Opinie o Eltrix Wielgus Robert w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eltrix Wielgus Robert. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eltrix Wielgus Robert o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltrix Wielgus Robert w Raszyn

Poza schematami Nowy wpis

Bardzo mała firma rodzinna, zaledwie garstka osób, z których większość jest kierownikami. Dużo osób odchodzi. W tym roku w realizacji został tylko jeden inżynier/kierownik, który musi ogarniać praktycznie całość. Zapelnienie wakatu trwa wieki, nie można się doprosić o kadrę. Z instalacji szału nie ma, małe roboty i jeszcze z zamówień publicznych. Niby cały czas jest dużo roboty, ale mało rozwojowo. Firma zatrzymała się w czasie w ubiegłej dekadzie, zarówno pod względem mentalnym, jak i merytorycznym.

Maczek Nowy wpis
@Poza schematami

z tym zatrzymaniem się w ubiegłej dekadzie to fakt. Przy czym ciekawe jest to, że sama atmosfera w firmie nie jest najgorsza, są osoby którym taki tryb pracy i prowadzenia firmy chyba odpowiada

DJ Mak

Niewielka firma rodzinna z dużymi aspiracjami i zasobnym portfelem inwestycyjnym. Wbrew pozorom nie jest to firma instalacyjna, zajmująca się niewielkimi projektami. Kompleksowa realizacja wielomilionowych inwestycji przy wsparciu małego, jednak niezwykle utalentowanego zespołu. Jedna z nielicznych firm realizujących inwestycje od pomysłu do oddania pod klucz. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, wsparte premiami oraz ewentualnymi nadgodzinami na życzenie rozliczanymi w sposób uczciwy i na czas. Polecam. Ja znalazłem tu swoje miejsce na rynku pracy.

Alicja
@DJ Mak

A to ile ten mały zespół liczy osób? Ciężko mi sobie wyobrazić jak mała ekipa ogarnia wielomilionowe inwestycje, te nadgodziny to pewnie często się zdarzają jednak, co?

Karol Nowy wpis
@DJ Mak

Napisałeś niezłą laurkę. Ale jak jesteś zadowolony z pracy to cię rozumiem że chcesz się pochwalić. Dodałbyś liczby jeśli chodzi o wynagrodzenie. Przynajmniej ile można dostać podstawy Bardzo by mi to pomogło gdybym chciał aplikować.

bobik Nowy wpis
@DJ Mak

Poznaję styl pisania właściciela firmy. Klasyczna autolaurka

@szukający pracy wypowiadałeś się na forum już parę lat temu ale może jeszcze tutaj zajrzysz i coś napiszesz. Byłeś zainteresowany tym czy warto starać się o pracę w Eltrix Wielgus Robert. Jestem więc ciekawa czy zdecydowałeś się aplikować do firmy i jesteś już jej pracownikiem? Odezwij się i napisz co i jak.

szukający pracy

czytając wasze opnie to jest bardzo dobra firma? tak rozumiem, czyli jeśli będą szukali pracowników to warto starać się o pracę, cenne wiadomości.......

Brałeś udział w rekrutacji do Eltrix Wielgus Robert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

@voltto niezwykle cenne mieć przełożonego, którego darzy się szacunkiem. Wspominasz, że dla wieloletnich pracowników ważne jest uzyskanie podwyżki. Jakie jeszcze zmiany chciałbyś, by zaszły w firmie?

dr

Jaką opinię i doświadczenie ma ta firma w przygotowaniu dokumentacji do dofinansowania ?

volt

Panie Robercie wieloletni pracownik oczekuje, że zostanie doceniony wzrostem wynagrodzenia. To, że ktoś się nie upomina nie oznacza, że tego nie oczekuje. Bardzo Pana szanujemy jako naszego szefa ale prosimy też o zrozumienie nas.

ertdfg

no dobra ale to wiadomo gdzie mozan CV złożyc jakos na miejscu bezpośrednio czy mozna tez przez jakas strone internetowa? z gory dziekuje za informacje

ww

zapraszamy rekrutacje przeprowadzamy na jaworskiego 4

Uczciwy

To nie jest firma baraniaka !!!

Tomi

Najlepiej zapytaj ich na rozmowie ile oferują

Tomi

Bardzo źle wspominam współpracę. Głodowe wynagrodzenia. Wszystkie obietnice okazały się kłamstwem. Nie polecam.

Sam nie wiem jak mam ocenić Eltrix i pana Roberta, kilka fajnych osób no ale niektóre osoby źle wspominam

Wesoły Robuś

Takie prawa ekonomii. Możesz tyle wydać ile zarobisz. A jak wydajesz więcej niż zarabiasz to prędzej czy później czeka Cię komornik i domek z pudła po TV, tyle że teraz jest to duży problem bo robią wąskie telewizory. Takie życie. Ja nie jestem skąpy jestem tylko oszczędny.

Karol

Oferują bardzo niskie wynagrodzenia, brak perspektyw na jakikolwiek rozwój i podwyżkę ale jak już ktoś nigdzie nie może znaleźć pracy to dopóty nie znajdzie czegoś lepszego może u nich powegetować jakiś czas.

zainteresowany

Napiszcie czy warto do tej firmy aplikować? Może ktoś u nich pracował?

LOT

Elektryk do pomocnika: - Franek, potrzymaj przez chwile te druty! - Już trzymam. - Czujesz coś? - Nie... - W porządku. To znaczy, ze pod wysokim napięciem są tamte druty.

Krzysztof

Niewielka firma instalacyjna w Raszynie, pozytywnie oceniam ich pracę.

bzyczek

Co sądzicie o tej firmie? Warto tam aplikować?

Budda 3

Tez jestem. Ktoś tu się wcześniej nieźle na Hubercika wkurzył. Pamiętacie go? :p

Zostaw merytoryczną opinię o Eltrix Wielgus Robert - Raszyn

• Jak się pracuje w Eltrix Wielgus Robert?

Zobacz opinie na temat firmy Eltrix Wielgus Robert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltrix Wielgus Robert?

Eltrix Wielgus Robert
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Eltrix Wielgus Robert