaniami z góry ale czy do teraz coś się zmieniło względem tej kwestii? Ktoś pisał ze atmosfera niby jest okej ale z tamtych innych powodów odechciewa się pracować.... To aktualnie jak z tym jest? Jaka rotacja wychodzi w porównaniu z poprzednimi latami?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Texpol Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Trafiając na pewnego kierownika, możesz od razu podciąć sobie żyły, człowiek może wszystko... sprawia że ludzie zwalniają się przez jego język, i traktowanie drugiego człowieka. Dyrektor wiedząc o zdarzeniach jakie mają miejsce, przymyka na wszystko oko.

@Anonim

Co Ty opowiadasz? Bo albo nie jest aż tak źle jak twierdzicie albo nie rozumiem postępowania Dyrektora? Ktoś by to wyjaśnił?

vlad
@Halina

własciciel marco .m i dyrektor texpol w bochni ...no ten mały ;-) marco .m wpierdala steki po 100 euro , na cygara wydaje po 8 do 10 tys euro dyrektor texpol mateusz tzw , zarabia okoló 5 tys euro . A wy (usunięte przez administratora) na nich za najniższą krajową ... Firmy obok płacą lepiej o ponad 1 tys zł .

@vlad

Zastanawia mnie skąd tak dokładnie znasz ich zarobki? No jeśli firmy z okolicy więcej płacą to słabo. :/ Ale czymś chyba muszą nadrabiać skoro jeszcze ktoś u nich pracuje?

vlad
@Halina

zapytaj Piorka S , albo Edka.R .

@vlad

Dzięki za namiar ale i tak nie wiem kto to. Pzt., nie wiem czy byliby zadowoleni, że tak z imienia ich przywołujesz. Raczej jakby chcieli to już dawno jakieś info by tu dali na forum?

... Nowy wpis

W tej firmie Dyrektor boi się Kierownika, więc szkoda nawet się tutaj rozpisywać.... Firma z potencjałem, ale przez tragiczne zarządzanie i atmosferę odechciewa się tam pracować. Zarobki śmieszne jak na region i dzisiejsze czasy. Żal tylko ludzi, którym się chce pracować i poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Marnują się tam, a gdyby nie oni, to ta firma chyba już dawno przestałaby istnieć. Nikt ich niestety nie docenia.

Grażyna Nowy wpis
@...

To o jakich kwotach mniej więcej mówimy, skoro oceniasz je jako śmieszne? A co do atmosfery to nikt nigdy nie próbował jakoś jej poprawić?

.... Nowy wpis
@Grażyna

Powiedzmy, że ok 2500-2800 netto (stan zeszłoroczny). Atmosfera pracownikami nie była zła, ale cóż z tego jak przez działania "góry" odechciewało się tam pracować?

Artur

Wcześniej pisaliście że była podwyżka i to dość spora. teraz inflacja tak galopuje ze przydałaby się następna. Chodzą słuchy że coś będzie dodatkowo czy bez szans?

Brygadzista M

I jak wygląda praca tam ? Zmieniło sie coś na lepsze ? Jakie zarobki ?

Wanda
@Brygadzista M

Czy pracowałeś w firmie, lub planujesz tam aplikować? Twój post pojawił się już dość dawno, może masz za sobą rekrutację i już jesteś zatrudniony? Wszelkie informacje dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej oraz oferowanych warunków będą bardzo przydatne.

@Brygadzista M

Co do zarobków to bylo 500zl podwyżki od czerwca wiec ku lepszemu idzie☺

Dariusz

A to 500 zł podwyżki, to dali brutto czy netto? Są jeszcze jakieś benefity pozapłacowe?

@Dariusz

Netto, kogo brutto interesuje☺

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Texpol Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Texpol Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Wiktor

Jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować więc dopytuję.

johnnyx

Nie polecam, eurokołchoz. Dadzą ci 1600 zł a za przeproszeniem chcą żebyś biegał momentami w robocie. Wysiłek fizyczny w pracy jest nieadekwatny do zarobków. Osobiście uważam, że lepiej iść na budowę, bo człowiek tak samo się utyra jak tam, ale przynajmniej zarobi 2500 - 3000 zł a nie śmieszne 1600..

berek
@johnnyx

pracowałem w Texpolu przez trzy lata .Teraz jestem na wyspach.Praca ok pieniądze na czas i nie 1600 zł bo tyle dostawali Ci co nic się im nie chciało robić, przychodzili tylko po to by pobawić się swoim telefonem .Ja w 2014 roku zarabiałem 2500 zł ,myślę że kolega johnnyx żadnej pracy nie znajdzie bo jemu wszędzie będzie ciężko

@berek

to czemu pojechałeś do UK jak ci tak dobrze było ;)?

