Opinie o Sprint Logistyka Polska S.A. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sprint Logistyka Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint Logistyka Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint Logistyka Polska S.A. w Szczecin

Czy pracodawca Sprint Logistyka Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dziękujemy za pytanie. Oczywiście, że tak! W Sprint Logistyka S.A. motywujemy zarówno finansowo w postaci np. premii, ale również dajemy realną szansę na podwyższanie swoich kwalifikacji. Dokładamy także wszelkich starań do tworzenia przyjaznego środowiska pracy dla naszych Pracowników, którzy cenią sobie poczucie stabilizacji oraz bezpieczeństwa.

Dziękujemy za opinię Log. Bardzo nam przykro z powodu takiej oceny. Chcemy dokładnie sprawdzić sytuację. Potrzebujemy do tego większej ilości informacji. W celu wyjaśnienia zachęcamy do kontaktu na adres reklamacje@sprintlogistyka.pl.

Dorota

Mój znajomy pracuje w SPRINT i bardzo chwali i ceni to przedsiębiorstwo. Firma pozwala mu się rozwijać oraz dobrze zarabiać. Jest możliwość jednoczesnej nauki oraz pracy. Przed rozpoczęciem pracy firma organizuje dni powitalne dla nowych pracowników, na których można zapoznać się z firmą oraz zostaje się bardzo dobrze przygotowanym do pracy. Bardzo polecam.

Matek
@Dorota

Dorota dlaczego polecasz pracodawcę u którego nie pracowałaś? Nie wydaje Cię się, że w tym przypadku to "twój znajomy" ma prawo oraz możliwość powiedzieć, że poleca pracę w tej firmie? Z tego co piszesz sama nie miałaś możliwości sprawdzenia jak to wygląda od środka? Twoja - nie twoja opinia wygląda na bardzo mocno naciąganą. Nie byłam ale znam kogoś kto był więc się wypowiem. Zastanawiałem się nad aplikowaniem do tej firmy na spedytora ale po przeczytaniu tych opinii wrzuconych w tym samym dniu co 30 minut mam wątpliwości czy jest sens zawracać sobie tym głowę.

@Dorota

Dziękujemy za opinię Dorota. Zależy nam na stabilnym, a także rozwojowym dla naszego Zespołu miejscu pracy, dlatego miło się nam czyta docenienie takich działań. Każdy może wyrazić swoją opinię, nikt nikomu nie zakazuje opisania czegoś w Internecie. Oczywiście zachęcamy również wspomnianego znajomego do podzielenia się swoim zdaniem i opisania tego, jak wygląda praca w Sprint Logistyka.

Byly

Unikać szerokim łukiem tyczy się przewoźników

@Byly

Dziękujemy za opinię Były Pracowniku. Chcielibyśmy się odnieść do sytuacji. Prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem reklamacje@sprintlogistyka.pl

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sprint Logistyka Polska S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca Międzynarodowy kat. C + E
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sttp

Bardzo wiele o warunkach panujacych w tym śmiesznym przybytku mówi z pozoru nieistotny detal, jakim jest dekalog pracownika, zamieszczony na stronie firmy. Oczywiście przykazania tam zawarte obowiązują tylko zwykłych pracowników, którzy mają tyrać za grosze i nie zadawać żadnych pytań. We wspomnianym dekalogu znajduje się następująca wzmianka "bądź uczciwy i etyczny". Publikuje to firma, która zaciekle stara się podkradać specjalistów z innych firm w branży - wzorowa hipokryzja :D Znajomki oraz swojaczki działają w Sprincie na zupełnie innych, dużo lepszych zasadach niż tzw zwykli ludzie. Jest to firma nie mająca za grosz szacunku do szeregowego pracownika. Dlatego zastanów się trzy razy nim podejmiesz decyzję o podjęciu roboty w tym miejscu.

@Sttp

Dziękujemy STTP za Twoją opinię. Wspomnianego dekalogu nie ma już na naszej stronie. Gwarantujemy, że wszyscy w naszym zespole są traktowani na równi.

Firma jako Sprint Logistyka kontaktuje się po konkurencyjnych przedsiębiorstwach spedycyjnych i proponuje pracownikom zmianę pracodawcy. Takie działanie jest nieetyczne i nie fair play. Ponadto pokazuje to prawdziwe obliczę tej spółki. Warto pamiętać, że w biznesie ważne jest zachowanie etycznych zasad i szanowanie konkurencji czego po firmie Sprint Logistyka nie można oczekiwać. Firma [Sprint Logistyka] angażując się w takie działania, niszczy zaufanie i szacunek wobec siebie. Firmy takie nie powinny być tolerowane i powinny być potępione przez społeczność biznesową. Warto pamiętać, że uczciwe i etyczne podejście do biznesu jest kluczowe dla długofalowego sukcesu i budowania pozytywnego wizerunku firmy.

