Opinie o Hotel Komeda w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Komeda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Komeda o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Komeda w Ostrów Wielkopolski

@HotelKomeda

17 zł na godzinę…. Wypłata w 8 ratach…. Zastanówcie się

Zawiedziona

Umowa na pół etatu, ale tylko obiecana, bo mimo obietnicy zadnej nie otrzymałam Praca w nocy, każde święta za najniższą krajowa. Najgorsza jednak jest toksyczna atmosfera którą wprowadza pani kierownik. Wieczne pretensje, bardzo podłe traktowanie i nadużywanie władzy. Nie dziwne jest, że ludzie szybko rezygnuja...

z daleka od Komedy
@Twój stary przyjaciel

Zgadzam się z tą opinią . Szefowa recepcji to ciągłe zmienne humory i do tego na "podwójnym gazie" , psychiczne znęcanie się, wyśmiewanie i (usunięte przez administratora) to w tej pracy standard . Nie polecam

@Komedia Nowy wpis

Zanim zaczęłam prace w Komedzie widziałam opinie na temat hotelu, pomyślałam jednak, że napisane zostały przez rozżalonych ludzi, których po prostu zwolniono. Niestety pomylilam się bardzo, KAŻDE słowo tutaj napisane jest prawdą. Głównym problemem i największym minusem jest pani kierownik, która cały grafik układa "pod siebie". Cały tydzień pracuje na pierwsze zmiany, a w niedziele i poniedziałek bierze nocki, żeby odespać ciężki weekend ;) Dla ciebie więc zostają, drugie zmiany lub nocki, a najczęściej właśnie to drugie. Tak więc pracujesz cały miesiąc za najniższą krajowa nie widząc światła dziennego. Wypłaty też nie zobaczysz, chyba, że będziesz odpowiednio dlugo dzwonił i o nią prosił, wtedy może znajdzie się parę stówek na odczepne. Umowy też nie było, miała być, co prawda na pół etatu, bo tylko na taką możesz liczyć, ale zawsze lepiej to niż pracować na czarno. Reasumując; jeśli masz szacunek do siebie i choć trochę godności dlugo tam nie zabawisz, na co dowodem są zwolnienia 4 osób w recepcji w ostatnim czasie. Odradzam i przestrzegam, jednocześnie żałując, że sama nie wzięłam opini tutaj wystawionych sobie do serca wcześniej...

Zawiedziona. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Pracujesz jako "dochodzący" ? Licz się z tym ,że nie otrzymasz ustalonej kwoty ,nie w terminie i musisz się zmierzyć z krytyką, że niczego nie umiesz. Brak empatii i złe traktowanie to to na to możesz liczyć od właścicieli. Żal mi ludzi ktorzy tam pracują na stałe.

Na recepcji panuje toksyczna atmosfera wprowadzana przez panią kierownik.Gdy sama się pomyli to nic złego mimo jej stażu pracy.Jednak gdy nowemu pracownikowi(najwidoczniej źle wdrożonemu) zdaży się pomyłka - wtedy zaczyna się (usunięte przez administratora) poprzez opryskliwe telefony z pretensjami. Nie ma co się jednak temu dziwić, gdyż jak to zazwyczaj bywa - ryba psuje się od głowy. Zachowanie szefostwa to już nawet nie skandal a (usunięte przez administratora) wykraczająca poza granice prawa. Fikcyjne umowy na pół etatu , o pieniądze trzeba się prosić wtedy dostaje się ratami z opóźnieniem . Opóźnioną o miesiąc część wypłaty szefowa nazywa zaliczką ,podczas gdy regularnie urządzają tam huczne imprezy zostawiając swoich pracowników bez wypłaty. Standardy jak w najgorszych miejscach pracy z otchłani lat 90, doskonały obraz kondycji naszego państwa i urzędów.Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu a jeszcze bardziej stanowczo zachęcam PIP i US o przyjrzenie się tej sytuacji.

Patologia.pl Nowy wpis

Z całym sercem nie polecam tego miejsca przy wyborze pracy!!! Toksyczne miejsce jak i ludzie. O wypłatę trzeba się prosić ciągle, dostajesz w kilku ratach po kilka stów. Umowa na pół etatu, zarobisz mniej niż najniższa krajowa. Człowiek nie jest w stanie wyżyć za te ochłapy!!! Właściciele nie mają szacunku do ludzi. Dla nich liczy się tylko kasa i ich potrzeby.! Obgadywanie ludzi to chleb powszedni w tym "zakładzie".

