Opinie o Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. w Gościcino

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. w Gościcino

Edward

Firma bardzo zmieniła się na niekorzyść. Liczą się tylko ludzie o niskich kwalifikacjach, podlizujący się przełożonym, donoszący na wszystkich dookoła choć sami nie są wzorowi. Jeśli ktoś z tzw managementu Cię nie lubi to możesz zostać natychmiast zwolniony z byle powodu. Było już parę spraw w sądzie pracy, które firma przegrała. Atmosfera najgorsza z możliwych. Zatrudniani są niby specjaliści nie mający doświadczenia i wiedzy, którzy ciągle się mylą, nawet jeśli narażają firmę na koszty. Kierownictwo to osoby często tylko po studiach, którym brak doświadczenia. Liczą się tylko układy kto kogo lubi. Bardzo nie polecam pracy tam.

Tragedia
@Edward

Całkowicie zgadzam sie z opinią, firma idzie na dół jesli chodzi o zarzadzanie ludzmi oraz atmosferę. Idealny przykład jak mozna zniszczyc dobrze zapowiadająca sie firmę.

TakiSobie

Ogólnie firma dobrze prosperujaca, majaca przyszłość i rozwój. Corka duzej i dosc znanej firmy z NO BeerenBerg. Jednak bardzo złe zarzadzanie przez polakow oraz prezesa no. Brak kwalifikacji przez menagera oraz prezesa. Szukanie oszczednosci w ludziach, nie w popelnianych bledach i rozrzutnosci. Zarobki od 9 do 4 tys brutto w zaleznosci czy dzial kadr, inz oraz produkcja. Nadgodziny albo prawie przymusowe albo totalny brak, bo za duzo kosztujesz. Bardzo mocno rozwiniety system DEMOTYWACYJNY, motywacji brak i mozna nawet uznac w niektorych przypadkach za mobbing. Im lepszy jesteś, tym wiecej masz na glowie i doslownie obs...asz sie od nadmiaru pracy jaka zostanie narzucona, premii czy podwyzki za to niedostaniesz. Brak realnej oceny indywidualnej pracownika. Duze problemy z wyplatami oraz znikoma pomoc w pomocy doliczeniu sie wlasnych pieniedzy. Niestety firma z przyszłością i naprawde bogatym zapleczem finansowym lecz niszczona przez zarzadzanie.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.?

Edward

Rekrutacja to tylko rozmowa po polsku i angielsku z kierownikiem działu, plus ewentualnie pracownikiem działu.

Poszukuję pracy jako projekant 3D- posiadam 10 letnie doświadczenie w programie Inventor. (usunięte przez administratora) Proszę o opinie.

Edward

Jeśli osoba która jest ze specjalisty koordynatorem działu Cię nie polubi to nawet mimo dobrych kwalifikacji i umiejętności i wynagrodzenia ok 8000-9000 PLN brutto, to mogą Cię szybko zwolnić.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Renia

Podtrzymuje. Jestem zainteresowana pracą w księgowości albo kadrach

Miałem przyjemność kontaktu z kadrami pieniądze które obiecują nawet do 8000 jest to chwyt by przyciagnac uwagę i zainteresowac pracownika oferta ogólnie nie jest kolorowo nikt milionów tam nie zarobi A kierownik produkcji jest osoba nie odpowiednią na stanowisku które zajmuje . Zero pojęcia o izolacji przemysłowej nie polecam

@Michał

Jak realnie w Twoim przypadku wyglądało wynagrodzenie za pracę w firmie Benarx Solutions Poland? Czy poza stałą podstawową pensją firma oferowała również jakieś dodatki w postaci premii, bądź bonusów? Przedstaw proszę, jak to wyglądało.

OjciecMateusz
@Leszek

Mój wujo tam pracował i zawsze był zadowolony z warunków które tam były. Odszedł bo niestety zachorował i nie jest teraz zdolny do pracy. Ale zawsze dobrze sie wypowiadał o tym miejscu.

@OjciecMateusz

Czy Twój wujek mówił może dokładnie, jak wyglądały warunki zatrudnienia w jego przypadku? Chciałbym wiedzieć również, jak wyglądała atmosfera w tym miejscu pracy. Najważniejsza jest dla mnie informacja, czy w trudnych chwilach można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Odpowiedz, czy wiesz coś na ten temat.

gość

chciałam zapytać o warunki pracy w dziale księgowości i wynagrodzenie oraz atmosferę pracy

Boski diego

Witam tak jest to prawda wypłaty nie pokrywają się z godzinami przepracowanymi ogólnie pracownicy biurowi za zawistni ciężko jest by cokolwiek załatwili od ręki na wszystko trzeba czekać w nieskończoność.

Anonimus

Gorąco nie polecam. (usunięte przez administratora)

@Anonimus

Twoja opinia jest, mało zrozumiała, ponieważ tak naprawdę nie wiemy, czy nie polecasz pracy w firmie Benarx Solutions Poland, czy może nie polecasz korzystania z usług, które firma świadczy? Jeżeli możesz, to rozwiń swoją wypowiedź i dodatkowo odpowiednio ją uargumentuj.

Anonimus
@Leszek

Nie polecam pracy w tej firmie. Potrafią pomylić się z liczeniem przepracowanych godzin i wypłacić za mało pieniędzy, albo w ogóle tego nie zrobić. Informując ich o tym wyrównanie robią w nastepnym miesiącu, jak sie tłumacząc "ponowne rozliczenie generuje zbyt duże kwoty". Generalnie ciężko jest przeżyć za 250 zł mając dzieci i kredyt na mieszlanie.

@Anonimus

Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Benarx Solutions Poland? Czy często w tym miejscu pracy zdarza się, że zatrudniony pracownik zobowiązany jest zostać dłużej w pracy? Nie są prowadzone ewidencje tych godzin nadliczbowych, aby przy rozliczeniu było wszystko jasno określone? Zachęcam do dalszej dyskusji, która będzie pomocna dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

Mateusz

Jak z zarobkami w tej firmie ? Można liczyć na średnią krajową? 3500 Jako podstawę ?

Gosc

Obecnie firma dodała kilka ofert pracy. Jakie są warunki oraz wynagrodzenie ?

Dzień dobry. Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie, zarobki- przez pierwsze pół roku 1800 później 2300 jeżeli chcesz wyciągnąć więcej musisz pracować również w soboty i niedziele , praca w bardzo szkodliwych warunkach ;epoxydy rozpuszczalniki farby! !! Ogólnie panują tam układy, ci co są na kontraktach zarabiają więcej i są lepiej traktowani! ! Przy zawieraniu umowy obietnice były ogromne i na obietnicach się skończyło. Wydawać się może, że jest to firma, ,rodzinna '' brat, szwagier kuzyn i kuzyn kuzynka !!!!!

Masz racje tez tam pracowalem jak nie masz układów to nie popracujesz tam.Bardzo niezdrowa atmosfera.

kandydatka

Dobry Wieczór, jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko młodszej Księgowej, niestety nie udało mi się poszerzyć grona pracowników tej firmy,ale Panie przeprowadzające rozmowę bardzo miłe a sama rozmowa bezstresowa - a to rzadkość :) Myślę że to bardzo dobre miejsce do pracy dla osób którym się powiedzie. Trzymam kciuki!!!

kandydatka

Zostaw merytoryczną opinię o Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. - Gościcino

• Jak się pracuje w Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.?

Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Przemysłowa 1
    84-241 Gościcino
  • NIP: 5272729108 KRS: 0000542039

Benarx Solutions Poland Sp. z o.o.