Wanda

@Don Pedro Rozumiem, że nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy Texpol, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą. Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.

Don Pedro

Problemem w tym zakładzie nie jest praca i zarobki bo w końcu ludzie sami przystają na takie warunki umowy nikt ich nie zmusza tylko problemem są niektórzy ludzie przez których odechciewa się tam pracować.

Gerwazy

Witam.Pracowałem w tym śmiesznym zakładzie kilka lat.zarobki zaczynają się od najniższej krajowej plus premia"chodzeniowa"(360),ale premia po 3 MSC.praca na 3 zmiany w ogromnym hałasie (piły,frezy) olbrzymim zapyleniu.Do wyciągòw podpięta zbyt duża ilość maszyn(stąd główne zapylenie) .jak przychodzi kontrol to każą wyłączać maszyny....Pan Robert S. Wyzywa pracowników ubliża i nie szanuje.jest kilku pracowników którzy notorycznie piją z przyzwoleniem brygadzisty. Brygadzista śmier dziel za nic ma pracowników, podobnie jak dyrektor.aha jest możliwość dorobienia w sobotę,ale dla wybranych...Stosowany jest mobbing dyrektor nie wiem czemu ale nic z tym nie robi.Bylo kilka spraw w sądzie i kontroli PIPu ogólnie szkoda zdrowia nerwów i całego tego włoskiego bandżaju.aha na to wszystko mały nie poradny szeryf.a w ciągu roku jest przemiał ok 35 pracowników...na zakład gdzie jest 100 ludzi chyba dużo.o czymś to świadczy

koziołek
@Gerwazy

Gerwazy ,skoro było tak źle to czemu pracowałeś tyle lat to po pierwsze,po drugie nie było spraw w sądzie pracy ,po trzecie nie ma zezwolenie na alkohol za to zwalniają momentalnie stąd tez i taki przemiał .Co do zarobków zawsze na czas i na tyle ile spisana została umowa o pracę .Odnośnie warunków pracy są znośne i do przyjęcia ,praca nie jest taka ciężka ale jest za to monotonna . Coś mi się wydaje gerwazy ,ze jesteś zwykły nierób i nigdzie ci nie będzie pasowało bo pewno chodzisz do pracy pobawić się telefonem

gerwazy
@koziołek

OJ prawda jest zupełnie inna,piszesz głupoty:)nie zwalniałem się wcześniej bo po pracy dorabiałem na róznych pracach>głownie remontach.. przemiał pracowników jest ze względu na charakter pracy jak i nie adekwatne zarobki...a na ALKOHOL jest przyzwolenie i wiedzą o tym brygadziśći... A kasa nie w terminie.A O Urlopie dowiadujesz się np. w połowie lipca ....Ty to chyba jesteś kimś z biura komu zależy na dobrej opinii. Teraz to juz dziadków zatrudniacie bo nie ma kto pracowac:)))

Kloc

Przepracowałem tam 4 lata.nerwowa atmosfera ciężka praca .Smoluchowskiego uważa się za boga.wyplaty często 2,3dni po terminie.slaba kasą,zero socjalna

luśka

Texpol to jedna z najlepszych firm na rynku bocheńskim. Polecam

mb

Co mogę powiedzieć o Texpolu? Wypłata rzadko kiedy w terminie, zarządzający nie szanują ludzi. Sama praca jest naprawdę ciężka, w bardzo nerwowej atmosferze, w kiepskich warunkach (hałas, rakotwórczy pył drewna twardego, "zapach" kleju). Zarobki kiepskie, ale jest możliwość nadgodzin w soboty.

@mb

Pracowałem w Texpolu przez rok ,teraz jestem w Stalprodukcie. W Texpolu wypłata zawsze na czas do 10 każdego miesiąca to po pierwsze .Po drugie klej nie ma intensywnego (usunięte przez administratora) ,po trzecie praca nie jest taka ciężka jak w Stalprodukcie jest wręcz porównywalna .Co do hałasu ,pyłu i atmosferze w pracy zapraszam do Stalproduktu

Gall

Popieram jak ktoś chce trafić do piekła to właśnie tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Texpol Sp. z o.o. - Niepołomice-bochnia-brzesko

Texpol Sp. z o.o.