SILVA

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SILVA

Już nie pracownik Nowy wpis

Silva to niezbyt przyjazna dla pracownika firma. Oprócz wypłaty (no i nadgodzin) nic więcej tu nie otrzymasz. Żadnych dodatkowych ubezpieczeń, kart sportowych, dodatków do posiłków itp. nie dostaniesz, ani nawet porządnej premii na święta. Bieda z nędzą. Oszczędzają na pracownikach jak się da: najtańsze buty, ubranie robocze to (usunięte przez administratora) (chyba że dla ludzi z biura). Tu nawet koszulek typu t-shirt nie ma (w lato chodzisz w swoich). A spróbuj coś uszkodzić czy zachorować. Ta firma w dzisiejszych standardach wypada strasznie SŁABIUTKO na tle innych w okolicy Strzelec Op.

Pracujacy Nowy wpis
@Już nie pracownik

Chyba Ci się firmy pomyliły. Ale odnosząc się do tego wpisu to lepiej bez koszulki ale z normalna wypłata :-)

Arek

Jak wygląda praca na firance w Silvie ?

Pan Jerzy
@Arek

Ze Strzelec to kręcisz kółka po kraju. Jak jest dobry tydzień i ciągle poganiasz spedytora to tak 2200-2600 km zrobisz. Robota spoko od poniedziałku do piątku. Towar z kronospanu albo troty na produkcję.

@Pan Jerzy

Ale od Poniedziałku do Piątku w aucie czy jakieś zjazdy do domu są np co 2 dzien czy co 3 przykładowo i ile zarobić można tak +/- i płatnosc od kilometra czy dniówka czy na jakiej zasadzie ?

@Pan Jerzy

@Pan Jerzy ale od Poniedziałku do Piątku w aucie czy są jakieś zjazdy do domu przykładowo co 2 czy 3 dzień i jak zarobki +/- w ogóle na jakiej zasadzie z kilometra, dniówki od frachtu czy jak ?

@Pan Jerzy

Ale od Poniedziałku do Piątku w aucie czy są jakieś zjazdy do domu przykładowo co drugi czy trzeci dzień ? I jak zarobki tak mniej więcej i na jakiej zasadzie w ogóle jest płacone ? Z kilometra czy od frachtu czy dniówka czy jak ?

Teresa Nowy wpis
@Arek

Może warto po prostu zadzwonić z tym pytaniem? Bo widzę, że Panu chyba bardzo zależy na tej informacji

Arek Nowy wpis

Teresa

A co to w firmie się podziało, że ktoś zadowolony pisze, że kierowcy teraz tutaj rządzą? ;) W jakim to sensie?

@Teresa

Spedycja słaba. Jak kto madry to i wybierać kursy co lepsze można :)

@Rafcio

Aa to w takim kontekście. ;) Czyli spedytorzy tutaj tak mało decyzyjni są? To jakie inne obowiązki tu wypełniają?

Szofer
@Teresa

To nie przedszkole, tu się pracuje. Kto zakasa rękawy ten może nieźle zarobić. Marudom i dzieciakom dziękujemy:D

Grażyna
@Szofer

Czyli szefostwo potrafi docenić tych najbardziej zaangażowanych? Jakieś premie macie?

@Szofer

Czyli na spedycję nie narzekasz? Bo smutno by mi było jakby kierowcy narzekali na moją pracę tak szczerze. :(

Jak w SILVA wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Lalka

Brak. Mur-beton.

@Lalka

Czyli struktura raczej nie pozwala? A awans finansowy?

Madry

Teraz w ST jest jak powinno być kierowcy rządzą hehe!

Jakie są warunki zatrudnienia w SILVA?

TOMI

Teraz się poprawiło. Jak jeździsz na miejscu to i 6.5 na rękę dostaniesz jak ci zależy.

Rafcio

Trera coraz wiecej ludzi odchodzi szefo w strzelcacht to tera loteria nie ma z kim gadac jeszcze niedawno można było gadac z kierownikiem ale odszed teraz nowy to oderwany ja chyba jeszcze dobkojca miesiąc i odchodze szkoda bo nie było zle

Bercik
@Rafcio

Gadanie i nikt nie odszedł

Rafcio

Rafcio chyba kierownik cie wyprzedził hahaha teraz czas na młodego będzie luz i zabawa hehe ważne ze swoj to się go okreci jak wcześniej pozdro dla cwanych ;)

Krokodyl

Nich ktoś nalisze jak jest w Strzelcach opolskie na mechanika i kierowcę

Prezydent

Tak jak można było przypuszczać zabrakło wodza i kupa czas się zabierać z Silvy tragiczne decyzje czas na inna firme Pozdro dla wytrwałych w strzelcach

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie SILVA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

KONFIDENT

zależy odm ki zmiany i spedytora oraz oczywiście czy pracujesz na kontenerach, blaszakach, hds lub naczepach. Ja miałe telefony z kontaktami i 100% procent pracy spedytorów sam ogarniałem i szła robota. > KIERAS MS wzykły platwós i lewizny ogarnia w pracy, Dyras szacun ale ma swoje wizje ale mam sentyment do człowieka co ma zasady

Romek

Niech ktoś napisze jak transport w silvie w Strzelcach jak zarobki, kierownik, samochody itd

KONFIDENT
@Romek

Kieras na poziomie i szacun dla niego ja nie mam złych doświadczeń, Kierownik to osoba praktyczna i wie na czym stoi jak Jacek(usunięte przez administratora)sprawę to będzie miał tak problem jak na spedycji

Artur

Wcześniej nie przyjmowali teraz tak ale z doświadczeniem warunki ogólnie dobre tylko spedycja słaba maja w nosie Marcinek byle do 16 i do domu kursy układa tak jak jemu wygodnie a kierowca niech się martwi Całość ok tylko trzeba samemu zadbać o kursy

Kosiarz

Witam.Jak tam zapotrzebowanie na kierowców.A jak robota wyglada.przebijasz się przez lasy czy że składu na sķład.pozdrawiam

Sebastian

Jaka jest atmosfera między szoferami w firmie?

Ooooo
@Sebastian

Rożna to zależności ludzi ale raczej jest ok

wesolyromek

Nie ma co narzekać nawet jak teraz jest trudny czas Silva jeździ i są środki ochronne nie ma co przez ostanie lata jest coraz lepiej praca jak praca trzeba swoje robić ale można uczciwie zarobić i urlop płatny tak jak się należy jedynie trzeba mieć wyniki na paliwie i dbać a auto wtedy jest święty spokój Pozdro dla szoferów z Silvy

Eryk

Firma rozwija się, poprawia się warunki pracy, więc tylko cieszyć się z takiej pracy, polecam!

Rafcio

Nie taka Silva zła jak piszą, nowy warsztat jakby luksus, ubrania dają i całe wyposażenie, nowe Volvo, kasa na czas 100% na legalu, nie ma co narzekać a pracować trzeba jak wszędzie. Przynajmniej jak się robi co do ciebie należy kierownictwo sie nie czepia.

@Tytan, rozumiem, że niebawem będziesz składał swoją aplikację do pracy w SILVA. Orientowałeś się już może, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w tym momencie? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie do podzielenia się swoim doświadczeniem z pracy w niej na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o SILVA - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w SILVA?

Zobacz opinie na temat firmy SILVA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVA?

Kandydaci do pracy w SILVA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVA