Opinie o APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. w Wrocław

Nie wypłacaja!!!!

Denis
@Były

A czyli są ulubieni pracownicy co mają kasę regularnie tylko nie dla każdego taka łaska. Od czego to zależy? Nie mów że od humory szefa.

Nie wypłacaja!!!!

Aneta
@Oszukany

Muszę powiedzieć, że bardzo lakoniczna jest Twoja wypowiedź. Ale - jak zrozumiałam - firma APC KONSTRUKCJE nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia, co jest niepokojące. Czy zgłaszałeś ten fakt odpowiednim osobom, instytucjom? Od Twojej aktywności na forum upłynął już pewien czas, więc może sytuacja się wyjaśniła?

Były Pracownik .
@Aneta

Tam potrzeba kontroli z Pip i urzędu skarbowego ... Ale karma im wróci za ludzi poszkodowanych.. kiedyś Wpadną....!!!!

Były Nowy wpis

No chodzi o to że nie wypłacają wszystkich pełnego wynagrodzenia, a czasem i były osoby co niby nic nie dostały. Jak wyżej, przydała by sie kontrola PIP

Denis Nowy wpis
@Były

Jeżeli planujesz podpisac z nimi umowe, to ODRADZAM!!! FIRMA TO SCAM. Szukają podwykonawców ale i osoby indywidualne którym później nie wypłacają pieniędzy. Czekają tylko na to aż jakaś mała firma się z nimi skontaktuje i na koniec zostajecie z długami!!!

Co jaki czas w APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

Budowlaniec

UWAGA!!! (usunięte przez administratora) Początkowo jest miły i zleca umową mały zakres prac, później zwiększa zakres robót poprzez zatrudnionego w firmie Kierownika Budowy, który wydaje ustnie polecenia wykonania dodatkowego zakresu prac. Na końcu kiedy przychodzi do rozliczeń udaje, że o pracach dodatkowych nie ma pojęcia, twierdzi że Kierownik nie jest uprawniony do zlecania dodatkowych prac i ogólnie nie zamierza za nie płacić bo nie ma tego w umowie. Przy próbie kontaktu z Inwestorem szantażuje dodatkowo brakiem całkowitej płatności, aby się poddać i nie próbować walczyć.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Monter paneli słonecznych - Belgia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

Potwierdzam ! Nie płaca za wykonane prace ! Nie polecamy !

poszkodowany

Firma nie robi przelewów za wykonane prace zarówno osobom indywidualnym jak i firmom współpracującym. Czyhają na małych, którym nie opłaca się lub nie wiedzą jak upominać się o swoje. Ja swoje pieniądze wyrwałem po wygranej sprawie w sądzie tylko i wyłącznie przez KOMORNIKA. Po wygranej sprawie i po wysłanych pismach z sądu - nic sobie nie robili. Od czasu gdy komornik się tym zajął pieniądze przyszły w ciągu kilkunastu dni, a co za tym idzie pieniądze mają na koncie, ale po prostu sobie nie płacą bo po co :) Tak się dziś robi pieniążki drodzy państwo. Nie jeden da sobie spokój, a bo 2 tysiące lub 4 - dla niektórych to jest mała kasa. Batalia trwała pół roku o śmieszne pieniądze. Jeśli współpracować z takimi to tylko na gotówkę - inaczej pieniędzy nie zobaczysz.

zawiedziony

12-02-2018 roku wstawiłem opinię na temat firmy APC i dziwię się dlaczego przed przystąpieniem do współpracy z jakąkolwiek firmą nie sprawdzacie czy są wiarygodni. Mnie jako jednego z pierwszych chcieli wykiwać ale pieniążki wyrwałem. Powodzenia poszkodowanym.

Wojtek

To zwykli (usunięte przez administratora) czekam już prawie rok na stosunkowo nie duże pieniądze i tylko słyszę będzie na pewno albo ktoś ma wylew albo tatuś już ze 3 razy prezesowi umarł po prostu dziecinada omijajcie ich szerokim łukiem. Jeśli ktoś myśli żeby zostać ich podwykonawcą niech lepiej weźmie pieniądze i idzie do kasyna tam może nie przegra wszystkiego a może nawet wygra

Podwykonawca

Nie płacą za wykonane prace.

Tadeusz

Potwierdzam również wszystko co jest napisane poniżej. (usunięte przez administratora) nie szanują ciężkiej pracy innych ludzi liczy się tylko maxymalny zysk!

Jeremi

Bardzo niepokojące są te wpisy na forum. Jesteście pewni, ze jest kiepsko?

Ivest

Uwaga na Firmę APC !!! (usunięte przez administratora)

Grzesiek

Odradzamy współpracę z firmą APC !

Oszukany

(usunięte przez administratora) udający biznesmenów. Brak wpłat za wykonane prace, faktury wiele miesiący po terminie. Odradzam współpracę!!!!

Brak platnosci !! Nie polecam!

BUD
@Andrzej

o jakich inwestycjach jest mowa? Na jakich inwestycjach nie poszły płatności?

jw

Firma ta nie placi za wykonane uslugi. odwadzamy ! Klamia iz zaplaca po czym platnosci dalej nie ma

jw

Kazik

Odradzam firmę APC, sami zlecają mnóstwo pracy za co później nie płacą....każdy odbija piłkę, ale praca ma być zrobiona i koniec...dno dna. Kadra to kilka stukniętych osób uważających się za bogów budownictwa a fizyczni to 98 % ukraińcy, którzy totalnie olewają temat...

Aneta
@Kazik

@Kazik, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w APC KONSTRUKCJE, ale bardzo proszę o nieobrażanie nikogo na forum. To, że znajdujemy się w Internecie, gdzie króluje anonimowość nie oznacza, że możemy pisać w takim tonie. Rozumiem, że pracowałeś w APC KONSTRUKCJE. Pisząc o tym, że "nie płacą" masz na myśli opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń?

Bartek

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał? Warto interesować się pracą w firmie?

bs

Firma bardzo niewiarygodna brak spłat należności z dostarczane towary. Upominanie się o należności, których i tak nie chcą zapłacić. Powinien US zainteresować się tą firmą i inne instytucje... .

Zostaw merytoryczną opinię o APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.?

APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Piękna 74
    50-506 Wrocław
  • NIP: 8971693493 KRS: 0000200457

APC KONSTRUKCJE SP. Z O.O.