@Paweł

Pan osobiście otrzymał tego typu propozycję, że taka opinia na forum się pojawiła? Nie wiem na ile tak było ale ciekawa jestem szczegółów odnośnie takich ofert. Czy warunki są mimo wszystko identyczne jak te, które zostały uprzednio zaoferowane zatrudnionym już pracownikom? Firma posiada bardziej konkurencyjną ofertę w kontekście warunków zatrudnienia?

Zniesmaczony
@Paweł

Niestety to co napisał @Paweł jest prawdą... ... Rekruterki dzwonią również po naszych pracownikach (pragnę przypomnieć, że Trans czy TC nie służą rekrutacji Drogie Rekruterki, giełdy są stworzone do zupełnie innych celów)... firmy z branży powinny wspierać się w tych ciężkich czasach a nie robić sobie takie świństwa... tym bardziej, że jest to branża, gdzie naprawdę sporo osób się zna i szanuje zasady zdrowego, fair play i uczciwego działania...

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że błyskawicznie potępił Pan nas i spróbował wykluczyć. Rozumiemy, że oferujemy dobre warunki pracy. Dostajemy sporo wiadomości od spedytorów i kierowców z innych firm. Zależy na zapewnianiu jak najlepszych warunków pracy. Nasi spedytorzy również otrzymują inne propozycje współpracy. Każdy ma wolną wolę.

Jak wygląda praca w oddziale w Szczecinie jako spedytor międzynarodowy? Aktualnie pracuję w konkurencyjnej firmie i dzwonili do mnie z pytaniem czy nie chcę zmienić pracodawcy, czekam na to co mi Sprint zaproponuje. Jak oceniacie atmosferę w biurze w Szczecinie i oczywiście sprawę zarobkową, oraz podejście przełożonych do pracownika?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Zainteresowany! Dziękujemy za Twoje pytanie. Jeśli wciąż aktywnie szukasz pracy, prześlij swoje zgłoszenie na adres s.dwojak@sprintlogistyka.pl. Chętnie opowiemy o tym, co najbardziej Cię interesuje. Liczymy na to, że również podczas spotkania będziemy mogli o tym porozmawiać.

Kruk Grzegorz

Nie polecam firmy ! Liczą za palety mimo zwrotu tych samych

@Kruk Grzegorz

A jakie są podstawy co do tego, że mogliby w ten sposób liczyć? Można tak z ciekawości udowodnić, że to te same palety? Mają tu jakiś regulamin czy coś? Odnośnie warunków pracy też jest może spis reguł?

@Kruk Grzegorz

Dziękujemy za opinię Kruk Grzegorz. Chcemy dokładnie sprawdzić sytuację. Potrzebujemy do tego większej ilości informacji. W celu wyjaśnienia zachęcamy do kontaktu na adres reklamacje@sprintlogistyka.pl

Zofia

Polecam firmę wszystko na czas jak trzeba , dobry kontakt. POLCAM !!!!

@Zofia

No Ja Nie polecam od 2 lat nie zapłacona fv I straszenie ich dzuakem prawnym

Zuzanna

A czego tak właściwie miałaby dotyczyć ta cała faktura, że tak 2 lata sobie czeka? Dobrze zrozumiałam tę drugą część, że jakieś zapiski prawne są tutaj przytaczane? Jakie konkretnie i kto je przedstawia?

@Zofia

Pani Zofio! Dziękujemy za opinię i współpracę z nami. Liczymy na dalszą, równie owocną współpracę jak dotychczas. Odpowiedź na jeszcze jedno pytanie zajmie chwilę, a dla nas to bezcenna wiedza: czym się dla Pani/Pana zajmujemy i na czym polega nasza współpraca? Przekażemy też pochwałę do właściwego działu w firmie :)

Aaa

(usunięte przez administratora) „Likwidacja stanowiska pracy” bo założyłem własną firmę w GASTRO! Jeszcze po ustawieniu jednej gwiazdki w (usunięte przez administratora)zaczęli do mnie wypisywać, żebym zmienił opinię bo przecież nic się nie stało

Zbyszek z Firmy GAB-MART

Polecam współpracę! Zawsze wzorowo i solidnie! Płatność zawsze w terminie :-)

Very good company!

Very good company! Highly recommended!

Przewoźnik

Odradzam przewoźnika współpracy i uważać na ich dzial prawny próbują zatrzymywać pieniądze za niby uszkodzenia towaru o których dowiadujesz się w dniu przelewu ODRADZAM

Urszula
@Przewoźnik

Jakoś udowadniają ten uszkodzony towar? Czy tylko tak mówią i nie wypłacają.

Sprinter722

Polecam serdecznie mega mega mega wysokie zarobki, naprawdę MEGA!!!