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hotel Komeda? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Zawiedziona

Pracowałam tam
@Zawiedziona

Dokładnie tak Pani kierownik w recepcji przesadza.Wydaje jej sie, iż tylko ona dobrze pracuje.Wiele osób zrezygnowało przez nią i przez szefostwo.

Twój stary przyjaciel
@Pracowałam tam

Podbijam, tez tam robiłem. Szefowa wiecznie zła i wszystkimi pomiata

z daleka od Komedy
@Twój stary przyjaciel

Nowy właściciel jest teraz @ko

Odkąd stery przejął syn z żoną sytuacja jest jeszcze gorsza. To co nowa pani robi z wyplata to jest kpina z ludzi. Niepłacenie i złe traktowanie ludzi to tu norma. Brak kultury właścicieli wobec pracowników.

Jak dużo osób pracuje w Hotel Komeda?

@komeda

Za okres nauki nie płacą, wypłata w 6 ratach zawsze trzeba się upominać, w niedzielę święta lub nocki ta sama stawka, umowy nie dostaniesz

Twój stary znajomy

Pracowałem 3 miesiące, umowy nie dostałem bo ciagle było „jak mogę ci dać umowę jak ty jeszcze wszystkiego nie umiesz”. Szefowa wiecznie naburmuszona i opryskliwa, gdy spytała się co umiem i powiedziałem co potrafię usłyszałem „tyle to sama potrafię”. Kasę dostawałem w kopercie (bo robiłem na czarno). W dniu w którym przyjechałem po wypłatę (zaliczkę bo jakby inaczej) powiedziałem ze już nie przyjdę jak nie będzie umowy co szefowa skwitowała, że robie ją(usunięte przez administratora)i kazała oddawać moje wypracowane pieniądze (pomijam już fakt ze powinna mi dac jeszcze wypłatę za jeden miesiąc). Januszex po byku. Nie polecam.

Czy Hotel Komeda ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Hotelkomeda

Wypłata nigdy nie jest na czas, trzeba sie prosić o nią. Umowa na 1/2 lub 1/4 etetu

@HotelKomeda

17 zł na godzinę…. Wypłata w 8 ratach…. Zastanówcie się

Daniel

UWAGA! UWAGA! UWAGA! W tym hotelu (usunięte przez administratora)nas na 10tys zł, pieniądze pozostawione w zamkniętym pokóju! Dwie sprzątaczki bez pozwolenia weszły i posprzątały byle jak! Nie złapałem za rękę to Nas wyśmiali, że mogliśmy tam sztabkę złota zostawic! Nikogo nie oskarżam ale przesztrzegam ,brak kamer , szemrane i widać lubiące alkohol towarzystwo. Nas nie było zaledwie 2 godziny. Nasz pokój w wedle regulaminu był sprzątany za opłatą a ta została wykonana w gratisie! O (usunięte przez administratora) tam nie wspomnę

Na jakie wsparcie w Hotel Komeda mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

obserwator

odp.pracownicy sa traktowani jak smieci na pÓL ETATU ,a PIP sie tym nie zajmnie w ostrowie wlkp ciekawe co maja wzamian,ze cicho siedza ,przy stoliku na kawie

Ewik

A jak firma radzi sobie podczas pandemii? Zależało mi na pracy bo słyszałam dobre opinie ale pewnie teraz to nierealne?

Wsciekly

Dlaczego i moze jakim prawen moderator lub inna osoba anuluje prawdziwe wpisy o hotelu komeda.teraz bedziemy wysylali dane o wpisie do gazetu polskiej ze zdjeciem cp bylo napisane i dlaczego jest wpis zdjety z goworka to swinstwo i ,,,,,,

obserwator

kiedy w tym hotelu zrobi PIP porzadek ,ptaca ponad notmatywne godz,1/2 etatu ,brak kasy na czas ,itd

xxx

jesli decyzje ma podejmowac moderator o zdjeciu wpisu ,opini prawdziwej o pracodawcy to lepiej by strona go work byla zdjeta z int.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Komeda - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Hotel Komeda?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Komeda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Komeda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Komeda