Olga
@Sprinter722

No to super jak mega wysokie. A powiesz tak konkretnie ile one wynoszą?

Wypłaty tragiczne, pracownicy fałszywi, zero dodatków. Pozytywne opinie są napisane przez pracownikow na zlecenie przełożonych lub innych pracowników firmy. Nie moge się doczekać aż w końcu przyjdzie dzień w którym skończy mi się lojalka i będę mógł złożyć wypowiedzenie

@Gość

GOŚĆ pracował chwilę w SPRINT, nic firmie nie dał, nic, nic nie stworzył, wziął kilka wypłat .. i poszedł szukać lepszego. I teraz GOŚĆ pisze.... swoje. Tu pracują osoby nawet 14 lat, jest mocna ekipa. Naprawdę mocna. Zapraszamy do pracy osoby, Które chcą coś osiągnąć. Jak nie chcesz, nie musisz.

Edzio Spedzio
@Sprint Logistyka Polska S.A.

Słuchajcie, czy wy kiedykolwiek spojrzeliscie na siebie choć odrobinę krytycznie??? Pora na wnioski!!! Na konstruktywne szczere wobec siebie analizy!!! Dla was to wszystko takie 0:1, koniec końców pracownik taki (usunięte przez administratora), Sprincior ekstraklasa.

Zabawny
@Edzio Spedzio

Daj spokój, mój post już kazali skasować, bo był niewygodny ;) Ale masz racje, zresztą tam tak było zawsze, każdy były pracownik to niedorajda , darmozjad , nieudacznik . Zastanawia mnie, kto tam w HR pracuje, bo przy takiej rotacji pracowników to chyba "nic firmie nie dał, nic, nic nie stworzył, wziął kilka wypłat " to o tej osobie ;)

sprinterek
@Sprint Logistyka Polska S.A.

Zagadka na dziś : Jak ktoś może pracować 14 lat w firmie, która według KRS została założona 07.04.2014 ? Byli pracownicy idą po popcorn , herbatę. Obecni kombinują nad poprawnymi odpowiedziami. Czas start :)

@sprinterek

Przecież oni mają i mieli pierdylion firm. To akurat nic nie znaczy. Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło.

@Hahahaha

No znaczy, w kontekście tego , że np na GoWorku nie ma już starych opinii poprzednich firm ;) Ja nie musze błyszczeć, a Ty masz poczucie humoru jak typowy pracownik SL i nie wyczuwasz sarkazmu, ale wybaczam Ci :)

@sprinterek

Taki mądry jesteś jak ta firma. Oni działając ciągiem tylko formalnie zamykają i otwierają inne prawne twory...

@sprinterek

Przy czym w praktyce dla ludzi pozostawało wszystko bez zmian. Ale cóż, widać jakich ludzi w dużej mierze zatrudniał Sprint. Ciekawe w jakiej ty spółce bezpośrednio pracowałeś i czemu jej nie szukasz żeby napisać swoją opinię.

@Hahahaha

Jeżeli dla ludzi w praktyce pozostaje bez zmian fakt, czy pracują w firmie :A , AB czy ABC to ich problem i tylko świadczy , że lubią w życiu karuzele. @hahahaha Jeśli chodzi o mnie, to widocznie nie było tak źle skoro pracowałem tam prawie 2 lata. Odszedłem bo miałem dość. Sporty ekstremalne lubię , ale w życiu prywatnym. Od pracy oczekuję , względnej stabilizacji.

stexo

Jestem bardzo zafascynowany profesjonalną obsługa w firmie podejście do klientów stoi na najwyższym poziomie, szybka i profesjonalna obsługa pozwoliła przetransportować mój towar w jak najkrótszym czasie. Bardzo polecam

Piotrek

Dobry adres

Halina

Solidna firma, spełniła oczekiwane wymagania. Jestem zadowolona z wykonania zlecenia. Polecam

Zosia

Wspaniała firma. Moja kuzynka pracuje i zawsze na spotkaniach rodzinnych bardzo ją chwali. Czasem mamy już dość słuchania o tym jaki ten Sprint nie jest wspaniały i cudowny, ale zawsze lepiej takich rzeczy słuchać niż narzekania jak wtedy, gdy pracowała u konkurencji. Pozdrawiam!!!

Mam przyjemność odbywać praktyki w tej firmie, atmosfera która tam panuje jest bardzo przyjazna przez co można poczuć się jak zwykły pracownik będąc tylko praktykantem. Firma bardzo dba o jakość swoich usług oraz o swoich pracowników i klientów, każda osoba tu służy pomocą.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint Logistyka Polska S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Sprint Logistyka Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint Logistyka Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint Logistyka Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sprint Logistyka Polska S.A.
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.

Sprint Logistyka Polska S.A.